Środa 26 Czerwca 2019r. - 177 dz. roku,  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 01.11.18 - 15:41     Czytano: [321]

Według scenariusza Józefa Goebbelsa


Szanowni Państwo!


W niezależnych mediach głównego nurtu najbardziej sensacyjną wiadomością ostatnich dni była publikacja wynurzeń pana Pawła Kukiza, od której on sam zresztą, po przyjściu do siebie, zaraz się odciął. Ale tak to już bywa; niezależne media kierują reflektory na upatrzony punkt, dzięki czemu to, co ich dysponenci pragną ukryć, pogrążone jest w gęstym mroku. Więc o ile w sprawie publikacji wynurzeń pana Kukiza aż huczy, a w każdym razie – huczało, to na przykład w sprawie konsekwencji, jakie mogą wyniknąć dla Polski z powodu amerykańskiej ustawy numer 447 – nigdzie ani słowa. Milczą zarówno Nasi Umiłowani Przywódcy z obozu płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm, jak również ci z obozu zdrady i zaprzaństwa.

A przecież jeśli Stany Zjednoczone zmuszą Polskę do zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom, to nad narodem polskim zawiśnie niebezpieczeństwo największe od 1939 roku! Wtedy żadne uspokajające deklamacje pana ministra Jacka Czaputowicza, że amerykańskie ustawy Polski nie dotyczą, nic nam nie pomogą. Prawny sens amerykańskiej ustawy sprowadza się bowiem do tego, że USA, Nasz Najważniejszy Sojusznik, któremu bez namysłu rzuciliśmy się w objęcia, zobowiązał się dopilnować, by Polska tym roszczeniom zadośćuczyniła. Przypominam, że Sekretarz Stanu najpóźniej na wiosnę przyszłego roku będzie musiał Kongresowi Stanów Zjednoczonych złożyć sprawozdanie w tej sprawie i jeśli powie, że Polska się miga, to Kongres już tam obmyśli sposoby, żeby nas podkręcić. Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, to niech przypomni sobie sprawę nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Polska, na oczach całego świata, została wytarzana w smole i pierzu, a przecież chodziło o sprawę stosunkowo błahą, czyli żydowski monopol na ustalanie prawdy historycznej, podczas gdy teraz w grę wchodzą pieniądze i to ponad 300 miliardów dolarów!

Zatem jest to tylko kwestia czasu, a milczenie zarówno kręgów rządowych, jak i opozycyjnych w tej sprawie świadczyć może, jeśli nie o jakichś tajnych zobowiązaniach, to o całkowitej bezradności i biernym oczekiwaniu na okupację Polski. Bo nie łudźmy się; przekazanie społeczności żydowskiej na terenie Polski majątku takiej wartości sprawi, że ta społeczność uzyska dominującą pozycję ekonomiczną, która natychmiast przełoży się na dominującą pozycję społeczną i polityczną. W tej sytuacji naród polski zostanie zepchnięty do roli nie drugiej, ale nawet trzeciej kategorii, bo drugą kategorię będzie tworzyła polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza, która od 1944 roku wysługuje się i będzie wysługiwała się każdemu, kto jej obieca, że będzie mogła dalej pasożytować na historycznym narodzie polskim.

Wynajęcie takich nadzorców, którzy przecież w utrzymywaniu Polaków w ryzach mają pewne doświadczenie, będzie z punktu widzenia okupanta korzystne, bo dzięki temu on sam nie będzie musiał uciekać się do terroru. Na wszelki jednak wypadek trzeba będzie pozbawić historyczny naród polski wszelkiego przywództwa, nie tylko politycznego, ale każdego innego, żeby przerobić go w ten sposób na tak zwany nawóz historii. Polacy byli tego przywództwa pozbawiani już wcześniej, przez poprzednich okupantów, więc teraz nie mogą specjalnie grymasić i muszą zadowolić się takim przywództwem, jakie jest. Ale z punktu widzenia okupanta i ono jest niepotrzebne, bo nigdy nie wiadomo, czy w przyszłości nie stworzy jakiegoś zagrożenia. Toteż mamy w Polsce nie tylko polityczną wojnę, w którą w coraz większym stopniu wciągana jest zagranica, ale zorganizowaną kampanię przeciwko Kościołowi katolickiemu, żeby pozbawić naród polski również tego oparcia. Inspiratorem i koordynatorem tej operacji są ośrodki zagraniczne, wspierane w kraju przez żydowską gazetę dla Polaków pod redakcją pana Adama Michnika. Pikanterii dodaje okoliczność, że kampania ta prowadzona jest dokładnie według wzoru zaproponowanego przez Adolfa Hitlera i Józefa Goebbelsa, w którego „Dzienniku”, pod datą 2 grudnia 1936 roku czytamy między innymi: „Kościoły muszą albo zdecydowanie stanąć po naszej stronie, albo dojrzeją do upadku.” - a pod datą 23 lutego 1937 roku czytamy między innymi: Trzeba (…) stworzyć grupę, z pomocą której będziemy mogli prowadzić walkę przeciwko tym zdrajcom. Następnie rozdział Kościoła od państwa, wypowiedzenie konkordatu, aby w ten sposób mieć wolną rękę w każdej sytuacji. Nie partia przeciwko chrześcijaństwu lecz to my musimy się zadeklarować, jako jedyni, prawdziwi chrześcijanie. (…) Chrześcijaństwo ma być hasłem prowadzącym do zniszczenia klechów.” - pisze doktor Goebbels. Możemy tedy zauważyć, że sytuacja rozwija się dokładnie według hitlerowskiego scenariusza, a proces ten jest zaawansowany do tego stopnia, że niektórzy już teraz przechodzą na stronę okupanta w nadziei, że ten zostawi ich w spokoju. Ale nie zostawi w spokoju nikogo i pewnie dlatego nikt w tej sprawie nie zabiera głosu – bo i cóż niby miałby powiedzieć?Stanisław Michalkiewicz
1 listopada 2018 r.

Stały komentarz Stanisława Michalkiewicza z cyklu „Myśląc Ojczyzna” jest emitowany w Radiu Maryja w każdą środę o godz. 20.50. Komentarze nie są emitowane podczas przerwy wakacyjnej w lipcu i sierpniu.

Wersja do druku

Aaron Waxmann - 06.11.18 9:44
Październikowe spotkanie red. St. Michalkiewicza ze słuchaczami jego wykładów. Pytania publiczności.

Głos kobiety z sali:
-Jak wiemy mniejszości narodowe w Polsce mają swoje szkoły.
Mniejszość żydowska ma prawo mieć również swoje.
W Polsce są szkoły fundacji Laudera z językiem wykładowym hebrajskim.
O tym Polaków oficjalnie nie informuje się, że dzieci premiera Morawieckiego
uczą się w szkole fundacji Laudera z językiem wykładowym hebrajskim.
Takie informacje podawane sa tylko w internecie poza informacjami oficjalnymi.
Jakie ma pan zdanie na ten temat?

-Proszę pani. Jeżeli dzieci pana premiera będą znały hebrajski wówczas bardzo łatwo dogadają się z Żydami.
Dzieci premiera nauczą się języka polskiego jeżeli będzie trzeba.
Prosze państwa, nie martwmy się, doczekamy się wszystkiego. To jest tylko kwestia czasu.
W czerwcu tego roku rabini zorganizowali w Warszawie zjazd, na którym zastanawiali się na co wydać te 300 mld $,jakie
żądają od Polski żydowscy "rabusie" z Przedsiębiorstwa Przemysłu Holokaustu w USA.
Rabini ustalili, że część tych pieniędzy trzeba przeznaczyc na edukację religijną żydowskiej młodzieży, która napłynie do Polski.
Ma powstać sieć religijnych szkół żydowskich w Polsce dla młodzieży z Izraela.
Co to oznacza? Rabini liczą się z masowym napływem młodzieży żydowskiej do Polski, (polski emigrancie, kto cię wygnał z Polski na saksy byś zrobił miejsce dla starszych i mądrzejszych?).

To tylko ilustruje, że przygotowania trwają. Proszę zauważyć, że ani telewizja rządowa ani telewizje nierządne na ten temat nie zająknęły się.
Tylko Polonia amerykańska podjęła działania gestu rozpaczy lobbując w Kongresie by złodziejska ustawa 447 Just nie została uchwalona.
Oficjalne czynniki rządowe a ściślej minister rządu "dobrej zmiany" i prezydenta RP Marek Magierowski spowodował, że część działaczy polonijnych wraz z Prezesem KPA Frankiem Spulą zrezygnowała z propolskich działań i zaniechała poczynań mających na celu niedopuszczenie do uchwalenia ustawy 447.
Minister Magierowski, prezes Spula i część działaczy polonijnych zachowali się jak dywersanci.


Dalszy ciąg: do wysłuchania na YouTube w linku jn.

https://www.youtube.com/watch?v=hEje0XuZRBY

ad vovem:
W nagrodę pan Marek Magierowski został ambasadorem Polski w Izraelu. Czyżby pan ambasador strzegł bardziej Izraelskich niż polskich interesów....
Na to wygląda. Raczej reprezentuje Izrael ze względu na swoje koszerne korzenie i jednoznaczne w wymowie decyzje.
Źle dzieje się gdy o polskich sprawach negocjują tylko Żydzi z Żydami, tak jak to miało miejsce podczas wizyty delegacji "polskiej" w Izraelu w sprawie wymuszenia przez Izrael zmian w polskiej ustawie o IPN....
Ciekawe czy Polacy wymuszą na Izraelu zmiany w ustawach izraelskich szkalujących dobre imię Polski i Polaków?
Odpowiedź izraelska byłaby tylko jedna "paszli won". Jaki wniosek?
Żydzi mają w Izraelu swój żydowski rząd. A Polacy w Polsce.... nie mają.

Aaron Waxmann

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Czerwca 1295 roku
Przemysł II został koronowany na króla Polski w Gnieźnie. Od tego dnia Orzeł Biały jest symbolem Polski.


26 Czerwca 1953 roku
Nikita Chruszczow przeprowadził zamach stanu w Moskwie. Aresztowano Ławrientija Berię.


Zobacz więcej