Niedziela 21 Stycznia 2018r. - 21 dz. roku,  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 13.01.18 - 13:51     Czytano: [126]

Zamienił stryjek...


Szanowni Państwo!

Rekonstrukcja rządu entuzjazmu nie wywołała, bo nie bardzo wiadomo kogo, prócz nowych ministrów, miałaby ucieszyć. Totalna Targowica zainteresowana jest wyłącznością dostępu do żłobu i zapewnieniem bezkarności za dotychczasowe przekręty. Nic innego ucieszyć jej nie może. Unia Europejska pozostała nieugięta i nadal grozi sankcjami. Zadowoleni mogą być tak zwani ekolodzy, bo jest realna szansa, że nowy minister ugnie się pod presją unii i pozwoli kornikowi zeżreć Puszczę Białowieską kompleksowo. W tym konkretnym wypadku zamiana „siekierki na kijek” stanie się nie tylko symboliczna.

Odważny Minister Obrony zdołał zrobić bardzo wiele i miejmy nadzieję, że tego nie da się już odwrócić. Aż dziw bierze, że zachował swe stanowisko tak znienawidzony przez Totalną Targowicę Minister Sprawiedliwości. Czyżby było to jedyne stanowisko, które udało się zachować? Wszędzie tam, gdzie „dobra zmiana” nie dotarła, nadal nie ma szans dotrzeć. Będzie tak, jak było.

Powstały nowe ministerstwa z myślą o tych, którym się teki ministerialne „należały”, bez względu na koszty i utrudnienia dla wszystkich. Rozrost biurokracji służy jedynie jej samej.

Cieszmy się zatem z tego, co mamy i próbujmy działać dla dobra Polski każdy jak potrafi. Łączmy też nasze wysiłki wszędzie tam, gdzie to możliwe, na przykład w walce z cenzurą w Internecie.

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

KOMENTARZ DO FELIETONU

Ad. Rodzina po szwedzku 1/2018 (342)

Szanowna Pani Małgorzato

Filmu, o którym Pani wspomina w swoim tekście nie oglądałam - trudno mi się więc do niego odnieść. Natomiast chciałabym odnieść się do Szwecji jako kraju „wiecznej szczęśliwości” skrojonego na modłę NWO. Wydaje się, że ten kraj robi za poletko doświadczalne tego docelowo globalnego zamysłu. Wszystkie wieści jakie docierają ze Szwecji są mocno niepokojące i wskazują na jedno – coś z tym narodem jest nie tak. Najbardziej inspirująca do przemyśleń jest niewolnicza mentalność Szwedów. Pozostaje zagadką - czy to jest ich cecha nabyta na skutek wzmożonej ideologicznej ofensywy ostatnich lat, czy wrodzona, uwarunkowana historycznymi przejściami. Nawet gdy założymy, że mamy do czynienia z pierwszym wariantem, to i tak pozostaje pytanie – dlaczego akurat z tym narodem „poszło tak łatwo”? Dwie cechy tej nacji szczególnie są intrygujące: fenomenalne zaufanie społeczeństwa do tego co czyni władza i wyjątkowa podatność na uleganie terrorowi poprawności politycznej i wszystkiemu temu, co jest z nią związane. Mam kilka przemyśleń na temat przyczyn powstania tego „szwedzkiego fenomenu”. Zapewne niektóre z nich można potraktować humorystycznie, ale czy sam wspomniany „fenomen” nie ociera się o farsę, a raczej tragifarsę.

1. religia – luteranizm uległ daleko idącemu procesowi laicyzacji i w związku z tym współczesne szwedzkie społeczeństwo słabo jest zakorzenienie w wartościach chrześcijańskich,
2. szybki awans materialny – od społeczeństwa notorycznie głodującego, do społeczeństwa konsumpcyjnego (nie wnikając w przyczyny tego awansu np. kolaborację z Niemcami w czasie wojny i bogaceniu się dzięki niej),
3. nieumiejętność konsumowania tego awansu w postaci np. szerzącego się pijaństwa
4. klimat – depresyjny - sprzyjający nadużywaniu napojów wyskokowych i wszystkie negatywne skutki temu towarzyszące,
5. historycznie udokumentowane częste przypadki kazirodztwa, wynikające z rozproszenia ludności,
6. poczucie winy za „wojenne dokonania” i wcześniejsze sekowanie mniejszości etnicznych, rekompensowane obecnie gorliwością przyjmowania uchodźców,
7. zwykłe zakompleksienie manifestujące się potrzebą równania do „cywilizowanego” centrum i gorliwe przejmowanie wszystkiego, co z tego centrum płynie.

A może jedną z przyczyn „szwedzkiego fenomenu„ jest pogłos dawnej skłonności tego narodu do łupiestwa („złupić, spalić i w nogi do domu”, tak dobrze nam znana z „potopu szwedzkiego” czy historii wypraw wikingów), a więc bezrefleksyjne „bierzemy wszystko co się da - czy nam jest potrzebne czy nie”

Serdecznie Panią pozdrawiam - Ewa Działa-SzczepańczykStowarzyszenie Dziennikarzy Polskich

List otwarty w sprawie
wolności słowa w Niemczech

Od początku 2018 roku w Niemczech obowiązuje nowe prawo, które ma rzekomo przyczynić się do walki z mową nienawiści. Zgodnie z nim, administratorzy znaczących portali społecznościowych będą musieli płacić horrendalnie wysokie kary, do 50 mln euro, za brak szybkiej reakcji na wpisy uznane za hejterskie.

cały list

Uderzenie cenzury w Googlach

Sprawa jest poważna bo ostatnio systematycznie likwidowane są około prawicowe publikacje w Internecie. Ostatni raz zablokowano nagle media w nocy 13 grudnia 1981 roku. Medialne korporacje zagraniczne zarabiają na Polakach, ale nie respektują polskiego prawa, a polskie władze śpią smacznie. Tak wygląda praktyka postępowego świata lewaków i trzeba się z tym uporać, tak jak uporaliśmy się w Polsce z cenzurą carską i komunistyczną.

3 stycznia Nie tylko kanał wRealu24 został ocenzurowany. Również Monitor Polski, Kelthuzzar, eMisjaTV, Jacek Międlar, Idź pod Prąd, Jeden z wielu, Videoprezentacje, Dariusz Matecki, NPTV, Takt TV, Sumienie Narodu, oficjalny kanał Partii Wolność.


Niezależna Telwizja:
Cenzura w mediach! Blokada wRealu24 na YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=bJVDbC0w9M0

Piotr Korczarowski o zamknięciu eMisjaTV
https://youtu.be/3HaYRtbVlx4

Marcin Rola u Gadowskiego w Radiu WNET:
Mamy absolutną cenzurę na YouTube, Facebooku i Twitterze
https://youtu.be/Wq0pYM9PDiY

APEL i prośba wRealu24 pl do polskich władz, mediów i ludzi dobrej woli ws CENZURY w sieci!
https://youtu.be/avb5sAXBdP8

Piotr Korczarowski:
Coś się kończy, coś się zaczyna...
https://youtu.be/Osm7zfQ7H9Q

Parwicowy Internet: Ocenzurowani przez YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=Zog_X_RmX-s


Fundacja Panoptykon

INTERNET JAK MARZENIE

Internet działający ponad granicami państw, w którym panuje pełna wolność słowa, a „cenzura” pojawia się tylko jako hasło historyczne na Wikipedii. To marzenie, od którego jesteśmy coraz dalej. Nie tylko przez działania wielkich korporacji, które podzieliły między siebie internetowy tort, ale też kolejnych państw stopniowo niszczących „sen o wolnym Internecie”. Coraz silniej dotyczy to także Polski.

W ubiegłym miesiącu Ministerstwo Zdrowia przygotowało projekt przyznający głównemu inspektorowi sanitarnemu uprawnienie do blokowania stron internetowych wykorzystywanych do oferowania tzw. środków zastępczych (popularnie zwanych dopalaczami). Kiedy ustawa wejdzie w życie, sanepid dołączy do resortu finansów i ABW, a wkrótce być może także Komisji Nadzoru Finansowego, które mogą ingerować w to, co widzimy w sieci...

cały artykuł
………………………………………………………………………………….

OGŁASZAM ALARM!

Jak informuje mój Honorable Correspondant w USA, 12 grudnia br. Senat Stanów Zjednoczonych aprobował Act S.447, znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. Otwiera to drogę do przekazania go pod rozwagę Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Jeśli zostanie on przez Izbę Reprezentantów zatwierdzony, to stosowna dokumentacja może trafić na biurko prezydenta Donalda Trumpa, a po podpisaniu ten akt stanie się obowiązującym w USA prawem.

Stwarzałby on pozory legalności dla przejmowania przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu tak zwanego „mienia bezspadkowego”, to znaczy – znajdujących się w Polsce nieruchomości stanowiących własność skarbu państwa, albo własność samorządów terytorialnych.

Zwraca uwagę, że zaaprobowanie tego Aktu przez Senat USA nastąpiło następnego dnia po zaprzysiężeniu przez pana prezydenta Dudę pana Mateusza Morawieckiego na premiera rządu Rzeczypospolitej. Uważam, że konieczne jest złożenie w tej sprawie w Sejmie interpelacji, domagającej się od pana ministra spraw zagranicznych złożenia wyjaśnień, co konkretnie rząd, a minister spraw zagranicznych w szczególności, uczynił dla zapobieżenia narażenia Polski na niebezpieczeństwo złupienia jej przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, czy może ktoś w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej składał w tej sprawie obietnice przedstawicielom państw obcych i czy którekolwiek z tych państw uzależniało swój stosunek do Polski oraz poparcie polityczne dla rządu od zadośćuczynienia przez Rzeczpospolitą żydowskim roszczeniom majątkowym, a także – co rząd pana premiera Mateusza Morawieckiego zamierza uczynić dla zapobieżenia temu niebezpieczeństwu.

Stanisław Michalkiewicz

………………………………………………………………………
POLECAM

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

13 stycznia 2018 r. | Nr 2/2018 (343)

Wersja do druku

Dariusz Z - 19.01.18 17:04
MKM masz pelną racje!! Ja dodam,że Dobra Zmiana przedobrzyła bardzo
przesadnie.Nie oczyściła kraju z postkomunistycznego - bezkarnego bagna!
Narodziło się tysiace cwanych przebaczaczy! Kościół też na te tematy nabrał
wody w usta i pełza sobie po kraju czerwona rozpusta!!!Zbrodnie UBi SB -
popełnone na wielu naszch patriotach nie rozliczone - tak jakby nie było ani
jednego krasnego bandyty. Taką mamy dobrą zmianę! Owszem jest ona w
zakresie spraw gospodarczych,ale nie w zakresie rozrachunku czerwonego
bandytyzmum itp. Nie oczyszczona z krasnych kałabuchów administracja
państwowa- z góry do urzedów gmin! Z tego powodu petenci w urzedach są
traktowani jak nachalne przybłędy! Ci z PO,SLD,ZSL skryte pod PSL podgrzwają
atmosferę w kraju,by obalić prawowity Rząd RP. Nikt tego załganego bractwa
nie rozlicza! Brak bna to wszystko słów!!!

Aaron Waxmann - 19.01.18 10:35
Finansowe Perpetuum MO-bile Jurka O; syna milicjanta MO.

cytat z sieci:
"...Jest to cwaniak, b. agent WSI z Gdańska; tata Zbigniew, b. I-szy sekretarz POP PZPR, matka b. urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku, zaś brat Andrzej - członek ORMO. Nie ma co, doborowa i wzorcowa rodzinka"...

Widocznie pan PREZES przerażony jest ewentualnym ostracyzmem ze strony zwolenników Yourcka i mediów nierządnych głównego ścieku.
Dlatego daje do puszki. Strach ma wielkie oczy.

Należy przypomnieć, że na zapobiegliwym i wszechmogącym Yourcku ciąży 8(osiem) prawomocnych, skazujących wyroków sądowych.
Dziwnym zbiegiem okoliczności, obecny wymiar sprawiedliwości kierowany przez ministra "Dobrej zmiany" nie jest w stanie wyegzekwować tych wyroków.
Krnąbrny Youreck nadal pozostaje bezkarny. Możemy się zorientować, że niezawisłe sądy są za bardzo niezawisłe w stosunku do ulubieńca establishmentu Yourcka O.
Recydywista, malwersant finansowy Youreck O. nadal ma swoje dobre dni i jest chroniony przez beneficjentów zmowy okrągłego mebla.
Również recydywista i malwersant finansowy Marcin Plichta, główny aferał Amber Gold też był wielokrotnie skazany ale niezawisłe sądy i prokuratury pozwalały mu na dalsze przestępcze działanie. Miarka się przebrała, ale po zrabowanych pieniądzach, które przejęły służby specjalne III RP(postPRL) ślad zaginął. Słychać tylko rechot aferałów i szlochy oszukanych. Szukajcie wiatru w polu. Tak łupi się (własny?) naród.
Taki jest niestety krajobraz polskich instytucji, prawa i wymiaru sprawiedliwości. To jest kraina rozboju i złodziejstwa za przyzwoleniem państwowego aparatu i skorumpowanych jego przedstawicieli. Niewiele zmieniło się nawet pod wpływem tzw. "Dobrej zmiany".

Są w Polsce moce, które chronią zapobiegliwego Yourcka by krzywda mu nie stała się. Widocznie przebiegły i nietykalny Youreck potrafi odpowiednio podzielić się z tymi, którzy go chronią.
"Manus manus lavat". Czyżby chroniły go niezawisłe sądy i niezawisłe prokuratury? No i masz ci babo placek.

Czy państwo gracie lub graliście w "Orkiestrze" (finansowym Perpetum MO-bile) przebiegłego i błyskotliwego Yourcka?
Życzę dobrego samopoczucia i spełnienia uczciwie pojętego obowiązku wspomagania interesu Yourcka.
Aby Polska rosła w siłę a Youreck i jego obrońcy żyli dostatnio.

MariaN - 18.01.18 11:38
To jest wkurzające, ze są równi i równiejsi, że prawo działa w zalezności od tego kto jest na tapecie. Oto Jerzy O. ciagany po sadach nic sobie z tego nie robi i nadal nie przedstawia dokumentów, rachunków, faktur, ksiąg a sąd nie reaguje. To jak to jest i jak długo tak będzie jeszcze

INŻYNIER I E - 17.01.18 18:49
CZYŻBY OWSIAKI TO SUPER CWANIAKI?
- ZNALEŹLI SPOSÓB NA ŻYCIE: ŁATWE , LEKKIE I PRZYJEMNE I TO NA DODATEK W "ŚWIETLE JUPITERÓW" NIEMAL JAKO BOHATEROWIE NARODOWI"!
-BOLI MNIE SERCE O TO, CZY TEAZ ZNOWU OWSIAKI KUPIĄ SOBIE JUŻ KOLEJNĄ REZYDENCJĘ?

-HIMALAJE HIPOKRYZJI ORAZ CWANIACTWA KOSZTEM GORĄCYCH PATRIOTYCZNYCH SERC DZIECI ZBIERAJĄCYCH NA MROZIE PIENIĄDZE!
- I TAK BANDA NIEODPOWIEDZIALNYCH IMPOTENTÓW INTELEKTUALNYCH ORAZ KRETYNÓW WNIOSKOWAŁA O NAGRODĘ NOBLA( JP-II JEJ NIE DOSTAŁ) A MIAŁBY OTRZYMAĆ TEN CWANIAK STOJĄCY PONAD PRAWEM Z OŚMIOMA WYROKAMI SADOWYMI?
I- KTO TO JEST JUREK OWSIAK ?
Jest to cwaniak b. agent WSI z Gdańska; tata Zbigniew b. I-szy sekretarz POP PZPR, matka b. urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku w Gdańsku, zaś brat Andrzej - członek ORMO. J. Owsiak chętnie udzielający wywiadu nigdy o nich nie wspominał!
-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=899869066742185&set=pcb.899869153408843&type=1&theater
-CZYŻBY MIAŁBY DOSTAĆ NAGRODĘ NOBLA ZA :
WSPÓŁPRACE :Z WOJSKOWYM WYWIADEM, ZA WALKE Z KOŚCIOŁEM
-https://www.youtube.com/watch?v=397lcj_DK7E KULCZYK I OWSIAK AGENTAMI WSI
-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=322064951628978&set=gm.1647537715304059&type=3&theater&ifg=1
-http://niezalezna.pl/47507-ten-ktory-zniszczyl-bunt-o-jerzym-owsiaku-bezpieczniku-systemu
-https://www.facebook.com/profile.php?id=100013394945343 WYŻSZA SZKOŁA DOJENIA ? -
-https://lnkd.in/e6NCktM WYŻSZA SZKOŁA DOJENIA
-ZA GWAŁCENIE 8-MIU POSTANOWIEŃ SĄDÓW,
-ZA PRZEZNACZANIE PIENIĘDZY NA INNE CELE NIŻ BYŁY ZBIERANE (CZYŻBY KOLEJNE PRZESTĘPSTWO)
-ZA SAMOZATRUDNIENIE SIEBIE [ WOLUNTARIUSZE INACZEJ] I SWOJEJ ŻONY PO-10 TYS. ZŁ. MIESIĘCZNIE ,
-ZA POBUDOWANIE SOBIE I SB -CKIEJ RODZINIE WIELU POSIADŁOŚCI ORAZ WIELU - REZYDENCJI
-ZA JAROCIN I NARKOTYKI- DEPRAWACJE MŁODZIEŻY
-http://blog-n-roll.pl/pl/owsiak-noblist%C4%85-za-deprawacj%C4%99-m%C5%82odzie%C5%BCy#.WJUQPmfxLct
-ZA TZW. RÓBTA CO CHCETA,
-ZA CIĘŻKO PRACUJĄCE (W DOBREJ WIERZE) DZIECI NA MROZIE?
-NOBLA TAK , ALE TYLKO DLA TYCH OSZUKANYCH DZIECI!
-ZA WYŻSZĄ SZKOŁE DOJENIA -https://www.facebook.com/photo.php?fbid=383439318744921&set=a.305636703191850.1073741831.100012365682210&type=3&theater
-SZCZEGÓLNIE OWSIAKOWI NAGRODA NOBLA NALEŻY SIĘ OWSIAKOWI ZA TO, ŻE 8 WYROKÓW SĄDOWYCH MA PO prostu bardzo głęboko W DUP*E!
-https://www.facebook.com/krystyna.degutis/posts/641305079270639?hc_location=ufi DZIECI NA MROZIE
-http://kontrowersje.net/mamy_rekord_przez_6_lat_blisko_50_milion_w_do_podzia_u_dla_rodziny_owsiak_w
-http://kontrowersje.net/kilometr_wka_owsiaka_za_325_tys_z_puszek_dzieci_dreamlinerem_do_nowego_yorku BLOK
- http://niezalezna.pl/61139-uzasadnienie-wyroku-miazdzy-owsiaka-sad-potwierdza-fakty-podane-przez-blogera BLOK
-http://kontrowersje.net/jerzy_o_dosta_trzeci_wyrok_od_wsa_zobowi_zuj_cy_do_pokazania_faktur_i_um_w trzeci wyrok
-8 wyroków , którym nie chce sie podporządkować! CZYŻBY STOI I STAŁ PO nad PRAWEM? -http://niezalezna.pl/92322-owsiakowi-wolno-wiecej-wyroki-ktore-ujawniaja-ze-wosp-ma-dziwny-problem
-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1673689259311776&set=gm.1239682236115677&type=3&theater RZĄDY PiS-u WALCZĄ Z BEZPRAWIEM

-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=394748090981686&set=p.394748090981686&type=3&theater -http://kontrowersje.net/przez_13_lat_owsiak_podawa_fa_szywe_kwoty_zbi_rek_i_wyjmowa_z_puchy_miliony
-http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/szokujace-zstaewinie-oto-jak-owsiak-nie-okradl-wosp/ftf5klh?utm_source=Interakcja
-https://www.facebook.com/photo.php?fbid=394756437647518&set=a.111689762620855.1073741828.100013394945343&type=3&theater KOLEJNA REZYDENCJA OWSIAKA JW

MKM - 17.01.18 18:32
MKMTak sie dzieje w calym kraju,poniewaz
do tej pory postkomuna nie zostala
roliczona. Oto skutki tzw. Milosierdzia
Prawicy!!! Polska ponosi z tego powodu
duze straty! Jeszcze troche,a lewactwo
pokaze swoje ostre rogi i kopyta,by na
kopniakach wyrzuci prawice na margines!

Aaron Waxmann - 17.01.18 12:36
Syn milicjanta Youreck Owsik do spółki z agenturą stworzyli finansowe Perpetum Mobile. Nie wrzucają żadnych pieniędzy do grającej Szafy (orkiestry)a pieniądze same wysypują się do ich kieszeni. Poprzez post-PRL-owskie media skutecznie rozpropagowali swój jakże dochodowy pseudobiznes. Wynagrodzenie osobiste YOURCKA O. to trochę powyżej 10000 miesięcznie + gratisy i premie. Do tego do dyspozycji służbowe samochody, paliwo, oraz wybudowany z pieniędzy darczyńców ośrodek WOŚP za wiele milionów, w którym zbiera się i wypoczywa tzw. aktyw (partyjny) WOŚP)).
Z zebranych pieniędzy między 10-15 % przeznaczanych jest corocznie na tzw. "Przystanek Woodstock", na którym rozwydrzone młode szczenięta dają upust niewybrednym scenom taplania się w błocie, zażywania narkotyków, pijaństwa i przygodnego seksu.
Gdzie trafił Youreck Owsik po zakończeniu współpracy z TVP1?
Trafił do swoich czyli TVN, w którym produkuje się SBcka dziennikarka o pseudonimie "STOKROTKA" i nie tylko ona jedna. W zeszłym tygodniu mieliśmy na żywo w TVN pokaz Owsikowego bełkotu "Oj, będzie się działo- Sie ma" czyli dawać tutaj kasę frajerzy. Zaczepiony przez zbieraczy Owsika znajomy bardzo sprytnie zbył ostro nagabujących stwierdzeniem "nie gram w orkiestrze".
Znany bloger Matka Kurka udowodnił przy pomocy skopiowanych faktur fałszerstwa dokonywane w WOŚP i jego guru ale post-PRL-owskie sądy do dzisiaj nie mogą się zdobyć na udowodnienie winy i skazanie guru Yourcka.
Dzieje się tak ponieważ w ramach operacji TEMIDA służby umieściły w wymiarze sprawiedliwości agenturę, pod wpływem której sądy wydają niektóre wyroki na rozkaz i w stosunku do swoich czyni ich bezkarnych wobec prawa.
Część pieniędzy od darczyńców przechodzi przez dwie spółki małżeństwa OWSIKÓW tj. "Złoty Melon" i "Pracowita Mrówka" które wykonują usługi na rzecz "Orkiestry" oczywiście nie za darmo tylko za sowite wynagrodzenie. I te pieniądze trafiają do prywatnych spółek małżeństwa Owsików.
Agentura na tyle zmobilizowała się, że kwoty zbieranych wpłat rosną w postępie geometrycznym.
Miłośnikiem i zwolennikiem "Orkiestry" stał się również sam pan prezes PiS Jarosław Kaczyński jako jeden z pierwszych wpłacających do puszek samograja finansowego PERPETUM MOBILE post PRL-u.
Jak widać, nawet syn milicjanta może zrobić karierę jeżeli wesprą go wielkie moce możnych tego świata i nawet sam pan PREZES.

No to teraz policzmy szmal żachnął się ulubieniec establishmentu Youreck Owsik.

Nic się nie dzieje. Się nie ma. No, Youreck na pewno ma.
Nie zazdroszczę mu jednak.

Wszystkich komentarzy: (6)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

21 Stycznia 1968 roku
Amerykański bombowiec typu B-52, z 4. bombami wodorowymi na pokładzie, rozbił się w pobliżu Grenlandii


21 Stycznia 1832 roku
Urodził się Augustyn Szamarzewski, polski ksiądz, wielkopolski działacz społeczny (zm. 1891)


Zobacz więcej