Czwartek 4 Marca 2021r. - 63 dz. roku,  Imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 22.08.08 - 16:05     Czytano: [5743]

Przepowiedział, 119 lat temuPRZEPOWIEDNIA ks. Biskupa Jana Cieplaka z 27 marca 1889 roku.

Aresztowany w Kijowie z 18-ma księżmi - ksiądz biskup Jan Cieplak siedział w więzieniu w Moskwie na Butyrkach. W 1923 roku został wymieniony wraz z księdzem Wincentym
Balulem na ... Bolesława Bieruta, ówczesnego członka KGB więzionego w Polsce.

„Anioł na gwiazdy pokazał i rzecze: patrz - tu wszechświata pisane są dzieje i ręce Boga rzucone w koleje, bo Bóg tak ułożył losy człowiecze i Tej, o którąś się modlił i płakał - Ojczyzny Twojej Bóg wyznaczył dzieje. Choć dziś żałoba jest nocą - lecz patrz, choć jeszcze będzie pod przemocą. Bo od tej chwili upłynie ćwierć wieku - świat się pożogą zrumieni, krew się poleje, a z tej ćmy pożarów Polska powstanie, bo mąż ją ocali od Boga pozwany - który na straży Ziem polskich swe serce położy. Lecz bądź w nadziei i módl się w pokorze - nie zgłębi Boga myślenie człowiecze. Ciężko doświadczą was wyroki Boże.

Nim się następne przechyli ćwierćwiecze - wilk z krwawą paszczą - wiecznie żądny mordu - co się pod znak czarnych krzyży chowa, krzyż splugawiony weźmie za swe godło, rozpocznie narody pożerać dokoła, krwawe swe ślepia ku wschodowi zwróci. Zastęp rozszerzy na kształt chmur i ptactwa, całą potęgę na twój Kraj wyrzuci, popełniając mordy oraz świętokradztwa.

Drugi niedźwiedź zdradziecki, który Słowo Boże z błotem zmieszał i zdeptał, a młotem rozwalił Kościoły. On się wpierw z Wami ugładzi, a potem zdradziecko nóż w plecy wsadzi. Próżno będziecie dobywać oręża, na ten czas w walce z dobrem - zło zwycięża.

Lecz karty dziejów Wszechmocny odwróci i na nową wojnę te narody rzuci. Wilk krwawą paszczą uderzy na niedźwiedzia, lecz ten wzmocniony potęgą Zachodu rozgromi wilka w gnieździe jego grodu. Obrośnie w pychę. Zwycięzca zagarnie kraje pod przemocą bata - będzie mordował brat swojego brata. W nędzę zapędzi poddanych, pychą i kłamstwem rozepchnie się w świecie, a Wy z przymusu słuchać go będziecie - krwawego Antychrysta.

Lecz się odmieni Los Twojego Narodu - gdy dacie Światu z królewskiego grodu dwóch imion wielkiego Papieża. W stolicy świętej tajne dokumenty ze 113-ej Papież wyjmie szafy.

W Rzymie rozpocznie się odrodzenie. Bóg wstrząśnie ziemią - powalą się domy.

Gdy mijać będzie bardzo sroga zima od Boga będzie dany znak widoczny. Od gór i stepów wyjdzie wybawienie. Niedźwiedź zostanie otoczony - choć grozi wszystkim. Wicher na państwa ruszy z południa, poznacie najeźdźcę z przemocą tyrańską. Niedźwiedź co własne jadał dzieci - krwią się zaleje i upadnie, a smok ze wschodu go dobije.
Pokój Boży stanie w Warszawie. Polska granice ku morzom rozszerzy.

Potężne trójprzymierze w bogactwie i sławie dla tych co nie zwątpili, w dzień sądu i kary nadejdzie zapłata.”
Tak mówił Anioł - uleciał w gwiazdy, a jam się ocknął na swoim klęczniku i jeszczem usłyszał z daleka: „Niech się Twój Naród nie ulęknie kary, Ręka Boża powiedzie wśród nocy zanim dni lata nadejdą gorące, rozdepcze wrogów Waszych i nadejdzie koniec”.


Ta przepowiednia została przywieziona z Ukrainy w roku 1941 lub 1942 .
Tekst tej przepowiedni ktoś przywiózł do Stoczni Gdyńskiej około roku 1982 do Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Ofiarom Grudnia 1970.

Tekst nadesłała Teresa Pietrzak
www.wlasnoscikapital.pl

Wersja do druku

Zygmunt Jan Prusiński - 23.08.08 9:26
NIE BIERUT A ROTENSCHWANZ

No tak, pierwszym zarządzającym w Polsce po wojnie był agent KGB, żyd z Rosji sowieckiej, Bolesław Bierut z domu Rotenschwanz.

- Pamiętacie jak głaskał dzieci po główce, brał ich na ręce, tulił ich. To stara pieśń ,cwaniaków, zbrodniarzy, którzy przed kamerami udawali "świętych"...

Historia XX wieku jest tak połamana, iż dziś historycy nie powinni istnieć w żadnej szkole i na uczelniach.

Onegdaj siedziałem we więzieniu na Białołęce, rok 1968-69 i pod celą spotkałem skazanego, który miał wydziargane na czole te słowa: "Śmierć fryzjerom"! Dzisiaj, gdybym go spotkał to bym mu powiedział że szkoda, że nie dziargnął sobie to: "Śmierć historykom"!

Opisać Polskę taką jaka była naprawdę, tylko od roku 1944 do 1990 jest wysiłkiem ponad stan. W Polsce nie ma historyków, którzy by chcieli przekazać prawdę historyczną. Jak na razie, to naliczyłem ich pięciu.

Pięciu historyków na 39 milionów ludności !!!

Pozdrawiam Czytelników KWORUM -
Zygmunt Jan Prusiński
23 sierpnia 2008 r.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

04 Marca 1484 roku
Zmarł Kazimierz Jagiellończyk, święty, syn króla Kazimierza IV Jagiellończyka (ur. 1458)


04 Marca 1946 roku
Papież Pius XII mianował księdza Stefana Wyszyńskiego biskupem ordynariuszem diecezji lubelskiej


Zobacz więcej