Piątek 18 Października 2019r. - 291 dz. roku,  Imieniny: Hanny, Łukasza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 11.03.10 - 14:16     Czytano: [2376]

Dział: Interwencje

Adresat: Donald Tusk
(Do rąk własnych adresata w celu wyłącznie jego ewentualnej odpowiedzi, z jego podpisem. Odpowiedzi innych osób nie wchodzą w grę.)


Pan Donald Tusk

List otwarty, do wiadomości Narodu Polskiego i polskiego społeczeństwa


Jest Pan premierem niepolskiego w Polsce rządu, który to stołek objął Pan drogą socjotechnicznej, społecznej manipulacji, nie drogą sprawiedliwych, normalnych, wyborów,- nie jest Pan więc moim premierem, a tym samym nie jest Pan premierem Narodu Polskiego. Nie usłyszy Pan z moich ust zwrotu panie premierze w stosunku do Pańskiej osoby, tak jak nigdy nie mówiłem panie prezydencie do Pana Stoltzmana vel Kwaśniewskiego, syna pułkownika NKWD, drobnego pijaczka komunistycznego przeklętego świata wyklętej po wieki żydokomuny.

Odejdę od waszego tzw. politycznego języka (o dyplomatycznym nie wspomnę nawet), bo z dyplomacją ma on tyle wspólnego ile Pańskie zapowiedziane cuda z waszymi działaniami, -faktami, dzisiejszą rzeczywistością, -co dla Polskiego Narodu było, jest i pozostanie zupełnie niezrozumiałym bełkotem, społeczną manipulacją, jednym, niewyobrażalnie ogromnym szambem - oszustwem.
Tym właśnie bełkotem niezmiennie informuje Pan polskie społeczeństwo o tym, iż prawą rękę ma Pan bardziej od lewej, co dzień bardziej i wszystko jasne !. Podobnie gdyby swej rządowo parlamentarnej klice, koński ogon kazał nazywać Pan przykrywatkiem d.py, bo ogon brzmi nie po salonowemu. Pisać więc będę językiem, który zrozumieć musi każdy kto czytać umie i przechodzę do sedna spraw, które stanowią merytoryczną podstawę niniejszego pisma,- sprawy waszej tyranii.

To co chcę wyrzucić z siebie, a zarzucić Panu i Pańskim szwadronom zamordyzmu, nie da się zmieścić w tego rodzaju piśmie, ponieważ lista zarzutów potwierdzonych waszym działaniem, -a o takich wyłącznie będę pisał, -jest znacznie dłuższa aniżeli lista zapowiedzianych „cudów Tuska”, i setek Pańskich obietnic wyborczych, z których najlepiej idzie Panu „cudotwórcze uzdrawianie polskiej nieistniejącej, zamordowanej dzięki Pańskim działaniom gospodarki” i na nic zda się tutaj Pańska świetna znajomość ceny rynkowej kilograma cebuli, ziemniaków, marchwi, czy innych warzyw,- oraz „cudowna siła waszego sposobu prowadzenia polityki zagranicznej” przez obecnego szefa MSZ , która już w przedbiegach zda się na nic wobec nazwania go przez sowieckich oficjeli jakimś karłem, i zapewne nie ze względu na słuszny przecież wzrost Pana Sikorskiego (!), -a tak rzeczywiście niespełnione zostało nic, przy czym, jeżeli absolutnie wszystko co zastał Pan w momencie przejmowania przez Pana steru rządów w Polsce w tamtym czasie przyjmiemy za poziom 0, to dzisiejsze nic, jest poziomem minus 8 (przy bardzo pozytywnej ocenie). Rozsiewa Pan poprzez media tragiczne w swym idiotyzmie wici o szczególnych swoich wartościach i umiejętnościach w zakresie ulepszania polskiej gospodarki, które postrzegać, oceniać i zamknąć należy powiedzeniem : „tym więcej się chwali, im więcej nawali”, czy, „kumo chwalom nos, -kto ?, wy mnie a jo wos”. Tak schizofrenicznie wesołe, jak poważnie nienormalne!.

Wszystkie po roku 1989 w Polsce niepolskie rządy i niepolskie parlamenty to w swej większości przygotowani przez agentury obcych, wrogich Polsce europejskich i poza europejskich mocarstw likwidatorzy Polskiego Państwa, Narodu Polskiego i wiekowo chwalebnej Polskiej Historii, a więc absolutnie wszystkiego co ma jakikolwiek związek z dumnie i chwalebnie od wieków brzmiącym słowem Polska !.
Wasza, nazywana dla zmyłki przez wasze media „nieudaczność”, to nic innego jak realizacja waszych zamierzeń które po roku 1989 stały się waszym celem nadrzędnym, - likwidacja Polski, ubezwłasnowolnienie i unicestwienie Narodu Polskiego, również drogą masowej eutanazji znacznej jego części, grabież narodowej własności i uwłaszczanie się na majątku grabionym.
Pański w tym zakresie udział jest tym bardziej znaczący, haniebny i zdradziecki, że przeprowadza Pan owe bezeceństwa na resztkach majątku polskiego, które nie zdążyły rozgrabić poprzednie tzw. rządowe ekipy, a naprawdę, zorganizowane bandy złodziei, sabotażystów i dywersantów, w sposób dotychczas w świecie nieznany w swej buńczuczności i bezwzględności, -na bezsilnym jak nigdy dotąd Narodzie Polskim !!. Kontynuujecie drogę zapoczątkowaną przez zdrajcę Polski i Narodu Polskiego elektryka, kpr. Lecha Wałęsę, który wspólnie z Jaruzelskim i Kiszczakiem, oraz dziesiątkami innych od zawsze przeciwników Ojczyzny naszej, jej zdrajców, na czele z pierwszym wrednym wszystkiemu co w nazwie nawet ma Polska,- Michnikiem Adamem, -przy bardzo nastroszonym kantami ówczesnych wtedy już zaplanowanych i zaprogramowanych oszustw tzw. okrągłym stole, i „sprostytuowanej” Magdalence, bogatsi jednak w ich bestialskie doświadczenia.

Jak każdy poprzedni tak i obecny pod Pana zgubnym dla Polski przewodnictwem niepolski w Polsce rząd przyjmując pozycję Jej likwidatora, postanowił dorobić się na tym niecnym procederze kosztem zbrukanego nikczemnościami, zagłodzonego śmiertelnie, pozostawionego bez opieki państwa i bez opieki medycznej w wymiarze przysługującym Polskiemu Narodowi i normalnej części jego społeczeństwa, ignorując przy tym w swej nieokiełznanej bucie , urząd i osobę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uzurpując przy tym sobie konstytucyjne prezydenckie uprawnienia, na co żaden Pański poprzednik się nie odważył , a to zaledwie dopiero malutka cząstka Pańskiej jakże nikczemnej osobowości.
W zakresie dezinformacji Polskiego Narodu i społeczeństwa, uzurpuje Pan sobie uprawnienia służb do tego przeznaczonych jakimi jest kontrwywiad i wątpię czy w tym zakresie mają szansę mierzyć się z Panem.

Chciałbym wiedzieć kto Pana w takie i inne wymienione w tym piśmie uprawnienia wyposażył, żeby do ponawiania tych pytań już nie wracać ?.
Bogatsi więc w doświadczenia wszystkich poprzedników i w nie właśnie wyposażeni, przystąpiliście do likwidacji Polski w sposób szczególnie wulgarny, szczególnie bezczelny, niespotykanie chamsko butny, bezwzględny - zwierzęcy !.

Przy Pana udziale, pod Pańskim szaleńczo wrednym okiem, z wojennych ludobójców, uciekinierów przed wymiarem Polskich i światowych istniejących wtedy organów sprawiedliwości, czynicie dzisiaj tzw. przesiedleńców, których wyposażacie w bezprawne argumenty do przejmowania własności autochtonów Polskich ziem, rdzennych Polaków. Jakby mało było tej bezczelności, przyznajecie im jeszcze odszkodowania, za które płaci polski budżet dziurawymi kieszeniami jego podatników, - Narodu Polskiego i społeczeństwa, czego zupełnie już nie da się zrozumieć w sytuacji, w której zainfekowane szaleństwem grabieży mózgi wasze, zdolne są wytwarzać jedynie wizję bogacenie się za wszelką cenę i po trupach (!), po autentycznych trupach Polaków mordowanych codziennie w sposób jedynie mniej, albo bardziej skryty. O przykłady z uzasadnieniem waszych haniebnych nie tylko w tym zakresie osiągnięć radzę się nie upominać ! . Obiecał Pan wykastrować pedofilii w Polsce, a tymczasem w sposób świadomy mniej lub bardziej, wykastrował Pan jedynie skutecznie swój intelekt z normalności, z człowieczeństwa, ze wszystkich ludzkich, ale również politycznych standardów obowiązujących w normalnym dotychczas świecie, normalnych społeczeństw, normalnych ludzi.
Po co goni Pan królika, którego nie złapie tylko dlatego, że tak postanowił Pan na długo jeszcze przed rozpoczęciem tej bezsensownej na niby gonitwy.
Czy to aby nie efekt zupełnego niepanowania już nad własną świadomością, która sama postanowiła szukać drogi do odrobiny normalności, bez której żyć się po prostu nie da, o czym niestety wiedzieć nie chcecie chcieć.

Jest jednak i pożytek z takich właśnie działań waszych powszednich. Dokonał Pan jednostkowego „prawiecudu”, którego nie dokonali Pańscy nie głupsi przecież od Pana poprzednicy. Dzięki Pańskim szatańskim wręcz działaniom, Naród Polski nauczył się patrzeć. Nauczył się dostrzegać to co czynicie, a nie słuchać bzdur, które służą wyłącznie manipulacji intelektem normalnych ludzi. I nie trzeba być wizjonerem okazuje się, aby dostrzegać owe fakty, zdarzenia, wystarczyło tylko im się przyjrzeć i ocenić. I musi Pan zawierzyć słowu Polaka, iż ocena ta jest znacznie gorsza od wszystkiego co w piśmie tym zawarłem !!!., choć jeszcze cicha, prowadzona jednak coraz częściej w miejscach niekoniecznie odosobnionych, w gronie niekoniecznie znajomych wyłącznie osób. To jest efekt owego postrzegania waszych działań !.
Preludium ich oceny w bardzo łaskawym wam, łagodnym języku normalnego świata, mieliście możliwość wysłuchać (i jestem pewien spłaszczonych nosów waszych o szyby ekranów TV w czasie słuchania, nawet jeżeli będziecie temu usilnie i kłamliwie jak zawsze zaprzeczać) w trakcie telewizyjnych wystąpień Ojca i Córki, - Państwa Sobiesiaków , osób z waszego kolesiowskiego grona, choć nieporównanie bardziej od was w każdym calu porządnych, w pełnym tego słowa znaczeniu ludzi.

Mój język, jak zaznaczyłem na początku nie będzie dla Was tak bardzo łaskawy. Jest natomiast sprawiedliwy (choć wątpię w zrozumienie tego określenia), tak łaskawy jak zasłużyliście, zapewne bardziej jednak słuszny.
Tym właśnie językiem informuję was, iż wasza ograniczona, nakreślona bandyckim programem świadomość, nie pozwala wyjść działaniom waszym poza obszar afery i hańby, w usilnym dochodzeniu do „Tuska Cudów”, czasem jednak przerywana jest siłowym, solowym występem arlekinów waszego PO świata w osobach : Niesiołowskiego, Palikota, Karpiniuka Sebastiana i wielu innych orłów, które można trzymać w pomieszczeniach z otwartymi na oścież oknami bez obawy że uciekną, o których szerzej pisałem w piśmie do Prezydenta RP, więc tutaj tematu rozwijać nie będę. Nie chciałbym wrzucać do jednego przysłowiowego wora z Panem wszystkich Pańskich wasali. W waszym wzajemnej adoracji towarzystwie jest bowiem podobnie jak np.: w śród palących, w którym to gronie oprócz osób aktywnie palących (palaczy), siłą woli muszą znajdować się tzw. palacze nieaktywni, ci którzy bardziej albo mniej przypadkowo przebywają w towarzystwie tych pierwszych.
Tym należy współczuć jedynie, bo przecież przymusu przebywania tam gdzie przebywać nie chcę,- nie mam !. Chyba że się mylę !.

W ciekawym specyficznie środowisku PO (politycznym w ogóle) są oszuści, aferzyści, masoneria, mafiosi i inne gady bezpośrednio zaangażowani w proceder, ale są również i tacy , którzy stoją obok. Tym również można byłoby współczuć, ale tylko wtedy gdy stoją tam przymuszeni. Mogę się jednak mylić, więc na wszelki wypadek nie będę dokonywał żadnych podziałów. Dzielcie się sami, jak złodziej z paserem, albo innym udającym niewiniątko.

W „najciekawszym” na świecie państwie, jakim jest Polska po roku 1989, są również i inne mniej bezbolesne scenariusze. Oto np.: normalny człowiek , (97% polskiego społeczeństwa) zmuszony losem, oddaje się w ręce ma nadzieję niezawisłego sądu, zupełnie nie zdając sobie sprawy, iż losy swoje złożył właśnie w ręce skorumpowanych przestępców, którzy muszą zawsze opowiedzieć się po jedynie słusznej stronie, swoich mocowładców !.
Oczywiście i ta reguła jak wszystkie inne ma swoje wyjątki, co nie zmienia przecież ani definicji, ani sensu samej reguły.

Prawo jest dzisiaj stosowane w Polsce w/g interpretacji różnej maści przestępców, a nie w/g jego prawnych zapisów. Rzetelność dzisiejszego wymiaru niesprawiedliwości w Polsce identyczna jest z nierzetelnością niepolskich w Polsce elit tak rządowych jak i parlamentarnych i razem kwalifikuje swą przydatność równą rolce papieru toaletowego, z identycznym przeznaczeniem.

Zgodnie z wersją interpretacyjną, za korupcję (zwaną często błędami) np.: wszelkiej maści, stopnia, rangi i płci urzędników z reguły państwowych, płaci normalny, najczęściej niewinny, ubezwłasnowolniony polskim bezprawiem człowiek, często własnym życiem !.Jak Pan myśli (jeżeli jest Pan zdolny do normalnego myślenia w co wątpię), czy kogoś to obchodzi ?. Jeżeli powie Pan nie, to tak właśnie jest, jeżeli powie Pan tak, to też dobrze, tyle że wyłącznie w sensie awansu urzędnika, lub przyznania mu niebotycznej premii specjalnej. W/g tak specyficznie interpretowanego prawa „pies to nie rzecz i nie wolno jak rzeczy go traktować” (!) i słusznie !, inaczej być nie może !!.
Tylko jak i gdzie w tym wszystkim znaleźć człowieka ?. O tym mowy nie ma !.

Oto autentyczny, najbardziej wymowny przykład absolutnego zezwierzęcania polskich możnych, w którym wyraźnie wskazujecie miejsce normalnego człowieka, znacznie dalsze od miejsca zajmowanego przez stworzenie !!!. Widocznie zdajecie sobie doskonale sprawę ze swojego w tym świecie miejsca, dlatego stworzenie (zwierzę) stawiacie przed człowiekiem, - tym normalnym, przeciętnym człowiekiem, wyraźnie informując go o miejscu jakie jemu w waszym zwierzęcym świecie przysługuje. Wraz z przyboczną gwardią szwadronów zamordyzmu wykorzystuje Pan w haniebny, zmanipulowany socjologicznie sposób, słowiańską, odwieczną wiarę człowieka w miłość bliźniego, -przeciwko jemu samemu, w sposób niezwykle perfidny, nieludzki, wyrafinowany, zwierzęcy !.
Przykładem metod funkcjonowania państwa polskiego dzisiaj, jest haniebna, porażająca zdrowy jeszcze, choć zmanipulowany mózg polskiego Narodu sprawa Państwa Olewników. I wystarczy ta jedna tylko sprawa do zamiany was w pełzające robactwo które trzeba tępić, ukazania prawdziwej twarzy waszej Hucwy.
A nie jest ona jakimś wyjątkiem , to nie jest to sprawa jednostkowa.
To jedna z tysięcy,(tak tysięcy !!!), takich spraw w dzisiejszym zwierzęcym świecie polityki w Polsce, starannie zacieranych, ściemnianych, ukrywanych, z których dziesiątki ujrzały już co prawda światło dzienne, ale są mataczone, odkładane, przekładane, w których zamiast procesować, znęcacie się nad rodzinami, bliskimi, społeczeństwem latami krętactw, jakich nawet wyobraźnia normalnych ludzi objąć nie potrafi. Bestialstwa dla których trudno znaleźć słów oddających ich stan dzisiejszy, dzieją na oczach społeczeństw i narodów całego świata. Bestialstwa dokonywane w sposób bezwzględny, stalinowski, w 21 wieku nowożytnej ery wolnego zdawać by się mogło świata, w stalinowskim świecie „polskiej demokracji”, za pomocą tamtego świata narzędzi tortur, zbiorowej eutanazji, kaźni, -prowadzących do zagłady narodowo społecznej Polaków, -starcia z mapy świata Polski. Cel wasz jest jasny. Narzędzia stosowane do jego realizacji nieludzkie, metody zwierzęce, wszystko zgodne z waszą indywidualną wartością i moralno etyczną zawartością nie tylko waszych ciał, ale i umysłów !.
Teraz z innej trochę strony, choć nie obiecuję że będzie mniej boleśnie.

Manipulowaliście polskim społeczeństwem przed wejściem do Unii Europejskiej. Obiecywaliście, jak na prawdziwych oszustów przystało, korzyści materialne, społeczne, gospodarcze, ekonomiczne, polityczne i wiele innych jakie miały być wynikiem przystąpienia Polski do U.E, wyłącznie po to, aby mieć ułatwione, zaplanowane z premedytacją, wasze niecne działania., aby skryć znaczną ich część pod wrednym Polsce płaszczem unijnym, za jej przyzwoleniem i tych działań obronie i ochronie. Jakie były wasze faktyczne osiągnięcia w „w walce o Polskość” w tamtym czasie, dzisiaj widzimy po zagrożeniach jakie krajowi zgotowaliście na wszystkich możliwych poziomach tych zagrożeń, w tym : zagrożenia bezpieczeństwa kraju, miejsc pracy, własności indywidualnej, własności społecznej i państwowej, oraz zupełnym ignorowaniu (co stanowi wasze logo), zapisów polskiego prawa choć pisanego rękoma masonerii i mafii -oraz zupełnego niewykonywania zapisów Preambuły do Polskiej Konstytucji i zapisów zawartych w samej Konstytucji R.P.

To nie Polska weszła do Unii Europejskiej !. To dzięki waszej zdradzie narodowej U.E. wkroczyła „brudnymi butami” w nasze Polskie życie wewnętrzne, waszymi rękoma wywracając je we wszystkich jego aspektach „głową do dołu”, realizując swą wredną Polsce, bezpardonową i bezwzględną politykę wyłącznie za pośrednictwem swoich stolic w Brukseli, Luksemburgu, Strasburgu, w śród których nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie miejsca dla Warszawy, stolicy Polski choć należymy do ścisłego grona czterech największych Państw europejskich, - a politycy z Polski (nie polscy politycy), z miejsc zajmowanych w U.E. realizują interesy własne i z tamtej perspektywy właśnie będą je zabezpieczali zawsze wszędzie tam gdziekolwiek uznają to za stosowne i dokąd U.E. istnieć będzie. Miejmy nie tylko nadzieję, ale pewność, że niezbyt długo.

To z tej właśnie strony płyną do rąk waszych dyrektywy likwidacji Państwa Polskiego, które skrupulatnie krok po kroku wypełniacie, pełzając jak posłuszny panu swemu pies, posługując się bezprawiem, które nie uwzględnia odwiecznych praw naturalnych, w tym prawa człowieka do życia, - z pozycji hitlerowskiej zasady istnienia i podziału świata i gatunku Homo Sapiens.

Życie w ramach Unii Europejskiej zdominowane zostało czynnikami wrogimi życiu normalnego człowieka, które nie tylko nie rozpoznają duchowej natury człowieka, ale w ramach takiego spojrzenia jego istnienie sprowadzają jedynie do materii i konsumpcji, -fałszując tym samym naturalne prawa człowieka, prawa rodziny i prawa narodu, bez których nie ma państwa. Polska zmuszona zostaje do odchodzenia od swojego dziedzictwa, od tradycji, od chrześcijaństwa, a w zamian waszymi brudnymi rękoma U.E wypracowuje usilnie legalizację aborcji, legalizację eutanazji (również zbiorowej, o której wyżej pisałem), legalizację związków homoseksualnych, adopcji dzieci przez tych zboczeńców, legalizację narkomanii, a są jednocześnie przeciwko jakimkolwiek postulatom patriotycznym, przeciwko niepodległości a za likwidacją suwerenności Polski, za roztopieniem społeczności polskiej w ogromnej międzynarodowej masie ludzkiej, za zerwaniem wszelkich społeczności ludzkich z ewangelią, z kościołem !. Przykładem niech będzie tutaj europejski nakaz zdejmowania Krzyży, jedynego symbolu miłości ludzkiego, normalnego świata.
Które z powyższych niegodziwości chcecie zaliczyć do dobrodziejstw którymi karmicie Polaków, będących skutkiem w manewrowania Polskiego Narodu w świat unijnej nicości, zakłamania, oszustw i niebytu.?.

Jesteście całym swym pokoleniowym bytem zagrożeniem świata, bo nie macie zdolności rozeznawania prawdy i dobra, która jest zdolnością wyłącznie duchową, przyznaną jedynie normalnym ludziom. Jak jesteście tym samym okaleczeni, wasze ograniczone i zainfekowane zwierzęcymi zachowaniami intelekty nie są w stanie zrozumieć !!!!!.

Jesteście unijnymi parobkami, naiwniakami wierzącymi w unijną wieczną siłę. Nie ma w śród was nikogo kto żyje w chrześcijańskim duchu wiary i prawdy, choć nie wszyscy zasługują na miano łotrów, kanalii, hien i śmierdzieli.

Nie rozumiecie zupełnie, że obywatelami 1– wszej kategorii U.E. są hitlerowscy nadludzie, na której to liście siebie nie odnajdziecie, -są także ludzie anty-kościoła, co ma przełożenie w Prost na narody krajów członkowskich U.E., do której grupy przynależycie z unijnego automatu, co przyniesie wam już niebawem wiele więcej wyobrażalnej szkody, w porównaniu do niewyobrażalnych kroci w postaci majątków zdobywanych na jedynej znanej wam drodze, jaką jest ludzi normalnych krzywda, na których uwłaszczacie swe nic nie warte niebawem ścierwa, o czym Polska historia służy przykładami, które radzę sobie przypomnieć.

Nadszedł czas mówienia prawdy soczystym bogatym Polskim językiem i nazywania spraw po imieniu, tak jak wyglądają, jak na nie zasługują !.
Zafundowaliście ogólny kataklizm, tym wszystkim którzy wam zaufali, którzy obdarowali was zaufaniem szczególnym, bo parlamentarnym i jak tchórze obawiając się sprawiedliwości narodowej, uciekliście pod wredne Polsce i Polskiemu Narodowi marne gatunkowo skrzydła unijne. Nie na długo!.
Jesteście degeneratami intelektualnej manii swej wyższości, bo do hitlerowskiej charyzmy o która wam się marzy, jesteście za słabi, nie posiadając Narodowego, Patriotycznego Ducha. Nie macie bowiem narodowej przynależności, a jako beznarodowcy stanowicie zgraję wyjętych z pod prawa włóczęgów, przybłędów, oszustów. Tak też będziecie sądzeni.

W tym miejscu chciałbym oddać hołd Janowi Łopuszańskiemu, najwybitniejszemu polskiemu parlamentarzyście ostatniego dziesięciolecia i niewątpliwie jednemu z najwybitniejszych polaków po Janie Pawle II –Gim, nie tylko ostatniego stulecia, który już na początku lat 2000 -cznych grzmiał z polskich i europejskich trybun o wszystkim czego doznajemy dzisiaj, proroczo ostrzegając nie tylko Polski parlament przed konsekwencjami jakie wynikną z budowy jednego europejskiego pseudo państwa. W swej książce „ O Unii Europejskiej i żołnierzach Gedeona” wydanej w r.2003 wydawnictwem encyklopedycznym POLWEN w Radomiu, przepowiedział w detalach Polskiego Narodu katusze. Niesłuchany, oczerniany przez wrogie Polsce siły opuścił polski parlament, nie znajdując w nim dla siebie miejsca, nie chcąc jednocześnie wpisywać się w niegodziwości jakie miały nastąpić, a którym niepolskie w Polsce rządy i parlamenty nieomieszkały skutecznie pomagać !.

Panie Donaldzie Tusk.

Jeżeli chodzi o Pańską indywidualną wartość, to widzę to tak. Dzisiaj wart jest Pan tyle ile można dostrzec przez pryzmat Pańskich działań, o których piszę wyżej, i tyle ile za Panem stoi, co niekoniecznie da się zobaczyć, a domysły nie mogą stanowić oceny. Kiedyś zniknie to co dzisiaj za panem stoi a pozostanie to co było widać i wtedy stanie się Pan 0 –rem, choć dla wielu Polaków w tym dla mnie, normalnego człowieka, już dzisiaj jest Pan niczym.

Choć dzisiaj jeszcze nasze oceny przeciwnika (moim jest Pan zdecydowanym od kiedy Pana po raz pierwszy ujrzałem na trochę przed rokiem 1989, a Pańskim właśnie się stałem), -są jak mniemam identyczne, to niebawem między moim zerem a Pańskim zerem wytworzy się przepaść dzisiaj dla Pana niewyobrażalna. Moje zero bowiem zawsze wzbogacone będzie tym co posiadam od zawsze :duszą, wiarą, cnotą, miłością bliźniego i Narodowymi Polskimi odwiecznymi wartościami moich Polskich przodków, które Panu nigdy dane nie były i już nie będą. Pańskie zero było, jest i na zawsze już pozostanie nicością, na historyczne Pańskie pokolenia i pokolenia tychże pokoleń !!!.

Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy,
Co nam obca przemoc wzięła, szablą odbierzemy !


Tak nam dopomóż Bóg i Maryjo Polski Królowo !.


P.S. Tych polityków, którzy z powyższymi zarzutami nie mają nic wspólnego, przepraszam !. Rozumiem również, że to co Was nie dotyczy, nie może jednocześnie dotykać, tym bardziej więc nie może boleć !.

Zdzisław Wojciechowski
Luty Anno domini 2010

Wersja do druku

Agamemnon - 18.05.10 12:41
Niech się Pan nie spodziewa odpowiedzi od "upudrowanego pajaca" jak go któryś z internautów określił. On nie zajmuje się odpisywaniem na jakieś liściki; jest zajęty pracą nad destabilizowaniem kraju.
Myśli Pan ,że ktoś odpisze Panu po następnej zmianie jak dojdzie ponownie do władzy PiS? że PiS rozliczy go za przestępstwa w tym legislacyjne popełniane przeciwko Państwu Polskiemu?
Zawsze uważałem, że miejsce Tuska jest w drużynie piłkarskiej we Wronkach.

Zdzisław Wojciechowski - 17.05.10 11:55
Sanowni czytelnicy GI KWORUM
Lączę wyrazy szacunku dla komentatorów artykułu i informuję, że do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi od adresata opublikowanego wyżej listu otwartego, co utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że mamy do czynienia z bandą tchórzy w ludzkim przebraniu, -silnych wyłącznie posiadanym wszechmocnym zapleczem, jaki mają do dyspozycji, nie tylko w Polsce, o czym świadczy skuteczny zamach na niepodlgłość Polski, nazywany na użytek publiczny tragiczną katastrofą samolotową pod Smoleńskiem. Nie zmienimy absolutnie zupęlnie niczego, nic nie robiąc i nie chodząc do wuborów. Wypowiadajmy, w możliwych tutaj komentarzach, swoje przemyślenia, poglądy, spojrzenia i oceny. Suma ich, musi stworzyć możliwości i wskazać drogi tych zmian. Bez nich, czuć się można tak, jakby w Polsce nie było Polaków!. A przecież wszyscy nagle z kraju nie wyjechali.
Rodacy, to w naszych ręcach są niewesołe dzisij losy naszej Ojczyzny i nas wszystkich Polaków. Dołużmy choć po jednej cegiełce, do odbudowy nowej wolnej Polski , na którą mamy wspólny wpływ, tak jak odbodowaliśmy ze strasznych zniszczeń wojennych, stolicę naszą Warszawę, a później wszystkie inne bardziej i mniej zniszczone miejsca. Było nas stać wtedy, choć było nas znacznie mniej!. Chyba nie przestaliśmy nagle wierzyć, że siła tkwi w masie, dzisiaj bardziej niż wówczas znaczącej w świecie całym.
Pozdrawiam, autor listu,- Zdzisław Wojciechowski

arka.dy - 23.04.10 20:47
Czytano ponad 300 razy i tylko dwa serca zostaly pokrzepione.Wstyd tym bardziej po "zaplanowanym twardym ladowaniu"czyt.katastrofa lotnicza.

niwera - 15.03.10 12:16
Brawo! za tak śmiały i jakże prawdziwy obraz Tuska i Polski.

arka.dy - 11.03.10 19:07
Popieram w 100% to co Pan napisal do zgraji oszustow.Niech wpisane komentarze beda opiniowac wole Polskiego Narodu.Zobaczymy czy naprawde warto co kolwiek pisac.Ja Arkadiusz Dybowski podpisuje sie pod P.listem.Szczesc Boze.

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Października 1166 roku
Zmarł Henryk Sandomierski, polski książę, syn Bolesława III Krzywoustego (ur. ok. 1130)


18 Października 2009 roku
Zmarł w Szwajcarii dr Jan Pyszko, działacz polonijny, wielki patriota z Zaolzia, założyciel Ligi Polskiej (2000), kandydat na prezydenta Polski w 2005 roku


Zobacz więcej