Sobota 6 Czerwca 2020r. - 157 dz. roku,  Imieniny: Laury, Laurentego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 03.07.08 - 17:21     Czytano: [3554]

Dział: Interwencje

Ekipie Tuska już dziękujemyAPEL

Rząd Donalda Tuska w ocenie niżej podpisanych blogerów prowadzi Polskę w złym kierunku.

W ciągu kilku miesięcy wyhamowany został wzrost gospodarczy.

Lawinowo rosną ceny żywności i kosztów utrzymania. Rosną podatki, zwłaszcza akcyzowe oraz ceny energii elektrycznej, gazu, oleju opałowego i napędowego.
Rosną koszty pracy i koszty produkcji. Skokowe podwyżki stóp procentowych i rosnący koszt kredytów i rat kredytowych może wywołać falę bankructw polskich obywateli.

Błędna polityka RPP i Ministerstwa Finansów pożera lokaty i oszczędności, napędza działania spekulacyjne, uderza w polską giełdę.

Rząd nie przeprowadza reform gospodarczych, nie przeciwdziała wzrostowi cen. Nie potrafi sprostać żadnym oczekiwaniom grup zawodowych i społecznych.
Tymczasem - dwie trzecie Polaków zarabia poniżej średniej krajowej. Koszty utrzymania w odniesieniu do zarobków są jednymi z najwyższych w Unii.

Jesienią czekają nas masowe protesty i strajki.
Zima może być dramatycznie trudna dla polskich rodzin.

Karygodne jest marnotrawienie funduszy europejskich przeznaczonych na rozwój polskich uczelni czy budowę autostrad i dróg.

Nieumiejętność napisania projektu ustawy reformującej służbę zdrowia jest kompromitacją tego rządu na skalę niespotykaną w demokratycznym cywilizowanym świecie.
Rząd wykazał sprawność jedynie w nocnym przywracaniu agentów WSI do życia publicznego.

Przy pomocy zainstalowanych w Polsce obcych mediów usiłuje się nas oszukać narzucając nam fałszywy obraz rzeczywistości. A przecież zaniechanie lustracji, ataki na Instytut Pamięci Narodowej, który jest jedną z najważniejszych zdobyczy wolnej Polski i powrót WSI nie jest powrotem do normalności. Jest powrotem mafijnej III RP.

W dziedzinie polityki zagranicznej najwyższy niepokój budzi brak dbałości o polską rację stanu – tak w sprawach obronności kraju jak i bezpieczeństwa energetycznego.

Niejasne stanowisko rządu w sprawie tarczy antyrakietowej, zaskakująca służalczość wobec rządów Rosji i Niemiec utwierdza nas w przekonaniu, że to nie interes Polski rząd Donalda Tuska ma na względzie. W ten klimat karygodnej uległości wpisuje się też stanowisko rządu w kwestii dywersyfikacji dostaw gazu i ropy naftowej. A przecież zapewnienie Polsce bezpieczeństwa energetycznego jest jednym z głównych obowiązków rządu.

Rząd Donalda Tuska nie potrafi i nie chce harmonijnie współpracować z prezydentem RP w budowie pozycji Polski na arenie międzynarodowej.
Koncentruje się natomiast na budowaniu własnego wizerunku medialnego, co przybiera często karykaturalne formy i nie przystoi polskim politykom.

Rząd PO i PSL – umizgując się do nas fałszywymi obietnicami – stoi na czele tych, którzy chcą nam odebrać tożsamość narodową, poczucie bezpieczeństwa we własnym kraju i wszelką możliwość rozwoju.

POLACY!
Potrzebujemy silnego państwa i mądrych przywódców.
Żądajmy odejścia rządu Donalda Tuska!
Rząd – DO DYMISJI !

...więcej na salon24.pl

Wersja do druku

tokrak - 14.11.08 16:28
platforma wygrała wybory dzięki tvn i polsatowi i innym radiom czy stacja które mówią że są wolne i obiektywne a tak na prawde działają stronniczo przeciwko POLSCE!!!fałszują rzeczywistośc i smieją się w żywe oczy żę miliony polaków ich słuchają!!jednak media rządzą a dzieki temu taki niewiadomo kto niby premier naszego kraju a w sumie moze i nie naszego zbiera kapitał i jest nie do ruszenia!!!obudzmy sie bo w koncu jestesmy polakami i taki donek nie moze wraz z angela nami rządzic!!!

Polak - 16.09.08 20:58
100% poparcia dla autora tego tekstu. Ludzie w Polsce jednak są tępymi odbiorcami komercyjnych mediów typu TVN czy Gazeta Wyborcza . Jaśnie pan Tusk reklamuje się jak może tanimi chwytami, i za to nasi "kochani" rodacy na niego głosują. Według sondaży, w wyborach parlamentarnych na platformę głosowała tzw. "inteligencja". Jeżeli w naszym kraju inteligencja jest na takim poziomie, to przepraszam, ale wstydzę się za nią. Tusk i banda jego klakierów powinna jak najszybciej zniknąć z areny politycznej - na ZAWSZE!! Panowie Palikot, Komorowski i Chlebowski - trochę skromności i samokrytycyzmu, a jak na razie to banda chamów i hołota. Niszczycie mój kochany kraj. ZERO PATRIOTYZMU!!!! panie Bartoszewski: szacunek za historie, ale lepiej zajmij się Pan szachami, bo uszy bolą od pana ideologii. Kim Pan w ogóle jest?? Kto dał Panu prawo do niszczenia mojej ojczyzny?? Pytam sie was oszuści z Platformy:
Gdzie ta wasza Irlandia?? Gdzie ten kraj miodem płynący?? Gdzie to bezpieczeństwo?? No tak.....w końcu teraz naprawiacie jeszcze błędy poprzedniego rządu.... żAłOSNE !!!!!!!!

Janusz W. - 05.08.08 14:08
Przeczytajcie Panstwo Apel do Bolka. Popieram go w calosci. Znam Grzegorza Michalskiego jeszcze z Polski, z dzialalnosci w regionie Wlkp oraz Zarzadzie Regionu Wlkp NSZZ S, tej pierwszej Solidarnosci. Zawsze byl twardy, wycierpial za usuniecie z zakladu organizacji partyjnej i jako jedyny zostal wtedy szykanowany, pozniej internowany. Postawa Grzegorza powinna byc wzorem do nasladowania! Apeluje do Polonii w USA, walczcie o to, aby Grzegorz mogl Was reprezentowac a wtedy w Polsce dojdzie szybko do zmian. Zawsze wierny jego postawie, Janusz.

Marian - 12.07.08 20:14
wikul już tak ma, że nie potrafi samodzielnie myśleć. Opiera się na proletariackich wypocinach i to jeszcze zagranicznych. Dyskusja z platformiastymi oszołomami wygląda tak: z ich strony judzenie, prowokacja, kłamstwo w żywe oczy (mogą sobie na to pozwolić bo media są za nimi i ogólnie rzecz biorąc - złodzieje i kombinatorzy też) a z drugiej strony, argument - konkret - dowód rzeczowy i...nic.
ale PRAWDA, jak to mówią - JEST TYLKO JEDNA.
Wcześniej, czy później wypłynie.

wikul - 12.07.08 19:42
Stek kłamstw nie nadajacych sie do komentowania. Wystarczy poczytać .
Nie liczę na opublikowanie więc nie bedę się rozpisywał.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/
1,69866,5431258,Wloska_prasa_o_Polsce__Boom_
europejskiego_tygrysa.html

http://www.wprost.pl/ar/122428/Ameryka-w-Polsce/?I=1310

Dariusz Kosiur - 09.07.08 19:08
Dołączam się do podziekowań.
Mam jednak nadzieję, że niebawem podziekujemy całej tej antypolskiej zgrai obsiadłej wszystkie państwowe urzędy, sejm i senat.
Musi w końcu nadejść czas dla Polaków rządących własnym państwem.
Dariusz Kosiur

Lubomir - 08.07.08 9:11
Ekipę odśpiewywującą niemiecką 'Odę do radości', czas zastąpić entuzjastami arcypolskiej 'Ody do młodości'. Antypolacy rozkochani w Grossdeutschland od Atlantyku po Ural, narobili już zbyt wiele zła w obszarze przekształcania dynamicznej gospodarczo i kulturowo Polski - w skansen etnograficzny, z wiecznie skłóconymi o przeszłość historykami na czele. Hałaśliwi 'naprawiacze świata', wciąż okazują się manualnymi impotentami i sabotażystami. Zasługują wyłącznie na miano jarmarcznych przekup. Oni zostali stworzeni do zrujnowania m.in. polskiego przemysłu stoczniowego. Są chlubą stoczniowców... z Bremen i Hamburga, i tragedią dla polskich budowniczych statków z Gdańska, Gdyni i Szczecina.

Wszystkich komentarzy: (7)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

06 Czerwca 1982 roku
Izrael zwrócił Egiptowi Półwysep Synaj zajęty podczas wojny sześciodniowej.


06 Czerwca 1885 roku
Ludwik Pasteur po raz pierwszy zastosował szczepionkę przeciw wściekliżnie.


Zobacz więcej