Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/article.php on line 21

  Czwartek 17 Czerwca 2021r. - 167 dz. roku,  Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 30.09.11 - 21:31     Czytano: [2051]

Dział: Interwencje

List otwarty kibiców Korony Kielce
W związku z niedawnymi wypowiedziami Stefana Niesiołowskiego kibice Korony Kielce postanowili wystosować list otwarty w obronie pamięci ich zmarłego kolegi. Oto jego treść oraz film dokumentujący skandaliczne zachowanie polityka PO.

"List Otwarty Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce "Złocisto Krwiści"

Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce "Złocisto Krwiści", jako przedstawiciel wszystkich kibiców Korony Kielce, zwraca się do Państwa z prośbą o upublicznienie i rozpowszechnienie naszego listu otwartego, w sprawie wypowiedzi Pana Niesiołowskiego w programie Moniki Olejnik "Kropka nad i", z dnia 27 września 2011 roku.

Słowa oburzenia nie oddają w pełni naszych reakcji jakie nastąpiły po obejrzeniu wystąpienia Pana Niesiołowskiego, w którym pozwolił sobie na skandaliczną wypowiedź dotyczącą tragicznie zmarłego w 2007 roku kibica Korony Kielce - Karola Piróga "Małpy". Nazwał on Karola "Małpę" stadionową "żulią", która jest dla kogoś partnerem politycznym. Następnie powtarza on iż "Małpa" jest stadionowym bandytą.

Jesteśmy poruszeni i zniesmaczeni zachowaniem tego polityka. Skandalicznym jest kalanie dobrego imienia zmarłego Karola dla własnych celów politycznych. Wychowaliśmy się w tradycyjnych Katolickich wartościach, które mówią, że o zmarłym mówi się dobrze lub nie mówi się wcale. Jednak wypowiadanie się na tematy o których nie ma się bladego pojęcia jest widocznie cechą charakterystyczną tego "polityka". Pan Stefan Niesiołowski nawet nie znał Karola a na oczach milionów telewidzów bardzo ochoczo nazywa go żulem i bandytą. 21 września minęła 4 rocznica śmierci Karola. Kibice Korony pamiętają o przyjacielu i dbają o jego dobre imię każdego dnia. Stąd wypowiedź Stefana Niesiołowskiego była dla nas jak cios w policzek.

Kibice to nie partia, a mimo to jesteśmy wciągani w brudną grę polityczną opierającą się na straszeniu innych obywateli. Nie zgadzamy się na nazywanie kibiców "bandytami" i "żulami" i uważamy, że jest to naruszenie dobrego imienia wielotysięcznej grupy obywateli Rzeczypospolitej.

Jeśli Pan Stefan Niesiołowski przekalkulował sobie, że tak prostacki język debaty mu się opłaca to nie będziemy w to wnikać. Jednak nie zgadzamy się jako obywatele tego kraju na wykorzystywanie nas kibiców, a przede wszystkim zmarłego Karola Piróga.

Domagamy się publicznych przeprosin Rodziny Karola Piróga oraz nas KIBICÓW. Mamy nadzieję, że Pan Niesiołowski zmieni swoje nawyki i zacznie panować nad słowami, które wychodzą z jego ust. Mimo iż granice przyzwoitości są dla polityków bardzo elastyczne to i one powinny mieć swój kres.

Kibice Korony Kielce
"Świętości nie szargać, bo trza, żeby święte były, ale Świętości nie szargać to boli" (Stanisław Wyspiański WESELE)

Kielce, dnia 29.09.2011

Link do filmu ze skandaliczną wypowiedzią

zpierwszejpilki.pl

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 84

Wejdź do Galerii 


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 148

17 Czerwca 1931 roku
Urodził się Ignacy Gogolewski, polski aktor teatralny i filmowy, scenarzysta, kompozytor i reżyser.


17 Czerwca 2016 roku
Zmarł w Szwecji, po ciężkiej chorobie, Włodzimierz Kuliński, założyciel i wieloletni redaktor Portalu Wirtualna Polonia


Zobacz więcej