Sobota 16 Lutego 2019r. - 47 dz. roku,  Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 22.03.18 - 8:49     Czytano: [719]

Dział: Głos Polonii

„German Death Camps” (Aktualiz.)

W związku ze zintensyfikowaną kampanią zniesławiającą Polskę i polski naród, która trwa od kilku dekad, a ostatnio przybrała na sile, wychodzimy oszczerstwom na przeciw. Nigdy nie wolno dopuścić do tego, by Niemcy — architekci oraz sprawcy polskiego i żydowskiego Holokaustu byli myleni z ofiarami — DO NOT CONFUSE THE MURDERER WITH THE VICTIM.Przez kilkadziesiąt lat funkcjonowała precyzyjna i skoordynowana operacja, której celem było metodyczne niwelowanie i relatywizowanie ciążącej na Niemcach odpowiedzialności za zbrodnie podczas II wojny światowej. Jednocześnie akcja dezinformacyjna służyła temu, aby obarczać winą za zbrodnie i Holokaust inne narody, a zwłaszcza Polskę, której terytorium okupowane przez Niemców, było głównym obszarem eksterminacji Polaków, Żydów i ofiar wielu innych narodowości w niemieckich obozach śmierci. Nasza inicjatywa ma na celu propagowanie prawdy historycznej wśród społeczności Stanów Zjednoczonych. Jest to zarazem jeden z wielu projektów broniących dobrego imienia Polski i Polaków, który przyczyni się do utrwalania w świadomości odbiorców fundamentalnej prawdy, opartej na faktach — iż to Polacy byli ofiarą a katem Niemcy.Polskie Środowisko Patriotyczne
Chicago
.........................................................
23.03.2018r.

Na ulice Chicago wyjechała ciężarówka "German Death Camps", o której stało się głośno w mediach jeszcze zanim pojawiła się na drogach. Akcję zorganizował Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Koło Chicago.
„Truck” należy do jednej z polskich firm transportowych, a podczas pierwszego wyjazdu obsługiwał trasy lokalne, rozwożąc ładunki po Chicago i jego przedmieściach. Wkrótce ciężarówka pojawi się w innych stanach i odwiedzi największe amerykańskie metropolie.

Do włączenia się do akcji zachęcane są kolejne firmy i osoby prywatne, które będą mogły wydrukować i nakleić na swoje pojazdy grafikę udostępnioną na stronie internetowej
http://germandeathcamps.usWersja do druku

MariaN - 25.03.18 21:21
Wspaniala inicjatywa, to jest odpowiedz na malkontenckie pomruki tych, którzy zarzucają Polonii lenistwo w sprawach polskich. Brawo, tak trzymać

Lubomir - 22.03.18 20:00
Znakomici budziciele świadomości historycznej, szlachetności i sumień! W ludziach wciąż drzemią ogromne pokłady uczciwości. Wciąż trzeba drążyć ścieżki do nich. Kierowcy najwyraźniej też mogą być misjonarzami prawdy i mobilnymi krzewicielami polskości. Brawo! Pomysł godny wielkiego szacunku i naśladowania!

Artur Sołonka - 22.03.18 9:51
I to jest właśnie czego nam potrzeba. I to jest właśnie to co powinniśmy robić - mniej słów - więcej czynów! Moje uznanie dla Polskiego Środowiska Patriotycznego - za pomysł i wykonanie.

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

16 Lutego 1939 roku
Urodził się Czesław Niemen (wł. Czesław Wydrzycki), piosenkarz, kompozytor, instrumentalista (zm. 2004)


16 Lutego 1922 roku
Górny Śląsk przyłączono do Polski


Zobacz więcej