Piątek 19 Października 2018r. - 292 dz. roku,  Imieniny: Michała, Piotra

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 24.09.17 - 11:48     Czytano: [763]

Kandydaci na zdrajców


Nadszedł dobry moment, by oszacować wielkość niemieckiego stronnictwa w naszym kraju. Wizja spłaty reparacji wojennych za morderczą okupację Polski w latach 1939-1945 rozjuszyła poddanych Berlina z polskimi paszportami. Boni w Europarlamencie, Budka na łamach Die Zeit, grafini von Thun w innym miejscu, domagają się interwencji, sankcji, ultimatum, ukarania przebrzydłych Polaków, którzy mają czelność pamiętać, kto ich mordował i okradał.Mamy takie partie, które bardziej dbają o niemiecką kasę niż o „własny” naród. Według nich za całe zło II wojny odpowiadają naziści. Ponieważ nie udało się odnaleźć takiego plemienia na ziemi, wynika że to polscy, bo na polskim terytorium stały nazistowskie obozy koncentracyjne. Taką logiką posługują się środowiska totalnej opozycji. Atakują nas pod każdym pretekstem, byle udowodnić lojalność wobec szefostwa.

To kandydaci na zdrajców. Musimy ich mieć na oku, pamiętając o doświadczeniu 1939 r. Po wkroczeniu Wehrmachtu do Polski kandydaci stawali się zdrajcami realnymi. Mieli przygotowane listy polskich sąsiadów do kasacji. Polski naród nie zhańbił się Quislingiem, Petainem i tym podobnymi kreaturami führera. Ale piąta kolumna działała w najlepsze. Teraz też działa. W sensie formalnym jesteśmy sojusznikami Niemców, mimo to musimy być ostrożni, ponieważ z tamtej strony zbyt często spadają na nas gromy. Np. socjalista Schultz uważa, że skoro Unia finansuje drogi, to my musimy brać imigrantów.

Otóż nie musimy, relokacji nie ma w podpisanym traktacie, a polityka spójności jest. Jasne? Trzymajcie się Szanowni Sąsiedzi ustalonych reguł UE i starajcie się Polakom nie narażać. Przegraliście z nami dwie wojny światowe, a my wielkodusznie ułatwiliśmy wam zjednoczenie Niemiec. Bez polskiej Solidarności nigdy by do tego nie doszło. Schultz pouczający Polskę, co to jest solidarność, to szczyt bezczelności. Verfluchten donnerwetter! Co dotyczy i was, kandydaci na zdrajców, którzy świętowaliście niedawno rocznicę napaści Niemiec na Polskę. Scheisse!

Jan Pietrzak
Tyg. Solidarność

Wersja do druku

Lubomir - 26.09.17 10:11
Niemcy okazali się skuteczniejsi od Rosji - w wojnie hybrydowej. To z inspiracji Berlina niszczono polski przemysł stoczniowy, hutniczy, maszynowy i górniczy. To niemieccy i szkoleni przez Niemców ekoterroryści doprowadzili do załamania polskiego górnictwa węglowego. Niemcy uznali, że Polska może otrzymywać pieniądze bez jakiejkolwiek pracy - via Bruksela, tyle, że wyłącznie po wykonaniu dyrektyw Berlina. Niemcy zawsze byli i nadal są mistrzami intrygi, prowokacji i sabotażu. Dzisiaj miotają się po Europie i zamiast stanąć twarzą w twarz - ze swoją przeszłością, usiłują kreować się na ....ofiary Hitlera i Marxa. Dzisiaj Niemcy próbują uderzać w Polskę, a to Rosją, a to znów Francją. Niekiedy niemieccy masoni i ateiści usiłują określić Polskę mianem ksenofobów i rasistów, a to jedynie za przywiązanie do wartości chrześcijańskich i patriotycznych. Miałkich i nijakich osobników łatwo kupić i tak właśnie robią w Polsce niemieckie fundacje, od Fundacji Kruppa - po Fundację Adenauera. Przykre, kiedy Europa unifikuje się realnie a my jesteśmy marginalizowani. Widać to np pomiędzy Rzymem i Paryżem. Włoski przemysł stoczniowy usiłuje ratować stocznie francuskie, z których wycofuje się kapitał południowokoreański. Włosi to wciąż morska i stoczniowa potęga. Ludzie z dwiema lewymi rękami, to wciąż najlepsi kandydaci na zdrajców!. Patrioci zawsze próbują ratować i rozwijać swoje ojczyzny.

MariaN - 25.09.17 10:45
Jeszcze 2 lata bedziemy sie męczyć z tymi obcymi dla Polski partiami, chyba ze zostaną zdelegalizowane jeszcze przed wyborami za zdradę panstwa, jest taki artykuł nawet w tej kwasnieskiej konstytucji. Totalna opozycja ginie na naszych oczach, konczy sie jazgot, bo ludzie coraz lepiej żyją i nie chcą powrotu złodziejskich mafii, coraz mniej przychodzi na protesty w obronie ubeków aby było jak było - do przodu Polsko

Jan Orawicz - 24.09.17 20:24
Drogi Panie Janku, jest tak w kraju jak jest! A to z tego bardzo prostego
powodu,że nasze prawo jest nadal sparaliżowane czerwonym letargiem.
Bezkarne łgania - na nas po prawicy nie mają końca!Oprócz tego nie wiem
z jakiego to powodu, ci czerwoni łgarze nie podlegają literze prawa?!
W normalnym państwie, za każdy RODZAJ BEZPRAWIA, odpowiada się przed obliczem PRAWA! Już dwa lata prawica przy sterach władzy, a sądy -jakby
rzec można, od stóp do głowy tkwią w czerwonym grzezawisku.Co? Ze złem -
i w tym wymiarze bawimy się w przebaczanie?! Wnet przjdzie czas,że nam
to wyjdzie bokiem! Wyrażnie nie radzimy sobie z odkomuszeniem Polski! Ja
rozumię nasz katolocki humanitarym,ale na Boga - tak dalej nie może być!!

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

19 Października 1942 roku
Zmarł Cyryl Ratajski, polski polityk, prezydent Poznania, minister spraw wewnętrznych, delegat rządu emigracyjnego(ur. 1875)


19 Października 1901 roku
Urodził się Aleksander Maliszewski, polski poeta, dramatopisarz, krytyk teatralny i filmowy. Żołnierz AK (zm. 1978)


Zobacz więcej