Piątek 18 Października 2019r. - 291 dz. roku,  Imieniny: Hanny, Łukasza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 15.01.19 - 18:10     Czytano: [513]

Morderca prezydenta Gdańska

Prasa niemiecka aż zachłystuje się od doszukiwania się powiązań kryminalisty - z prawą stroną polskiej sceny politycznej. Takie nadmierne zainteresowanie się polską tragedią i próby grania przez Niemców - tym tematem, mogą jedynie skierować podejrzenie na niemieckie inspiracje, intrygi i prowokacje.

Płatny morderca, niejeden raz robił obcym - potrzebną im politykę. Później albo ginął, albo znikał nie wiadomo gdzie. Polska Prawica krok po kroku buduje coraz lepsze relacje w Europie i poza nią. Wzór z polskiej polityki może być modelowym rozwiązaniem także dla państw spoza naszego kontynentu, np. dla Izraela, czy dla umęczonej Syrii.

Dla Niemców popularność Polskiej Prawicy, przekreśla ich podstępne plany o niemieckiej dominacji na kontynencie europejskim. Ba, Polska Prawica coraz bardziej naciska i coraz bardziej precyzuje obowiązek płacenia niemieckich odszkodowań wojennych dla Polski. Korzystając z wzorców Polaków - w temat odszkodowań od Niemców, coraz bardziej angażują się państwa ograbione i demograficznie przetrzebione przez niemieckich najeźdźców i okupantów.

Zatem Niemcy robią wszystko, żeby Polską Prawicę skompromitować w oczach samych Polaków. Za sprawą koszmaru związanego ze śmiercią prezydenta Gdańska, być może według niemieckich przewidywań - Polacy mają dojrzeć do tego, by w przyszłości głosować na opcję proniemiecką a nie antyniemiecką. No chyba, że Polacy wysilą się na samodzielne myślenie i odkryją niemiecką grę.

Dużo tej cynicznej gry Niemców, było przy typowaniu Gdańska i przemysłu stoczniowego na miejsce niekończących się strajków i dużo tej niemieckiej gry było przy sterowaniu Platformą Obywatelską. Dziwnie zawsze duży procent głosujących za Platformą, rekrutował się spośród osadzonych w zakładach karnych. Im raczej nigdy nie marzyło się w Polsce, ani skuteczne prawo, ani jakakolwiek sprawiedliwość czy uczciwość. Pewnie jakieś wyjątki i tutaj można byłoby znaleźć. Ale raczej należałoby mówić o wyjątkach, a nie o regule. Statystycznej regule pasował stan chaosu i liberalnej anarchii. Stan ciągłego przyzwolenia - na zachowania kryminalne.Lubomir

Wersja do druku

Ricky Dick. - 23.01.19 8:34
Cejrowski: Śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin. Był okropnym typem jako prezydent ( na facebook).

Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin, wszyscy zobowiązani płakać.
- Na takie słowa po zabójstwie prezydenta Pawła Adamowicza pozwolił sobie Wojciech Cejrowski.
- To, że został zadźgany nożem jest okropne, ale nie zmienia faktów: a fakty są takie, że Adamowicz był okropnym typem jako prezydent Gdańska
- dodaje.

- Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły - pisze Cejrowski.

Oberwał też Jerzy Owsiak. Wg Cejrowskiego, jako prezes Fundacji WOŚP jest osobiście odpowiedzialny za koncert w Gdańsku.

- A Owsiak zachowuje się potwornie zwalając swoje winy na bezbronną kobietę, która ulepiła jego figurkę z plasteliny. To Owsiak, jako prezes fundacji, był osobiście odpowiedzialny za swoją imprezę, za jej zabezpieczenie przed nożownikiem - napisał na Facebooku.

Niezależna prokuratura powinna zbadać wątek odpowiedzialności karnej Jerzego Owsiaka za stan zabezpieczenia swojej imprezy.

Źródło: Facebook

Aaron Waxmann - 21.01.19 11:40
Pan Adamowicz już nie stanie przed sądem ziemskim. Stanie przed obliczem Boskim. Szkoda, bo przed śmiercią liczyłem, że stanie przed sądem za swe czyny niezgodne z prawem.
Niech mu ziemia lekką będzie. +Panie, świeć nad jego duszą+. +Amen+

Kto ciągnął samolot liną na pasie startowym? Był tam również Adamowicz. Gdańsk to układ mafijny , który należy rozbić. PiS źle robi , że nie wystawia kandydata. Wygląda jakby dzielił się terenami wpływu jak gangsterzy. Gdańsk należy przywrócić Polsce i obywatelom. Platforma Oszustów to volksdojcze, sprzedawczyki i niemiecka agentura.

Nie wspominam już dyspozycyjnych na telefon sędziów z sądu wojewódzkiego w Gdańsku, Amber Gold, itp, itd.

MariaN - 18.01.19 22:13
Tak Niemcom jak i Putinowi zależy na tym aby w Polsce panował chaos, dlatego cały czas wtrącają swoje 5groszy. Nie wystarczy im to, że mają tu swoich agentów, jeszcze otwarcie partycypują w naszych sprawach narodowych poprzez prasę, organizacje kulturalne. prowadzą na smyczy spory procent naszego społeczeństwa, a wszystko przez to, że ludziom nie chce sie poznać prawdy. Ogladają jakies tvn-y, czytają gazete Fakt na przykład i plotą pózniej głupoty i wybierają antypolaków do rad czy parlamentu. Obecny rząd zbyt liberalnie, delikatnie podchodzi do spraw bezpeczeństwa naszego kraju i może to się zemścić, oby nie.

Ania - 18.01.19 8:40
Oprócz badania mordercy na to czy był poczytalny należy zrobić pewniejsze badania na zawartość narkotyków.
Jeżeli wyjdzie, że to jest narkoman należy odnaleźć jego "aptekarza".

Agamemnon - 17.01.19 20:10
ad memoriam

z zapisków na portalu: Przestępczość władzy

wtorek, 4 września 2012
Tussistowcy z Pawłem Adamowiczem na czele dopuszczają się aktu wypędzenia ludności zamieszkałej w centrum Gdańska z ich domów.

Tussistowskie bojówki obrzuciły kamieniami
protestujących strajkiem głodowym przed Urzędem Miejskim - straż miejska nie reagowała.

Jan Orawicz - 17.01.19 19:17
Panie Lubomirze - tak faktycznie ma się ta tragedia prezydenta
Gańska Adamowicza.Niemcy niechaj pilnują swoich nosów!! Od
wieków dali się poznać dookolnym narodom - jako wyjątkowe
bezduszne plemię,napadające na swoich sąsiadów! Ja jako mały
Polak, żyjący na Pomorzu widziałem tych niemieckich bandytów
w 1939r,co to z mej miejscowości w sposób okrutny mordowali
mieszkańców Była to leśna wioska Łażyn w Puszczy Bydgoskiej
pod Solcem Kujawskim.W okrutny sposób mordowali harcerzy RP
z tej leśnej wioski.Nie pisze jak ich mordowano,bo wrażliwi
czytelnicy zalali by się łzami!! Od tamtej pory - samo słowo Niemiec
mną telepie! Mordowali także starsze osoby! Nadmieniam,ze ta
leśna wioska po wojnie zniknęła.Jej miejsce zarasta już dość wysoki
las.Można ją odszukać na przedwojennych mapach.

Wszystkich komentarzy: (6)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Października 2001 roku
Jan Chrapek, polski duchowny katolicki, biskup radomski, zginął w wypadku samochodowym (ur. 1948)


18 Października 1922 roku
Działalność rozpoczęła rozgłośnia radiowa BBC.


Zobacz więcej