Sobota 6 Czerwca 2020r. - 157 dz. roku,  Imieniny: Laury, Laurentego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 17.12.14 - 10:16     Czytano: [2594]

Dział: Interwencje

Prezydent przed Sądem! (Akualizacja)

Hyde Park o wolności słowa i roli prezydenta - 18 grudnia godz. 9.00

Solidarni, Przyjaciele, Wszyscy zaniepokojeni stanem państwa!

Zapraszamy 18.12. o godz. 9:00, na Krakowskie Przedmieście 15 pod Namiot Solidarnych2010, do wspólnego protestowania przeciwko ograniczeniu wolności słowa, wolności mediów.

Od godz.10.00 - wewnątrz Pałacu Namiestnikowskiego - prezydent Bronisław Komorowski będzie zeznawał przed sądem w sprawie przeciwko dziennikarzowi śledczemu Wojciechowi Sumlińskiemu.

Od godziny 10.00 rozpoczniemy Hyde Park pod Namiotem Solidarnych 2010 - wywiady z politykami i dziennikarzami przeprowadzać będą Ewa Stankiewicz i Witold Rosowski z Nowego Yorku.


Serdecznie zapraszamy - każdy Obywatel może zabrać głos!

Przypominamy wypowiedź B. Komorowskiego na antenie RZet przed Marszem 13.12, która najlepiej pokazuje realizację standardów demokratycznych w wersji "prezydenckiej":
Zdaniem prezydenta maszerowanie 13 grudnia „w obronie wolnych mediów”, jest bezzasadne, bo przecież dziennikarze zatrzymani w PKW… i tak zostali uniewinnieni. Dziennikarze zostali przez sąd uwolnieni z zarzutów. Tak jest, że jeżeli ktoś jest podejrzany to go wsadzają na 48h, a jeżeli podejrzenie się nie potwierdza to się ich wypuszcza. (…) Szkoda że policja nie zreflektowała się w odpowiednim momencie. Tu jest już dawno po problemie, a marsz był organizowany, jakby oni jeszcze siedzieli w więzieniu......

Media zachęcamy do szerokiego relacjonowania HYDE PARKU!

Solidarni 2010

-----------------------------------------------------------------

Przypominamy apel Polonii z USA odczytany przed polskim konsulatem w Nowym Jorku, podczas pikiety jaka odbyła się 7.12.2014r.

Żądamy ustąpienia Komorowskiego!Człowiek, który wsławił się tym, że głosował w Sejmie przeciw delegalizacji WSI, zbrojnej agentury rosyjskiej w Polsce NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który ochraniał zbrodnicze działania zdelegalizowanej zbrojnej organizacji przestępczej WSI na Wojskowej Akademii Technicznej, NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który wypowiadał się o prawdziwym polskim Prezydencie, że “...gdzieś poleci i...(już nie wróci)” NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który bezprawnie przejął władzę i Kancelarię Prezydencką zaraz po zamachu, nie czekając na potwierdzenie aktu zgonu urzędującego Prezydenta, NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który nasłał policję na legalnie wykonujących swe obowiązki dziennikarzy, który nakazał wobec nich szykany, NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który po sfałszowaniu wyborów, nazwał społeczeństwo i Naród “szaleńcami”, NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.

Człowiek, który wobec grupki protestujących obywateli w Nowym Jorku czmychnął tylnym wyjściem NIE MOŻE BYĆ NASZYM PREZYDENTEM.
Solidarni2010NY/NJ

Solidarni 2010

Od Redakcji GI KWORUM: Wszelkie informacje na temat „Afery Marszałkowej” znajdują się w książkach Wojciecha Sumlińskiego „Z Mocy Bezprawia” i „Z Mocy Nadziei”

Z ostatniej chwili: Niezależna.pl
.....................................................................................................................

Przesłuchanie prezydenta Komorowskiego się odbyło, trwało kilka godzin i właściwie od świadka nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele. Amnezja i odwoływanie się do wcześniejszych przesłuchań w prokuraturze, brak spójności i wiarygodności – tyle Bronisław Komorowski, a naprzeciwko „oskarżony” a raczej wrobiony, Wojciech Sumliński, autor kilku książek na temat służb, który z uporem zadawał niewygodne pytania wraz wyjaśnieniem okoliczności, nie zrażony groźbami kilka dni wcześniej płynącymi z prokuratury.

Należy dodać, że byliśmy świadkami przedziwnej sytuacji. Trzy telewizje, jak to mówi Grzegorz Braun, głównego ścieku, otrzymały akredytację na transmisję, mieli kamery, operatorów, dziennikarzy i… nie transmitowali, natomiast TV Republika nie otrzymała pozwolenia, ale… transmitowała przebieg rozprawy na żywo, za pomocą telefonu komórkowego i dzięki red. Rachoniowi.
To jakiś absurd, tego jeszcze nie było. Jak czują się teraz ci „dziennikarze” będący na pasku władzy.

Tak wygląda III RP pod rządami koalicji POPSL, która coraz to upodabnia się do PRL, tylko w nowej odsłonie. Jak muszą być wyćwiczeni ci ludzie, że wiedzą jak się zachować. Wszystkie kamery pracowały na pusto. Jan Pietrzak ma kolejny temat na felieton z głowy, takie rzeczy to tylko w kabarecie.

Przed Pałacem Namiestnikowskim od samego rana miała miejsce pikieta zorganizowana przez Solidarnych 2010 w sprawie przesłuchania prezydenta. Przemawiali m.in. Ewa Stankiewicz i przedstawiciel Polonii z Nowego Yorku, deszcz siąpił, co prawda dużo ludzi nie było, ale każdy kto chciał, mógł się zapoznać z dziwną historią Bronisława Komorowskiego, jak jeszcze nie był prezydentem.

Poniżej zdjęcia z pikiety

ZS
Fot. : KWORUM

       

       

       Wersja do druku

His - 21.12.14 21:55
Należy dodać, że nie może być prezydentem Polaków osoba, która głosowała za wypłaceniem Żydom okupu.

http://orka.sejm.gov.pl/Glos5.nsf/nazwa/24_15/$file/glos_24_15.pdf

Warto poznać tą listę posłów.

http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/100679,rzecz-o-kaczynskich-marku-jurku-i-nie-tylko-zadymy-sejmowe-a-sprawa-odszkodowan-dla-zydow

Agamemnon - 21.12.14 21:06
Jeśli posiada jak się okazało podczas przesłuchania zaniki pamięci, powinien być złożony z urzędu i otoczony opieką lekarską. Nie może bowiem osoba z zaburzeniami neurologicznymi sprawować odpowiedzialny urząd prezydenta RP. Jeśli jednak jest zdrowy, wówczas jako oszust nie może być prezydentem RP. Poza tym sfałszował wybory.

Robert - 20.12.14 10:59
Mam nadzieje, że ten sędzia w urzedzie prezydenckim nie jest sam, i "proto-kołowanie" jest nagrywane bez przerwy w tym pomieszczeniu. Każde włączenie i wyłączenie, powinno być poprzedzone podaniem tych czynności przez zaprzysiężonego operatora. Na nagrywaniach, Polacy już się poznali.
A swoja drogą, to ten sąd łamie podstawowe prawa, przekroczył uprawnienia proceduralne, sympatyzuje i chroni Komoruskiego. Nie dopuszcza do ujawnienia prawdy, jak ktoś taki został sędzią w tym państwie?
Jak zostać prezydentem to już wiemy, obecnego trzeba zabić, a na prezydenta wskoczy Sikorka, marny to pożytek dla Polski. Interesująca Konstytucja Kwaśniewskiego - tylko jako surowiec wtórny może mieć zastosowanie. Myślę, że te trzy kamery, trzech telewizorni nie kręcili na pusto, nie puszczali transmisji na żywo, bo w domach ktoś by to mógł nagrywać. Ale transmisja szła do pewnej centrali, gdzie specjaliści WSI i tajnych resortów Kiszczaka, pracowali i pracują pełną parą - są to UZDRAWIACZE PAMIĘCI PREZYDENTA, który poważnie zaniemógł , i nic nie pamięta. Teraz kiedy wróci do zeznawania - będzie cudowne uzdrowienie, och ci "exorczyści" - wszystko idzie wiedzieć, oj czemu nie.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

06 Czerwca 1973 roku
Z włoskich części zmontowano pierwszego Polskiego Fiata 126p.


06 Czerwca 2010 roku
W Warszawie odbyły się uroczystości beatyfikacyjne ks. Jerzego Popiełuszki. Po Mszy św. przeniesiono Jego relikwie do Świątyni Opatrzności Bożej


Zobacz więcej