Poniedziałek 8 Marca 2021r. - 67 dz. roku,  Imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 25.06.09 - 10:07     Czytano: [6218]

Dział: Nasze zdrowie

UWAGA! SZCZEPIONKA

Pełny Alert – Sprawa nie cierpiąca zwłoki. – Sprawa szczepień dotyczy nie tylko wszystkich Polaków, ale całej ludzkości ! Polacy jak zwykle trzymani są w niewiedzy przez "nasze" media. W moim postingu po angielsku poniżej, chodzi o spisek zapięty na ostatni guzik: rozpętać pandemie śmiertelnej grypy przez przymusowe szczepienia w Ameryce Płn., Europie i Japonii za kilka miesięcy.

Szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który naukowcy udowodnili, pochodzi nie z przyrody lecz z laboratoriów. Jest kombinacją kilku zwierzęcych wirusów, których normalnie człowiek nie przenosi. Szczepienie zapewnia katastroficzne rozprzestrzenianie się wirusa od człowieka do człowieka. Kombinacje wirusową sformułowano na maksymalną szkodę. Szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemie, bo pierwsza będzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się parę miesięcy temu.

Śmiertelny wirus co niby "sam" wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partie zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Zwarty blok tych państw mógłby by fałszywie przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci stwierdzili, że objętość materiału Baxtera dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy !

Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdzając natychmiastowe ich zgony.

Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili na kwarantannę. Pracownicy austriaccy – do szpitala w Wiedniu, po czym japoński Panasonic zapobiegawczo ewakuował swoich pracowników z Europy. Następnie była eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu ekspresowym w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Okoliczności wybuchu wskazują na spisek. "Szczepionka" wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu – najbardziej skuteczny sposób skażenia wszystkich pasażerów.

Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji. W USA gotowe są plany i ustawy stanu wyjątkowego w przypadku pandemii, ustawy uprawniające rząd i wojsko do przymusowych szczepień ludności i likwidacji w przypadku oporu, dziesiątki jeśli nie setki miejsc na masowe groby – setki tysięcy trumien – obozy dla krnąbrnych itp.

Austriacka dziennikarka śledcza Jane Burgermeister zebrała dowody i zaskarżyła zbrodniczą klikę (iluminaci, przemysł farmaceutyczny, Światową Organizację Zdrowia, prezydenta Obamę itd). Przygotowała również dokumenty do zastosowania w poszczególnych krajach:
http://birdflu666.wordpress.com Polska jest już ofiarą próbnych szczepionek ostatniego lata, celowo skażonym materiałem z firmy Novartis.

Jeszcze raz wypłynęła korupcja Polaków, którzy za srebrniki zrobią wszystko dla zbrodniczej globalnej kliki. Kanada właśnie ogłosiła plany szczepień, jeszcze nieprzymusowych, ale gdy rozpęta się śmiertelna grypa od pierwszych "szczepień", ludzie będą się pchać pod igłę. Według Burgermeister, masowe zaskarżanie przez obywateli we wszystkich namierzonych krajach może zapobiec nadchodzącej katastrofie. Potrzeba pilnie przetłumaczyć na polski – i działać ! Na nic troska o pracę i rodzinę, skoro możemy już za kilka miesięcy nie żyć.

– Jeśli chodzi o działania anty-iranskie nagłaśniane przez media, są to skryte działania kompleksu jot. Natomiast treść plakatu i petycji wyjaśniam w załączniku. Żeby zrozumieć niektóre rzeczy, trzeba przeczytać pozostałe rozdziały. Jeśli trzeba, podeślę. Niestety, wychodzi ogłupienie Polaków przez media i zaprzątanie ich głów śmieciami jak teczki czy bolki, zamiast edukacji ws. życia i śmierci. Jest za pięć dwunasta...

Piotr Bein

http://polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=3778&start=15

The best way might be to form in each country or community a public action committee that would guide, coordinate and help with actions. Existing orgs like the Canadian Civil Rights Movement that presses for justice in the all-humanity case of tasered-to-death Dziekanski should take a lead.
Piotr Bein

Organizujcie komitety obrony przed szczepieniami w całej Polsce.

Informację o szczepionce przesłała Elżbieta Gertruda Gawlas. Tekst zredagował Zygmunt Jan Prusiński.

Wersja do druku

coś tu nie gra ( - 17.07.09 14:19
A gdyby tak dla "wybranych" było już przygotowane antidotum na tą skażoną szczepionkę, która miałaby ocalić zmniejszoną populację świata...

wiarusy - 15.07.09 23:29
Dziękujemy za informacje i niebezpiecznej szczepionce,której trzeba unikaćzalozenia,ze świat ma liczyć 20 mln,a a nasz kraj 15 pasuja do dzialania szczepionki.Grypie mozna zapobiegac jedzac owoce i warzywa stosujac spirytus bursztynowy ,ruch na swiezym powietrzu.

wug - 30.06.09 8:49
"Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdzając natychmiastowe ich zgony. " - to jest dowód, że cała sprawa to bzdura. Taki wirus byłby zupełnie bezużyteczny. Aby była możliwa pandemia wirus musi mieć wystarczająco długi czas inkubacji, inaczej nie uda mi się rozprzestrzenić.

Zresztą, jeśli ma takie działanie, to po co opracowywać nowego wirusa skoro dokładnie tak samo działa wiele trucizn.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

08 Marca 1761 roku
Urodził się Jan Potocki, polski pisarz, podróżnik, polityk, historyk (zm. 1815)


08 Marca roku
DZIEŃ KOBIET


Zobacz więcej