Sobota 26 Maja 2018r. - 146 dz. roku,  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 14.05.17 - 21:02     Czytano: [342]

Dział: Oko Cyklopa

PŁONĄCA EUROPA…(3)OKO CYKLOPA

Sławomir M. KozakAniutkowi poświęcam…


PŁONĄCA EUROPA…(3)


Biuro Ariela Sharona zakazało urzędnikom wypowiadania się w tej sprawie przed mediami. Szef Mossadu przyznał jednak kilka tygodni później, w wywiadzie dla niemieckiej gazety, że wydał takie ostrzeżenie o 08.40, na 10 minut przed pierwszą eksplozją.

Jeden z byłych oficerów wywiadu brytyjskiego zeznał, że w 1994 roku, kiedy dokonano zamachu bombowego na ambasadę izraelską w Londynie wszystko wskazywało na to, iż było to dzieło Izraela.

Ostatnie lokajskie wobec USA państwo, jakie zostało w Europie, to Polska. Zgodnie z wcześniejszymi scenariuszami, kolejny atak powinien mieć miejsce właśnie u nas. Oczywiście w stolicy. Przestrzegam przed wychodzeniem z domu w czasie, kiedy jakieś służby zechcą przeprowadzać jakiekolwiek ćwiczenia. Zgodnie z upodobaniem sprawców do matematycznych (kabalistycznych?) odwołań można pokusić się o wytypowanie konkretnej daty, ale nie będzie to łatwe. Historia pokazuje, że niektóre zbieżności w pewnych wydarzeniach są wręcz nieprawdopodobne. Jeden z moich czytelników, pan Stefan Mielczarski z Australii, przysłał mi ciekawostkę, za którą bardzo dziękuję. Dotyczy dwóch amerykańskich prezydentów, którzy mimo tego, że ich czasy dzieliło sto lat, mieli całkiem wiele wspólnego.

Abraham Lincoln został wybrany do Kongresu w roku 1846. John Fitzgerald Kennedy, sto lat później, w 1946. Lincoln został prezydentem w 1860, natomiast JFK sto lat po nim, w 1960. Imiona obu mają po siedem liter. Obaj zaangażowani byli w obronę praw człowieka, a ich żony utraciły swoje dzieci w czasie, gdy mieszkały w Białym Domu.

Sekretarka Lincoln’a nazywała się Kennedy, a Kennedy’ego – Lincoln.

Obydwu prezydentów zabito poprzez strzał w głowę i obu w piątek. Ich zabójcami, przynajmniej formalnie, byli ludzie z południa. John Wilkes Booth, morderca Lincolna, urodził się w 1839 roku. Lee Harvey Oswald, zabójca Kennedy’ego – w 1939. Obaj zabójcy używali trzech imion. Na wszystkie składało się po 15 liter.

Lincoln został postrzelony w teatrze „Ford”. Kennedy został zastrzelony w samochodzie marki „Lincoln”.

John Wilkes Booth próbował ucieczki z teatru i został złapany w budynku magazynu niedaleko niego. Lee Harvey Oswald, według policji, próbował ucieczki z budynku magazynu, z którego strzelał, a złapany został w teatrze. Obu zamachowców zastrzelono przed procesem.

Zamordowani prezydenci mieli następców pochodzących z południa.

Andrew Johnson, następca Lincoln’a urodził się w roku 1808, a Lyndon Johnson, następca Kennedy’ego, w 1908. Ich imiona miały po sześć liter i obaj nosili to samo nazwisko.

Tydzień przed śmiercią Lincoln był na urlopie w mieście Monroe, w stanie Maryland.

Kennedy, tydzień przed śmiercią też był na urlopie, tyle, że z Marilyn Monroe.

Mój czytelnik z Australii nie napisał o jeszcze dwóch wspólnych dla tych ludzi elementach. Otóż obaj byli powiązani z klanami Iluminatów(1), przez nich namaszczonymi na prezydenckie fotele. I obaj w pewnym momencie „wyszli przed orkiestrę”, zapragnęli się usamodzielnić i postąpić wbrew woli swych mocodawców. Pierwszy, starając się wbrew ich interesom scalić sztucznie podzieloną wojną Amerykę, drugi chcąc odebrać swym panom złotonośne koryto, jakim jest Bank Rezerw Federalnych.

Dodam jeszcze, że Lincoln był pierwszym zamordowanym amerykańskim prezydentem, Kennedy, jak na razie – ostatnim.

Życie pisze niejednokrotnie lepsze scenariusze, niż autorzy kryminałów. Czy decydując o powyższych zabójstwach zleceniodawcy mieli wpływ na choćby część z tych zaskakujących podobieństw? Może na kilka? Niektórzy ze zbrodniarzy czasami starają się dać wtajemniczonym sygnał. Ukryty znak, mający ostrzec przed powtarzaniem cudzych błędów i swoisty podpis, czytelny dla reszty bandytów. Bo przecież nie zawsze magia cyfr jest tylko czystym zbiegiem okoliczności.

Zamach w Madrycie odbył się dokładnie po 911 dniach od 9/11, natomiast w Londynie przyjęto metodę zgoła inną (7/7). U nas „terroryści” mogą się pokusić o uderzenie w święto religijne. Oczywiście katolickie. Ponoć nasze służby specjalne wykryły w 2004 roku przygotowania do zamachów na kościoły, wyznaczonych na Wigilię Bożego Narodzenia. Dlaczego nie jestem specjalnie zaskoczony wyborem tej daty? I tych miejsc?

1.- O Iluminatach więcej w książce „Operacja Dwie Wieże” oraz w rozdziale OKO CYKLOPA.

CDN

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

26 Maja 1831 roku
Powstanie listopadowe: wojska powstańcze poniosły klęskę w bitwie pod Ostrołęką.


26 Maja roku
Święto wszystkich Mam


Zobacz więcej