Niedziela 19 Maja 2019r. - 139 dz. roku,  Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 03.10.18 - 13:07     Czytano: [384]

Haki na MorawieckiegoTak jak było do przewidzenia, im bliżej do wyborów, tym częściej będziemy epatowani wyssanymi z brudnych paluchów sensacjami. Koalicja antypisowska dwoi się i troi, a będzie prawdopodobnie jeszcze ostrzej, w przedstawianiu, kompromitujących „dobrą zmianę” faktów, a że są to przeważnie „fake newsy” oraz zaklinanie rzeczywistości, prawda sama powinna się obronić. Opozycja totalna zaś liczy na to, że rzucone błoto choć trochę przylepi się do PiSu i będzie łatwiej coś ugrać. Na bezrybiu i rak rybą…

Na 20 dni przed wyborami, zaraz po powrocie Grzegorza Schetyny z Berlina Onet, a później Fakt i GW urodzili nie byle jaką sensację, że jakoby Mateusz Morawiecki, 5 lat temu, jako prezes banku, dał się również nagrać kelnerom, a na taśmie niezgodne z prawem poczynania i parę brzydkich słów. Co jest jednak najważniejsze, tych taśm nie ma, choć teorii wokół tej sensacji wylewa się z antypolskich mediów coraz więcej. No cóż, gdy brak przekazu merytorycznego, szuka się powodzenia w pieleszach brudnej kampanii.

Premier Mateusz Morawiecki zareagował natychmiast, odpowiadając reporterowi Polsat News na pytanie w tej sprawie:
Ta afera (taśmowa) to afera Platformy Obywatelskiej. Za chwilę może się okazać, że afera „zegarkowa”, „hazardowa” czy „vatowska” to (też) są afery Prawa i Sprawiedliwości. Sorry panowie, ale to niestety wasze afery. Tę żabę też trzeba połknąć…
… To co powiedział pan kelner, taki czy inny, raz podając informacje o jednym banku, raz o drugim, to jest oczywiście jego prawo zeznań, ale ja sobie nie przypominam absolutnie tego typu spraw…
… Jest rzeczą jasną, że komuś bardzo poważnie nadepnęliśmy na odcisk.


Opozycja tak na dobrą sprawę biedna jest, wyraźnie brak jej punktu zaczepienia. Nie ma afer, o „Misiewiczu” już wszyscy zapomnieli, sondaże stabilne ciągle dające PiSowi większość w Sejmie, właściwie nie ma nic konkretnego na rządzących. Ludzie na dole zadowoleni, żyje im się łatwiej, szczególnie rodziny wielodzietne odczuły zmiany na lepsze, bezrobocie najniższe w historii, podwyżki w budżetówce, ludzie mają wybór w sprawach emerytalnych czy też posyłania dzieci do szkoły. I nawet tak wybitni politycy jak byli prezydenci oraz zmasowany atak kolegów unijnych Schetyny i Zwiefki nic nie wskórali, nie zdołali przeszkodzić, Polska awansowała na arenie międzynarodowej i powoli staje się ważnym rozgrywającym, choć jeszcze wiele jest do zrobienia.

Zbigniew Skowroński

Wersja do druku

Agamemnon - 09.10.18 10:48
"Aby w Polsce wszystko było jasne należy wprowadzić LEGALIZACJĘ obcych agentur".

Nie należy czytać jak mi się zdaje dosłownie - to sarkazm.

Roman S. - 08.10.18 22:11
Ricky Dick szkoda czasu na nasze wskazywanie tolerancji czerwonych komuszków! Także w PIS -zapewne mamy czerwone wtyki i tzw. - jak
coś przebaczaczy! No bo jak mażną osądzać taką istniejąca w Polsce
sytuację powszechnej tolerancji czerwonego zła?! Oni nas nie głaskali,a wypędzali na obczyżnę i wypełniali nami więzienne cele!!! A także
zamęczali na śmierć!! Co gorsza, to byli zdrajcy naszej Ojczyzny na
usługach naszgo wschodniego okupanta w postaci CCCP.Wielu tych
opryszków nadal siedzi sobie spokojnie na różnych intratnych posadkach
i na wysokich emeryturach! Tych czerwonych oprychów nadal siedzi setkami
w administracji państwowej -z góry do wiejskich gmin. Ilu czerwonych KAŁABUCHÓW nadal grzeje swoje tłuste zady na wiodących stanowiskach!!!
A jak oni plują na nas prawych Polaków - głownie członków PiS. Nikt też
do tej pory nie rozliczył bandytów i zbrodniarzy z UB,SB,MO,IW i!p! Nikt
nie rozliczył zbrodniarzy z PZPR.ZSLitd Ci ostatni się ukryli pod tzw PO i
PSL śp.Mikołajczyka. To jest bezkarna i zdradna tolerancja czerwonej
posowieckej łobuzerni!!!! Teraz tylko czeać jak czołowi przebaczacze w
postaci Prezydenta A,Dudy i Premiera Mazowieckiego oberwą sporo
kopniaków od lewaków.Oby się ta sprawa nie skończyła gorzej!

Ricky Dick. - 08.10.18 14:27
Prawdopodobnie Ania upadła w młodości na główkę i ma problemy z rozpoznawaniem rzeczywistości. Legalizacja obcych tajniaków to krok do piekła i likwidacji Polski jako państwa.
Ten upadek na główkę musiał być dość mocny bo składanie takich propozycji jest bez sensu i nie znajduje innego wytłumaczenia.

Na marginesie.
Szokujący raport Komisji Weryfikacyjnej! Warszawa straciła łącznie ponad 21 miliardów złotych wskutek złodziejskiej reprywatyzacji!
Jak widać złodzieje (urzędnicy) z warszawskiego magistratu, w którym roi się od bezpieczniackiej postPRL-owskiej agentury rabowali pod okiem krwistej Hani zwanej "bufetową" wielkie miliardy na szkodę samorządowej W-wy.

Buńczuczna Hania nadal sprawuje urząd prezydenta miasta stołecznego i nawet rząd dobrej "zmiany" PiS przez ponad 2 lata nie jest w stanie postawić tej skompromitowanej i kryminalizującej urzędniczki przed oblicze sądu.
Na dodatek ta przestraszona kobietka cały czas odgraża się i nie uznaje orzeczeń komisji sejmowej ds. reprywatyzacji. Wyjątkowa zuchwałość!
A sądy mamy takie jakie mamy czyli wywodzące się jeszcze z PRL, którego sędziowie nie przeszli weryfikacji i dekomunizacji a teraz dezorganizują wymiar sprawiedliwości.

Dlaczego PiS jest taki tolerancyjny wobec żydokomuny nadal obsiadającej stanowiska już w wolnej rzekomo Polsce.
Dlaczego obecne władze nie chcą postawić zarzutów kryminalnych dot. strat na wielką skalę przez sprawującą władzę w Warszawie prezydent.
Czyżby dlatego, że ta pani ma pierwszorzędne koszerne pochodzenie i korzenie?

Ania - 08.10.18 9:11
Aby w Polsce wszystko było jasne należy wprowadzić LEGALIZACJĘ obcych agentur.

https://reportaze-sadowe.wprost.pl/sprawy-kryminalne/500524/zloty-gang-marszandow.html

Szukam jak na prawdę nazywał się Czesław Bednarczyk. Z Polski po wojnie wywieziono WAGONAMI do Wiednia LEGALNIE skradzione dzieła sztuki, wtedy warte miliony dolarów.
Wiedeń to siedziba czerwonych eseldowskich banksterów.

Kojak - 07.10.18 22:02
JAK BYLY MATERIALY NA PO ,TO BYLY TO TASMY PRAWDY ! JAK SA MATERIALY NA PIS TO SA HAKI NA MORAWIECKIEGO ! PIS JEST SAM SOBIE WINIEN BO ZAMIOTL SPRAWE POD DYWANY ! DO DZIS NIE WIADOMO KTO TE TASMY POSIADA I KTO NIMI DYSPONUJE

Jan Orawicz - 05.10.18 15:57
No cóż, wnet polskiej prawicy wybije czterolatka przy sterach władzy
Rzeczypospolitej Polskiej!A to po prostu aż skręca starych pezetperowców spod
sierpa i młota, głownie zgarniętych pod tzw.Platformę Obywatelską. Skręca
też tych czerwoniaków spod zielonej przykrywki w postaci ZSL,co teraz się
skryli pod PSL śp Mikołajczyka,który się pewnie z tego powodu zmartwił w Niebie. I tak byli czerwoni sługusy okupanta Polski w postaci ZSRR stworzyli
sobie przykrywki! Ale wielu z nas Polaków wie,co to za lewacka awangarda!
Wielu z nich powinno się rozliczyć za wierną służbę dla ZSRR! Wszystkim
czerwonym cwaniakom i zdrajcom Polski ta podła zdrada uchodzi na sucho!!
Ale jeszcze rozpuszczeni niczym przysłowiowe dzadoskie bicze organizują
swoje opory i rykowiska na obecny rząd RP i prawą partię PiS. No cóż, mamy
przecie armię świadomych przebaczaczy!!! Ale z tego wiele naszych ważnych
spraw drepce w miejscu!

Ania - 05.10.18 13:53
Nieznani "naukowcy" na których jak zwykle powołuje się propaganda nie tak dawno twierdzili, że jak będziemy dodawać jod do soli kuchennej to skończą się problemy z chorobami tarczycy. Wtedy kiedy to głoszono w okolicy gdzie mieszkam nie było ani jednej osoby z problemami z tarczycą. Dzisiaj na jednej ulicy jest już po kilka osób. Średnio w bloku trzy osoby mają już endoprotezy a pięć chodzi o kulach. Następne plagi to: cukrzyca, choroby skóry, alergie itd. jakoś nikt nie wnika skąd to się nagle wzięło i jak temu zapobiec. Powstał za to przemysł cukrzycowy, endoprotezowy, łuszczycowy, itd.

Lubomir - 05.10.18 10:55
Haki? Widać ani Mossad, ani BND, ani GRU - nie zawiesiły swojej działalności. A nasze służby od kilku dekad - w permanentnej 'przebudowie' Nic dziwnego, że jaki autorytet nie pojawiłby się w Polsce - wcześniej czy później zostanie zniszczony. Czyżby pozostać mogły faktycznie jedynie antypolskie marionetki i kolaboranci wrogów Polski, Polaków i polskości?

Jan Orawicz - 05.10.18 3:47
Ricky Diks -gdyby nie szczepienia,to rozwoj choorb zbieralby powazne
zniwo wsrod ludzi.Jak sie nie zna tematu,ton sie nie wypowiada na
tego rodzaju temat,ktory jest znany medykom,a nie laikom!

Jan Orawicz - 05.10.18 3:28
Ricky-Diks przestań wypisywać swoje mizerne pojęcie o szczepionkach!
Gdyby nie szczepienia powszechne,to rozwój chorób byłby ogromny,a
zarazem duża śmiertelność wśród ludzi.Na ten temat mogą się właściwie
wypowiadać lekarze,a nie jacyć pseudoznawcy,co to na medycynie tak się
znają jak wilki na gwiazdach!!!

Ricky Dick. - 04.10.18 13:52
Pilne!
Projekt ustawy znoszący obowiązek szczepień przeszedł dalej. Zajmie się nim sejmowa komisja.
Patryk Jaki i Mariusz Kamiński z PiS głosowali za odrzuceniem obywatelskiego projektu nowelizacji ustawy, który zakłada dobrowolność szczepień.

Ps. W całej europie nie ma przymusu szczepień. Polaków truje się szczepionkami nafaszerowanymi trującym aluminium, rtęcią, retrowirusami, i innymi paskudztwami za pomocą których polskie dzieci są okaleczane na całe życie. Niepożądane odczyny poszczepienne występują u większości szczepionych przymusowo dzieci. Nie ma żadnych epidemii w Polsce a dzieci niepotrzebnie szczepi się na choroby, które już nie występują masowo lub wcale. Biznes robi na tym światowa BIG FARMA.
Zmuszanie do obowiązkowych szczepień to współczesny totalitaryzm.
CZyżby Patryk Jaki był za przymusem? To hańba.
Czy nie Żyd może być w Polsce prezydentem Warszawy? Widać, że nie.

Socha (STOP NOP) na ostro: "To jakaś religia szczepień"! Czy Polska przestanie kiedyś być kolonią?
https://www.youtube.com/watch?v=yXfPlHXKA_U

O opresji systemu medycznego w Polsce tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=S7V4U5VJgzk

STOP NOP!

MariaN - 04.10.18 10:56
Wsciekla opozycja z pianą na zębach walczy o życie, dobrze wiedzą ze przegrane wybory konczą ich kariere, dlatego należy sie spodziewać dalszych ataków na prawicę. Niech walec jedzie dalej bez zatrzymania dla dobra Polski

Lubomir - 03.10.18 20:38
Jak napisał Paulo Coelho w 'Walkirie': 'Najgorszym więzieniem jest przeszłość'. Tzw. opozycja wciąż nie może wyzwolić się od słusznie minionej przeszłości. To swoiste umaczanie w przeszłość. To geszefty robione pod przykrywką 'solidarności', m.in. we Wrocławiu. Utrata kontroli nad tą przeszłością, może oznaczać nieuchronność konfrontacji z polskim prawem i nowymi prawnikami. A jaki przestępca chciałby dopuścić do tego? Zatem przestępca, żeby uniknąć polskiego prawa, może a nawet musi - sprzymierzyć się nawet z największym wrogiem Polski, Polaków i polskości, jako swoimi obrońcami w Polsce i na arenie międzynarodowej. Co też robi bez przerwy! Rzecz jasna stolica niezbyt przyjazna Polsce, potrafi wykorzystać 'swojego człowieka' w Polsce. Przykre, że co niektórzy z niemal profesjonalnych 'obalaczy komunizmu' - kreują się na obrońców nowej generacji tejże ustrojowej patologii! Hard-komuniści, z poprzedniej generacji - wydają się ludźmi bez większych wad. Mogą znów robić za 'zbawców narodu'!

Jan Orawicz - 03.10.18 19:20
Jeżeli się wypisuje o kimś brednie,to na to są sądy! Samo pisanie,że
są to brednie nic nie daje! Kłamca powinien odpowiadać przed sądem i
basta! Włącznie z pokryciem kosztów sądowych! A że się tak nie dzieje,
to tak jest jak jest! Czyli ludzie są opluwani i szkalowani bezkarnie
przez zwyrodnialców!

Jan Orawicz - 03.10.18 17:20
Szanowny Naczelny Panie Redaktorze Skowroński. Nie tylko według mnie
jest taka prosta sprawa! Jeżeli po wielu latach chce się odbudowywać Polskę
i Polskość na skomuszałej magmie,to zapaści musza wystąpić! Taką magmę trzeba wpierw osuszyć! Proszę ilu tzw.mundurowych wyruszyło w Warszawie
na własne rykowisko o podwyżki wynagrodzeń, wiedząc,że rząd ma zaplanowaną podwyżkę wynagrodzeń dla tych porządkowych w mundurach.
Tu chodzi o sianie zamętu w kraju.Komuszki chcą pogrozić społeczęństwu,że
z mundurowcami nie będzie lekko! Przecie mają w swoich PAZURKACH BROŃ!
A więc nie idzie mundurowcom tak o podwyżkę płac,ale zasygnalizowanie,że
mogą pomagać lewakom w rozbiciu Rżądu RP i przejęcia WWAADZDZY w swoje
czerwone łapki! No cóż, sytuacja w kraju już nie jest wesoła!To widać gołym
okiem.Czerwowoni spod liter PZPR,ZSL i dalsi chcą krwawego przewrotu! i
powrotu do czubatych koryt. To jest rzecz oczywista! Pozdrawiam

Wszystkich komentarzy: (15)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

19 Maja 1895 roku
Urodził się Stanisław Kopański, polski generał dywizji, szef Sztabu Naczelnego Wodza. Zmarł w Londynie w 1976 r.


19 Maja 1983 roku
Pogrzeb Grzegorza Przemyka zgromadził tłumy przed Kościołem pw. św. St. Kostki i na Powązkach i stał się wielką manifestacją przeciw władzy


Zobacz więcej