Poniedziałek 18 Grudnia 2017r. - 352 dz. roku,  Imieniny: Bogusława, Laury

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 18.09.16 - 12:05     Czytano: [1007]

Niemiecki sponsor


Niemiecki sponsoring prasy w Polsce, ma swoje konsekwencje. To daje się odczuć po przeczytaniu lektury prasy elektronicznej, np. "Onetu". Ale niemiecki duch jest już obecny w "Dzienniku Zachodnim" i przede wszystkim w lokalnych szmatławcach...do ogłupiania Polaków, np. w "Jaskółce Śląskiej", organie prasowym tzw. ruchu autonomii Śląska i w comiesięcznym szmatławcu tzw. slunskim cajtungu. Jego tzw. redaktor naczelny Dariusz Dyrda 1 września 2016 roku, w dosyć oryginalny sposób przypomniał swoją osobę. Napisał artykuł i zamieścił fotografie na temat "radosnego powitania Wehrmachtu" w miastach Górnego Śląska. Volksdeutsch zrzucił maskę wenecką!. Ilu takich Volksdeutschów działa jeszcze w Polsce i poza nią?. Działa na zgubę Rzeczypospolitej Polskiej, Polaków i polskości. Wszak polskość to dla nich wciąż nienormalność!. A przecież Europa za Wolnym Państwem Bawarskim, Wolnym Państwem Saksońskim, Wolnym Miastem Hamburg i Wolnym Miastem Berlin krzyczy: "Merkel muss weg!" {Merkel musi odejść}. Niemcy jako zlepek nienawidzących się landów, znów są skończeni, niczym w 1945 roku. W zasadzie jest to już zdemoralizowany do imentu - przyszły Germanistan. Kto żyw próbuje się wyzwolić z niemieckiej Sodomy. Postępuje internacjonalizacja majątku niemieckiego. Majątku de facto hitlerowskiego i posthitlerowskiego.

Lubomir

Wersja do druku

MariaN - 10.10.16 9:55
Po 89 roku ludzie nie byli w stanie pojąć co szykują Polsce zachodni i wschodni szubrawcy. Sytuacja wymknęła sie spod kontroli. Teraz trzeba dużo wysiłku i przede wszystkim świadomości, żeby sprawy odwrócić. Ale trzeba być dobrej myśli, już Polacy zaczęli patrzeć na metki towarów które kupują, aby były produkcji rodzimej.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Grudnia 2011 roku
W wieku 75 lat zmarł Vaclav Havel, pierwszy demokratyczny prezydent Czech. Był także znanym dramaturgiem


18 Grudnia 1992 roku
USA, Kanada i Meksyk podpisały w Waszyngtonie traktat o utworzeniu strefy wolnego handlu - NAFTA.


Zobacz więcej