Piątek 18 Października 2019r. - 291 dz. roku,  Imieniny: Hanny, Łukasza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 08.01.10 - 20:31     Czytano: [2838]

Dział: Interwencje

Reakcja na list Wrzodaka
Zygmunt Wrzodak pisze do Anny Walentynowicz, Andrzeja Gwiazdy i Kornela Morawieckiego!

W związku z Państwa apelem do Polaków w którym zwracacie się o poparcie w zbliżających się wyborach prezydenckich dla L. Kaczyńskiego obecnego Prezydenta R.P. oraz apelujecie o poparcie dla partii PiS, uważam, że robicie poważny błąd. Bez żadnej analizy, bez oceny blisko pięcioletnich rządów L. Kaczyńskiego. Próbujecie przekonać Polaków, aby oni tak w ciemno głosowali na L. Kaczyńskiego. Nawet nie mówicie, co on takiego dobrego zrobił dla Polski i Polaków by znowu na niego głosować. Może dlatego, że on was odznaczył orderami (które wam się należały, ale ja bym od niego orderów nie przyjął) i to może was zainspirowało do tego aby nawiać Polaków do oddania głosów na obecnego Prezydenta. Może wielu was posłucha ale na pewno ja i wielu myślących Polaków słuchać was nie będzie, nie dlatego, że nie, bo nie, tylko dlatego, że Prezydent L. Kaczyński niczym szczególnym nie różnił się od pozostałych prezydentów, a PiS to jest dawne AWS czyli obecnie POPiS. Brakuje mi z waszej strony rzetelnej oceny L. Kaczyńskiego i PiS. Postanowiłem was w tym wyręczyć i dokonałem takiej oceny, ponieważ Polacy zasługują na przekazywanie im prawdy, tym bardziej, że mam do tego prawo, ponieważ mam podobną przeszłość związkowo-polityczną jak wy, tzn. też tylko w Solidarności od 80- roku, i nigdy nie byłem w żadnej organizacji komunistycznej oraz nigdy SB mnie nie złamała, dlatego wielokrotnie domagałem się na ulicach W-wy lustracji i dekomunizacji oraz rozliczeń aferzystów itd.

- Jeżeli uznaliście by popierać PiS i L. Kaczyńskiego w wyborach, to pytam was, czy za czasów prezydentury L. Kaczyńskiego Polska umocniła swoją Niepodległość a Polacy swoją Suwerenność??? Czy uważacie, że podpisany tzw. Traktat Lizboński zwany Konstytucją UE, wzmacnia naszą Niepodległość czy ją osłabia?

Konsekwencją przyjęcia przez PiS i Prezydenta L. Kaczyńskiego bezbożnej, masońskiej Konstytucji UE (K-UE) był ,,wybór” Prezydenta UE i Ministra Spraw Zagranicznych UE. Proszę spytać, tego na kogo chcecie głosować, kto wybrał te osoby na te urzędy, i w związku z takim wyborem, czy tak ma wyglądać ,,demokracja” w UE?, Czy te osoby wywodzące się z lewackich organizacji zasługują na wynagrodzenia ściągane min. od Polaków? Proszę spytać L. Kaczyńskiego która Konstytucja jest ważniejsza; Polski czy UE w naszym kraju? Spytajcie go, dlaczego nie rozpisał referendum dotyczące za lub przeciw przyjęciu przez Polskę K-UE. Dlaczego się bał referendum? Pytam was, czy o taką drugą obrzydliwą komunę walczyliście jaką jest UE? Może tak, może chodziło wam o likwidacje Polski na rzecz UE, ponieważ każecie popierać takiego człowieka, który te wszystkie sprawy zatwierdził. Przecież na bazie UE powstaje nowa bezbożna komuna. Komuna bardziej wyrachowana, oparta na straszliwych kłamstwach przekazywanych w kosmopolitycznych mediach. Komuna dysponująca ogromnymi funduszami przejętymi w podstępny sposób od podatników w tym od Polaków. To wszystko "zawdzięczamy” panu Kaczyńskiemu, to on nas tam utwierdził podpisując K-UE. Pytam was, czym różni się L. Kaczyński od swojego doradcy A. Kwaśniewskiego??? To wy tak zasłużeni ludzie w walce z sowiecką okupacją Polski, wyciągacie rękę do kłamcy i tchórza który z masońską UE buduje drugą bezbożną komunę. Ja na waszym miejscu nie przyjąłbym orderów od Kaczyńskiego, ponieważ to nie jest człowiek oddany Polsce i Polakom, on realizuje ustalenia z Magdalenki, czyli planu wg którego dokonuje się pokojowy rozbiór Polski, czego przykładem jest podpisana K-UE przez niego. Czy wam też o to chodzi? L. Kaczyński co do skutków dla przyszłości Polski, niczym nie różni się od Wałęsy i Kwaśniewskiego, w polityce europejskiej, on realizuje tą samą wizję co ci poprzednicy.

- Podobną jak jego poprzednicy, zdradziecką politykę globalną prowadzi L. Kaczyński. Każda decyzja podjęta przez niego była decyzją korzystną dla lobby zbrojeniowo-finansowe z USA. Amerykanie w swojej krótkiej historii wywołali już ponad dwieście wojen lub różnych konfliktów zbrojnych w różnych częściach świata. Obecnie prowadzą dwie wojny w Iraku i Afganistanie (pomijam na razie Afrykę). Na rozkaz Buscha, Kwaśniewski wspólnie z Kaczyńskimi napadli na suwerenny kraj, jakim był Irak. Naród Iracki nic nam Polakom nie zrobił, nie zagrażał naszym granicom, nie napadł na nas, dlaczego Kaczyńscy z Kwaśniewskim napadli na inny kraj??? Premier Jarosław Kaczyński wyraził zgodę na napaść na Afganistan, na 2 minutowym spotkaniu z Prezydentem USA Buschem, zadeklarował wysłanie na wojnę do Afganistanu 2 tysiące polskich żołnierzy. Czym musiał zaszantażować Busch Kaczyńskich i Kwaśniewskiego, że oni zgodzili się na napaść na suwerenne kraje. Najpierw sowieci napadli na Afganistan teraz USA i ich niewolnicy. Wynik tych wojen jest taki, że życie straciło już 38 żołnierzy polskich oraz blisko pół miliona Irakijczyków i Afgańczyków a 1,5 mln zostało rannych. To są efekty polityki Kwaśniewskiego i Kaczyńskich. Ci panowie mają krew polskiego żołnierza na swoich parchatych łapach. Skoro popieracie działania L. Kaczyńskiego i PIS to odpowiedzcie Polakom, dlaczego Polska ma uczestniczyć w nie swoich wojnach i brać udział w pomocy dla prywatyzacji wojen oraz pomocy dla koncernów petrochemicznych które walczą o kontrole w pośrednictwie nad zaopatrywaniem w ropę i gaz Chiny i Indie z złóż ropy i gazu w Iraku oraz wokół morza Kaspijskiego przejętego przez firmę "amerykańską” ExxonMobill. Postawa byłych i obecnych polityków którzy zostali mianowani poprzez "wybory” na wysokie stanowiska w Państwie Polskim zasługuje na najwyższe potępienie a nie na poparcie. Polityka globalna PiS i L. Kaczyńskiego jest zbieżna. Rząd PiS słowami Pani Minister Spraw Zagranicznych Fotygi podkreślała, że interesem Polski jest przynależność do osi Warszawa-Waszyngton-Tel Aviv i gdy Izrael napadnie na Iran to Polska z góry zapewnia, że zawsze stanie po stronie Izraela. Czy wy też z takim stanowiskiem się identyfikujecie? Dlaczego Izrael wbrew rezolucjom ONZ może posiadać potężny arsenał broni jądrowej a Iran nie może posiadać broni jądrowej? Czym wiarygodniejszy jest Izrael od Iranu, tego L. Kaczyński Polakom nie tłumaczy tylko w ciemno i z góry popiera zbrodnicze zapowiedzi Izraela.

- W wyniku działań wszystkich partii po ,,okrągło-stołowych” i prezydentów, Polska nie decyduje o swojej własnej polityce zagranicznej, obronnej, własnym pieniądzu, gospodarce, przemyśle farmaceutycznym itd. Polska już straciła pod tymi rządami i ,,wodzami” swoją Niepodległość. Polski z swoim prawem już nie ma, to dzięki min. braciom Kaczyńskim, Wałęsie, Kwaśniewskiemu. (pomijam ocenę komuny, ponieważ należy to ocenić innym piórem) Mamy taki ,,nowoczesny” komunizm z stolicą raz w Berlinie raz w Tel Avivie. Zastanawiam się, czym L. Kaczyński was uwiódł, poza orderami dla was, może swoimi wypowiedziami podczas licznych wizyt w Izraelu, gdzie on mówił, że tam czuje się jak u siebie w domu!!!

- Prezydent L. Kaczyński razem z Prezydentami Wałęsą i Kwaśniewskim walczyli o instalacje tzw. ,,Tarczy” w Polsce. Tarcza miałaby nas ,,chronić” przed Iranem (sic). Dobrze, że ten wielki przekręć upadł, ale w zamian amerykanie zainstalują na terytorium naszego kraju rakiety atrapy ,,Patriot” oraz będą tworzyć bazy wojsk amerykańskich. Bez żadnej wojny mamy kolejnego okupanta w Polsce, wcześniej byli sowieci teraz amerykanie!!! Umowę o ,,pobycie” wojsk USA w Polsce pilotował MSZ w rządzie PiS obecnie w PO Radosław Sikorski. Może was Prezydent ujawni opinii publicznej co jest w tej umowie zapisane, czy przypadkiem nie ma tam mowy o eksterytorialności dla wojsk USA w Polsce??? Coś mi się zdaję, że tak jest. Spytajcie Pana Kaczyńskiego po co w ogóle te rakiety atrapy są instalowane w Polsce. Czy przypadkiem amerykanie chcą użyć swoich niewolników do szczucia Rosji? Jeżeli doszłoby do konfliktu Polski z wschodem, a nie będzie to w interesie USA i Izraela, to ci żołnierze pierwszym lepszym autobusem stąd wyjadą, a my jak zawsze zostaniemy sami. USA nie traktuje Polski jako kraju o szczególnym znaczeniu w świecie globalizacji. Rosja to jest ich cel, jak ich opanować i ich bogactwa, bo Polska to rozkradziony kraj, słaby, bez przyszłości, rządzą tu różni agenci, różnych wywiadów, nędzni spleśniali politycy są pod butem kosmopolityków, nie zależy im na takich kreaturach politycznych jak Kwaśniewski czy Kaczyńscy, im zależy jak wykorzystać Polaków do szczucia i straszenia Rosji w ich interesie i w interesie Izraela. Rosja odgrywa 100 razy większą rolę w NATO jak wszystkie kraje tzw. bloku wschodniego razem wzięci. Dzisiaj to 32% majątku w USA mają Chiny, 12% mają arabowie resztę mają żydzi, dług publiczny USA przekracza wartość majątku USA, tylko jest kwestią czasu jak to wszystko co zbudowano na glinianych nogach runie. USA w takim systemie nie ma przyszłości. Opierać polską politykę obronną i zagraniczną przez pryzmat interesów USA jest zbrodnią, to robią wszyscy dotychczasowi politycy, a pomagają im tacy zausznicy jak Szaniawski czy Macierewicz, oni podobnie działają jak byli czerwoni oni też chcieli działać dla Polski przez pryzmat interesu sowieckiego, dziś mamy takich zdrajców całą masę, którzy mówią o niepodległości Polski poprzez służbę bezbożnej masońskiej Ameryce lub Izraelowi.

Zostawmy ocenę polityki zagranicznej w wykonaniu L. Kaczyńskiego i PiS, oceńmy ich działanie na naszym polskim podwórku. Zastanawiam się co by tu dobrego napisać o kończącej się dzięki Bogu kadencji L. Kaczyńskiego i nie przychodzi mi nic do głowy o co można by pochwalić L. Kaczyńskiego albo PiS. Niestety ale zarzutów pod adresem L. Kaczyńskiego i jego partii jest mnóstwo.

- Desygnowanie na prezesa NBP Sławomira Skrzypka było wielkim ,,błędem”, ponieważ ten człowiek nie zrobił nic by zmienić politykę polskiego pieniądza, ograniczając lichwę, wspierając eksport, dostosować złotówkę, tak by ona służyła polskiej gospodarce, a rezerwy dewizowe NBP powinny służyć Polakom a nie innym gospodarkom. Nic z tych rzeczy. Człowiek ten realizuje politykę narzuconą Polsce przez MFW i realizowaną przez Balcerowicza. Jeżeli przyjrzeć się Skrzypkowi to nie ma co się dziwić on był ,,szkolony” w USA i postępować musi tak jak jego poprzednicy na stanowisku NBP. Dąży razem z PiS i L. Kaczyńskim do likwidacji złotego, tylko, żeby trochę się różnić od PO, PiS chce likwidacji złotego w czwartek a PO w poniedziałek o to cała różnica między PO a PiS-em.

- Podobnie jak Prezes Skrzypek zachowuje się szef BBN A. Szczygło. Urząd ten wykorzystuje do walki politycznej, zamiast dbać o bezpieczeństwo Państwa Polskiego, też ,,szkolony” w USA podobnie jak była szefowa KRRiTV E. Kruk też ,,szkolona” w USA itd. Taka Polska norma na Polską Niepodległość w wykonaniu Kaczyńskich. Czy z tym też się zgadzacie, że na najwyższe stanowiska w Państwie Polskim desygnowane są osoby po odpowiednim ,,przeszkoleniu” w USA?

- L. Kaczyński wspiera znienawidzonego Prezydenta Ukrainy Wiktora Juszczenko, ,,szkolonego” w USA, tego który powiedział, że ludobójstwo dokonane na Narodzie Polskim przez bandy UPA-OUN były epizodem. L. Kaczyński oddał hołd pomordowanym Ukraińcom w Pawłokomie ale nie oddał hołdu polskim dzieciom, kobietom, starcom na kresach wschodnich zamordowanych w okrutny sposób przez zdziczałych Ukraińców. IPN udaje, że prowadzi śledztwa zbrodni dokonanych na kresach, nie ma się temu co dziwić skoro newralgiczne stanowiska w IPN zajmuje mniejszość ukraińska. Dlaczego Prezydent Kaczyński nic nie robi aby osądzić zbrodniarzy ukraińskich, którzy zamordowali siedmiokrotnie więcej Polaków niż sowieci w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie? Dlaczego tuszuje się zbrodnie na kresach? Co w tej sprawie zrobił L. Kaczyński i PiS?

- Dlaczego Prezydent Kaczyński wdał się w prowokacje przygotowaną przez spadochroniarza Sorosa mieniącego się Prezydentem Gruzji, który dla rozróby w tym rejonie świata otworzył ogień do swoich obywateli z mniejszości rosyjskiej? Czy Kaczyński nie wiedział, że Rząd w Gruzji składał się w większości z obywateli Izraela, że to im zależy na rozpętaniu wojny na Zakaukaziu, w zemstwie na Rosji za zamknięcie do więzień oligarchów żydowskich, którzy rozkradali majątek narodowy Rosji. Co Polska zyskała z tej wojowniczej i prymitywnej postawy Kaczyńskiego w sprawie despoty gruzińskiego Szakaszwliego ucznia Sorosa?

- Dlaczego L. Kaczyński podpisał tzw. ustawę kompensacyjną dotyczącą likwidacji polskiego przemysłu stoczniowego? Przecież mógł ją wetować, składać odpowiednie wnioski, tak by ta ustawa w takim kształcie nie weszła w życie. Dlaczego, nie składał w UE protestów w sprawie fikcyjnych długów stoczni? Co zrobił PiS w parlamencie by nie dopuścić do uchwalenia tej ustawy? Nic, PiS zachowywał się miękko w tej sprawie. Razem POPiS i Prezydent odpowiadają za likwidację przemysłu stoczniowego.
- Gdzie był Prezydent i PiS gdy PO podpisywało ugodę z Eureko? Konsekwencją tej ugody będzie zysk dla Eureko kosztem biednego kraju jakim jest Polska w wysokości około 30 mld zł. czyli blisko 10 mld $. Sprzedaż PZU w 1999 roku dokonał AWS czyli dzisiejszy POPiS, ci politycy boją się zrobić cokolwiek przeciw Eureko, dlaczego to się domyślcie. Sprzedaż PZU odbyła się za czasów gdy Ministrem Sprawiedliwości był L. Kaczyński, który nie reagował na protesty posłów którzy pisali do niego i prosili go o zablokowanie tej złodziejskiej prywatyzacji. Niestety ale L. Kaczyński milczał. Mało tego gdy PiS przejął władzę to blokował posłów, aby ci nie zmuszali rządu do złożenia pozwu do polskiego sądu celem unieważnienia prywatyzacji PZU!!! Konsekwencje są dziś widoczne. Przypominam wam, że Rząd PiS mianował na V-ce MSP Pawła Szałamachę, który w ramach kancelarii prawnej w latach 90-tych przygotował projekt, dotyczący przejęcia wielkiego Banku Gdańskiego przez mały nomenklaturowy BIG. Tacy ludzie mieli pilnować interesów narodowych w rządzie PiS? Drugi V-ce MSP Paweł Piotrowski był szefem lobbystów na Polskę zagranicznych firm farmaceutycznych. To są fakty. L. Kaczyński gdy był prezesem NIK zatuszował razem z Jasińskim wykrytą aferę przez UOP i Izby Skarbowe wyprowadzania pieniędzy z PZU do Izraela na prywatne konta Bagsika i Gąsiorowskiego w kwocie 39mln $, za pośrednictwem spółki ,,Laktopol”. Są na to dokumenty oraz świadkowie, którzy wykryli tą aferę.

W tym samym czasie co podpisywana była ugoda z Eureko oraz gdy Prezydent podpisał tzw. K-UE, wybuchła afera hazardowa. Nagłośniono sprawę która jest wątpliwa co do skutków ukarania architektów tej afery, ponieważ CBA za wcześnie ,,odpaliło” sprawę. CBA powinno poczekać aż architekci tej afery wezmą zapłatę za ustawę, ale tak nie uczyniono, ponieważ prezesowi Kaczyńskiemu potrzebny był ,,news” medialny by odwrócić uwagę od podpisanego Traktatu Lizbońskiego i nie dyskutować o ugodzie z Eureko. Efekt jest taki, że nie ma Kamińskiego w CBA, traktat podpisany, ugoda podpisana, afera hazardowa rozmyta, winnych nie będzie. To są sukcesy PiS???

- Dlaczego PiS, nie chciał zrealizować wniosków Sejmowej Komisji Śledczej ds. prywatyzacji PZU oraz dlaczego nie zrealizował wniosków Sejmowej Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej w sprawie prywatyzacji domów towarowych ,,Centrum” i PZU. Wnioski są gotowe dla Ministrów Skarbu Państwa postawienia ich przed Trybunałem Stanu. Przez dwa lata Minister Sprawiedliwości mógł zrobić wiele. Pytam was, dlaczego PiS tego nie zrobił???

- Wielką kompromitacją PiS w poprzedniej kadencji sejmu, było zlekceważenie prac Sejmowej Komisji Śledczej ds. prywatyzacji banków. PiS wyznaczył młodego posła Hoffmana - bufona na szefa tej komisji, który nie wiedział o co chodzi w przestępczej wyprzedaży polskich banków, ale pewnie wiedziało kierownictwo PiS, może o to chodziło by ta Komisja do niczego nie doszła, by nie podważyć ,,zasadności” prywatyzacji polskich banków, przecież partia PiS jest partią ,,pro-zachodnią”, pro-rynkową!!!

- Gdzie był Prezydent, kiedy Rząd PiS sprzedawał polskie zakłady jak PZL-Mielec, Ursus, Stocznie Gdańską, PHS (dokończył ,,dzieło” SLD), zakłady farmaceutyczne i inne. Nawet sprzedali Pani Walentynowicz i A. Gwiazdy stocznie pis-owcy, w której pracowaliście a wy nadal im wierzycie? Sprzedaż stoczni to skandal niebywały. Otóż sprzedana przez SLD nowoczesna Huta Częstochowa Ukraińcom (wcześniej sowieci) z dopłatą Skarbu Państwa Polskiego. Skutek był taki, że ci Ukraińcy podwyższyli ceny stali dla wszystkich stoczni o ponad 100%, długi narosły i za te długi wykupili akcje SG, to wszystko działo się za czasów rządów PiS-u. Pytam, gdzie są byli działacze Solidarności z Gdańska? Dlaczego przez wiele lat SG drogo kupowała podzespoły a tanio sprzedawała statki, dlaczego wyłączność na sprzedaż statków z SG miała Izraelska spółka, która przelewała miliony złotych na konto Fundacji Kwaśniewskiej. Gdzie w tych sprawach są działacze byli i obecni SG? Gdzie jest PiS?

- Prezydent Kaczyński, opowiada nam, że walczy o dywersyfikacje dostaw gazu. Walczy tak, że skutek jest taki, że nie ma drugiej nitki ,,Jamał II” a więc Polska straci na przesyle gazu na zachód wiele mld zł, ponieważ tak zażyczyli sobie amerykanie, żeby Polska negocjowała budowę drugiej nitki ,,Jamał II” przez terytorium Ukrainy. Rosja na to się nie zgodziła i buduje razem z kilkoma krajami z UE rurociąg przez Bałtyk. Efekt będzie taki, że Polska będzie kupowała gaz rosyjski od Niemiec, o wiele droższy niż dotychczas. Tak się kończy antypolska polityka dywersyfikacji gazu. Pomijając już to, że nasz kraj może być samowystarczalny energetycznie. Mamy swoje ogromne niewyczerpalne złoża wód geotermalnych oraz gazu i węgla. Skandalem jest, że począwszy od rządów AWS czyli POPiS rozdawane są przez te rządy koncesje na wydobywanie gazu przez amerykanów w Polsce, ponieważ PGNiG twierdzi, że im się to nie opłaca, wolą pośredniczyć w sprowadzaniu gazu niż go wydobywać. Za pośrednictwo można dostać łapówki a za wydobywanie swojego gazu już nie. O zgrozo, gdzie jest Prezydent, gdzie jest PiS, dlaczego nie protestują przeciw wydobywaniu gazu przez obcych i Polska musi kupić gaz wydobyty na terytorium Polski od amerykanów po cenie ,,rynkowej”.

- Rząd Kaczyńskiego kupił w 2007 roku tzw. ,,gaz norweski” od firmy ExxonMobill, za 5 mld m3 wirtualnego gazu, zapłacili 1,300mln$. Gaz ten ma być dostarczony do Polski w 2012 roku, czyli biedna Polska pożyczyła rodzinie Rockefellerów ponad 1 mld $ bez procentów. To się nazywa służenie obcej sprawie. Ja nie wierzę, żadnej inicjatywie Prezydenta w sprawie podejmowanych działań dotyczących bezpieczeństwa energetycznego Polski. Każdy jego ruch w tej sprawie nie jest jego samodzielnym działaniem, o czym świadczy zaangażowanie jego w budowę nitki rurociągu ,,Nabucco”. Ropę będziemy brać od ,,amerykańskiej” firmy ExxonMobill, która wykupiła za łapówki wielkie złoża ropy i gazu wokół morza Kaspijskiego. W sprawach dywersyfikacji dostaw źródeł energii do Polski, PiS i L. Kaczyński byliby wiarygodni, gdyby za swoich rządów zlikwidowali pośrednictwo dostaw ropy do Polski przez spółkę J&S.

- Dlaczego Rząd PiS, zgodził się na podniesienie składki na rzecz UE z 1,35 PKB na 1,45. Skutek jest taki, że rocznie płacimy więcej na rzecz UE około 2 mld zł.??? Dlaczego Prezydent L. Kaczyński nie próbuje ocenić naszej przynależności do UE pod kątem opłacalności bycia w strukturze ponadnarodowej na którą płacimy ogromny haracz a zyski są medialno-papierowe???

- Państwo krytykowaliście ustalenia ,,okrągłego stołu” oraz Magdalenki, twierdziliście i słusznie, że tam komunista dogadał się z swoim agentem. Kluczowymi architektami ,,okrągłego stołu” byli bracia Kaczyńscy. L. Kaczyński razem z Kiszczakiem i Kwaśniewskim, Michnikiem, Geremkiem knuli w Magdalence przy suto zastawionych i zakrapianych stołów, zdradę ludzi Solidarności, zdradę Polski-Katolickiej, zdradę was i takich jak ja. Ważną rolę w ,,Magdalence” odegrał L. Kaczyński, który swoimi kompromitującym i zdradzieckimi wypowiedziami był uległy komunistom. Czyżby zdradę w Magdalence i przy ,,okrągłym stole” wybaczyliście już Michnikowi, Geremkowi, Wałęsie, Kaczyńskim???

- Opozycja parlamentarna PiS jest wyjątkowo słabą i nie merytoryczną, ponieważ nie jest naturalną opozycją, jest to opozycja koncesjonowana, ludzie z cienia dążą do podzielenia Polaków na tych co są za fikcją partyjną czyli socjldemokratyczno-liberalną pod przewodnictwem PO oraz chadecko-pseudoprawicową pod kierownictwem PiS,. Taki sztuczny podział, nic nie zmieni w Polsce, cele obie partie mają jeden - globalizacja kosztem Państw narodowych, przedsionkiem tej globalizacji jest UE, ona ma już swoją flagę oraz jakiś hymn Konstytucję, za kilkanaście lat będzie też fikcyjny Prezydent globalistów z własną flagą i własnym hymnem i Konstytucją, to jest cel międzynarodowej mafii finansowej, której przeszkadzają normalne rodziny, dzieci nie narodzone, starcy, itd. Już pewna Pani z USA mówi wprost, że o 2 mld ludzi na świecie jest za dużo, tylko patrzeć jak będą następne ,,grypy” jak: kozia, końska, psia, kocia itd. Jedni będą rozpylać bakterie chorób inni będą wciskać słabym państwom szczepionki, od których będzie rzeczywiście można chorować, ludzie będą masowo umierać, ponieważ oligarchowie pragną żyć w luksusach oraz długo a ,,motłoch” ma schodzić z świata szybko w momencie kiedy przestanie charcz płacić w formie podatków. Skandalem jest to, że PiS zmusza obecny Rząd do zakupu nie sprawdzonych szczepionek od zagranicznych firm farmaceutycznych. Pis-owcy stanęli po stronie międzynarodowych gangsterów z branży farmaceutycznej, zamiast po stronie Polaków.

- Dlaczego PiS i ich Prezydent L. Kaczyński nie protestują przeciwko mafii międzynarodowej która żąda od wszystkich na świecie dodatkowych podatków związanych z tzw. ociepleniem klimatycznym, który powstaje jakoby z emisji Co2. Polska ma do 2030 roku wpłacić haracz tej mafii w wysokości 90 mld euro. Gdzie jest Prezydent, gdzie jest jego brat, jakie jest ich zdanie w tej sprawie? Niestety nie ma ich w kluczowych decyzjach dotyczących przyszłości naszej Ojczyzny i naszego Narodu. Podobny podatek nałożyła już UE na Polskę, ponieważ my podobno najwięcej zanieczyszczamy środowisko naturalne, bo mamy najwięcej kopalń. W takich sprawach są potrzebni ludzie sumienia, ludzie oddani Polsce i Polakom. Zmiany klimatyczne były są i będą i nikt, za żadne mld $ tego zmieni, ponieważ stwórca nieba i ziemi, tak ukształtował naszą cywilizację i dobra natury.

- Odpowiedzcie w jaki sposób uwłaszcza się na majątku skarbu państwa swoje grono polityczne. Uwłaszczenie takie miało miejsce na początku lat 90-tych dokonane przez braci Kaczyńskich na rzecz Fundacji Prasowej Solidarności. Majątek , który przejęli od Skarbu Państwa, mówiąc delikatnie w bardzo podejrzany sposób, warty jest około 300 mln zł. Na bazie tej fundacji powstała piramida spółek do których przerzucany był majątek fundacji. Nomenklaturowe zatrudnienie w tych spółkach mieli najważniejsi dygnitarze obecnego PiS-u. Przejęte atrakcyjne grunty w centrum Warszawy przez Kaczyńskich na rzecz ich fundacji, odprzedawane były obywatelom Izraela. Jedyną osobą która może decydować co zrobić z tym majątkiem jest J. Kaczyński. Rozliczenie III R.P. powinno się zacząć od takich afer!

- Rozliczenie FOZZ i ukaranie dwóch osób było fikcją. Przypominam, że jeden z najbliższych przyjaciół Kaczyńskich A. Glapiński proponował na szefa NBP Grzegorza Żemka, jednego z winnych afery FOZZ. Nie rozliczenie tej afery zależało szerokiej klasie politycznej, w tym braciom Kaczyńskim. Można zapoznać się w Sądzie z materiałami śledczymi dotyczącymi skazanego przyjaciela Kaczyńskich Maćka Zalewskiego, które są porażające, wtedy oczy otwierają się na Kaczyńskich. Sprawę FOZZ zamknął sędzia Kryże, były komunistyczny Sędzia, syn okrutnego oprawcy komunistycznego sędziego Tadeusza Kryże, który skazywał na śmierć Polaków z NSZ, WIN-u i AK. Warszawiacy z obozu antykomunistycznego pamiętają T. Kryże i ułożyli specjalne hasło pt: ,,tam gdzie sędzia Kryże będą krzyże”. Pytam was w którym rządzie był Ministrem Sędzia Kryże??? Pytam was, jaką aferę przez dwa lata rozliczył Minister Ziobro z ministrem Kryże??? Proszę odpowiedzieć jaką aferę rozliczył Minister Sprawiedliwości Lech Kaczyński? Jaką aferę wykrył były szef NIK L. Kaczyński? Jaką zbrodnię komunistyczną rozliczył Minister Sprawiedliwości L. Kaczyński? Czy przez cztery lata prezydentury L. Kaczyński domagał się wyjaśnienie zbrodni na Polakach z lat komunistycznych? Czy upomniał się o pomordowanych Polaków na kresach wschodnich? Tak właśnie jest z Kaczyńskimi, co innego mówią i co innego robią.

- Obecnie mamy wielki haniebny sojusz partii Kaczyńskich i PiS z byłą partią A. Kwaśniewskiego SLD, w sprawie podzielenia się wpływami w mediach publicznych. Trwa festiwal przejęć stacji radiowo-telewizyjnych na dobre, nie jest ważna ideologia, program, przeszłość itd. liczy się biznes w polityce, liczy się to, kto będzie miał większy wpływ nad panowaniem swoich niewolników, co w czasie przełoży się na wynik wyborczy, by mógł następny robić to co poprzednicy i tak w kółko. Wielkie ,,dzieło” PiS już raz dokonał po rządach SLD, kończąc sprzedaż PHS za 360 mln. PiS razem z SLD sprzedali 4 potężne huty stali wraz z 2 tys.h. ziemi, to są osiągnięcia koalicji PiS-SLD. Czy wy też popieracie ten sojusz oraz sprzedaż PHS za bezcen, którą dokonali panowie z PiS i SLD??? Jakby tak postąpili posłowie byłej LPR jak dziś PiS, to dopiero by się działo. Jerzy R. Nowak, Rafał Broda i inni dyżurni ,,prawicowcy” na okrągło pluli by na nas od rana do wieczora. Jak PiS tworzy koalicję z SLD, popiera haniebne rozwiązania dla Polski to im uchodzi wszystko na sucho, im wolno. Pytam dlaczego???

- Dla PiS wrogiem była Samoobrona oraz byli posłowie z LPR, ponieważ te dwie partie autentycznie broniły interesu narodowego, (oprócz Giertycha ) dlatego rękami Kaczyńskich i odpowiednich służb wyeliminowano tych ludzi z polityki i oddano władzę na rzecz swoich przyjaciół z AWS-u. czyli PO. To zadanie wykonali rzeczywiście perfekcyjnie. Obecnie nie ma w Polskim sejmie żadnych posłów sumienia, odważnych, myślących w interesie narodowym. Kaczyńscy mieli wszystko co chcieli, rządzić mogli jeszcze długo, większość w sejmie mieli zapewnioną, tylko jedno budzi wątpliwość, dlaczego oddali władzę PO??? Obecnie dążą do jednego, by Polacy wybrali ponownie L. Kaczyńskiego na II kadencję prezydencką, a PiS nadal będzie w opozycji i będzie osłaniał jako koncesjonowana opozycja likwidacje Polski najpierw w ramach UE a następnie w ramach Światowego Rządu, który też będzie miał jeden hymn, flagę, Prezydenta, jedno prawo. Taki system będzie wygodny dla 15% ludzi na świecie reszta będzie tylko motłochem rządzona w sposób autorytarny.

Szanowni Państwo, uważam, że błądzicie w tej polityce, nie czujecie Polski i naszego Narodu, ponieważ prosicie zagubionych, zapracowanych Polaków aby głosowali na swoich zakamuflowanych prześladowców, każecie głosować na partie, która robiła dokładnie to samo co PO. Nawet nie próbujecie znaleźć różnicy między PO a PiS, ponieważ tej różnicy nie ma. SLD, PiS, PO to ta sama Gmina, oni dążą do tego samego, w wszystkich strategicznych sprawach dla przyszłości Polski oni głosują za, a w sprawach wiary i moralności PO przewyższa PiS, wystarczy tylko przyjrzeć się wielu rozwodom w PiS oraz jak wielu działaczy z przeszłością komunistyczną jest w PiS.

- Prezydent L. Kaczyński podpisując K-UE powiedział, że robi to dla przyszłości Polski i w trosce o obywateli Polski. Generał Jaruzelski wprowadzając stan wojenny w podobny sposób uzasadniał tą decyzję. Pytam dlaczego Jaruzelskiemu odmawiacie troski o obywateli a Kaczyńskiemu takiej odmowy nie zakazujecie. Przecież decyzja Jaruzelskiego też była podjęta w interesie obcych interesów, tak samo jak podpisanie K-UE jest decyzją podjętą nad głowami Polaków w obcym interesie. Lech Kaczyński podpisując K-UE, oddał Rzeczpospolitą pod panowanie obcym!!! Przecież już jakiejś grono utajnionych mędrców realizuje zapisy K-UE i wskazało Prezydenta UE w osobie Hermana van Rumpuyego, który zapowiada, że będzie dążył do jak najszybszego zlikwidowania Państw Narodowych poprzez likwidację flag, hymnów, armii, Konstytucji. Kto odpowiada za takich ludzi i kto ich wybrał, nie byłoby tego gdyby nie podpis pod K-UE L. Kaczyńskiego.

Reasumując, mamy do czynienia z kolejnym podstawionym prezydentem. Mamy kolejnych polityków przy władzy, którzy realizują obcy interes, mamy koncesjonowaną opozycję, która sięga absurdu kłamstw, opozycja która dusi nadzieje Polaków na wielką Niepodległą Polskę.

Szanowna Pani Walentynowicz, Szanowni Panowie Gwiazda i Morawiecki, czy wam ordery oczy zasłoniły? Czy wy nie widzicie likwidacji Polski? Czy wy nie widzicie jak Naród zobojętniał na wszystko, ponieważ wszyscy pierwszoplanowi politycy ich zdradzają? Czy wy nie widzicie jak z zewnątrz pociągani są za sznurki politycy w Polsce? Czy wy nie widzicie jak zadłużenie Polski lawinowo rośnie, które zbliża się już do 300 mld$??? Czy nie widzicie jak zubożeje społeczeństwo Polskie? Każdy z was spoczął na laurach po 89 roku, stoicie w miejscu, widać, że mało orientujecie się w polityce oraz słabo znacie się na ludziach skoro ponownie każecie głosować na ludzi z układu ,,okrągło-stołowego” oraz z Magdalenki. Prezydent L. Kaczyński ani partia PiS nie reprezentują Polskiej Racji Stanu, oni osłaniają budowę systemy globalnego bez Boga. Kaczyńscy są oddelegowani na prawą stronę sceny politycznej do jej kontrolowania lub rozbijania, tak by system zła był realizowany, który opisałem wyżej. Prezydenta Kaczyńskiego należy rozliczyć za wepchnięcie Polski w awanturniczą politykę Prezydenta Gruzji Sakaszwilego, awanturę wywołał w interesie Izraela i USA. Należy odrzucić amerykańską politykę w Polsce. Amerykanie szczególnie ci z NY, uważają L. Kaczyńskiego za takiego swojego kundelka, którym szczują wielkiego niedźwiedzia jakim jest Rosja. Prezydent L Kaczyński nie jest żadną głową naszego Państwa jest jej ogonem, ktoś inny z tylnego siedzenia rządzi Polską od zakończenia II wojny światowej, tu nic się nie zmieniło oprócz szyldów i nazwisk.

- PiS, PO, SLD to beneficjenci układu z ,,Magdalenki”. Partie te, nie są przyszłością dla Polski, a PiS jest partią o korzeniach internacjonalistycznych, jej przywódcy wywodzą się z KOR-u, a ta organizacja była typowo trockistowska, która głosiła w swoich odezwach ateistyczną utopię. Stan wojenny w Polsce został wprowadzony tylko po aby wyeliminować skrzydło narodowe z Solidarności, by wzmocnić swoich agentów i doprowadzić do władzy agenturę trockistowską, czego ewidentnym przykładem były rządy Mazowieckiego. To bagno trwa do dziś. Przypominam wam, że Kaczyńscy od początku ,,przemian” w Polsce mają wpływ na władzę. Byli ministrami, posłami, senatorami, szefem NIK, premierami i mają Prezydenta. Proszę powiedzieć na jakim etapie swojej władzy Polska zyskała z tego tytułu???

Waszym zdaniem najgorszą kanalią są agenci komuny, ja myślę podobnie tylko, że ja uważam agentów tych co przedkładają Polskie interesy narodowe nad interesami USA, Izraela, Rosji czy Niemiec. Dla mnie agent jest agentem nie ważne dla jakiej mafii pracuje. Nie widzę różnicy między np.; Kwaśniewskim a Szaniawskim, ponieważ obaj dla mnie są szkodnikami Polski, ponieważ jeden swego czasu przedkładał wyżej interesy sowieckie nad Polskimi, a drugi przedkłada interesy amerykańskie nad Polskimi.

Szanowni Państwo, Polska zmierza donikąd, jak wybierzcie PiS i L. Kaczyńskiego do władzy to będzie tak samo jak za rządów PO. Prawdopodobnie wybierzecie sojusz SLD-PiS, który z KRRiTV może być przełożony do władzy wykonawczej i uchwałodawczej. Kaczyńscy nie mają wypracowanej swojej filozofii naszego Państwa, ich działanie polega na obrzydliwych kłamstwach i robieniu intryg, tak by odwracać uwagę od spraw zasadniczych dla Polski. Tylko odrodzenie i popieranie ruchu narodowego, który będzie dbał o nasze Polskie interesy, który będzie pomnażał dorobek naszych przodków, oni są gotowi do poświęceń, to można uratować naszą Ojczyznę i Naród przed zgubą na wieki. Tylko Polacy działający w interesie narodowym, przy pomocy Bożej Opatrzności, są w stanie uratować Polskę. Kaczyńscy do nich się nie zaliczają.

Zwracam się do was, jako były działacz Solidarności narodowej, wycofajcie się z tych oświadczeń o poparciu ludzi układu ,,magdalenkowego”, dla dobra przyszłej Niepodległej Polski. Polskę i Polaków trzeba uwolnić od POPiS-u i SLD, Polskę trzeba uwolnić od Kwaśniewskiego, Kaczyńskich, Wałęsy, Tuska i im podobnych.

Będą jeszcze kandydaci na urząd Prezydenta R.P. którzy nie zdradzą Polski i Polaków, ich należy popierać a nie kolegów Kiszczaka z Magdalenki.

Zygmunt Wrzodak
Skierniewice 18-12-2009 rok


......................................................................................................................


Dnia 7-01-2010 o godz. 16:57 Kazimierz Józef Styrna napisał(a):
Wielce Szanowny Panie Zygmuncie Wrzodak!

Pięknie Pan podsumował politycznie istniejący stan w liście do... j.w.
Nie byłbym w stanie lepiej niż Pan tego zrobić, ale jest to jedynie część prawdy i jest to mój zarzut do Pańskiego postępowania, bo milczy Pan o źródłach zła, którymi są Talmud i jego młodsza siostra, czyli "konstytucja (knot legislacyjny) z kwietnia 1997 roku, jako "obowiązujące prawo", w którym zostało zapisane konstytucyjnie OSZUSTWO, nakazane w treści - Art 84 (podatki) i Art 227 ( oddanie monopolu na wyłączną kreację pieniądza "obcym") oraz nakazanie stosowania lichwy w Ustawie Bankowej!!!

Dla informacji podaję uzasadnienie - dlaczego Talmud jest źródłem zła, a knot legislacyjny (tzw. konstytucja kwietniowa) jest młodszą siostrą Talmudu??? Pełne uzasadnienie zawarłem na; Forum NewWorldOrder.com.pl w dziale Społeczeństwo i polityka w art pt "CZWARTA WŁADZA". Uzasadnienie sprowadza się do nakazu religijnego/talmudycznego na oszukiwanie gojów!!! A zaś w knotcie j.w. ten NAKAZ na oszukiwanie społeczeństwa jest zapisany w Art. 84 i 227 w powiązaniu z Ustawą Bankową!!!

Po zastanowieniu się nad tymi faktami można powiedzieć, że zarówno Talmud jak i konstytucja kwietniowa, łamią PRAWA CZŁOWIEKA i tym samym Boże Prawo, znane w postaci DEKALOGU!!! W świetle powyższego i Pańskiego milczenia w sprawach Najwyższej Wagi, czyli obowiązującej konstytucji - Panie Zygmuncie Wrzodak - oraz mając na uwadze Pański list do ...j.w. można powiedzieć, że wpisuje się Pan w mentalność "znachora", który rozpoznał wszelkie choroby cywilizacyjne i twierdzi, że zna "lekarstwo", ale celowo ukrywa przed "pacjentem" najstraszliwszą chorobę, jaką jest "RAK JEGO KRWI". Ponadto za nic ma Pan to, co do tej pory przekazałem Panu w listach, bo milczy Pan merytorycznie w tych sprawach (lichwa).

W tym miejscu należy zadać pytanie, czy ten knot, zwany konstytucją kwietniową jest prawomocny (?) w świetle zasad, znanych jako demokracja??? By dojść do prawidłowej odpowiedzi, zgodnej z demokratycznymi zasadami (wola większości) należy przyjrzeć się koniukturalistycznemu łamaniu zasad demokracji na przykładzie!:

Oto przykład: Referendum uwłaszczeniowe stało się nie ważne, bo frekwencja była poniżej 50%, co zostało zgodnie z zasadami "demokracji" uznane za niewystarczające, by dokonać tzw. UWŁASZCZENIA. Zresztą i tak nie było wiadomo, co w wypadku pozytywnego Referendum miał by do wykonania Rząd, bo w kampanii referendalnej media zachowywały się tak, by wyborca nie mógł być dobrze poinformowany w sprawie i stało się tak jak się stało!!! Widocznie sitwie o to chodziło, by referendum się nie udało!!!

Zupełnie inaczej było z referendum konstytucyjnym, w którym nie ustalono progu ważności, czym złamano podstawowe zasady d***kracji. W związku z tym uważam, że "knot" nie jest obowiązującym prawem, ale w wyniku fałszywego rozstrzygnięcia przez "trybunał konstytucyjny" stał się "prawem" na siłę!!! W tej sytuacji fakt, że konstytucja kwietniowa jest pod względem merytorycznym młodszą siostrą Talmudu, można uznać, że "trzymający władzę" są OKUPANTAMI NARODU POLSKIEGO na spółkę ze światową oligarchią finansową, która jest coraz bliżej do ubezwłasnowolnienia całego świata, o ile Bóg jej na to pozwoli, a w zasadzie jeśli my - Bogobojni - tym zbójom na to pozwolimy!!!???

Pańskim wzorem - Panie Zygmuncie W. - i ja spróbuję podsumować moje życie polityczne.
Na wstępie informuję, że byłem założycielskim przewodniczącym w jednym z przedsiębiorstw na Śląsku w 80 roku, ale szybko się rozczarowałem poczynaniami "lepiej poinformowanych", którzy szybko mnie odsunęli od władzy, bo nie pasowały im moje pokojowe i jawne działania bez przemocy, kłamstwa, intryg i czort jeszcze wie jakich przywar, poczynań!!!

Dziś ci sami (choć inaczej się nazywający) PODPALACZE na siłę próbują podpalić świat, pewnie na zlecenie tajnych sił, które chcą zdobyć absolutną władzę nad światem. Jest to kolejne imperium (oligarchia finansowa), które swą siłę czerpie z: kłamstwa, obłudy, oszustwa (finansowego) i podżegania do wojen, byle tylko utrzymać raz zdobytą władzę nad źle poinformowanymi "owieczkami". Znakami podpalaczy są namawianie do strajków, protestów, palenia opon itd. itp., by za wszelką cenę przypodobać się światowym zbójcom spod znaku trójkąta w kształcie piramidy.

Dziś można powiedzieć, że wszystkie imperia znane z historii swą siłę czerpały z oszustwa, przemocy i łamania wszelkich ludzkich PRAW pochodzących od STWÓRCY i wszystkie wcześniej czy później upadły!!! Upadnie i to lichwiarsko/finansowe!!! Teraz jest to już tylko kwestią czasu - kiedy ludzie powszechnie poznają to oszustwo!!!

W latach 1995 - 2005 byłem czynnym w polityce. Zacząłem od Konkursu na Projekt Uwłaszczenia ogłoszony przez Komisję Krajową NSZZ Solidarność w Gdańsku. Mój projekt - tak jak i 17 pozostałych nie znalazł uznania, a wygrał "konkurs" A. Biela, który wcale projektu nie składał, ale był w "komisji" konkursowej.

Potem byłem sygnatariuszem - założycielem - Polskiego Ruchu Uwłaszczeniowego. To z inicjatywy P.R.U. Prezydent ogłosił Referendum Uwłaszczeniowe. Wyszło jak wyszło. Tryumfowali zdrajcy, bo wynik 9 mln. ZA do 0,5 mln. PRZECIW, mówi sam za siebie!!! Nigdy w historii referendum (18 : 1), wynik nie był tak korzystny dla Narodu Polskiego w stosunku do zdrajców. Ten wynik trzeba powtórzyć w br. jako powtórka z historii, czyli z okazji 600-tnej rocznicy Bitwy Pod Grunwaldem. Taki PLAN jest już realizowany - szkoda, że bez Pana, Panie Zygmuncie?

W tej powtórce Bitwy Pod Grunwaldem, będą także dwa nagie (symboliczne) miecze. Są to: demokracja i prawo rzymskie. W związku z tym, że prawo rzymskie i demokracja jest w sprzeczności z prawem BOŻYM, co widać w knocie legislacyjnym z kwietnia i prawem rzymskim opartym o talmudyczne, nakazane religijnie oszustwo, te dwa nagie miecze odsłaniają miałkość tzw. prawa stanowionego, które jest sprzeczne z szeroko pojętymi prawami natury, które to PRAWA, ma zamiar przywrócić oddolnie tworzony Ruch Społeczny, angażując odważnych i dobrze poinformowanych Przedstawicieli Narodu Polskiego i żadnego innego, którzy kartką wyborczą, pogonią zdrajców i oszustów, by w konsekwencji zacząć instalować w Polsce Nowy sprawiedliwy ustrój, zwany WSPOLNOTĄ FINANSOWĄ.

Po nieudanym okresie (1995 - 2005), kiedy przesiadywałem pomiędzy profesorami, generałami m.in. a czasem i pasterzami, doznałem wielkiego rozczarowania, kiedy moje sugestie, zostały zlekceważone. Potraktowano mnie jak kmiotka, bo posiadam jedynie średnie wykształcenie, ale i tak jakimś "cudem" załapałem się jako współredaktor pracy zbiorowej pt: PROGRAM PRZEMIANY USTROJOWEJ PAŃSTWA POLSKIEGO (czerwiec 2000), który spokojnie do dziś leży sobie na półce i nabiera zerowej mocy. Dziś widzę, że od 2005 roku, kiedy odwidziało mi się kontynuowanie "nasiadówek", moja i wszystkich innych praca, była dreptaniem po bezdrożach polityki, demokracji i kapitalizmu!!! Te symptomy wyraźnie widać dziś na "szkle"!!!

Odciąłem się więc od "budowniczych": na piasku i zaczynających budowanie domu od "dymu z komina". Postawiłem jako konstruktor z osiągnięciami na siebie i wiedzę, zdobytą podczas mego już 69-letniego życia.

Wzorem biblijnego "Szawła" wyruszyłem w drogę do "Damaszku", by podczas wędrówki doznać "olśnienia", które niebawem nastąpiło. Na warsztat wziąłem więc doktrynę Clifforda Hugha Douglasa, zwaną przez niego Kredytem Społecznym. W przeciwieństwie do "Pielgrzymów Św. Michała" nie zatrzymałem się na etapie pisania petycji do zdrajców, tylko opracowałem PLAN dojścia do NOWEGO ustroju, który nazwałem WSPÓLNOTĄ FINANSOWĄ.

Wystarczy na przeglądarce Google wpisać hasło "Wspólnota Finansowa" i plan jest jak na dłoni. Trzeba się tylko chcieć EDUKOWAĆ!!! Widzę, że z tą "edukacją" jest w Narodzie Polskim poważny problem???!!!

Widzę, że i Pan - Panie Zygmuncie - ma ze mną i z edukacją problem, bo nie wyruszył Pan moim i "Szawła" śladem do biblijnego "Damaszku, a szkoda? Byłby Pan następnym Kandydatem do Reprezentacji Narodu Polskiego, a tak drepta Pan po bezdrożach (,,,) puszczając parę w gwizdek, zajmując się przeszłością (martyrologią), zamiast przyszłością, prezentowaną przez nasz Ruch Społeczny, której nazwa, to WSPÓLNOTA FINANSOWA!!!

Przyszłość zatem wygląda tak, że doktryna Douglasa, to zaledwie ZYGOTA nowego ustroju. Nasz Plan, dotyczący Wspólnoty Finansowej, a po drodze zainstalowanie nowej Konstytucji Rzeczpospolitej Narodu Polskiego, potem odebranie "bankierom" monopolu jest płodem, który wbrew wszystkim zdrajcom obłudnikom i oszustom finansowym - ROŚNIE - w postaci powiększającej się Reprezentacji Narodu Polskiego i żadnego innego, by za pomocą kartki wyborczej (bezkrwawo) pokonać zdrajców (partyjnych oszustów) i rozpocząć budowę ustroju sprawiedliwości, opartego o PRAWO BOŻE, niedościgniony wzór przyrodniczy (układ krwionośny i nerwowy człowieka) i Konstytucję R.N.P. i przejść do WSPÓLNOTY FINANSOWEJ!!!

Wszystkim zaś niedowiarkom przedstawiam na; http://kasjasty.blog.onet.pl/ obraz nowego, który jest tak prosty jak budowa cepa, bo do zrozumienia doktryny (zasad) Wspólnoty Finansowej, potrzeba znać tylko takie zasady matematyczne jak: dodawanie odejmowanie, mnożenie i dzielenie, to jest w zakresie nauczania piątej klasy szkoły podstawowej.
Dlatego doktryna W.F. jest tak "skomplikowana", by "ekonomiści" z tytułami naukowymi nie potrafili jej pojąć, co z autopsji obserwuję i dotychczas jeszcze się nie zawiodłem!!!

Kończąc te moje wynurzenia - chcę wierzyć, że przyjdzie Pan - Panie Zygmuncie po rozum do głowy i dołączy do mnie, do wędrówki w kierunku "Damaszku", by połączyć siły z tymi, którzy na tej drodze już SĄ!!!
Mam taką nadzieję.

Sługa w "Winnicy Pańskiej" - Kazimierz Józef Styrna.

Wersja do druku

Piotr Wiesław Jakubiak - 02.03.10 20:43
Pan Zygmunt Wrzodak jest politykiem marginesowym. Tego faktu nie zmienia piękna historia jego życia. Jest naszym kolegą z Pierwszej Solidarności, ale takich kolegów było wielu i nie wszyscy zostali liczącymi się politykami.
Wrzodak powinien wyciągnąć wnioski ze swojej dotychczasowej prycy politycznej, która była nieudana. Powinien po męsku spojrzeć prawdzie w oczy. Jako działacz prowincjonalny (choćby ta prowincja zwała się Ursusem lub Polską) nie ma on wystarczającej perspektywy dotyczącej polityki światowej. W uproszczeniu można stwierdzić, że Polska, jak od wielu wieków, ma dwa wyjścia: przeciwko Rosji, albo z nią. Jeżeli odrzucimy obecne możliwości uplasowania się po stronie antyrosyjskiej, to wpadniemy w endeckie sidła rusofilskie. Trzeciej drogi nie ma. Wszystkie normalne kraje są w Europie, są w UE. Wszystkie normalne kraje są ciągle w NATO. Każdy kraj, który ma taką możliwość, stara się o dwustronny sojusz z USA. Można krytykować UE, NATO, USA, ale nie można się od nich odcinać, bo po drugiej stronie jest tylko przepaść. Jeżeli Wrzodak ośmiela się porównywać Stany Zjednoczone do Rosji, to niech się potem nie dziwi, że jedyną reakcją publiczności będzie śmiech i wyzwiska: "ciemniak", "zacofaniec", "ciemnogród", słusznie spotykające jego czasowych kolegów z endecji.
Czasem fakty, chociaż prawdziwe, są bardzo mylące i mogą prowadzić do bardzo błędnych wniosków. Stany Zjednoczone nie upadają, ale już dawno upadły. Jednak nie ma na świecie większej potęgi militarnej. Paradoks czy contradiction in terms? Ani jedno ani drugie. Po prostu trzeba mieć wiedzę większą niż cyfry ekonomiczne. Moralnie i gospodarczo Stany odrodzą się już za trzy lata. Skąd to wiem? Bo nie mieszkam w Warszawie ani Rzeszowie
Patrząc realistycznie na polską scenę trzeba stwierdzić, że nie ma na niej nazwisk poważniejszych niż Morawiecki, Walentynowicz, Macierewicz. A to właśnie przeciwko tym ludziom występuje (i to niezbyt kulturalnie) Zygmunt Wrzodak. Można każdą z tych osób krytykować, ale po co? Można każdego z nich krytykować, ale nie można znaleźć nikogo poważniejszego od nich. To oni reprezentują Polskę. I to oni właśnie popierają Prezydenta Kaczyńskiego. Mają rację. Występowanie przeciwko Polsce jest tylko rozbijactwem.

gstaszewski - 21.02.10 22:24
Nie pierwszy raz zadaza sie mi,ze moj komenytarz "ucieka".Stalo sie to i tym razem.o coz sprobuje jeszcze raz.W wielu kwestiach zgadzam sie z p.Zygmuntem.Razi mnie jednak bezpardonowy atak na Lecha Kaczynskiego.Prawda jest ,ze okragly stol byl zpieniewierzeniem naszych idealow.,Magdalenka, oczywista zdrada ,a nocna zmiana ,(o ktorej Pan nie wspomina)to po prostu HANBA.Zamykajac jeden rozdzial ,czy widzi Pan i
inego kandydata na Prezydenta z szansa na wygranie?.Mysle tu o Prawicy.Jezst wielu wspanial;ych ludzi ,ale bez zaplecza politycznego nie maja szans.Pozostajmy wiec na tym co mamy.Naszym zadaniem jest wywierac nacisk na przyszlego prezydenta,moze nie calkiem "naszego" ale polskiego.Na rozdrabnianiu skorzystaja tylko nasi wrogowie.Ja akurat mam ten konfort ,ze nie moge glosowac ,z prostej przyczyny-mam paszport w jedna strone,W oczach obecnych wladz jestem bezpanstowcem.Jezeli chdzi o Pana teorie o roznych ,prawidlowych czy tez nie "prywatyzacjach",to nie znam na tyle dobrze tematu ,zeby sie wypowiadac(mieszkam poza Polska ponad 20 lat).Jeszcze jedno ,zabolalo mnie mianowicie Pana stwierdzenie ,

Włodzimierz Kowalik - 02.02.10 14:00
Dobra.
Teraz proszę wyłonić kogoś kto będzie grał rolę "frontman'a" bo autetentycznego leadera brak, poza Kobylańskim (nie mieszkającym w Polsce i niekoniecznie chętnym do stawania w szranki).
Ustawcie chwytny program i przkonajcie obywateli do uczestnictwa w wyborach. Dostaniecie masę głosów bo społeczeństwo ma już dość rządzących ekip.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Października 2009 roku
Zmarł w Szwajcarii dr Jan Pyszko, działacz polonijny, wielki patriota z Zaolzia, założyciel Ligi Polskiej (2000), kandydat na prezydenta Polski w 2005 roku


18 Października 1166 roku
Zmarł Henryk Sandomierski, polski książę, syn Bolesława III Krzywoustego (ur. ok. 1130)


Zobacz więcej