Poniedziałek 8 Marca 2021r. - 67 dz. roku,  Imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 11.02.15 - 13:34     Czytano: [1655]

Dział: Nasze zdrowie

Stop pigułce śmierci

Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz podjął skandaliczną decyzję - zezwolił, by pigułka "ellaOne", która może spowodować śmierć nienarodzonego dziecka była dostępna bez recepty.


Ta decyzja jest barbarzyńskim atakiem na naszą podstawową wartość - prawo do życia każdego człowieka. Więcej - powszechna dostępność "ellaOne" może spowodować, że już 15-letnie dziewczynki bez wiedzy rodziców i konsultacji lekarskiej będą mogły korzystać z tego niebezpiecznego środka.

Wbrew temu, co kłamliwie twierdzą promotorzy i obrońcy „antykoncepcji awaryjnej”, pigułka ma unicestwić człowieka na samym początku jego rozwoju!

Ponadto, preparat ten może mieć również poważne skutki dla zdrowia zażywających go kobiet. Eksperci medyczni wskazują na:
- zaburzenia i rozregulowanie cyklu menstruacyjnego,
- istotnie zwiększenie ryzyka wystąpienia ciąży pozamacicznej,
- torbiele jajników,
- patologiczne krwawienia z macicy,
- zwiększenie ryzyka udaru mózgu.

Swobodny dostęp do tej pigułki to narażanie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia Polek.

Co gorsza, środek nie został wpisany na listę leków, więc będzie go można swobodnie reklamować np. w telewizji!
Szacuje się, że producent pigułki liczy na pozyskanie ponad 40 milionów nowych klientek na terenie Europy Środkowej! A zatem za całą sprawą stoją prawdopodobnie wielomilionowe zyski…

Jednak nie chodzi tu tylko o pieniądze.

Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż producent deklaruje promocję środka w krajach gdzie tradycyjne, społeczne i religijne, normy i polityka rządów ograniczyły dostęp do "antykoncepcji awaryjnej".

Cała akcja jest więc wymierzona w te wartości, które nas są tak ważne! Tym bardziej nie można się dziwić radości, jaka wraz z decyzją ministra zapanowała w środowiskach feministycznych i radykalnie lewicowych.

Mam poważne obawy, że dodatkowym skutkiem wprowadzenia „pigułki po” będzie również zwiększenie rozwiązłości wśród młodzieży.

Z kolei złudne poczucie swobody będzie prowokowało nieodpowiedzialne zachowania seksualne. Ich konsekwencją będą niestety dramaty wielu młodych ludzi…


Jacek Sapa
Prezes Centrum Wspierania
Inicjatyw dla Życia i Rodziny

P.S. Do sobotniego wydania "Naszego Dziennika" zostanie dołączona ulotka z obszerniejszą informacją na ten temat. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z jej treścią.

Wersja do druku

Lubomir - 12.02.15 14:28
Chluba globalnych genderowców tzw Conchita Wurst, to rodak Adolfa Hitlera - Austriak Thomas Neuwirth. Ciekawe czy Berlin nada mu niemieckie obywatelstwo, jak Hitlerowi?. Niemcy próbują przewodzić światowej sodomii. Liczą pewnie, że kiedy wszyscy wymrą, pozostaną wyłącznie oni, jako rasa panów.

Robert - 12.02.15 12:16
GMO, sypanie śmiercionośnych związków z samolotów ... to dalszy ciąg programu dr. Mengele. Dodajmy formułę eutanazji, i "pigułki PO" które również wskazują na stosowaniu broni masowej zagłady. Coś mi się wydaje, że światowe zjazdy intelektualistów chyba się już nie odbywają, skoro cywilizacja śmierci wkracza jako"dobro" dla ludzkości. Bez Boga i praw naturalnych a zarazem i uniwersalnych, "ludzkość" bez programu Stwórcy -przestanie istnieć.

Agamemnon - 12.02.15 1:28
Duch dziadka esesmana wciąż żywy.

Lubomir - 11.02.15 19:17
Menele zawsze pod pozorem wolności siali nierząd, prostytucję i zagładę. Tylko dlaczego menele decydują o przyszłości?. Czyżby doktor Josef Mengele wciąż był autorytetem dla meneli?.

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

08 Marca roku
DZIEŃ KOBIET


08 Marca 2009 roku
Zmarł prof. Zbigniew Religa, wybitny chirurg, były min. zdrowia, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Chorował na nowotwór płuc


Zobacz więcej