Sobota 30 Maja 2020r. - 151 dz. roku,  Imieniny: Ferdynanda, Zyndrama

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 14.10.14 - 11:11     Czytano: [1477]

Dział: Interwencje

Musimy zareagować

Jeśli udaje się powiązać harmonijnie miłość macierzyńską albo bratersko-siostrzaną z miłością erotyczną, to osiąga się nową, wyższą jakość miłości i związku.
Jan Hartman


Czy autor tych słów powinien uczyć Twoje dzieci?


A jednak propagator związków kazirodczych wciąż wykłada na Uniwersytecie Jagiellońskim

Nie dla J. Hartmana na UJ - wyślij protest do władz uczelni

Jan Hartman - profesor filozofii, zatrudniony na najstarszej uczelni w kraju dał się poznać jako zajadły przeciwnik Kościoła. Teraz domaga się dyskusji nad legalizacją kazirodztwa...

Musimy zareagować


Władze Uniwersytetu Jagiellońskiego odcięły się od poglądów Jana Hartmana, a jego sprawę skierowano do Rzecznika Dyscyplinarnego UJ. Teraz potrzebna jest nasza presja, by uczelnia wyciągnęła stosowne konsekwencje.

Twój udział


Od tego, czy wyślesz apel przeciwko Janowi Hartmanowi będzie zależał nie tylko los setek krakowskich studentów, ale także dobre imię Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Nie pozwól mu propagować tych przewrotnych idei!

Poświęć kilka minut i wyślij apel do władz uczelni, Twój głos upewni je, że wyciągając konsekwencje wobec Jana Hartmana, podejmą właściwą decyzję.
Pamiętaj - nikt nie zaprotestuje za Ciebie, liczy się każdy głos!


Wejdź na protestuj.pl i wyślij apel

Z pozdrowieniami,
Krucjata Młodych

Wersja do druku

Lola - 19.11.14 20:35
Jakim cudem? Cudów nie ma, a to cytat z wikipedii "W latach 2007–2013 był członkiem (w tym od 2010 – wiceprezesem) B’nai B’rith Polska." http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Hartman
To już chyba wszystko jasne.

Lubomir - 15.10.14 8:29
Wynaturzeńców promują wszędzie. Prasę promującą polską religijność, dobre polskie obyczaje i najważniejsze wydarzenia, np tygodnik 'Niedzielę', można kupić wyłącznie przy kościołach. A dlaczego np nie promują i nie sprzedają tej prasy hipermarkety?. Czyżby 100 procent klientów 'Auchan' czy np 'Realu' było marksistami albo czytało wyłącznie głupawe, kolorowe piśmidła?.

Tadeusz Kossakowski - 14.10.14 20:11
Wyciag z osiagniec naukowych doprowadzajacych do tendencji zboczenia tego genderowca:,,W pracy naukowej zajmuje sie metafilozofia(heurystyka filozoficzna,opracowal autorski projekt tzw. teorii neutrum),filozofia polityki,etyka i bioetyka,prezentujacy poglady liberalne....,,Wysokie IQ``z zalazkami,,liberalnej prymitywnej etyki``przy czym owy ,,medrca``zapomnial ze:..Bog stworzyl czlowieka,poniewaz rozczarowal sie malpa.Z dalszych eksperymentow zrezygnowal``Temu,,medrcowi``przydala by sie banicja z odebraniem wszystkich stopni ,,naukowych``

Lubomir - 14.10.14 12:13
Zastanawia mnie, jakim cudem takie zezwierzęcone typy jak Hartman i Palikot, trafili na tak zacną uczelnię jak Katolicki Uniwersytet Lubelski i jak obaj ukończyli utrzymywany przez polskich darczyńców Uniwersytet?. Sprawiają przecież wrażenie absolwentów WUML. Nikt tego wcześniej nie dostrzegał?. Przecież Polacy mają prawo do otrzymania odpowiedzi, jak wydawane są ich skromne ofiary?.

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

30 Maja 1948 roku
Urodziła się Alicja Majewska, piosenkarka (Jeszcze się tam żagiel bieli, Być kobietą).


30 Maja 1918 roku
W USA przedstawiciele emigracji czeskiej i słowackiej zdecydowali o powstaniu Czechosłowacji.


Zobacz więcej