Niedziela 20 Października 2019r. - 293 dz. roku,  Imieniny: Ireny, Kleopatry

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 11.11.18 - 10:58     Czytano: [512]

Pokonamy Współczesną Targowicę

Na naszych oczach dzieje się historia i 11 listopada 2018r. będzie tego dobitnym potwierdzeniem, bo to będzie Marsz dla Ciebie Polsko. I na nic zdadzą się igrzyska antypolskości i manipulacji takiej jak te w Łodzi z udziałem byłego premiera Donalda Tuska.


Pokonamy zdradę, zaprzaństwo i pogardę dla wszystkiego tego co polskie, tradycyjne i chrześcijańskie. Przywrócimy prawdziwy blask dawnemu hasłu: Bóg, Honor i Ojczyzna, właśnie w 100 - Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Donald Tusk powinien wiedzieć, że Ojcem naszej Niepodległości jest nie tylko Józef Piłsudski, ale też Roman Dmowski, Ignacy Paderewski, a przede wszystkim tysiące młodych Legionowych Chłopców i Orląt Lwowskich, którzy złożyli wielką daninę krwi i życia za naszą Ojczyznę. Ojcem zaś naszej wolności, wbrew temu co wmawia Polakom Tusk jest nie tyle Lech Wałęsa, co Anna Walentynowicz Andrzej Gwiazda, Krzysztof Wyszkowski czy Andrzej Rozpłochowski, a przede wszystkim Św. Jan Paweł II, Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko, Kardynał Stefan Wyszyński i miliony zwykłych członków Solidarności i basta panie przewodniczący Tusk. Polskość znaczy właśnie Normalność panie przewodniczący RE, a to z kolei oznacza szacunek i miłość do Biało-Czerwonej, do naszej historii, do Krzyża i Orła i to pokażemy całemu Światu 11 listopada 2018r. - wbrew pańskiej awersji do Polskości.

Obowiązkiem każdej władzy jest szukanie porozumienia, ale z tymi którzy własną Ojczyznę kochają i tego porozumienia naprawdę chcą, bo trzeba to czuć głęboko w sercu i umieć wyrazić i wyśpiewać polskie dzieje polskim duchem, a nie obcą, fałszywą narracją - panie premierze Tusk. Kto w małych sprawach nie był uczciwy i wierny Rzeczpospolitej, ten i w wielkich nie będzie. Bowiem 11 listopada 2018r. nie tylko o Nas - współczesnych chodzi, ale jak pisał wielki, polski wieszcz i patriota J.Słowacki „o, tę myśl, co narody rodzi”. Jesteśmy Narodem, który tak jak inne domaga się szacunku i chce suwerennego głosu w Europie, nie przeciwko niej, ale chce też mądrej dumy z własnego, odzyskanego państwa, a nie kłamstwa i pogardy, które tak często serwuje nam były premier Tusk i jego polityczna ferajna i to nawet w przeddzień tego - Wielkiego, Polskiego Święta. Szczęść Boże Naszej Ojczyźnie.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce

Wersja do druku

Jan Orawcz - 18.11.18 17:47
Pani Karolino, nic dodać nic ująć w Pani widzeniu polskich
obecnych spraw! Widać,że nasze Kochane Polki mają bardzo
celne widzenie splotów naszej polskiej egzystencji-po sowieckiej
okupacji.Gratuluję jako Polak z krwi kości!

Lubomir - 18.11.18 9:53
Zaczął nam przeszkadzać religijny rygoryzm - wynoszony z domów. Zaczęliśmy stawać po stronie mieszaniny komunizmu, chaosu i anarchii. Zaczęliśmy opowiadać się po stronie liberalizmu. Liberalizm pozwalał dochodzić do dobrobytu - na skróty. Dzisiaj bardzo często żyjemy na kredyt z post hitlerowskiego 'Deutsche Banku' i wydaje się, że to bardzo nas bawi. Dekalog przestał nam być potrzebny do czegokolwiek. Autorytetem stał się malwersant z 'Listy Najbogatszych' Nic zatem dziwnego, że wśród zadowolonych inaczej, niemiecki konfident - czuje się jak u siebie w domu

Karolina M - 17.11.18 21:35
No cóż,dość póżno myślimy o powrocie do naszych ojczystych wartości -na czele z nasza wiara w Boga. Niedawno temu, wybieraliśmy do sterów RP
takich cwaniaczków jak Tusk i jemu podobnych.A oni znali się na sterowaniu
państwem jak wilk na gwiazdach! Proszę w jakim stanie zdał Polskę ten cały
historyk D.Tusk! Nawet z nienawiści stratował Stocznię Gdańską- jako kolebkę
Solidarności! I do tej pory naiwni Polacy nie rozliczyli go za świadomą ruinę
gospodarcza Polski! Stocznię Gdańsk zupełnie spłaszczył! No i jest dalej fajnie!
A to o tym śwadczy,że nadal zbiry mają się w Polsce bardzo dobrze! Tylko
czekać tej chwili jak D.Tusk zostanie Prezydentem RP.Pono na to stanowisko
ostatnio zachorował! Ma wyrażny zamiar spłaszczyć Polskę jak kiedyś Stocznię,
Gdańską czyli Kolebkę Solidarności!

Ania - 16.11.18 13:39
Ciągle musimy sami poznawać naszą historię, wyciągać wnioski i przewidywać przyszłość.
Propaganda historyczna z Dzierżyńskiego zrobiła POLSKIEGO SZLACHCICA, KATA SŁOWIAN ROSYJSKICH.
Rzeczywistość jest całkiem inna.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/falszywi_polacy_selman,p1864870805

Dlatego każdego, którego instaluje się nam do władz trzeba sprawdzać do pięciu pokoleń wstecz, gdzie przebywał za granicą, kto go finansował.
To co się u nas teraz dzieje zostało dawno zaplanowane przez ekipę Paula Wolfowitza.

Lubomir - 16.11.18 8:28
Najwyraźniej Herr Tusk miał zagrać rolę współczesnego Janusza Radziwiłła z Litwy. Miał wyprowadzić Pomorze z Rzeczypospolitej Polskiej, niczym nazywany obecnie Jonasem Radvilasem - Radziwiłł, miał wyprowadzić Litwę ze struktur Rzeczypospolitej Polskiej. Oczywiście historycy niemieccy czcili by go jako niemieckiego bohatera, z niemiecko brzmiącym nazwiskiem Thuzk. Innego, logicznego wyjaśnienia zachowania tego antypolaka w czasie jego gdańskiej, warszawskiej i brukselskiej 'kariery' - po prostu nie ma i nie może być! Dla kierowniczego sprawstwa - żadnej Piątej Kolumny, nie ma usprawiedliwienia! Sabotaż to nie patriotyzm. Chyba, że patriotyzm niemiecki, w przypadku sabotowania Polski, Polaków i polskości!

Wszystkich komentarzy: (5)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

20 Października 1947 roku
Przywódca PSL Stanisław Mikołajczyk potajemnie opuścił kraj.


20 Października roku
Międzynarodowy Dzień Kontrolera Ruchu Lotniczego


Zobacz więcej