Czwartek 15 Listopada 2018r. - 319 dz. roku,  Imieniny: Amielii, Leopolda

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 31.08.17 - 23:07     Czytano: [408]

Tęsknota za „siłą spokoju”


Nawet prawdziwe nieszczęście, jakim była nawałnica niszcząca domy i lasy, nie jest w stanie powstrzymać totalnych opozycjonistów od awantury. Natychmiast uruchomili nawałnicę czarnej propagandy: że minister Błaszczak się opalił, że wojewoda zaspał, wojsko nie miało armat, strażackie wozy nie powstrzymały wichru… i tym podobne ciekawostki. Z opętanych hejtem mediów lała się ulewa kłamstw, bez żadnego pokrycia w faktach. Stare przysłowie mówi, że okazja czyni złodzieja.Tu się dzieje odwrotnie: złodzieje czyhają na okazję, by czynić zło rządowi, który dobiera im się do tyłków. Obsesyjnie czepiają się byle drobiazgu, aby podnosić jazgot ulicy i zagranicy. Prezes Kaczyński na wakacjach – niedobrze. Premier Szydło u sołtysa – niedobrze. Zrobiły TVP z Caritasem koncert na rzecz poszkodowanych – też niedobrze. A propos, należy się cieszyć, że prezes Kurski ujawnił szerokiej publiczności urodę kieleckiej Kadzielni. To jest dobre miejsce, by właśnie w sierpniu urządzać tam doroczny koncert pod patronatem NSZZ Solidarność. Co roku może mieć nieco inne „nachylenie”, ale zawsze powinien być skierowany w stronę środowisk, społeczeństw, które potrzebują poczucia solidarności.

Legenda zwycięskiej Solidarności to ważny element historii Unii Europejskiej. Warto o tym przypominać w sposób właściwy dla obecnej pop-kultury, na wielkich koncertach. Wracając do „naszych baranów” totalniaków, podobno szykują w rocznicę Sierpnia swoją imprezę pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców. Chcą zrobić skandal, chcą obrazić Solidarność, pluć na godność prawdziwych bohaterów tamtych dni. Przewodniczący związku Piotr Duda, a także Krzysztof Wyszkowski i Andrzej Kołodziej ostrzegają, że to bezczelna prowokacja KODziarzy i UBywateli. I mają świętą rację. Ależ mamy skaranie boskie z tymi prowokami, agentami, anty-Polakami! Nie dają Polsce chwili wytchnienia na organiczną pracę u podstaw, tak zachwalaną przez pozytywistów. Chyba zacznę tęsknić za „siłą spokoju”… Ha, ha!

Jan Pietrzak
Tyg. Solidarność

Wersja do druku

MariaN - 05.09.17 9:50
Totalna i bezwzglednie najgłupsza opozycja jaka była w 3 RP traci grunt pod nogami, cały ich wysiłek na marne, cały czas sie ośmieszają, wykorzystują każdą okazje by władzy dokopać, ale to kopanie to tak jakby mrówka kopała słonia, tylko dostarczają amunicje kabareciarzom. Jan Pietrzak satyryk wszechczasów od dłuższego czasu dostaje od nich gotowce, bo nie musi nic konfabulować, bierze od nich jak leci i jest śmiesznie

Jan Orawicz - 01.09.17 20:30
Panie Janku tak się dzieje w naszym kraju,ponieważ do tej pory ci,co
powinni wreszcie zabrać się za rozrachunek komuny za jej zbrodnie i
zapszańską kosztowna służbe dla sowieckiego okupanta Polski,to do
winnych chodzą z serduszkami na dłoniach!!! A więc kwitnie i rozkwita
powszechna i jawna tolerancja czerwonych zdrajców Polski ,faryzeuszy.
i zbrodniarzy! Proszę pokazać, jaki komunistyczny zbrodniarz został
przykładnie ukarany? A to byli wierni sługusy CCCP,bo jak wiemy, byliśmy
pod okupacją tego czerwonego potwora.A ten potwór nas mordował i ożerał!
Za to mieliśmy gołe haki w sklepach mięsnych i pustki w magazynach
żywnościowych. Także musieliśmy karmić sowieckie wojskowe bazy
okupacyjne. A cała zgraja tych rodzimych zdrajców, należy do licznego
stada- nietykalnych czerwonych świętych krów!! Wielu z nich jeszcze
pobiera wysolachne wynagrodzenia i emerytury. Ale do tej pory Naród
jest cierpliwy! Tylko jak jeszcze długo?! Obyśmy nie musierli żałowć,
tego naszego noszenia serduszek na dłoni do łotrów w czerwonym kolorze!

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

15 Listopada 1877 roku
Urodził się Leopold Skulski, polski polityk, premier. W 1940 aresztowany przez NKWD, zmarł lub został zamordowany w Brześciu


15 Listopada roku
Światowy Dzień Rzucania Palenia


Zobacz więcej