Niedziela 20 Stycznia 2019r. - 20 dz. roku,  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 11.11.17 - 12:22     Czytano: [326]

Wasze matki...


Szanowni Państwo!

Jeśli wasze matki lub wasi ojcowie pracują albo pracowali dla mafii „reprywatyzacyjnej”, „paliwowej”, Amber Gold, czy jakiejś innej, firmowanej przez rządy poprzedniej ekipy, to nie macie wyjścia. Musicie iść w zaparte i powtarzać do znudzenia brednie wygadywane przez totalną opozycję. Inaczej grozi wam utrata zagrabionego bezprawnie majątku. A utrata ojcowizny bywa dla niektórych bardziej bolesna niż utrata ojca. Mam jednak nadzieję, że nic wam nie pomoże i w końcu oddacie zgrabione łupy. W lepszej sytuacji znajdą się ci, którzy upatrzyli sobie bezpieczne wyjście ewakuacyjne. Może warto by już teraz zastanówcie się nad zmianą strategii i odciąć się od tonącej platformy?

Targowica najwyraźniej liczy na powtórkę z historii, ale może się przeliczyć, na co mamy nadzieję, my wszyscy pozostali, którzy nie dorobili się na oszustwach, ani grabieży majątku narodowego.

Uczcijmy zatem godnie ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI, niech 11 listopada przypomina nam, że mimo wrogów zewnętrznych i ich agentów wewnątrz Polski, to jest nasze państwo i potrafimy go obronić. Do tego zobowiązują nas rodzice – nasze matki i nasi ojcowie.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

…………………………………………………………………..

Komunikat Nr 3
Zanim ogłosimy konkurs literacki,
chciałabym wiedzieć czy znajdą się czytelnicy.
Proszę o zgłoszenie się chętnych do recenzowania nadsyłanych prac.
Od liczby zgłoszeń uzależnię
podjęcie dalszych kroków.
Proszę o bezpośrednie
zgłoszenia
mtodd@mtodd.pl


PS. Osoby, którym nie podziękowałam za chęć recenzowania bardzo proszę o ponowne przesłanie swojej oferty. Nie zdążyłam bowiem nie tylko podziękować, ale nawet zapisać. Outlook robi mi takie psikusy regularnie i jestem bezsilna.

GOŚCINNE WYSTĘPYwPolityce.pl

KABARET I

JAK ON MI ZAIMPONOWAŁ!

Od razu na początku – bo tak ostatnio trzeba – nadmieniam, iż jestem chłopakiem spod bloku, z trzepaka z podwórka. Powiem więcej, ów trzepak -podobnie jak tysiące innych – stał i z pewnością jeszcze stoi koło śmietnika. Teraz wszyscy „niby nowocześni” liberałowie mogą drzeć sobie ze mnie łacha na potęgę. A co tam, niech mają!

Zaimponował mi kandydat na kandydata na następcę swej politycznej matki Hanny dwojga nazwisk (być może niedługo tu będą musiały być inicjały) Rafał Trzaskowski, który został wypchnięty do walki o utrzymanie tego by było w stolicy jak było. Gdy zostanie prezydentem miasta – nadmienił, że przywróci tęczę na Placu Zbawiciela. Popieram walkę z bezrobociem, przecież trzeba będzie zatrudnić dodatkowych strażników miejskich do jej pilnowania. Chętnie bym się zgłosił na ochotnika, by ją podpalić, ale już słyszałem o takich, którzy się zarzekają, iż będą szybsi ode mnie. Trzymam kciuki za nich, a potem za prokuratora by wsadził nowego prezydenta za rozrzutność.

Mirosław Wdzięczkowski syn Eugeniusza, chłopak spod trzepaka

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

11 listopada 2017 r. | Nr 45/2016 (334)

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

20 Stycznia 1826 roku
Zmarł Stanisław Staszic, wybitny przedstawiciel polskiego oświecenia (ur. 1755)


20 Stycznia 2005 roku
Zmarł Jan Nowak-Jeziorański, polski polityk i dziennikarz (ur. 1914)


Zobacz więcej