Poniedziałek 18 Grudnia 2017r. - 352 dz. roku,  Imieniny: Bogusława, Laury

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 22.03.17 - 22:14     Czytano: [660]

POLSKA I ŚWIAT – MARKETING, POLITYKA I...(3)


(NOWOŚCI, CIEKAWOSTKI, A W NICH TAKŻE POLITYCZNE NIEDORZECZNOŚCI WSZELKIE, PRZEDSTAWIANE W POSTACI FAKTÓW + REWELACYJNY KĄCIK ZDROWIA)Piosenka z filmu Gladiator: Hans Zimmer / Lisa Gerrard
„TERAZ JESTEŚMY WOLNI" - tytuł piosenki

Podobno nie da się przetłumaczyć słów tej piosenki śpiewanej przez Lisa Gerrard. Takie są informacje w Necie. Z wywiadu z Nimi (Hans Zimmer / Lisa Gerrard) wynika, że Lisa śpiewa własnym językiem, którym zwraca się bezpośrednio do Boga i przenosi nas w świat Jej z Bogiem transformacji, który Jej natchnieniem dotyka wszystkich ludzi na ziemi bez żadnych barier i bez względu na region ziemi, jego kulturę, rasę ludzką, religię bądź wyznanie. Natchnienie to wyraża ogromną siłę spokoju, który dotyka wszystkich, którzy tej piosenki słuchają, poprzez ludzki umysł, ludzkie serce i ludzką duszę. (mój tekst i moja interpretacja wspomnianego wywiadu)

Ucz się więc poniższych prawd życiowych przy niesamowitym brzmieniu muzycznym utworu stworzonego dla spokojnych, opanowanych, a jednocześnie najsilniejszych duchem i odwagą ludzi tego świata , - Gladiatorów. To jakże wymowny mój dla Ciebie dar. Buduj więc przeze mnie nim wspierany siłę Swoją przy jego akompaniamencie i siłą jego brzmienia, duchowej mocy i spokoju, pokonuj kolejne stopnie swojej wolności!. Niech Ci się szczęści już zawsze, a w chwilach jakiegokolwiek zwątpienia, wracaj do tego muzycznego arcydzieła, wraz z nim przenoś się choćby na krótką chwilę w krainę transformacji z Bogiem, czerp z niej siły do własnych działań wszelkich, ... WZACNIAJĄC UTWOREM TYM DUCHA SWOJEGO ZAWSZE WTEDY, KIEDY TYLKO JEST TO MOŻLIWE, LUB KIEDY CZUJESZ TAKĄ DUCHOWĄ POTRZEBĘ i Z W Y C I Ę Ż A J

**** W dzisiejszych pozostałościach zaledwie już okruchów ludzkiego człowieczeństwa, znaleźć jeszcze można krzty dobra jakie każdego człowieka cechować powinno. Wyłącznie one nadają sens naszemu dalszemu przetrwaniu jeżeli takie stanie się faktem.

**** Regułą i zasadą wszystkich społeczeństw świata, jest ich bieda. Wyjątki są tutaj nieistotne, bo na nic wpływu nie mają, niczego nie zmieniają i nie zmienią!. Zmieniać, więc musimy wyłącznie reguły i zasady!.


***** To, że niezgłębione są tajniki naszego żywota znaczy tylko tyle, żeby ciągle je poznawać i zdobywać.

**** Genotyp ludzki nie ma wpływu na nasze ogólne zachowania, o których to my indywidualnie decydujemy w czasie rzeczywistym, w oparciu o nabyte wraz z jego upływem moralne postawy naszego wychowania, które podlegają życiowej korekcie wraz z upływem lat już przeżytych i indywidualnych doświadczeń z nich wynikających.

Całość poniższej wiedzy w tym artykule zawartej z każdego na nią punktu widzenia choćby najbardziej indywidualnego, da się podzielić dwojako. Po pierwsze - na część wiedzy dotychczas Ci nieznanej i chwała Tobie za to, że do niej dotarłeś, bo druga taka okazja może się już nie powtórzyć i tym samym nigdy już nie mógłbyś jej posiąść, co miałoby ogromny wpływ na nowy, zupełnie odmienny od dotychczasowego sposób życia Twojego i osób Tobie najbliższych, jeżeli chcesz go osiągnąć!. Po drugie – na tę część wiedzy, którą już poznałeś choć być może nie w pełni i tutaj będziesz mógł ją uzupełnić, albo, o której zupełnie zapomniałeś, choć była Ci znana i tutaj będziesz miał okazję o niej sobie ponownie przypomnieć i w życiowej praktyce ją stosować!

W obu przypadkach, zdobędziesz niepowtarzalną wiedzę całościową i pełną, która musi pomóc w zmianie życia na lepsze, bo opanowanie tego rodzaju zdobytej wiedzy żadnych przegranych nie uwzględnia i stosowania żadnych choćby tylko życiowych kompromisów, nie wymaga i nie przyjmuje. Jest gwarancją nowego o wiele lepszego, jeżeli tylko tą kompletną wiedzę posiądziesz i w pełni stosować ją będziesz na co dzień.


Nie możesz liczyć na odmianę, jeżeli z własnego potknięcia, czy upadku, nie chcesz, lub nie umiesz się podnieść. Dokonujesz tym samym psychicznego samobójstwa. To paranoja, szaleństwo i obłąkanie w jednym, które pielęgnuje a czasem pieści 90% masy ludzkiej ziemskiego globu. Czytaj i ucz się, byś umiał powstać zawsze wtedy, kiedy upadkiem zostaniesz zaskoczony. Naucz się powstania z upadku, bo czym częściej i wcześniej nauczysz się z niego powstawać, tym więcej życia miał będziesz do radości życia przeżywania. A przecież tak bardzo krótkim jest życie nasze. I nie ważne w tym wszystkim jest jak upadasz, ważne jest umieć jak najszybciej się podnieść!. Swoimi autorskim pracami, staram się najlepiej jak tylko to możliwe, pomóc Ci powstać zarówno z potknięcia, jak i z upadku. Musisz jedynie potrafić chęć mojej pomocy najpierw dostrzec, a później z niej skorzystać i nie mów proszę, że jest to zbyt wielki dla Ciebie wysiłek i nigdy nie odrzucaj wyciągniętej w Twoją stronę pomocnej ręki, czy choćby dłoni, bo kolejny raz, może w Twoją stronę już nie trafić.

Czego nas uczą, choć niekoniecznie powinni i czego nas nie uczą, choć koniecznie winni.!

TV komercyjne: czym bardziej wrogie nam ich programy, tym dalsza od rzeczywistości jest zmanipulowana, zupełnie zbłąkana manipulacją ich wszelką nasza świadomość!.


Dzieje się tak poprzez siłowe i z premedytacją nakładane na nas światowe paradoksy, które w ogromnej swej mierze stanowią nakazy politycznych świata tego systemów, których przykładów wiele poniżej zaprezentuję, a z których wszystkie są nadzwyczaj inspirujące i nakłaniające do konkretnie nakreślonych nam odwiecznych działań.

***** Wcześniej lub później, bardziej lub mniej zasłużenie każdy z nas upadnie, przy czym sam upadek nie jest problemem, który to problem stanowi jedynie znalezienie możliwości umiejętnego - (jak najmniej bolesnego i bardzo szybkiego) podniesienia się (powstania) z niego, kiedy już się zdarzył.

Nie trzeba płacić abonamentu TV, - do tego właśnie w swoim premierowskim czasie nawoływał wprost D. Tusk: pierwszy złodziej i pierwszy dywersant polskiego majątku narodowego po to, by nasza świadomość społeczno – narodowa, ludzka, kształtowana była w pełni przez nie polskie telewizje komercyjne, dla których Polska jest wrzodem, którego należy wycisnąć i unicestwić, co też bardzo skrupulatnie się działo, w codzienności było urzeczywistniane i do dzisiaj trwa w najlepsze.

Niezaprzeczalne fakty natomiast, - jedyna istniejąca w tym zakresie prawda, - jednoznacznie zaświadczają o tym, że TVP - jako jedyna polska telewizja publiczna i TV Republika – telewizja niezależna, najlepsza telewizja po prawej naszej stronie. rozwijają naszą polską świadomość w sposób jedyny właściwy, jedyny pozytywny, bo prawdziwie słowiański, genetycznie w historii naszej zgodnie z prawdą zapisany.

Kraje znaczące w świecie, - w Europie, te szczególnie mocno umiejscowione, - posiadają jednocześnie bardzo mocno zakotwiczone u siebie telewizje publiczne, które w sposób ogólnie właściwy kształtują u obywateli swoich państwową świadomość narodową. Dodać do tego trzeba, że abonament telewizyjny, – ale także radiowy, - cieszą się ściągalnością abonamentów w tych krajach wahającą się między 90 a 100%, podczas kiedy u nas wynosi ona około 20%, w porywach może procent 30. A tymczasem, jaka w państwie ściągalność abonamentowa, bądź chęć dobrowolnej opłaty abonamentowej wyrażona przez obywateli, taka świadomość narodowa, narodowej państwa tego społeczności !!!.

**** Niektórzy mówią: „w kupie siła” i mają rację, bo stąd właśnie bierze się siła politycznego g.wna, którego niby niewiele po świecie się wala, ale śmierdzi tak potwornie, że nawet do jego sprzątnięcia i smrodu usuwania zbyt wielu chętnych nie ma.

- Z paradoksów władzy. Uczą nas, że na zdrowiu oszczędzać się nie powinno, ale na zakupach trzeba, tak jakby były to rożne zupełnie pojęcia, tymczasem prawda wygląda zupełnie inaczej bowiem oszczędzanie na zakupach jest zawsze równoznaczne z oszczędzaniem na zdrowiu własnym, oszukiwaniem zasadniczych reguł zdrowotnych i oszukiwaniem samego siebie, kiedy zamiast właściwego produktu, zastępujemy go go jego zastępczą, niewiele wartą namiastką, lub wręcz szkodliwą dla zdrowia jego repliką. Ale o tym drugim jednak nas nie uczą, niestety!.

**** Nie wystarczy czuć, że żyjesz, bo samo czucie i stwierdzenie owego faktu absolutnie żadnego sensu życiu nie nadaje. Trzeba bowiem robić wszystko(!), żeby cokolwiek w swoim życiu zmieniać, bo dopiero wtedy życie nabiera jakiegokolwiek sensu. Jest także zbyt krótkie, żeby traktować go inaczej nawet przez jedną chwilę.

Wszystkie szkoły obecnego świata opierają się na wyrobionym w czasie autorytecie szkoły(?), a nie na jakości wykładanej w nich wiedzy programowej i serwuje takie oto edukacyjne paradoksy :

- Uczy się w nich np. że czas leczy wszystkie rany, ale że ten sam czas bardzo szybko zabiera nam i tak krótkie życie nasze, o tym się nie uczy na żadnym obecnych szkół poziomie, również w tych o światowym poziomie najwyższym!. - - Uczy się w nich, że trzeba na życie swoje zarabiać pieniądze, nie uczy się jednak o wartości pieniądza i szacunku jakim należy go darzyć zawsze, bo dopiero wówczas ów pieniądz szacunkiem odwdzięczał się nam będzie także!- - - - Uczy się nas według systemowego politycznego obowiązku o szacunku jakim obdarzać musimy każdy rodzaj władzy, według którego żadne państwo na świecie nie mogłoby (niby) istnieć, ale nie uczy o tym, że wszystkie krzywdy i tzw. losy na jakie za życia cierpimy, wyrządza nam ta właśnie władza. Nie uczy się w nich także o tym, że istnieją jeszcze regiony tego świata, w których żadnej władzy nie ma i radzą sobie one znacznej lepiej od wszystkich tych, które władzą są obciążone. Są to regiony dla odważnych, co prawda, ale są, a przecież odważnych ludzi nie brakuje.! (Wcześniej o nich pisałem w szczegółach).

- Uczą nas, że musimy przestrzegać prawa i żyć zgodnie z jego literą, ale nie uczy się o tym, że istnieją tacy, którzy nie tylko nie muszą prawa przestrzegać i nie przestrzegają, ale także łamią wszelkie jego zapisy prawne i nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności prawnej!!!?.

- Uczy się nas, jak bardzo ważna w każdym państwie jest tzw. służba zdrowia i współpracujący z nią przemysł farmaceutyczny oraz istniejący ich poziom. Nie uczy się nas jednak, że 90% tzw. leków produkowanych przez ów farmaceutyczny przemysł chemiczny, który obarcza nasze organizmy dodatkowymi dolegliwościami zamiast istniejące dolegliwości leczyć i że państwo pozwala leczyć faktycznie tylko tych, którzy mają duże pieniądze, pozostałych skazując na wieczne cierpienia i znacznie przyśpieszoną śmierć!.

- Uczy się o tym, że musisz się jak najwięcej uczyć i ciężko bardzo pracować by móc żyć, nie uczy się jednak, że obie te czynności czynią cię zakładnikiem nauki i pracy, nie pozostawiając Ci miejsca i czasu na nic innego, czyli czynią cię coraz to bardziej ograniczonym niewolnikiem owych wiecznych czynności, które z reguły niczego w Twoim życiu nie zmienią, a jeżeli, to bardziej na coraz gorsze i gorsze. Co najważniejsze, nie wspomina się ani słowa o tym, że mądrzejszy świat wymyślił zupełnie inne (nowe) metody pracy u nas znane już również, ale przez nasze państwo (czytaj: politycznych wariatów) nie akceptowane, które po standardowej zaledwie podstawowej szkole wymagają niewielkiej, dodatkowej zaledwie kilkumiesięcznej nauki zwanej okresem wprowadzenia, po którego zdobyciu przynoszą niewspółmiernie wyższe wynagrodzenie od nadal obowiązującego i wciskanego nam na siłę niewolniczego standardu systemowego niby nauki i niby pracy!!!.

- Uczą owe szkoły o tym, że im wyższe wykształcenie uzyskasz, tym łatwiejsze i bardziej dochodowe (zależne od wysokości pensji) będziesz miał życie, nie wspominając nawet, że kilkadziesiąt procent społeczeństw na żadne szkoły nie stać, a dla tych, których stać zdobyć nawet najwyższe wykształcenia, zatrudnienia najczęściej nie ma!.

- Uczy się w szkołach byśmy chodzili na wszelkie wybory, bo tak nakazuje Konstytucja, ale nie uczy się nigdzie o tym, że nie mamy żadnego kompletnie wpływu na wybór tych, których wybrać chcemy, ponieważ politycznie ustalony oszukańczy ze wszech miar system wyboru z góry wybiera tych, których polityczne grono ustaliło wcześniej, na długo jeszcze przed faktycznymi wyborami !. My jesteśmy tylko w mich marionetkami i stanowimy potrzeby statystyczny krzyżyk w rubrykach owych politycznych ustaleń!. (Bardzo dokładnie, szeroko i szczegółowo wyjaśniałem ten oszukańczy system wyborcy w jednym z wcześniejszych artykułów).

- Uczy się nas, abyśmy oglądali programy telewizji komercyjnych, bo są one znacznie atrakcyjniejsze tematycznie, nie uczy się jednak, że te niby publicystyczne, - których jest znacznie więcej, - lasują mózgi nasze karmiąc nas trującą i zniewalającą komercyjną papką. Nie uczy się i nawet nie mówi się o tym, że wszystkie one odwracają Cię rufą do wszystkiego, co polskie, co narodowe, co genetycznie zapisami historycznymi dokonane - nasze, o czym dowiadujesz się dopiero wtedy, kiedy docierasz do mediów wyłącznie polskich!.

- Szkoły uczą między innymi o ogromnym bogactwie zasobów wód ziemskich oceanów i mórz i o tym, jak atrakcyjne turystyczno i gospodarczo są to rejony. Nie wspomina jednak nawet o tym, ze grubo ponad 90% Wielkiej Rafy Koralowej, - współtwórcy i lokomotywy tego ogromnego wodnego i globalnego światowego naturalnego systemu, - już zginęło, wskutek katastrofalnego niestety ogarniającego całą kulę ziemską globalnego ocieplenia i zakwaszenia ziemskiej atmosfery.

- Nie uczą także tego, że nigdzie na świecie chyba , a w Europie na pewno, nie istnieje państwo, które jak państwo polskie pozwoliłoby zasypać swój rynek medialny 70cio procentowym tubalnym śmieciem obcym, w pełni nam wrogim, co znacznie obniża polską jakość wszechstronną na arenach międzynarodowych, poprzez medialne obce i wrogie nam ich produkcje, przedstawienia i spektakle!.

- Uczą Cię, że stanem swojego posiadania dzielić się powinieneś z innymi, ale nie uczą jak masz tego dokonać w sytuacji, kiedy sam, za swoje marne wynagrodzenie śmieciowe, nie masz szans przeżycia? !

- Uczy się nas, że do wspomagania(?) naszej trudnej, beznadziejnej sytuacji finansowej, państwo stworzyło takie wynalazki jak banki. Nie uczy jednak o tym, iż banki, to złodziejskie państwowe narzędzia, stworzone dla zabierania nam resztek tego co posiadamy i co jako ostatnie już przy życiu w nędzy nas jeszcze utrzymuje!

- Uczy się nas nieświadomych, że państwo stworzyło i wyposażyło (siebie, nie nas, o czym się nie mówi) w tzw. organa sprawiedliwości społecznej , lecz nie mówi także, że politycznie rozumiana tzw. sprawiedliwość dotyczy zaledwie 2 procentowej politycznej ich ilości, pozostałe 98% skazując na niesprawiedliwość i krzywdy z niej wynikające!.

- W powyższej materii nie wspomina się nawet o tym, że kiedy już indywidualnym sprytem dorobisz się (nie daj Boże) jakiejś nieruchomej własności w atrakcyjnym rejonie miasta bądź kraju, to najczęściej zostaniesz jej bezprawnie pozbawiony i zaliczysz niebezpiecznie rozszerzające się już grono osób bezdomnych. Przez swoje wyjątkowo opiekuńcze państwo ograbionych, poniewieranych, prawnie i psychicznie dodatkowo jeszcze ubezwłasnowolnianych!!!., a zaraz po tym:

- Uczą nas, chrześcijan, że kiedy otrzymujemy jeden policzek, nadstawić powinniśmy policzek drugi, ale nie uczy się, co mamy zrobić, kiedy:

a) po pierwszym policzku zostajemy skrepowani i np. jak worek z piaskiem, wrzuceni zostajemy do wody?
b) po pierwszym policzku, a może nawet przed nim otrzymamy cios nożem, siekierą, czy kiedy dosięgnie nas kula wroga naszego?
c) jako kalecy – inwalidzi powyższych dwóch bestialstw, otrzymujemy w imieniu Ojczyzny własnej sądowe wyroki, nie przyznające nam praw do żadnych zadośćuczynień, które przyznawane są mafijnym państwowym bandytom, -sądowym również, którzy po owych wyrokach zostają nadal bezkarni!!!!!. , - o czy zaświadcza obecnie przeprowadzana mafijna tzw. prywatyzacja nieruchomości, na której przestępczym gangsterskim czele stoi Hanna Gronkiewicz Waltz, „absolutnie najlepszy z dotychczasowych prezydentów m. stołecznego Warszawa”.


Czy żadna wiedza w tym zakresie nie jest nam potrzebna?. To czym jesteśmy jeżeli nie ludźmi stworzonymi choćby tylko do życia i do przedłużania ludzkiego gatunku? A może do wielu innych zadań jeszcze o czym już się nie mówi?. Dlaczego nie mówi się nam prawdy jedynej, bo jedna tylko istnieje?. Kto ma na te i tysiące innych pytań zasadniczych odpowiedzieć, skoro nikt tego nie robi, nie uczy i o tym nawet nie wspomina? A może nas już nie ma, więc i mówić, nie ma o czym?

Nasz podstawowy chrześcijański życiowy przewodnik, katechizm w tym zakresie zachowuje się bowiem jak polityczny system i powtarza to, czego uczy nas życie ulicy, czego uczymy się sami. Na trudne pytania, jak choćby te powyższe, nie odpowiada, co ludzi w sprawach tak bardzo zasadniczych nie tylko ogranicza i życie utrudnia, ale także zniewala! Czy wszyscy urodziliśmy się po to by z samego urzędu urodzenia być tylko niewolnikami? A jeżeli tak, to dlaczego nie wszyscy nimi są?. Jeżeli nie, to dlaczego tak właśnie jesteśmy traktowani przez wszelkie rodzaje każdej władzy, przez państwo, kraj, ojczyznę?

Z ogromną przykrością, - z Dziada-Pradziada będąc Polakiem, z Dziada-Pradziada będąc chrześcijaninem z dwudziesto czteroletnim stażem ministranckim stwierdzam także, że katechizm, - identycznie jak polityczne systemy (co już nie dziwi, a przecież powinno), - nie uczy także jak wychodzić z życiowych opresji, które polityczne systemy ciągle to nowe nam stwarzają.

Katechizm, - w skrócie biorąc, - nakazuje nam byśmy silni byli siłą ducha wiary, - i dobrze bo bez wiary życie pełnego sensu nie ma, - ale nie podpowiada już choćby tego, jak być mamy mocni duchem siły pomocnym w każdym naszym coraz trudniejszym ziemskim trwaniu, które to przetrwanie uniemożliwiają nam wszelkie polityczne zawsze wrogie nam siły wręcz niewyobrażalne. Co więc mamy przeciwko nim przeciwstawić, skoro sama, - również ta najbardziej olbrzymia siła wiary, od wieków już nie wystarcza?.

Tekstem tym, nie chcę rewolucjonizować chrześcijańskich dogmatów i innych zapisów, które nadzorują podejrzani mocno niepozytywnie zwierzchnicy wiary naszej, ale poddaję pod ich rozwagę i być może interpretacyjną innowację te zapisane edukacyjne bezsensy i nonsensy, których jednak bez mniej lub bardziej burzliwej rewolucji myślowej, rozwiązanie nie będzie możliwe. O wierze pisałem w swoich publikacjach wystarczająco wiele, byśmy zrozumieli, że bez niej życia nie ma, albo jest ono ułomne, kalekie, bolesne! Czemu jednak z owymi równie bolesnymi nonsensami żyć nadal musimy?

W tym bardzo nieprzychylnym i mafijnie wprost bandyckim nam świecie, uczą nas ciągle od setek już lat tego samego zarówno wtedy, jak i dzisiaj, podczas kiedy niekoniecznie naturalne otoczenie i niekoniecznie naturalna erozja świata dzisiejszego, wyżłobiły na jego organizmie głębokie wżery i nieodwracalne już zmiany, do których świat obecny musi się przystosować, by móc przetrwać dalej!. Wygląda jednak na to, - i aż trudno w to uwierzyć, - że w owym przystosowaniu się, oficjalnej publiczno - społecznej pomocy nie otrzymasz z nikąd i chyba jak z powyższego wynika, na nią nie zasługujesz Ty, My i Oni również. Wynika z powyższego, że jeżeli Ty i My, sami i na własna rękę nie zaopatrzymy się w niezbędna i konieczną wiedzę, która pozwoli nam przed legalnym bandytyzmem tego świata samemu się ochronić, legalni jego bandyci wyeksportują Cię /nas/ w tempie znacznie przyśpieszonym, znacznie szybszym od tego jakie zapewnił nam nasz Stwórca i w dodatku uczynią to legalnie, a więc bezkarnie!. W tym absolutnie dla normalnych niezrozumiałym i nienormalnym świecie, panuje bowiem bezkarny rodzaj bliżej nieokreślonej wolnej amerykanki, która dłużej pozwala przetrwać i trwać wyłącznie tym, którzy albo są specyficzną, zwartą mocno tzw. elitą tego świata, albo równie mocno opanowali bardzo specyficzny rodzaj wiedzy, pozwalający tego równie specyficznego rodzaju eksportu uniknąć bez jakichkolwiek drastycznych następstw. Wszystko jasne, proste i łatwe pod warunkiem, że bardzo szybko, najlepiej jeszcze na wczoraj potrafisz wiedzę ową odnaleźć – odszukać i bardzo szybko się w nią skutecznie wyposażyć.

Wiesz, co robić, wiesz, jak robić, co więcej, - Ty akurat wiesz gdzie jej szukać. Reszta należy do Ciebie i od Ciebie zależy.


**** Nauczycielowi, wystarczy niekoniecznie chętny do nauki uczeń. On go skutecznie nauczy eksportu. Mistrz, musi napotkać jedynie mądrego człowieka łaknącego każdego rodzaju wiedzy, którą z rzeczywistością porówna, a wnioski z porównań wyciągnie, posegreguje i zakataloguje. Drobne to niby różnice, ale tak zasadnicze, że decydują o naszym przetrwaniu, - żyć, albo umierać!.

Wszelkie zapisy państwowe, - konstytucyjne również, - zmieniane są co chwila, i choć ciągle na naszą niekorzyść, to jednak ciągle są unowocześniane, czyli nowelizowane!. Zapisów biblijnych i katechizmowych nowelizować nie można!. Ich znowelizowanej i unowocześnionej interpretacji także nie wiedzieć czemu zapisać się nie da...?!


Czy chrześcijańskie narody świata całego i nasz polski naród wybitnie chrześcijański zasługuje jedynie na polityczne udręki i chrześcijańskie krzyże(?), co faktycznie w świecie całym dzieje się faktycznie, ale też coraz mocniej boleśnie dotyka nawet naszej wybitnej chrześcijańsko Polski, której ominąć nie jest wstanie!.

DOPÓKI POLSKI OBYWATEL, NIE OTRZYMA NA PIŚMIE SKUTECZNYCH INSTRUMENTÓW KONSTYTUCYJNYCH DO SPOŁECZNEGO KONTROLOWANIA WŁADZY I STAWIANIA PRAWNYCH WNIOSKÓW Z KONTROLI WYCIĄGANYCH ORAZ ZAPISANYCH W KONSTYTUCJI RÓWNIE SKUTECZNYCH IINSTRUMENTÓW WYBORCZYCH, KTÓRE POZWOLĄ WYBIERAĆ TYCH, KTÓRYCH NARÓD WYBRAĆ CHCE, A NIE, KTÓRYCH WYBRAĆ MUSI,
POLSKA NIE JEST I NIE BĘDZIE ANI PAŃSTWEM PRAWA, ANI PAŃSTWEM DEMOKRATYCZNYM!!!!!

WBREW TEMU, JAKIE BAJKI CAŁODOBOWE W TYM ZAKRESIE OD LAT, MAFIJNE – OBECNIE W PEŁNI POLITYCZNIE PODPORZĄDKOWANE MEDIA W POLSCE NAM OPOWIADAJĄ !

Wmawia się nam już ponad 30 lat, że do Polski przybyły z zachodu marketingi w postaci Piramid Finansowych , by faktycznie zmanipulować prawdę o tych przedsięwzięciach i zniechęcić Polaków do przystępowania do nich. Prawda jednak jest zgoła inna zupełnie. Do Polski przybyły bowiem Marketingi bardziej i mniej uczciwe, choć z nieuczciwymi Polska nie tylko nie walczy, - jak z każdym innym przestępstwem działającym na ich polityczną korzyść prywatną, - ale polskie wszystkie po roku 1989 rządy z ogromna premedytacją wspomagają je wręcz, tworząc równolegle do nich dodatkowe, nasze, wewnętrzne polskie piramidy finansowe wyłącznie, nie marketingti(!!!), dla większego zafałszowania i zmanipulowania ogólnego wyobrażenia Marketingu jako takiego, by Polacy choćby przypadkiem nawet nie podjęli pracy w tych uczciwych i również złotodajnych Marketingach - przedsięwzięciach finansowych, które finansują się same i same między partnerami do nich przystępującymi dzielą się całym wypracowanym marketingowym dorobkiem, w najuczciwszy z uczciwych, dla wszystkich partnerów tego samego finansowego przedsięwzięcia jednakowy sposób, tym samym kluczem obowiązującym i zapisanym w czytelnym jasnym planie finansowym przedsięwzięcia i w sporządzanych umowach partnerskich. I żeby na zawsze już było jasne. Żadne państwo świata do tych uczciwych Marketingów nie ma praw żadnych (nieuczciwe, powinno absolutnie karać i likwidować) i stąd te polityczne krzywoprzysięstwa, będące wyrazem faktycznej państwowej niby bezradności i niemożności ich likwidacji, by jednocześnie wykorzystać je do wszelkich swoich, – państwowych przestępczych chciwych, i mafijnych działań!!!!! Na tych uczciwych nie mogą zarobić, więc muszą im szkodzić, by odgryść się ogromną perfidią i tak właśnie czynią, bo to jedyne możliwe dla nich do wykonania przestępcze polityczne działanie.

Piszę o tym od lat wielu i do dzisiaj i nikt z tych politycznych bandytów nic mi zrobić prawnie nie może. Może zrobić jedynie bezprawnie, tak, jak wszystko inne, co dotychczas robią. To najmocniejszy i najbardziej namacalny bo publiczny dowód na autentyczność jedynej prawdy jaka tutaj jest faktem!. Prawdą wyjętą z tych wszystkich prawd absolutnych, które cechują wszystkie moje publikacje.


*****Nie ma takiego rodzaju losu, który mógłby decydować za Ciebie!.

Zdziczały zupełnie do błędu dzisiejszy świat polityki, - nie tylko w naszym kraju, - wyposażył się drogą socjotechnicznych manipulacji umysłem narodu, w niewyobrażalny potencjał pieniężnej siły, który skutecznie zastępuje prawdę, sprawiedliwość, naturalne - obowiązujące od zawsze prawo, ludzkie morale, dotychczasowe standardy i obyczaje, wszelkie, dziejami wieków wypracowane, pozytywne świata naszego największe wartości!.

… … … ...

A teraz obszerny wstęp do nowego szczególnego rodzaju zapowiedzianej przeze mnie wiedzy, która przygotuje i wprowadzi Państwa w również zapowiedziany przeze mnie oryginał nagrania, do którego adresy sieciowe znajdą Państwo na zakończenie wprowadzenia :

7 dowodów na to, że Ziemia jest płaska. Poważne teorie z amerykańskiego YouTube to kopalnia beki

NASZ DZIENNIK (wrzesień 2016)

Przeglądając YouTube od polecanych do polecanych można trafić na bardzo dziwne filmiki. Jak na przykład takie, które zawierają w sobie tłumaczenia rożnych teorii spiskowych, przeczą logice, a przy tym potrafią zapewnić gigantyczną ilość lolcontentu .I do takiej kategorii zalicza się teoria spiskowa mówiąca o tym, że Ziemia jest płaska?.


Zapnijcie pasy.

- Słońce i księżyc unoszą się 600km nad Ziemią. Mało tego. Podobno mają taką samą średnicę. A nawet jeśli tak jest, to dlaczego nie można ich dostrzec w nocy? Powinny być widoczne, zwłaszcza, że Słońce to według teorii spiskowych 50 kilometrowa lampa :))) A pory roku? :D A dzień polarny na biegunach? :D . Nie ma grawitacji, jest tylko gęstość

- Grawitacja to wymysł masonów. Im gęstszy materiał, tym szybciej opada na dno. No dobrze... to skoro tak, to statki powinny tonąć... zaraz po zwodowaniu. A samoloty nie powinny się unosić w powietrze – w końcu zawierają gęste metalowe elementy :)))

- Gdyby Ziemia była kulą, oceany by po niej spłynęły. Nie ukrywamy, to jest bardzo logiczne wytłumaczenie. Rozumiemy też, że cięższa od nas płaska Ziemia też spada (nikt nic nie wspomina o żółwiach i słoniach, które ją przytrzymują). A skoro cięższa Ziemia spada i nie ma grawitacji, to dlaczego do cholery nie latamy jak Dedal i Ikar?! XD

- Niebo jest niebieskie, bo ponad atmosferą jest ocean. Niech nam ktoś wytłumaczy zatem dlaczego pada na nas lekka mżawka, a nie katastrofalne tsunami. Anyone? :)))

- Jeśli zegar słoneczny w lato wskazuje 11 rano, w zimę w naprzeciwległej pozycji planety na orbicie powinien wskazywać 13 po południu w tym samym miejscu. O tym, że położenie wobec Słońca się nie zmienia, to już nikt o tym nie wspomina. Oczywiście, zero informacji o tym, że zmienia się jedynie długość cienia ;))))

- Samoloty nie mogą latać po kulistej Ziemi, gdyż ona się obraca, a każde lądowanie skończyłoby się katastrofą

- Nobla im! Natychmiast! :))) Skoro układ słoneczny podróżuje przez galaktykę, gwiazdozbiory powinny się zmieniać. Nikt tego nie neguje. A, że następuje to bardzo powoli, bo prędkość układu w skali galaktyki jest mała?

Mój przypis:

Gdyby komu było mało, takie oto informacje dodatkowe z internetu przedstawiam poniżej i zapewniam, że trzeba absolutnie nimi się zainteresować , a wystarczy tylko kliknąć na Necie: Dave Murphy, by usłyszeć to wszystko, - co poniżej znajduje się w punktach od 1 do 25, - w oryginale wywiadów. Polecam ciekawym. To bomba z opóźnionym intelektualnie zapłonem bardzo indywidualnym. Głowa mała, głowa boli, głowa pęka. Tak nieznośna to udręka, dla nas niewolników. To nie wszystko, choć po krzyku.
Będzie więcej, - myślę. Właściwe konieczne adresy w Necie otrzymacie niebawem selektywnie i stopniowo.

Płaskość ziemi krok po kroku..
(skopiowane z netu)

02/07/2016Bez kategoriiAdmirał Byrd, Biblia i jej obraz ziemi, Carol Rosin, Dave Murphy, e, Jarle Andhoy, kłamstwo o locie na księzyc, Neil de Grasse Tyson, prawda o świecie, płaska ziemia, płaszczyzna ziemi, Salar de Uyuni, Układ Antarktyczny, Verner von Braun
Zapraszam na kolejne spotkanie z Dave’m Murphy’m ( wcześniejszy materiał z omówieniem tematu płaszczyzny ziemi, również znajduje się na moim blogu).
Dave Murphy przedstawia dowody, które go przekonały, gdy zaczął zagłębiać się w ten temat; o tym, że żyjemy na płaskiej ziemi, a nie na wirującym i kręcącym się wokół słońca globie, a następnie skłoniły do logicznej konkluzji, że nasz świat został stworzony w tak niezwykły sposób przez samego Stwórcę, a Jego stworzenie – nie jest przypadkowym , ‚wyewoluowanym z wielkiego nic; pyłkiem w kosmosie. Dave Murphy do czasu, gdy zaczął badać to zagadnienie był ateistą, a teraz wierzy w Stwórcę! Mówi też o konsekwencjach zasiania w umysłach ludzkich, tego dziejowego kłamstwa i jak to zostaje wykorzystane przeciwko ludziom.

Usłyszymy kolejno o:

1. Co nam mówi urządzenie zwane żyroskopem, jaka jest wersja pilotów, a jaka producenta tego urządzenia, i co z tego wynika.

2. Wypowiedzi o ziemi ‚głównego astrofizyka w Ameryce’ Neil’a de Grasse Tyson’a i wnioski D.Murphy’ego, nawiązujące do tej wypowiedzi w ‚majestacie nauki’.

3. Kolejne wnioski D.Murphy’ego, związane z hipotetycznym obrotem ziemi wokół własnej osi, czyli, co powinno się dziać, gdyby ziemia rzeczywiście była kula wirująca wokół swej osi pędzącą wokół słońca, a wszystko to poruszałoby się również ‚w kosmosie’, jak to jest w kolejnym ‚majestacie nauki’ sugerowane – a jednak w rzeczywistości się nie dzieje, co skłania do konkluzji, że to gwiazdy poruszają się w powtarzalnym (tym samym) ruchu kolistym, nad nieruchomą ziemią.

4. Co proponują naukowcy i do czego są sprowadzane ich działania i powody, dla których powinniśmy zaufać zdrowemu rozsądkowi , popartemu możliwością wyciągania właściwych wniosków z dokonywanych obserwacji.

5. Omówienie eksperymentu w Bedford dokonanego przez Samuel’a Rowbotham’a w XIX wieku i wnioski.

6. Konsekwencje rzeczonej w teorii ziemi-kuli ‚krzywizny’ i wnioski. Jak naukowcy starają się wybrnąć z tego, co narzuca teoria, ale czego nie potwierdzają rzeczywiste obserwacje. Przytoczona wypowiedź Neil’a de Grasse Tyson’a i jej brak sensownego uzasadnienia w świetle tego, co obserwujemy.

7. Omówienie współczesnych przykładów widzenia obiektów, których nie powinno być widać, gdyby ziemia była kulą, oraz próby ‚tłumaczenia’ tego jako ‚miraż’. Dlaczego możemy mieć pewność, że to jest rzeczywisty obraz, a nie miraż?

8. Jak widzimy w perspektywie i omówienie zagadnienia widzenia na najbardziej płaskiej powierzchni na ziemi Salar de Uyuni w Boliwii, która jest jak gigantyczna płaska tafla lustra.

9. Jak to się robi w NASA – czyli wklejanki ziemi do ‚kosmosu’ – fałszywe ‚zdjęcia’ ziemi – oraz leniwe wstawki z photoshop’a na oficjalnych stronach NASA, ‚mapa chmur’, o Galileo Space Prob, czyli oszustwo na kosmiczną skalę.

10.Sugestia, co wystarczyłoby zrobić, aby zwolennicy ziemi-kuli, mogli udowodnić ‚ponad wszelką wątpliwość, tę teorię, co ucięłoby wszelkie dyskusje adwersarzy tej teorii.
Jednak nie robią tego, i nie zrobią, bo NIE mogą pokazać ziemi-globu, gdyż ziemia w rzeczywistości nie jest kulą.

11. Omówienie programu do śledzenia lotów Flightradar24. Nie ma możliwości śledzenia lotów na ‚półkuli’ południowej, zagadka dla dociekliwych czyli dlaczego w tym rejonie nie działa GPS? Historia pewnego lądowania awaryjnego z powodu akcji porodowej ( pisałam już o tym na blogu). Omówienie lotów przy ‚biegunie’ południowym.

12. Antarctic Treaty – Układ Antarktyczny, który jako jedyny nie został nigdy złamany, a wszystkie państwa zgodnie go przestrzegają. Ten pokojowo-zgodnie-nienaruszalny fenomen jest niezrozumiały w świetle tego, co dzieje się w pozostałej części świata, a wybrzeże Antarktydy strzeżone i kontrolowany jest militarnie.
Jarle Andhoy (na filmie nazwisko zostało przekręcone) przekonal się o tym, że ‚bez pozwolenia’ tam nie może pływać jako ostatni wolny wiking. Zaginęli tam jego dwaj przyjaciele a on przechwycony przez strażników Antarktydy został potraktowany jak przestępca.

13. Admirał Byrd i jego militarne ekspedycje. Odkrycie wielkiego obszaru, wielkości Ameryki, o innym klimacie, z gorącymi jeziorami ( Admirał Byrd opowiadał o tym w jednym z wywiadów, są tam nieprzebrane bogactwa naturalne). To właśnie po tych ekspedycjach Antarktyda została zablokowana dla zwykłych ludzi.
Rozpoczęto zaraz po tym Operację Akwarium (Fishbowl) z projektu Dominic, polegająca na wystrzeliwaniu ładunków nuklearnych w górę. Co chcieli w ten sposób ‚przetestować’.. i dlaczego te konkretne nazwy nie są przypadkowe?

14.Omówienie trajektorii pocisków artyleryjskich w świetle rzeczonego ‚ruchu ziemi’, oraz lotu i lądowania samolotów – z uwagi na ten ‚ruch’, a także biorąc pod uwagę czas tych przelotów. Dlaczego teza, że cała atmosfera rusza się z ruchem obrotowym ziemi; nie jest prawdziwa.
Co mówią nam nasze zmysły: np.zmysł odczuwania przyspieszenia?

15. O skoku Felixa Baumgartner’a - omówienie, skąd wiadomo, że ‚krzywizna’ była wynikiem filmowania przez soczewkę rybie oko.

16. O słońcu i księżycu, rozmiar i droga nad płaszczyzną ziemi, co nam mówi obserwacja kąta, pod jakim padają promienie słońca na ziemię?

17. Co zobaczono z kamery wystrzelonej rakiety i wnioski po przeanalizowaniu grafika pozycji słońca i księżyca w tym dniu, czyli dlaczego księżyc nie powinien był być widoczny, skoro znajdował się nad Australią – według modelu ziemi-kuli: po drugiej stronie globu – a jednak został sfilmowany.

18 O lotach kosmicznych – omówienie parabolicznego lotu rakiet. Dowód na to, że kosmonauci z Challenger’a nie zostali wystrzeleni, czyli kłamstwo o lotach załogowych. Czym był tak zwany wahadłowiec. Oszukiwanie ludzi na biliony dolarów.

19. Omówienie kłamstwa ‚lotu na księżyc’ i obecny między-mocarstwowy ‚kosmiczny’ zespół do oszukiwania ludzkości za ogromne pieniądze. Przykład z samochodami na ropę (z benzynowymi jest podobnie. uwaga moja) Prowadzenia ludzkości na takiej smyczy, jaka wyznaczają potentaci finansowi świata, czyli dlaczego ciągle nie ma w użyciu powszechnym samochodów napędzanych energią elektryczną.

20. Cel ostateczny tego totalnego kłamstwa ( ten sam, o którym mówił swego czasu do Carol Rosin Verner von Braun) poprzez kreowanie i trenowanie do postrzegania przez masy, nieprawdziwego obrazu świata i ‚kosmosu’, w co ściśle zaangażowany jest przemysł filmowy.

21. Biblia i obraz ziemi, który w niej jest dokładnie przedstawiony.

22. O Antarktydzie i o właściwościach światła księżyca, o czym ‚naukowcy’ nam nie mówią, ale każdy może to doświadczenie przeprowadzić sam, zadając tym samym kłam oficjalnej pseudo-nauce.

23. Zniewalanie ludzkości poprzez fałszywą edukację i cele takiego działania, czyli na czym polega współczesne niewolnictwo przeciętnego człowieka.

24 Stworzenie vs wielki wybuch i konsekwencje zaakceptowania pierwszej albo drugiej z tych przeciwstawnych opcji. Prawda o świecie, kontra zniewolenie i kontrola ludzkości i naszego świata poprzez grupę ‚władców ‚.

25. O fenomenie Płaskiej Ziemi – ogromny wzrost zainteresowania ludzi na całym świecie tematem płaszczyzny ziemi, przez ostatnie 1,5 roku. Osobiste świadectwo poszukiwań i dotarcia do prawdy o świecie; Dave’a Murphy’ego i jak to zaowocowało jego wiarą w Stwórcę.

„Ulokowanie lokowania, czyli..” „Cuda z Nieba/ Miracles from Heaven 2016 – film” →
16 przemyśleń nt. „Płaskość ziemi krok po kroku..”Komentarze , pierwszy w kolejności :
mikakosblog
04/07/2016 o 20:00

Cześć Bianka, zastanawiam się, czemu nic nie napisałaś o „smaczkach” w filmie. Następnym razem proszę informuj o takich żenadach. Wstyd odtworzyć wśród chrześcijan a do nieodrodzonych wysyłać to totalny samobój.
Pozdrawiam,
Monia

z odpowiedzią do:
Odpowiedz
1. Bianka
05/07/2016 o 11:37

Witaj Monia,
Pewien mój znajomy zwykł mawiać, że – wstyd to jest kraść, kłamać i robić szereg innych złych rzeczy i trudno się z tym nie zgodzić. A zważywszy na to, czym jesteśmy karmieni od dzieciństwa, aż po grób, a co jest zwane oficjalnie ‚wiedzą współczesną’ , z pretensjami do bycia postrzeganym jako ‚prawdziwa nauka’, to w obliczu tego faktu, Dave Murphy, jako poszukiwacz odpowiedzi na pytania, na które próżno szukać oficjalnych odpowiedzi, kompleksów mieć nie musi, wszak eksploruje jak każdy odkrywca, dziewicze dziedziny, nieudostępniane powszechnie.

Jako zdani na nieuleczalną niestrawność, bo karmieni ustawicznymi kłamstwami, owe ‚smaczki’, które, jak twierdzisz odczułaś, oglądając wywiad z Dave’m Murphy’m, nie powinny zniesmaczać poszukiwaczy prawdy i ceniących trud innych do docierania do niej, bo jeśli jesteś chrześcijanką, to wiesz, że niedobrze jest przecedzać komara a połykać wielbłąda.
Mam nadzieję, że zechcesz wziąć to pod uwagę, gdy wpadniesz tu następnym razem coś napisać.
Natomiast ci, którzy zechcą, czy też obligatoryjnie; muszą się czepić, zawsze znajdą do tego powody, nieważne, czy uzasadnione, czy nie..
Pozdrawiam.

(-)
………………………………..
„Płaska Ziemia” – czy da się temu zaprzeczyć?

Skopiowane z Netu:

Posted on 1 Czerwiec 2016 by Obserwator Czasów Końca

Witajcie!

Wiem, że temat jest bardzo kontrowersyjny, ale chciałbym na wstępie tego artykułu prosić Was, Drodzy Czytelnicy, abyście spróbowali podejść do niego obiektywnie, odkładając na bok wszelkie uprzedzenia i jednocześnie zapoznać się z argumentami, oraz dowodami, które pragnę Wam przedstawić, abyście mieli możliwość samodzielnej i konstruktywnej oceny.

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z tym jakże interesującym tematem!!

Od kilku lat można zaobserwować w sieci wielkie zainteresowanie kształtem Ziemi, oraz nabierający impetu ruch ukazujący wiele niezgodności w znanej nam wszystkim „teorii heliocentrycznej”, czyli teorii „układu słonecznego”. W internecie ukazuje się coraz więcej materiałów i chociażby na popularnym serwisie YouTube z każdym dniem mnożą się filmy, w których niezależne osoby badające tą kwestię przedstawiają nowe dowody i obserwacje, rzucające wielki cień na ówczesną naukę. Rodzi się więc pytanie…

Czy w XXI wieku jest możliwe, by ktoś miał jeszcze wątpliwości, co do kształtu Ziemi??

No właśnie! Nauka i naukowcy całego świata od lat uczą nas, że żyjemy na sferycznej, wirującej planecie, która mknie przez kosmos, zataczając wielki krąg dookoła Słońca. Istnieją programy kosmiczne, oraz agencje jak NASA – największa z nich, które zapewniają nas, że tak właśnie jest. Pokazują one ludzkości wiele zdjęć wykonanych z rzekomej przestrzeni kosmicznej, a nawet chwalą się jej podbojem i zdobyciem tak odległych miejsc jak Księżyc, a nawet Mars!

Skąd więc biorą się wątpliwości i dlaczego władze, jak i nauka milczą, jakby bały się podjąć jakąkolwiek dyskusję??

Skoro astronomia jest tak dalece rozwinięta, nie powinno stanowić dla naukowców żadnego problemu udowodnienie, że heliocentryzm i kulista ziemia to bezsporny fakt. Wystarczyłoby konkretne nagranie lub fotograficzna dokumentacja jednej z tysięcy satelitów rzekomo orbitujących dookoła ziemi i temat byłby zamknięty. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie! Nikt nie potrafi podać rzetelnych dowodów, których nie dałoby się obalić.

Znana wszystkim agencja NASA nie robi nic w tym kierunku, by odeprzeć zarzuty fałszerstwa, mało tego, udostępnia zdjęcia, a właściwie grafiki, które wyglądają co najmniej podejrzanie, nie wspominając już o częstych niedociągnięciach.

Z czego one wynikają?? Z tego, że są to zwykłe kłamstwa, których podtrzymywanie wymaga ustawicznego tworzenia kolejnych kłamstw tak, aby masy ludzkie nadal żyły w iluzji, krocząc w złudnym podziwie za swymi władzami i mentorami.

Czy patrząc na ten świat i jego okultystyczne władze, na których czele stoi sam Lucyfer – szatan, możemy spodziewać się szczerych intencji i prawdomówności??

Odpowiedź aż sama ciśnie się na usta…NIE!!!

Nic więc dziwnego, że w dobie budzącej się świadomości, wiele osób na całym świecie zauważyło makabryczne zakłamanie i obłudę rządów, które w rzeczywistości służą tylko i wyłącznie własnym interesom, które są zazwyczaj wymierzone przeciwko nam samym.

Zacznę od przedstawienia Wam oczywistych motywów, jakie stoją za tym m ega kłamstwem głoszącym, że Ziemia jest kręcącą się kulką, latającą w bezmiarze kosmosu…

Przede wszystkim „teoria heliocentryczna” jest ściśle powiązana z teorią „wielkiego wybuchu” i „teorią ewolucji”, które kompletnie wykluczają Bożą ingerencję w proces stwarzania. Tym samym teorie te mają za zadanie przekonywać ludzkość, że życie powstało na drodze przypadku, a my sami jesteśmy nic nie znaczącym pyłkiem w niezmierzonym wszechświecie, zależnym od ślepego losu. Takie przeświadczenie skutecznie oddala ludzkość od wiary w Stworzyciela, który w takim wypadku zdaje się być jeszcze bardziej odległy, a nawet nierealny! Na domiar złego tworzą się ideologie, jak np. New Age, które głoszą, że życie na Ziemi zostało zapoczątkowane przez jakieś obce cywilizacje z „innego świata”, czyniące to przez niewyjaśniony kaprys…brzmi to co najmniej śmiesznie!

Innym aspektem jest…starożytny kult Słońca!! Tak, to nie jest wymysł, ale przykra prawda. Zwróćcie uwagę, że wszystkie starożytne cywilizacje w swych pogańskich obrzędach zawsze czciły Słońce pod postaciami tzw. „bóstw solarnych”. To są niepodważalne fakty!

Jak to się ma do „teorii heliocentrycznej”? Tak, że to w niej wszystko kręci się dookoła Słońca, które w tych założeniach jest centrum układu planetarnego i jest źródłem naszego życia. Dokładnie takie same założenia miały kulty, w których Słońcu oddawano boską cześć, tym samym obrażając Stwórcę wszystkiego, któremu należy się wyłączna cześć za dzieło, jakie uczynił z naszym życiem włącznie.

Nie owijając w bawełnę, prawda jest taka, że władcy tego upadającego świata nie chcą byście myśleli o Bogu i o Prawdzie, ale żebyście ślepo wierzyli we wszystko, co ONI Wam powiedzą i nakażą!!

Pora zdać sobie z tego sprawę i przyjąć Prawdę, zanim pozwolimy się im do reszty wyniszczyć!!

Słysząc twierdzenie „Ziemia jest płaska”, wielu odruchowo puka się w czoło mówiąc: „Na pewno nie! Ziemia nie może być płaska”.
Skąd taka pewność?? Bo tak byliśmy indoktrynowani / edukowani/od najmłodszych lat??
Bo w szkole uczyli, że jest kulista??
Ponieważ wszędzie w TV, na uczelniach i mównicach tak się twierdzi??
Najpierw należałoby zapoznać się z dowodami ukazującymi płaskość Ziemi, prawda?
A czy ktokolwiek z Was miał z nimi w ogóle styczność i okazję samemu je porównać i przekonać się, jaka jest Prawda??
Pozwólcie, że Wam pomogę i przedstawię najtwardsze dowody pokazujące, że Ziemia nie może być wirującą kulą latającą w przestrzeni kosmicznej. Zacznę od obalenia tzw. „dowodów szkolnych”, którymi większość zastawia się przy pierwszym spotkaniu z tematem płaskiej Ziemi…

1. „Znikanie statków na morzu pod linią horyzontu, czyli zakrzywieniem na kuli”.
Po pierwsze, ludzki wzrok ma ograniczony zasięg widzenia i obiekty oddalające się od nas zanikają zrównując się z linią horyzontu, czyli tzw. „punktem zbiegu” – tak działa „perspektywa”.
Drugim aspektem jest nic innego, jak wale morskie, które również przesłaniają obraz, ale również sam statek może zmieniać swoje położenie – góra, dół.
Widoczność jest zatem zależna od warunków panujących podczas obserwacji. Najlepszym doświadczeniem ukazującym, że statek nie chowa się za zakrzywieniem jest użycie lornetki lub aparatu z zoomem optycznym…
Chodzi tylko o zasięg widzenia, który na płaskiej Ziemi zwiększa się jeśli posłużymy się do tego odpowiednim sprzętem lub znajdziemy się na większej wysokości, ale to podpunkt następny.

2. „Na kulistej ziemi zwiększa się widoczność wraz ze wzrostem wysokości obserwatora”.
Na płaskiej Ziemi dzieje się dokładnie tak samo i nic w tym dziwnego, ponieważ zwiększa się przekątna naszego zasięgu widzenia. Różnica jest taka, że widoczność na płaskim jest znacznie większa, gdyż nic nam się nie chowa za rzekomym ugięciem! Poza tym na kuli pojawiłoby się zjawisko opadającego pod poziom oczu horyzontu, a tak się nie dzieje! Horyzont zawsze wznosi się do poziomu oczu obserwatora wraz z wysokością, więc nigdy nie musimy patrzeć na niego z góry. Gdyby Ziemia była w rzeczywistości kulą, bez znaczenia jak wielką, to w czasie wznoszenia horyzont powinien zostać nieruchomy, stały a obserwator (kamera) powinni patrzeć w dół niżej i niżej by zobaczyć horyzont!

3. „Widnokrąg jest okrągły, więc świadczy to o kulistości”.
Jest to kategoryczny błąd! Widnokrąg, to nasz zasięg widzenia dookoła głowy, gdzie horyzont zawsze pojawia się idealnie płaski – 360 stopni wokół obserwatora niezależnie od wysokości. Wszystkie amatorskie zdjęcia balonów, rakiet, samolotów i dronów pokazują kompletnie, całkowicie płaski horyzont nawet powyżej 20 mil wysokości! Tylko NASA i inne rządowe agencje kosmiczne pokazują krzywiznę w swoich fałszywych, podrobionych CGI zdjęciach/filmach video

4. „Człowiek opłynął kule ziemską dookoła”.
Twierdzi się, że na płaskiej Ziemi jest to niemożliwe. Nic bardziej mylnego! Oto jak wygląda morska trasa okołoziemska na płaskim modelu Ziemi…Magellan oraz inni żeglarze podczas opłynięcia Ziemi ze Wschodu na Zachód, bo tylko takie kursy się obiera – nigdy z północy na południe, są często cytowani jako dowód na kulisty model Ziemi. W rzeczywistości jednak, żeglarstwo lub lotnictwo na płaszczyźnie odbywa się pod kątem do bieguna północnego, aby ostatecznie powrócić do swojego pierwotnego położenia i nie jest ani trudniejsze ani bardziej tajemnicze niż to, przedstawione na modelu kuli. Tak jak architekt, można umieścić kompas na środku płaskiej kartki papieru i wyznaczyć koło w obu kierunkach wokół „bieguna”, nakreślając trasę przelotu samolotu lub opłynięcie statkiem płaskiej Ziemi..ot cała tajemnica!

5. „Słońce zachodzi za horyzont”. Jest to złudzenie optyczne, które powodowane jest oddalaniem się słońca od obserwatora i w efekcie perspektywy zbliżaniem się do linii horyzontu, podczas którego widać, że słońce powoli się oddala i maleje, aż w końcu znika z pola naszego widzenia. Gołym jest to trudniej dostrzec, ale jest to widoczne w nagraniach z odpowiednią aparaturą…

6. „Zdjęcia satelitarne”. NASA twierdzi, że w górnej atmosferze Ziemi orbituje ponad 20,000 satelitów wysyłające nam sygnał radiowy, telewizyjny, GPS, oraz robiące zdjęcia naszej planety. Jednak wszystkie te rzekome zdjęcia satelitów są bezsprzecznie “złożonymi obrazami edytowanymi w Photoshopie!” Twierdzą, że aby otrzymać “splot obrazów” z satelitów, muszą je najpierw połączyć ze sobą tworząc złożone obrazy Ziemi, z których wszystkie są wyraźnie Obrazami Grafiki Komputerowej “CGI”, a nie fotografiami!
Gdyby Ziemia rzeczywiście była kulą z niesamowitą ilością ponad 20,000 satelitów orbitujących wokół, to nie powinno być żadnego problemu aby zamontować aparat fotograficzny na jednej z nich i zrobić jakieś prawdziwe zdjęcie. Fakt, że istnieją tylko nieprawdziwe fotografie satelitarne przedstawiające Ziemię w kształcie kuli prezentowane nam przez NASA na “kompleksowo złożonych obrazach grafiki komputerowej”, jest kolejnym dowodem na to, że jesteśmy okłamywani i nie mówią nam prawdy!!
Kiedy zaczniesz przyglądać się chmurom przez kilka minut, przemieszczającym się po niebie, dwie rzeczy powinny zwrócić twoją uwagę: chmury będą się przesuwać i stopniowo zmieniać swój kształt. Jednak w oficjalnych materiałach przedstawianych nam przez NASA, takich jak video “Galileo” time-laps, chmury przedstawione w ciągu 24 godzin nie przemieszczają się i nie zmieniają kształtu w ogóle! W rzeczywistości jest to całkowicie niemożliwe. Stanowi to kolejny dowód na to, że NASA produkuje fałszywe filmy i kompozycje grafiki komputerowej oraz, że Ziemia nie jest wirującą w przestrzeni kulą.
NASA ma kilka rzekomych fotografii kulistej Ziemi, które pokazują dokładną kopię wzorów chmur w kilku miejscach na fotografii! Prawdopodobieństwo posiadania dwóch lub trzech chmur dokładnie w tym samym kształcie, na tym samym obrazie jest tak prawdopodobne, jak znalezienie dwóch lub trzech osób z dokładnie tymi samymi odciskami palców. W rzeczywistości jest to solidny dowód, że chmury były kopiowane i wklejane w programie komputerowym i że takie zdjęcia przedstawiające kulistą Ziemię są fałszywe i podrobione.
Link do całego zdjęcia dla poszukiwaczy innych kopii: www.proroctwa.com/pics/falsz.jpg ]
Graficy komputerowi pracujący dla NASA umieszczają takie rzeczy jak twarze, smoki a nawet słowo “SEX” w modelu chmur na ich różnych zdjęciach, obrazach przedstawiających kulisty model Ziemi.
Kiedy porównamy obrazy kulistej Ziemi przedstawiane nam przez NASA, to barwy lądów, oceanów oraz wielkości kontynentów są stale, drastycznie zmieniane i różne od siebie. To dowodzi ponad wszelką wątpliwość, że wszystkie te obrazy są fałszywe!
NASA – Never A Straight Answer! - [NASA – Nigdy prosta odpowiedź!]
Myślę, że wystarczy już dowodów na ‚rzetelność’ naukowców z NASA i ich „zdjęć satelitarnych”.

7. „Gwiazda Polarna widziana pod różnym kątem w zależności od szerokości geograficznej, oraz obracanie się gwiazd wokół niej”. Znów kłania się zrozumienie „perspektywy” i efektu, który jest powodowany oddalaniem się od danego punktu. Patrząc z kuli ziemskiej na Gwiazdę Polarną (Polaris), położoną bezpośrednio nad biegunem północnym, nie powinno być możliwe obserwowanie tej gwiazdy w dowolnym miejscu na półkuli południowej. Aby zobaczyć Polaris z południowej półkuli kulistej Ziemi, obserwator musiałby w jakiś sposób patrzeć “poprzez glob”, a mile lądów i mórz musiałyby być przezroczyste. Polaris widać jednak aż do ponad 20 stopnia szerokości geograficznej południowej!!. Gdyby Ziemia była kulą, krzyż południa – “Southern Cross” i inne południowe gwiazdozbiory powinny być w całości widoczne w tym samym czasie, z każdej długości geograficznej, na tej samej szerokości geograficznej tak, jak w przypadku północy z Polaris i okolicznymi konstelacjami. Wielka i Mała Niedźwiedzica ( Ursa Major/Minor), oraz wiele innych konstelacji widać z każdego północnego południka jednocześnie, natomiast na południu konstelacje takie jak Krzyż Południa nie wszędzie są widoczne. To dowodzi, że południowa półkula nie jest “pod spodem” jak w modelu kuli ziemskiej, lecz rozciąga się daleko na zewnątrz od północnego punktu centralnego jak w modelu Płaskiej Ziemi.

8. „Zaćmienie Księżyca”. Kolejnym rzekomym dowodem na kulisty kształt Ziemi przytaczanym przez heliocentryków jest to, że zaćmienia Księżyca powodowane są przez cień kulistej Ziemi padający na Księżyc. Twierdzą oni, że Słońce, Księżyc i Ziemia są sferami, idealnie równymi jak trzy kule bilardowe ustawione w rzędzie tak, że światło słoneczne powoduje rzucanie cienia Ziemi na Księżyc. Niestety dla heliocentryzmu to wyjaśnienie jest kompletnie nieprawdopodobne, zupełnie nieważne ze względu na fakt, że zaćmienia Księżyca występowały i występują regularnie, kiedy zarówno Słońce jak i Księżyc są nadal widoczne razem nad horyzontem! Aby światło słoneczne powodowało rzucenie cienia Ziemi na Księżyc, to te trzy obiekty muszą być ustawione w linii prostej 180 stopni. Już w odległych czasach Pliniusza opisywano zaćmienia Księżyca gdy zarówno Słońce jak i Księżyc były widoczne na niebie. Dlatego zaćmienia Księżyca nie mogą być powodowane przez cień Ziemi lecz należy szukać innego wyjaśnienia.

9. „Prace Mikołaja Kopernika o obrotach sfer niebieskich”. Niestety, ale Kopernik niczego nie odkrył ani nie udowodnił, a jedynie stworzył fantastyczną teorię, złożoną z wielu hipotez. Oryginały jego prac nie są dostępne do publicznego wglądu, ponieważ sam Mikołaj napisał w nich, że są to tylko hipotezy i jego osobista teoria, a nie udowodnione fakty!
Ponadto, Kopernik był wolnomularzem, czyli masonem, a jego prace zostały opublikowane długo po jego śmierci, przez członków najbardziej zbrodniczej organizacji na świecie – zakon jezuitów!

10. „Efekt Coriolisa”. “Coriolis Efekt” jest często cytowany jako przyczyna obracania się spływającej ze zlewu lub toalety wody w jednym kierunku na półkuli północnej, a w przeciwnym kierunku na półkuli południowej, potwierdzając dowód na prawdziwość modelu wirującej kuli ziemskiej. Po raz kolejny jednak, podobnie jak wahadła Foucaulta huśtające się w dowolną stronę, kierunek spływu wody w zlewach czy toaletach nie jest konsekwentny w żadnym kierunku! Woda spływająca ze zlewu w tym samym mieszkaniu często wykazuje różne kierunki spływu w zależności od kształtu zbiornika, kąta wlewanej wody a nie rzekomego obrotu Ziemi.

Powyżej wskazałem Wam na irracjonalność rzekomo największych dowodów na kulistość Ziemi, które jak sami widzicie, można obalić bez większego problemu, a to tylko 10 przykładów!

Tak się składa, że dowodów posiadam dużo więcej i przytoczę najmocniejsze z nich, abyście nie mieli wątpliwości co do tego, jak bardzo oszukiwani jesteśmy przez wrogie nam władze i światową naukę.
Przekonajcie się sami!!!

Rzeczoznawcy, inżynierzy i architekci nigdy nie rozpatrywali domniemanego czynnika zakrzywienia Ziemi w swoich projektach. Kanały, koleje, mosty i tunele są zawsze budowane poziomo, często ponad setki mil bez jakichkolwiek dodatkowych zakrzywień.

Kanał Sueski łączy Morze Śródziemnomorskie z Morzem Czerwonym na długości 100 mil bez żadnych zapór, co sprawia, że woda nieprzerwanie scala ze sobą dwa morza. W czasie budowy domniemane zakrzywienie Ziemi nigdy nie było brane pod uwagę. Kanał został wykopany wzdłuż poziomej linii odniesienia 26 stóp poniżej poziomu morza, przechodząc przez kilka jezior od jednego morza do drugiego z linią odniesienia i powierzchnią wody biegnącą idealnie równolegle przez ponad 100 mil.

Gdyby Ziemia była kulą o szerokości 25 000 mil w obwodzie, piloci samolotów musieliby stale korygować wysokość samolotu obniżając lot aby nie wylecieć w przestrzeń kosmiczną. Pilot chcąc utrzymać swoją wysokość z typową prędkością przelotową ok.500 mph musiałby stale obniżać nos samolotu i schodzić 2777 stóp (ponad pół mili) każdej minuty. W przeciwnym przypadku w ciągu godziny pilot znalazłby się 31,5 mili wyżej niż oczekiwał.

Gdyby Ziemia i jej atmosfera rzeczywiście obracały się w kierunku wschodnim z prędkością ponad 1000 mph, to ten ruch obrotowy Ziemi powinien być jakoś zauważalny, słyszalny, odczuwalny, albo zmierzony przez kogoś. Dotychczas nikt w historii nie doświadczył i nie zmierzył tego rzekomego ruchu Ziemi na wschód. Tymczasem jednak słyszymy, czujemy i doświadczalnie mierzymy nawet lekki powiew wiatru w kierunku zachodnim.

Nie wspomnę już o tym, że obracającą się tak szybko kula musiałaby wytwarzać „siłę odśrodkową”, która na równiku byłaby znacznie większa niż przy rzekomych biegunach. Czuć byłoby zatem znaczne różnice w ruchu, a tym bardziej grawitacji, zależnie od miejsca na kuli!!

Gdyby rzeczywiście magiczna siła “grawitacji” przyciągała atmosferę do powierzchni wirującej kuli Ziemskiej, oznaczałoby to, że atmosfera w pobliżu równika kręciłaby się z prędkością 1000 mil na godzinę a na średnich szerokościach geograficznych wirowałaby wolniej, z prędkością 500 mil na godzinę i stopniowa zwalniała aż do biegunów, gdzie prędkość atmosfery wyniosłaby 0 mph. W rzeczywistości jednak, atmosfera w każdym miejscu na Ziemi jest tak samo niezależna od tej rzekomej siły grawitacji, która nigdy nie została zmierzona ani obliczona. Jednak dzięki zdolnościom samolotów do latania, w dowolnych kierunkach bez żadnych odczuwalnych zmian w prędkości atmosfery, możemy udowodnić brak istnienia jakiejkolwiek siły powodującej ruch obrotowy lub zmiany prędkości atmosfery i sił przyciągania!!

Od Pitagorasa po Kopernika, Galileusza, Newtona do współczesnych astronautów jak Aldrin, Armstrong i Collins, dyrektora NASA i Wielkiego Dowódcy 33-go stopnia C. Fred Kleinknecht, ojca i założyciela kultowego mitu wirującej kuli gdzie wszyscy byli Wolnymi Masonami (Freemasons)! Fakt, że tak wiele osób z tego największego i najstarszego tajnego stowarzyszenia współpracowało ze sobą aby urzeczywistnić swoją “planetarną rewolucję” jest poza możliwością zbiegu okoliczności i stanowi dowód zorganizowanej zmowy w tworzeniu i utrzymaniu tego multi pokoleniowego oszustwa.

Cytując “Terra Firma“ Davida Wardlaw Scotta “System Wszechświata”, jaki nauczany jest przez współczesnych astronomów, oparty jest wyłącznie na teorii, która nie jest w stanie przytoczyć ani jednego prawdziwego dowodu. Otoczyli się zmową milczenia i unikają odpowiedzi na zastrzeżenia dotyczące ich hipotez…Sam Kopernik, który ożywił teorię pogańskiego filozofa Pitagorasa, oraz jej wielki przedstawiciel Sir Isaac Newton przyznali, że ich system obrotowej Ziemi był tylko możliwością i nie może być udowodniony czy poparty faktami. To zwolennicy tej teorii ozdobili ją nazwą “nauk ścisłych“, gdzie według nich jest to “najbardziej dokładna ze wszystkich nauk“. Jeszcze jeden angielski Astronom Królewski powiedział kiedyś, odnosząc się do całego systemu słonecznego: “ ta kwestia pozostaje w stanie całkowitej niepewności i będę bardzo zadowolony, jeśli ktoś pomoże mi wyjść z tej sytuacji”.

Cóż za bardzo smutne położenie “nauk ścisłych “ będących w takiej sytuacji!

Ludzie twierdzą, że gdyby Ziemia była płaska, ze Słońcem krążącym wokół nad naszymi głowami, wtedy światło słoneczne powinno być widziane z każdego miejsca na Ziemi i przez całą dobę. Odkąd Słońce NIE jest oddalone o 93 miliony mil ale raczej kilka tysięcy mil i świeci w dół jak reflektor, po znaczącym oddaleniu się Słońca z nad twojej lokalizacji staje się ono niewidoczne poza horyzontem a światło słoneczne powoli zanika, aż do całkowitego zniknięcia. Gdyby Słońce rzeczywiście było oddalone o 93 miliony mil, a Ziemia miała kształt kuli, wtedy przejście dnia w noc powinno być natychmiastowe, kiedy tylko przekraczasz tak zwaną linię terminatora.

180px-SunAnimation

Eksperyment przeprowadzony przez Samuela Rowbotham w Old Bedford Level udowodnił niezbicie, że woda w kanale pozostaje w całkowitym poziomie na rozciągłości 6 mil. Stanął on w kanale ze swoim teleskopem trzymanym na wysokości 8 cali nad powierzchnią wody. Następnie jego przyjaciel siedzący w łodzi z flagą umieszczoną na wysokości 5 stóp odpłynął na odległość 6 mil. Gdyby Ziemia miała kształt piłki mającej 25 000 mil szerokości w obwodzie, to woda na odcinku 6 mil powinna układać się w łuk dokładnie 6 stóp wyżej na środku. Tak więc cała łódź z flagą powinna ostatecznie zniknąć z widoku, podczas gdy w rzeczywistości cała łódź wraz z flagą była widoczna na tej samej wysokości i na całej trasie.W drugim eksperymencie Dr. Rowbotham przymocował flagi na wysokości 5 stóp wzdłóż linii brzegowej stawiając jedną flagę co milę. Następnie za pomocą teleskopu zamontowanego na wysokości 5 stóp zaraz za pierwszą flagą. Szczyty wszystkich sześciu flag były całkowicie w linii prostej. Gdyby Ziemia była kulą mającą 25 000 mil w obwodzie wtedy flagi powinny stopniowo obniżać się w linii wzroku. Druga flaga powinna obniżyć się o 8 cali, trzecia 32 cale, czwarta 6 stóp, piąta 10 stóp 8 cali, szósta 16 stóp 8 cali!!„Teoria heliocentryzmu zakłada, że Słońce oddalone od Ziemi o 93 miliony mil oświetla Ziemię równomiernie promieniami padającymi na nią równolegle.W rzeczywistości jednak widzialne promienie słoneczne przybliżające się chociażby przez chmury ukazują rozchodzenie się promieni na boki tworząc piramidę ze szczytem, którym jest Słońce, co ewidentnie świadczy o tym, że jest ono położone nisko nad Ziemią i oświetla ją miejscowo.Amatorskie nagranie zrobione z balonu znajdującego się ponad chmurami zapewniło wspaniały, wizualny dowód, że Słońce nie może być oddalone o miliony mil. W kilku ujęciach widać wyraźną gorącą plamę refleksji nad chmurami, bezpośrednio pod dyskiem Słońca.

Drapacze chmur w mieście Nowy Jork są wyraźnie widoczne z góry Harriman State Park’s Bear z odległości 60 mil. Gdyby Ziemia była kulą o obwodzie 25 000 mil, to zobaczenie drapaczy chmur w Nowym Jorku ze szczytu góry Harriman z wysokości 1,283 stóp, określając za pomocą twierdzenia Pitagorasa dystans do horyzontu czyli 1,23 razy pierwiastek z wysokości w stopach co oznacza, że powinny być niewidoczne pozostając 170 stóp za krzywizną ziemi

Oto zdjęcie oryginalnej mapy ziemi z 1892 roku.Powyższe dowody, to tylko kilkanaście wybranych przykładów, a mam ich znacznie więcej!! Nie będę ich jednak wymieniał wszystkich, ponieważ artykuł byłby za długi i wybrałem te, które w sposób oczywisty przedstawiają kłamstwo i ułudę „teorii heliocentrycznej”, która jest tylko TEORIĄ.
Na zakończenie chciałbym się jeszcze odnieść do osób wierzących, a szczególnie do Chrześcijan, którzy uważając się za wielce pobożnych, nadal głoszą te solarne kłamstwa, propagując tym samym szatańską naukę i fałsz świata rządzonego przez naszego największego wroga…

Wierzycie w nauki pochodzące od złego i w dowody które, prezentują Wam jego sługi tworzące takie organizacje jak NASA, która jest nazistowską spuścizną!!Niektórzy twierdzą nawet, że Biblia potwierdza kulistość Ziemi, a twierdzenie, że może być płaska jest zwodzeniem…czyżby??? Przekonajmy się zatem, kto tak naprawdę zwodzi!

Ks. Izajasza 40:21, 22
(21) Czy nie wiecie? Czy nie słyszeliście? Czy wam tego nie opowiadano od początku? Czy nie pojmujecie tego dzieła stworzenia ziemi?
(22) Siedzi nad okręgiem ziemi, a jej mieszkańcy są jak szarańcze; rozpostarł niebo jak zasłonę i rozciąga je jak namiot mieszkalny.
Okrąg to nie kula! Płaski stół, czy talerz także jest okręgiem..nie kulą. Czy niebo można rozciągnąć niczym namiot na kulce? Oczywiście, że nie! Te opisy idealnie pasują to płaskiej Ziemi!!

1 Ks. Samuela 2:8
(8) Wywodzi z prochu biedaka, Podnosi ze śmietniska ubogiego, Aby go posadzić z dostojnikami, Przyznać mu krzesło zaszczytne, albowiem do Pana należą słupy ziemi, On na nich położył ląd stały.
Słupy, czy też filary Ziemi mogą znajdować się tylko i wyłącznie pod stałym obiektem. Nijak ma się to do globu!

Ks. Psalmów 104:5-9
(5) Ugruntowałeś ziemię na stałych podstawach, By się nie zachwiała na wieki wieczne.
(6) Okryłeś ją głębią jak szatą, Wody stanęły nad górami.
(7) Ustąpiły, gdyś je zgromił, Rozpierzchły się na głos grzmotu twego.
(8) Podniosły się góry, Opadły doliny na miejscach, któreś im wyznaczył.
(9) Zakreśliłeś im granice, których przekroczyć nie mogą, By znów nie okryły ziemi.
Kolejne potwierdzenie, że Ziemia jest ugruntowana na podstawach, a nie lata w kosmosie. Nadto wyraźny jest model płaski, w którym wody i lądy są od siebie oddzielone i mają granice.

Ks. Przysłów 8:27-29
(27) Gdy budował niebiosa, byłam tam [Mądrość]; gdy odmierzał krąg nad powierzchnią toni.
(28) Gdy w górze utwierdzał obłoki i wyprowadzał z toni potężne źródła,
(29) Gdy morzu wyznaczał granice, aby wody nie przekraczały jego rozkazu; gdy kładł podwaliny ziemi.
Znów mowa o podwalinach Ziemi i granicach wód, czyli najprawdopodobniej o lodach Antarktydy!

Pz26 Ks. Hioba 28:24
(24) Bo tylko On patrzy na krańce ziemi i widzi wszystko, co jest pod niebem. Tak, Ziemia ma krańce!!

Objawienie 7:1
1) Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.
Ziemia ma nawet cztery narożniki, co w kulach raczej się nie zdarza! Co innego jeśli Ziemia jest płaskim okręgiem usadowionym na słupach czy filarach, z czterema punktami szczytowymi na jej obwodzie. Możemy próbować to sobie wyobrazić, ale mamy pewność, że na pewno nie ma mowy o jakimś kulistym modelu heliocentrycznym..nic z tych rzeczy!
Powyższe wersy, to ledwie kilka przykładów, których jest w Biblii mnóstwo i wszystkie są wypowiedziane w podobnym tonie, jasno wskazującym na stałość i bezruch Ziemi, oraz obraz, który ujawnia nam jej rzeczywisty kształt.
Oto jest majestat Dzieła Stwórczego i każdy, kto myśli, że może go w pełni pojąć i narzucać innym, przypisując sobie jedyną prawdę o jej wyglądzie i działaniu, czyni z siebie obłudnika. Dlatego też ja stwierdzam, że na pewno Ziemia okrągła nie jest, ale widzę jej płaskość i mówię jaka jest rzeczywistość, którą każde z Was może zobaczyć. Jest wiele zjawisk i sił, których przyznam się szczerze nie rozumiem, ale mój rozum pozwala mi na ukazanie kłamstwa jakim nas się karmi.
Resztę pozostawiam mądrości naszego Boga i Stwórcy w myśl tych słów:

Ks. Hioba 38:1-36
(1) Potem Pan odpowiedział Jobowi spośród zawieruchy i rzekł:
(2) Któż to zaciemnia mój plan słowami bezmyślnymi?
(3) Przepasz jako mąż swoje biodra, będę cię pytał, a ty mnie pouczysz.
(4) Gdzie byłeś, gdy zakładałem ziemię? Powiedz, jeśli wiesz i rozumiesz.
(5) Kto wyznaczył jej rozmiary? Czy wiesz? Albo kto rozciągnął nad nią sznur mierniczy?
(6) Na czym są osadzone jej filary albo kto założył jej kamień węgielny?
(7) Gdy gwiazdy poranne chórem radośnie się odezwały i okrzyk wydali wszyscy aniołowie Boży?
(8) Kto zamknął morze drzwiami, gdy pieniąc się, wyszło z łona,
(9) Gdy obłoki uczyniłem jego szatą, a ciemne chmury jego pieluszkami,
(10) Gdy wyznaczyłem mu moją granicę i założyłem zawory i bramy,
(11) Mówiąc: Dotąd dojdziesz, lecz nie dalej! I tu zatrzymają się twe wzdęte fale!
(12) Czy kiedykolwiek, odkąd żyjesz, powołałeś świt, a zorzy wskazałeś jej miejsce,
(13) Aby ogarnęła krańce ziemi, z której bezbożni zostaną strząśnięci?
(14) Aby się odmieniła jak glina pod pieczęcią i przyjmowała barwę jak odzienie,
(15) Aby bezbożni byli pozbawieni światła, a podniesione ramię zostało złamane?
(16) Czy dotarłeś aż do źródeł morza i przechadzałeś się po dnie toni?
(17) Czy otworzyły się przed tobą bramy śmierci i widziałeś bramy mroków?
(18) Czy ogarnąłeś rozumem rozmiary ziemi? Powiedz, jeżeli to wszystko wiesz!
(19) Którędy prowadzi droga tam, gdzie przebywa światłość, a gdzie jest miejsce ciemności,
(20) Abyś ją zaprowadził do jej obszaru i mógł rozpoznać ścieżki do jej domu?
(21) Ty to wiesz, bo urodziłeś się wtedy i wielka jest liczba twoich dni.
(22) Czy dotarłeś aż do składów śniegu albo widziałeś składy gradu,
(23) Który przechowuję na czas ucisku, na dzień walki i bitwy?
(24) Którędy prowadzi droga tam, gdzie się dzieli światłość, skąd wiatr wschodni rozchodzi się po ziemi?
(25) Kto wyrąbał chodnik dla ulewy i wyznaczył drogę piorunowi,
(26) Aby zesłać deszcz na ziemię nie zamieszkaną, na pustynię bezludną,
(27) Aby obficie nawodnić miejsca puste i opuszczone i rozkrzewić zieloną trawę?
(28) Czy deszcz ma ojca, a kto zrodził krople rosy?
(29) Z czyjego łona wychodzi mróz, a kto zrodził szron z nieba?
(30) Wody twardnieją jak kamień, a powierzchnia toni tężeje.
(31) Czy możesz związać pęk Plejad albo rozluźnić pasek Oriona?
(32) Czy możesz wyprowadzić gwiazdy Zodiaku w czasie właściwym i wyprowadzić Niedźwiedzicę z jej młodymi?
(33) Czy znasz porządek nieba albo czy możesz ustanowić jego władztwo na ziemi?
(34) Czy potrafisz podnieść swój głos ku chmurom, aby cię okrył nawał wód?
(35) Czy możesz wypuścić błyskawice, aby poszły i rzekły do ciebie: Oto jesteśmy!?
(36) Kto nadał wałom obłoków wróżebne znaczenie albo kto łunie niebiańskiej wymowę proroczą?

W świetle wszystkich powyższych argumentów i dowodów pozostawiam Wam, Czytelnicy, ocenę tego tematu i własne indywidualne podejście do tak przedstawianej rzeczywistości.

Niech Bóg, Stwórca Nieba i Ziemi uświęci Was w Prawdzie!!!
tyle wprowadzenia kopiami z netu

Proszę wybaczyć, sam nie komentuję powyższego, pozostawiając Państwu w pełni obiektywną, własną, indywidualna opinię w temacie, którą proponuję wyrażać jednak dopiero po obejrzeniu oryginału nagrania.

A teraz pierwszy z adresów do linków internetowych z tego zakresu. Proponuję otworzyć te, które zawierają tłumaczone video:
- np. : Płaska Ziemia - Największa Tajemnica Świata! (Dave Murphy) Flat Earth i po otwarciu kilka linków do wyboru
- albo inny gotowy link z autorskim wywiadem w polskim tłumaczeniu:

www.youtube.com/watch?v=r8y3YxnId80
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
REWELACYJNY KĄCIK ZDROWIA

- Każdy człowiek ażeby mógł się zajmować czymkolwiek i solidnie z zajęcia tego się wywiązywać, najpierw musi być w pełni zdrowy, takim się czuć i być o tym przekonany .
Poświęcam nie mało miejsca tej absolutnie najważniejszej i pierwszoplanowej życiowej sprawie, promując jednocześnie jedną tylko firmę jaką jest Mapa Zdrowia, która całością naszego zdrowia zajmuje się od lat kilku na tyle merytorycznie, że potwierdzam jej w tym zakresie fachowe kompetencje i działania autopsją własną, które w znacznym stopniu pozwoliły mi polepszyć mój kiepski ogólny stan zdrowia mojego po wyjściu ze śmiertelnego uścisku bardzo złośliwego raka lewego migdału w roku 1994, przebytych dwóch zawałach i wstawionych stentach w latach 1998 – 99, a także po przebytych w końcu roku 2011 najpierw wylewie krwi do mózgu i zaraz po nim udarze mózgu, co nawet w grupie angielskich specjalistów tej branży budziło wyłącznie zdziwienie mojego przeżycia. Żeby wszystko było w pełni jasne, co do promowania firmy Mapa Zdrowia, którą Państwu nie pierwszy już raz polecam, zaręczam, że czynię to do tego stopnia bezinteresownie, iż ze strony firmy tej nie otrzymałem żadnego słowa podziękowania za propagowanie ich skutecznych umiejętności w leczeniu mniej lub bardziej nadszarpniętego różnymi przyczynami zdrowia naszego, co nie przeszkadza mi zupełnie w tym, co piszę i dalej reklamę firmy, która w pełni na nią zasługuje prowadzić. Przedstawiam poniżej kolejny wybrany przeze mnie materiał w temacie możliwości zdrowotnych firmy Mapa Zdrowia. Nie znam drugiej tak merytorycznie kompetentnej tematycznie firmy, co potwierdzam własnym w niej udziałem wieloletniego klienta z bardzo pozytywnym tego udziału rezultatem naprawy zdrowia mojego własnego. Autopsja własna, - w tym wypadku moja, - jest bardziej autorytatywna od naukowej nawet ale tylko jednak opinii, nie koniecznie naukowo udowodnionej, jeżeli nie jest ona ściśle określona.

Najlepszą, najwyższą i najbardziej skuteczną formą leczenia przed, czyli zapobiegania chorobie, jest PROFILAKTYKA. Bohaterem NR.1 tego kącika jest i zawsze będzie właśnie ona.

Stąd mój obecny pomysł na redakcję tego właśnie kącika, którego faktycznym przewodnikiem jest właśnie niekonwencjonalna medyczna profilaktyka, obok innych form przekazu tej nie mającej precedensu zupełnie nowej jakości i wartości medycznej wiedzy, której nawet świat osób tzw. medycznych jeszcze nie posiadł w olbrzymiej jej wielkości i wielości.

Oto wybrany przeze mnie materiał publikowany w Biuletynach Zdrowia – Firmy Mapa Zdrowia , który sam sobą firmę skutecznie reklamuje, który ja dodatkowo tylko upowszechniam wśród swoich czytelników., bo naprawdę warto by każdy z Was drodzy moi miał do tych prozdrowotnych materiałów dostęp i z nich korzystał jeżeli znajdzie indywidualna taka właśnie potrzeba i kiedy tak właśnie postanowi.

Oto kopie fragmentów kilku tematów z pierwszych kilku Biuletynów Zdrowia i myślę, że każdy z Państwa znajdzie w nich interesujący, często niezbędny materiał dla siebie, którego od nikogo innego, a od polskiej tzw. służby zdrowia tym bardziej nie otrzyma. Poniżej fragmenty cytatów wyjętych z Biuletynowych materiałów:

- ...Widzisz zwykle jest tak, że gdy poprawiasz pracę jelit, mnóstwo bolączek dnia codziennego zwyczajnie z życia wyparowuje. Jak to możliwe?…
- … O takich sposobach i wielu innych metodach i technikach będę mówił w kolejnych numerach biuletynu O CZYM NIE POWIEDZĄ CI LEKARZE...
- … Lecz pamiętaj, to dopiero początek naszej przygody po prawdziwych tajemnicach doskonalenia zdrowia…
- … CZYŻBY GŁEBOKIE ODDYCHANIE SZKODZIŁO? BUTEJKO NA TROPIE WIELKIEGO ODKRYCIA…
- … A jednak - coś nie gra z tym głębokim oddychaniem! …
- … ZMIANY STYLU ŻYCIA, KTÓRE ZAPOBIEGAJĄ NADMIERNEJ UTRACIE CO2 I TYM SAMYM DOTLENIAJA ORGANOZM…
- … Więc jeśli chodzi o zdrowie , życie mnie deptało. Przez to od zawsze upatrywałem sposobów, dzięki którym mógłbym sobie ulżyć...
- … CZEMU KONTAKT Z ZIEMIĄ JEST WAŻN Y DLA ZDROWIA…
- … Nie wyobrażam sobie życia bez uziemiania – bez kontaktu z Ziemią. Jestem pewien, że jak Ty zaczniesz się uziemiać, dojdziesz do takiej samej konkluzji…
- ...Na czym polega dieta eliminacyjna…
- … Jak spacerować z metodą Buteyko…
- … bycie dobrym człowiekiem – przejmowanie się losem innych ludzi, pomaganie w potrzebie, obdarowywanie grzecznością – wzmacnia odporność i sprawia, że taki człowiek żyje dłużej…
- … Strefy zdrowia: 9 lekcji na dłuższe życie od ludzi, którzy żyja najdłużej…
- … I problem polega na tym , że żadne podejście do zdrowia nie przynosi efektów, jeśli do komórek nie dociera najważniejsza rzecz: odpowiednia ilość tlenu…
- … Nic już mnie nie boli. Wiem, że nigdy więcej nie powinienem oddychać przez usta…

Powyżej przedstawiłem fragmentarycznie zaledwie ujęty zarys niewielu spraw przedstawionych w pierwszych kilku Biuletynach Zdrowia w skali okrojonej na jeden do 10 / 20, co oznacza dokładnie, że w olbrzymim skrócie tematycznym , gdzie faktycznie każdy ze wspomnianych i innych poruszanych w nich tematów, zajmuje średnio 1-3 strony, a objętość jednego Biuletynu Zdrowia, wynosi średnio 30 stron. Jest to więc olbrzymia wiedza medycznie wszechstronna, w tak bardzo prostej i łatwej do przyjęcia formie, nie przedstawiana w żadnym innym tego typu wybitnie fachowym medycznym rodzinnym poradniku domowym, bo takiego wydania jeszcze nie spotkałem, choć nie twierdzę, że spotkać musiałem wszystko.

Teraz już sami musicie zdecydować czy i w jakim zakresie publikowana przez Mapę Zdrowia, niespotykana gdzie indziej wiedza prozdrowotna dla wszystkich, - dla Was przydatna będzie również. Pozdrawiam i tym pozdrowieniem życzę zdrowia, jednak nie takiego, które mnie deptało wielokrotnie, a które Mapa Zdrowia przywróciła mi w stopniu oczywiście dla mnie faktycznie możliwym, - dla lekarzy specjalistów do dzisiaj stanowiącym NIE ZROZUMIAŁĄ DLA NICH ZAGADKĘ i niech tak już pozostanie.

Znajdziecie więc Państwo tutaj bardzo ciekawie podaną wiedzę medyczną także i w szczególnej jej wielkości wiedzę niekonwencjonalną, w olbrzymiej przewadze popartą i potwierdzoną wiarygodnymi pracami naukowymi, czasem popartej praktyką własną Autora jej prezentacji, w nadzwyczajnej, bo nie praktykowanej dotychczas formie fachowego, absolutnie merytorycznego jej przekazu codziennym dziennikiem oraz w każdym miesiącu kalendarzowym nowym Biuletynem Zdrowia, wydawanym drukiem, dostarczanym zwykłą pocztą i drogą internetowej poczty mailowej.

Znacznie więcej, bo bardzo obszerną ilość tej niespotykanej nigdzie indziej i w tak fachowym medycznie, praktycznym rozmiarze podanej wiedzy z tego zakresu, redagowanej przez Łukasza D. King – redaktora biuletynu Mapy Zdrowia, w którą możecie się zaopatrzyć, znajdziecie Państwo:
- dzwoniąc pod nr (22)123995 (prawdopodobnie wykręcając nr kilkakrotnie, - takie jest nasilenie jego używalności)
- lub poprzez stronę internetową: www.biuletynzdrowia.pl (i dziesiątki plików do otwarcia)
………………..
Ostatnia krótka informacja: Na zakończenie kilku kolejnych moich publikacji prezentował będę w ciągu dalszym powyższy REWELACYJNY KĄCIK ZDROWIA, dla indywidualnego przez Państwa wykorzystania zawartych w nich medycznych informacji, porad i zaleceń gdzie indzie nie możliwych do osiągnięcia, - w formie nawet zbliżonej choćby, do treści tego Kącika, a przede wszystkim w Biuletynach Zdrowia publikowanych, tym bardziej, że dzisiaj, nie ma już ludzi w pełni zdrowych.


Autorska stopka:
* / ** - Autorskie ciekawe myśli, powiedzenia. Inspirujące myśli złote
*** / **** - Autorskie sentencje, aforyzmy; maksymy
**** - Autorskie Apogeum : określenie momentu szczytowego, wartości maksymalnej. Najwyższe możliwe do osiągnięcia jakości, do których należy dążyć.*
Autor artykułu Zdzisław Wojciechowski
m-c marzec 2017

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

18 Grudnia 1929 roku
Urodził się Józef Glemp, prymas Polski.


18 Grudnia 1952 roku
Urodziła się Krystyna Janda, polska aktorka i reżyser filmowy.


Zobacz więcej