Niedziela 15 Grudnia 2019r. - 349 dz. roku,  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 15.04.11 - 18:44     Czytano: [2316]

Dział: Interwencje

MANIFESTACJA w Gdańsku
Szanowni Państwo!

Klub Gazety Polskiej zaprasza na manifestację, która odbędzie się 16.04.2011 r. przy Neptunie na Długim Targu w Gdańsku o godz. 13.00

Proszę zabrać z sobą flagi Polski i inne emblematy dot. Polski, walki o niepodległość, chorągiewki itp.

Celem manifestacji jest zaprotestowanie przeciwko przemocy władz Warszawy przy przyzwoleniu i nie reagowaniu władz państwowych na przemoc w stosunku do prawych obywateli RP. /zostało pobitych dwóch uczestników protestu w Warszawie w tym jeden nasz kolega z Gdyni p. Michał Stróżyk - szef Trójmiejskiego klubu Gazety Polskiej/.SKANDALEM JEST RÓWNIEŻ NIE PRZYJĘCIE WNIOSKU PIS na Radzie Miasta Warszawy w sprawie omówienia tej sytuacji bezprawia przez Radę Miasta..

Manifestacja jest legalna. Przed chwilą otrzymałem zgodę Prezydenta m. Gdańska na przeprowadzenie w/w manifestacji. Proszę poinformować sąsiadów, znajomych, kolegi, koleżanki o manifestacji. Szczególnie liczę na członków "Solidarni 2010"

Pozdrawiam,
Jerzy Truchlewski - przewodniczący klubu Gazety Polskiej im. Anny Walentynowicz


Wersja do druku

Lubomir - 16.04.11 8:11
Warszawa została najwyrażniej opanowana przez antypolskie żydostwo a Gdańsk przez folksdojczów. Niezbyt ciekawie to wygląda. I jedni i drudzy niszczą wielopokoleniowy dorobek Polaków, przekształcając Polskę w poprzemysłowe cmentarzysko. Ostatnio jak się okazuje, nawet nie pozwalają zapalać zniczy na tym cmentarzysku. Na taki pomysł to nie wpadł nawet żaden funkcjonariusz NSDAP w czasach hitlerowskiego 'Neue Ordnung'. Czyżby głupota notabli z 'Partii Oprychów' była większa od faszyzmu?. A może dostają już furii, gdy ktoś przypomina im ich współudział w likwidacji Polski i w zbrodni smoleńskiej?.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

15 Grudnia 1575 roku
Stefan Batory został wybrany przez szlachtę królem Polski.


15 Grudnia 1824 roku
Urodził się Juliusz Kossak, polski malarz, rysownik i ilustrator. Malował głównie akwarele i grafiki (zm. 1899)


Zobacz więcej