Sobota 26 Maja 2018r. - 146 dz. roku,  Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 17.05.17 - 12:27     Czytano: [736]

Fotomontaż Tuska


Dotarło do mnie z telewizora coś o kłopotach polskiej Konsul Honorowej w USA, z powodu Donalda, ale nie tamtego, amerykańskiego, lecz tego z Europy. Otóż Donald Brukselski najwyraźniej nudzi się na swym tronie i lata po necie w chwilach wolnych od Brexitu i Junckera. Przypadkowo (?) dotarł do prywatnego nicku w odległym stanie Ohio, by ujrzeć fotomontaż w stylu „wczesne gestapo”. Rozpoznał swoje rysy, bo też jest taki ładny.Wzburzenie Tuska nie znało granic Grupy Schengen i trafiło do polskojęzycznych mediów w Warszawie. Urządziły one natychmiast raban o pokalanie wizerunku europejskiego imperatora przez panią Szonert, po mężu – Biniendę. Podejrzewać należy, że o to nazwisko chodzi inicjatorom prowokacji. Prof. Binienda jest uczonym mającym w sprawie katastrofy smoleńskiej odmienne zdanie od Tuska, a nawet Putina. Jak on śmie? Robienie awantur wokół mądrych ludzi z komisji Macierewicza to zadanie specjalnej komórki o kryptonimie „pancerna brzoza”. Przecież gdyby chodziło o naruszenie prawa, nic prostszego jak wygrać proces w amerykańskim sądzie z paragrafu naruszenia godności przez karykaturzystę.

Mając za adwokata Giertycha – Tusk sprawę ma w kieszeni i to w znaczącym wymiarze finansowym. (Uwaga: to jest kpina – wyjaśniam osobnikom, którzy skarżą się, że nie wiedzą, o co mi chodzi w felietonach). Tak czy inaczej pies z kulawą nogą nie zajmuje się tysiącami złośliwości kursujących w sieci na temat popularnych osób. Swawolność szyderców często przekracza granice dobrego smaku i elementarnej przyzwoitości, to fakt, ale jest to cena wolności opinii, zwłaszcza że opinie są anonimowe.

Wszyscy się do tego przyzwyczaili, poza Tuskiem i poza tropicielami haków na najlepszego ministra obrony od wielu lat. W głębokim tle zabiegów dezawuujących Min. Macierewicza jest strach przed nieuchronnym ujawnieniem prawdy o roli różnych figur w doprowadzeniu do nieszczęścia na smoleńskim lotnisku przed siedmioma laty. Ot i wsio!


Jan Pietrzak
Tyg. Solidarność

Wersja do druku

Lubomir - 18.05.17 8:55
Gdyby np niemiecka czy ichnia agentura zdecydowała, że herr antypolak ma zostać nowym prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, ruszyłyby wszystkie śmiesznie brzmiące sondażownie, miażdżące np Prezydenta Dudę a promujące renegata Polski, Polaków i polskości. Teraz niemieckie i pokrewne sondażownie promują pederastę ze Słupska, jako rzekomo mającego największe szanse na zostanie kolejnym prezydentem Polski. Tak jak gdyby pederastia była największą cnotą obywatelską w Polsce. Cieszy, że Polacy z coraz większym obrzydzeniem patrzą na wygłupy nowych Palikotów. Polacy to jednak nie rasa głupców czy szczuropaków, jak chcieliby widzieć nas nasi wrogowie, ale to naród ludzi rycerskich i szlachetnych, ludzi pełnych zalet ducha, umysłu i charakteru. To naród ludzi bardzo odpowiedzialnych. Pielęgnowanie dewiantów, to zajęcie obcych, wrogo nastawionych do Polski wywrotowców.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Maja 1966 roku
W Warszawie procesja wiernych zostaje rozpędzona przez milicję, aresztowano 400 osób.


26 Maja 1972 roku
USA i ZSRR zawarły w Moskwie układ tzw. SALT I.


Zobacz więcej