Niedziela 21 Stycznia 2018r. - 21 dz. roku,  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 17.05.17 - 12:27     Czytano: [651]

Fotomontaż Tuska


Dotarło do mnie z telewizora coś o kłopotach polskiej Konsul Honorowej w USA, z powodu Donalda, ale nie tamtego, amerykańskiego, lecz tego z Europy. Otóż Donald Brukselski najwyraźniej nudzi się na swym tronie i lata po necie w chwilach wolnych od Brexitu i Junckera. Przypadkowo (?) dotarł do prywatnego nicku w odległym stanie Ohio, by ujrzeć fotomontaż w stylu „wczesne gestapo”. Rozpoznał swoje rysy, bo też jest taki ładny.Wzburzenie Tuska nie znało granic Grupy Schengen i trafiło do polskojęzycznych mediów w Warszawie. Urządziły one natychmiast raban o pokalanie wizerunku europejskiego imperatora przez panią Szonert, po mężu – Biniendę. Podejrzewać należy, że o to nazwisko chodzi inicjatorom prowokacji. Prof. Binienda jest uczonym mającym w sprawie katastrofy smoleńskiej odmienne zdanie od Tuska, a nawet Putina. Jak on śmie? Robienie awantur wokół mądrych ludzi z komisji Macierewicza to zadanie specjalnej komórki o kryptonimie „pancerna brzoza”. Przecież gdyby chodziło o naruszenie prawa, nic prostszego jak wygrać proces w amerykańskim sądzie z paragrafu naruszenia godności przez karykaturzystę.

Mając za adwokata Giertycha – Tusk sprawę ma w kieszeni i to w znaczącym wymiarze finansowym. (Uwaga: to jest kpina – wyjaśniam osobnikom, którzy skarżą się, że nie wiedzą, o co mi chodzi w felietonach). Tak czy inaczej pies z kulawą nogą nie zajmuje się tysiącami złośliwości kursujących w sieci na temat popularnych osób. Swawolność szyderców często przekracza granice dobrego smaku i elementarnej przyzwoitości, to fakt, ale jest to cena wolności opinii, zwłaszcza że opinie są anonimowe.

Wszyscy się do tego przyzwyczaili, poza Tuskiem i poza tropicielami haków na najlepszego ministra obrony od wielu lat. W głębokim tle zabiegów dezawuujących Min. Macierewicza jest strach przed nieuchronnym ujawnieniem prawdy o roli różnych figur w doprowadzeniu do nieszczęścia na smoleńskim lotnisku przed siedmioma laty. Ot i wsio!


Jan Pietrzak
Tyg. Solidarność

Wersja do druku

Lubomir - 18.05.17 8:55
Gdyby np niemiecka czy ichnia agentura zdecydowała, że herr antypolak ma zostać nowym prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, ruszyłyby wszystkie śmiesznie brzmiące sondażownie, miażdżące np Prezydenta Dudę a promujące renegata Polski, Polaków i polskości. Teraz niemieckie i pokrewne sondażownie promują pederastę ze Słupska, jako rzekomo mającego największe szanse na zostanie kolejnym prezydentem Polski. Tak jak gdyby pederastia była największą cnotą obywatelską w Polsce. Cieszy, że Polacy z coraz większym obrzydzeniem patrzą na wygłupy nowych Palikotów. Polacy to jednak nie rasa głupców czy szczuropaków, jak chcieliby widzieć nas nasi wrogowie, ale to naród ludzi rycerskich i szlachetnych, ludzi pełnych zalet ducha, umysłu i charakteru. To naród ludzi bardzo odpowiedzialnych. Pielęgnowanie dewiantów, to zajęcie obcych, wrogo nastawionych do Polski wywrotowców.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

21 Stycznia 1963 roku
Zmarł Stanisław Grzesiuk, wykonawca piosenek warszawskiego folkloru (ur. 1918)


21 Stycznia 1968 roku
Amerykański bombowiec typu B-52, z 4. bombami wodorowymi na pokładzie, rozbił się w pobliżu Grenlandii


Zobacz więcej