Wtorek 11 Sierpnia 2020r. - 224 dz. roku,  Imieniny: Luizy, Włodzmierza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 15.04.11 - 18:44     Czytano: [2372]

Dział: Interwencje

MANIFESTACJA w Gdańsku
Szanowni Państwo!

Klub Gazety Polskiej zaprasza na manifestację, która odbędzie się 16.04.2011 r. przy Neptunie na Długim Targu w Gdańsku o godz. 13.00

Proszę zabrać z sobą flagi Polski i inne emblematy dot. Polski, walki o niepodległość, chorągiewki itp.

Celem manifestacji jest zaprotestowanie przeciwko przemocy władz Warszawy przy przyzwoleniu i nie reagowaniu władz państwowych na przemoc w stosunku do prawych obywateli RP. /zostało pobitych dwóch uczestników protestu w Warszawie w tym jeden nasz kolega z Gdyni p. Michał Stróżyk - szef Trójmiejskiego klubu Gazety Polskiej/.SKANDALEM JEST RÓWNIEŻ NIE PRZYJĘCIE WNIOSKU PIS na Radzie Miasta Warszawy w sprawie omówienia tej sytuacji bezprawia przez Radę Miasta..

Manifestacja jest legalna. Przed chwilą otrzymałem zgodę Prezydenta m. Gdańska na przeprowadzenie w/w manifestacji. Proszę poinformować sąsiadów, znajomych, kolegi, koleżanki o manifestacji. Szczególnie liczę na członków "Solidarni 2010"

Pozdrawiam,
Jerzy Truchlewski - przewodniczący klubu Gazety Polskiej im. Anny Walentynowicz


Wersja do druku

Lubomir - 16.04.11 8:11
Warszawa została najwyrażniej opanowana przez antypolskie żydostwo a Gdańsk przez folksdojczów. Niezbyt ciekawie to wygląda. I jedni i drudzy niszczą wielopokoleniowy dorobek Polaków, przekształcając Polskę w poprzemysłowe cmentarzysko. Ostatnio jak się okazuje, nawet nie pozwalają zapalać zniczy na tym cmentarzysku. Na taki pomysł to nie wpadł nawet żaden funkcjonariusz NSDAP w czasach hitlerowskiego 'Neue Ordnung'. Czyżby głupota notabli z 'Partii Oprychów' była większa od faszyzmu?. A może dostają już furii, gdy ktoś przypomina im ich współudział w likwidacji Polski i w zbrodni smoleńskiej?.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Sierpnia 1920 roku
Rada Obrony Państwa ustanowiła Krzyż Walecznych - polskie odznaczenie wojskowe.


11 Sierpnia 1945 roku
Zmarł Stefan Jaracz, polski aktor, reżyser (ur. 1883)


Zobacz więcej