Wtorek 18 Lutego 2020r. - 48 dz. roku,  Imieniny: Konstancji, Krystiana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 08.03.18 - 21:34     Czytano: [671]

Dział: Interwencje

PROŚBA O WSPARCIE

Odszedł od nas Paweł, 37 letni wartościowy, pogodny i dobry człowiek. Odszedł w okolicznościach bardzo tragicznych. 10 lutego 2018 r. został zaatakowany w centrum Warszawy przez nożownika, który zadał mu 3 śmiertelne ciosy nożem w okolice brzucha i co najmniej jeden cios w serce. Po 11 dniach walki lekarzy o życie Pawła- Paweł odszedł! Pozostawił w naszych sercach pustkę, ogromny żal i niezrozumienie świata, w którym żyjemy!

Paweł pozostawił tu dużo więcej - wspaniałą kochającą żonę oraz trójkę małych dzieci (11 lat, 3 lata oraz 18 miesięcy). Pogrążeni są oni w ogromnym i niewyobrażalnym bólu! Trójka dzieci nie doczeka się na powrót Taty. Spójrzmy na dzieci, których tata, nie będzie mógł zadbać o ich przyszłość, nie zdąży się z nimi pobawić. Pozostał również kredyt hipoteczny, o którym bank nie zapomni! Prosimy, pomóżcie nam zadbać o nich. Nie zostawimy ich. Nie możemy. W imię solidarności z Nimi!

Dla wielu z nas Paweł był znajomym, kolegą, przyjacielem, sąsiadem, fanem i kibicem Legii, pracownikiem Warszawskich Tramwajów. Nikt z nas nie jest w stanie zrozumieć dlaczego tak właśnie się stało, dlaczego żyjemy w tak brutalnym świecie, w którym człowiek człowiekowi potrafi odebrać największą jego wartość- ŻYCIE!

Ta zbiórka MUSI być wyrazem naszej solidarności, empatii, jedności i bycia z rodziną Pawła w tych bardzo trudnych chwilach. Jeżeli możecie, czujecie taką potrzebę wesprzyjcie tę zrzutkę!

Zrzutka MUSI być też naszym sprzeciwem przeciwko „codziennym” zabójcom chodzącym po naszych ulicach, atakującym oraz zabierającym nam tych, których tak bardzo kochamy i potrzebujemy w codziennym życiu. Prosimy nie bądź obojętny! Zebrane środki zostaną przekazane wdowie po Pawle.

...............POMAGAM.ZRZUTKA.PL


TVP INFOWersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

18 Lutego 1327 roku
Książę cieszyński Kazimierz I złożył hołd lenny królowi czeskiemu Janowi Luksemburskiemu


18 Lutego 1996 roku
W Polsce przeprowadzono referendum uwłaszczeniowe. Frekwencja wyniosła tylko 33 procent!!!


Zobacz więcej