Wtorek 17 Lipca 2018r. - 198 dz. roku,  Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 07.07.18 - 15:54     Czytano: [57]

Dział: Interwencje

Sędzia przestępca?

Publiczne oświadczenie zniszczonego przedsiębiorcy bezprawnym działaniem wymiaru sprawiedliwości.

Pomimo wejścia z dniem 3.07.2018 r, Ustawy o Sądzie Najwyższym, to w Sądzie Najwyższym nadal mamy sędziów przestępców, którzy naruszają porządek prawny i działają na szkodę Polskiej demokracji.
Sędzia Sądu Najwyższego Pan Michał Laskowski, który jednocześnie jest rzecznikiem prasowym Sądu Najwyższego, oświadczając publicznie, że Trybunał Konstytucyjny nie istnieje narusza system prawny w Polsce i powinien ponieść konsekwencje.

Sędzia Sądu Najwyższego Pan Michał Laskowski, który w imieniu SN sam uznaje, który przepis jest Konstytucyjny, to wchodzi w kompetencje Trybunału Konstytucyjnego oraz prowadzi do anarchii i szkodzi Polskiej demokracji. W związku z powyższym publicznie oświadczam, że wydane w mojej sprawie Postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 23.02.2017 r, sygn. akt. V KK 305/16, oddalające moją kasacje bez pisemnego uzasadnienia przyczyn jej oddalenia , w którym to orzeczeniu SN brał udział Sędzia Pan Michał Laskowski uznaję z mocy prawa za nieważne, ponieważ w składzie orzekającym zasiadał sędzia Sądu Najwyższego Pan Michał Laskowski, który zastosował przepisy i ustawy niezgodne z Konstytucją RP w sposób rażący naruszając art. 31 , art. 45 Konstytucji RP.


Sędzia, rzecznik prasowy Sądu Najwyższego Pan Michał Laskowski

Panie sędzio Laskowski zrobię wszystko, aby tacy sędziowie Sądu Najwyższego jak Pan ponieśli odpowiedzialność dyscyplinarną, karną i cywilną.

Jako były przedsiębiorca zniszczony bezprawnym działaniem wymiaru sprawiedliwości, któremu po osiemnastu latach procesów sądowych Sąd Najwyższy odmówił ostatecznie realizacji art. 77 Konstytucji RP nawet tego haniebnego aktu nie uzasadniając, oświadczam, że jako symbol osiemnastoletniej walki z bezprawiem wymiaru sprawiedliwości będę do skutku realizował swoją misję naprawy wymiaru sprawiedliwości, oraz doprowadzę do rozliczenia sędziów przestępców takiego pokroju jak Pan Sędzia SN Michał Laskowski, aby nikt więcej podobnej krzywdy nie doznał


Pozdrawiam Serdecznie
Marek Kubala
Foto: Facebook

Wersja do druku

Jerzy T - 10.07.18 1:40
Takich pseudoprawników po postkomunie mamy setki!!
To jest postkomunistyczna banda-granda! To są tworki
potworki tylko człekokształtne.Komuna przez wiele lat
zasiała moralna zgniliznę.Czerwoni -jako kasta byli zupełnie
nietykalni! Naiwny PiS udaje,że się nic nie stało! Więc nie ma
potrzeby rozrachunku z bandycką krasna grandą-bandą! Ile
krzywdy wyrządzili nam Polakom ci czerwoni Judasze, co grzali
swoje tłuste zady na krwawicy Narodu.Polska prawica udeje,że
wszystko jest fajnie!! Wnet może pożałuje tego głaskania
tych ,co się skryli pod znak PO.PSL itp.

MariaN - 07.07.18 18:08
Brawo p. Kubala, tak trzeba, niech inni POszkodowani przez przestepców w togach ujawniają swoje sprawy i żądają sprawiedliwosci. To nagminne nie uznawanie rządu prawicowego powoli wymyka sie spod kontroli. Kasta nie chce zmian, to oczywiste, chca dalej kraśc i panować nad ludem... niedoczekanie wasze

Jadwiga S - 07.07.18 17:33
Takich sędziów i nie tylko sędziów jest pełno w RP! Polska Prawica
popisuje się litością wobec czerwonych łotrów,a nawet zbrodniarzy!
Od litościwych po prawicy aż się roi!!! Bezprawie króluje,a wiadomo
kto i za co z tego zyska!! Brak słów!

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

17 Lipca 1937 roku
Urodził się Stanisław Tym, znany i lubiany aktor, satyryk.


17 Lipca 1936 roku
Urodziła się Danuta Rinn, polska piosenkarka, aktorka (zm. 2006)


Zobacz więcej