Niedziela 15 Grudnia 2019r. - 349 dz. roku,  Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 20.04.11 - 15:40     Czytano: [2416]

Dział: Interwencje

Protest do Otwartej Rzeczpospolitej

Stowarzyszenia przeciw antysemityzmowi i ksenofobii w WarszawieWasze cele na pierwszy rzut oka są chwalebne, tak jak chwalebną na pierwszy rzut oka była np. konstytucja Związku Sowieckiego. A wiemy aż za dobrze jak było w rzeczywistości w tym „Domu niewoli”, stworzonym przez plugawą międzynarodówkę idiotów (w tym także garstkę etnicznych Polaków-zaprzańców) i Żydów. Podobnie jak hitleryzm (włącznie z Żydami – ilu samych generałów pochodzenia żydowskiego było w Wehrmachcie!!!).
Mniemam, że wasz jedyny cel jest bycie kijem nie tyle na rasistów i ksenofobów jako takich (a kij na nich jest potrzebny!), ale na antysemitów i rzekomych antysemitów. Bo kiedy jeszcze 50 lat temu antysemitą był ten, kto z pobudek rasistowskich nie lubił żydów, tak dzisiaj antysemitą słusznie czy nie jest nazywana każda osoba, którą nie lubią Żydzi i szabasgoje z tego czy innego powodu.

Dla mnie jesteście głównie narzędziem w rękach żydowskich polakożerców i przez to samo nie Polakami, a tylko polactwem!!!
A potwierdza to sama wasza nazwa: Otwarta Rzeczpospolita. Stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii. Gdybyście naprawdę walczyli z wszelkim rasizmem to wasza nazwa powinna brzmieć: Otwarta Rzeczpospolita. Stowarzyszenie przeciw rasizmowi i ksenofobii.
Co więcej: właśnie nazwa waszego stowarzyszenia jest całkowicie rasistowska!!! Bo za rasizm uważacie tylko czy głównie antysemityzm, który jest niczym innym jak jednym z objawów rasizmu – i na pewno nie najważniejszym. Dlatego wyszczególnianie antysemityzmu przy jednoczesnym ignorowaniu wszelkiego rasizmu jest niczym innym jak właśnie obrzydliwym rasizmem!!!

Na pohybel wam!!!

Jeśli myślicie, że jest to głos jeszcze jednego antysemity, to się GRUBO mylicie. Pan Jezus powiedział: „Po owocach ich poznacie”. W sądzie wyszło by na jaw, że nie tylko, że nie jestem antysemitą, ale to że jestem filosemitą (dwa z WIELU przykładów: jestem autorem książki „W podzięce i ku pamięci Jankielom” Warszawa 2001; moje wystąpienia w „The Australian Jewish News”). Ja szczerze nienawidzę prawdziwych polskich antysemitów, bo nie ulega wątpliwości, że ci ludzie szkodzą Polsce i narodowi polskiemu na arenie międzynarodowej. Jednak, w przeciwieństwie do was, nie jestem pachołkiem żydowskich polakożerców.
I dlatego protestuję przeciwko waszej rasistowskiej i antypolskiej działalności.

Marian Kałuski
Australia
19.4.2011

Od Redakcji: najnowsza AKCJA w/w Stowarzyszenia…

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

15 Grudnia 1921 roku
Urodził się Tymoteusz Karpowicz, polski poeta, prozaik, dramaturg, tłumacz; twórca poezji lingwistycznej (zm. 2005)


15 Grudnia 1951 roku
W Warszawie odbył się pierwszy publiczny pokaz telewizyjny.


Zobacz więcej