Wtorek 11 Sierpnia 2020r. - 224 dz. roku,  Imieniny: Luizy, Włodzmierza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 28.05.19 - 21:04     Czytano: [544]

Prowokator piekłoszczyk


Przy okazji „wykładu” Donalda Tuska na UW ujawnił się jeden z ideologów Koalicji Europejskiej. Od dłuższego czasu media i społeczeństwo domagają się od totalnej zmowy jakiegoś programu, a ta ani be, ani me, ani kukuryku. Z przecieków wiemy, że ceni ideologię LGBT, co świadczy o tym, że łączy ją jedynie tematyka płciowa. Jest to argument podniecający, lecz niewystarczający, by traktować ją poważnie..W wystąpieniu Leszka Jażdżewskiego jako supportera Tuska pojawił się silny motyw antyklerykalny. Armata wytoczona przeciwko Polsce – od tysiąca lat chrześcijańskiej, wiernej Bogu – przytłumiła referat Tuska. Wykładowca padł ofiarą swego przedmówcy. Jażdżewski, piekłoszczyk pierwszej klasy, odmówił Polakom prawa do swej wiary, do tożsamości, do swej historii. Tusk po nim wypadł blado. Gaworzył o wszystkim i o niczym, popisując się nowinkami z wielkiego świata, kokietując zgromadzone fanki.

Prawdziwy, do tej pory skrywany temat nadchodzących dwóch kampanii wyborczych, został ujawniony przez figuranta. Nie jest możliwe, by przed mocno reklamowanym wystąpieniem „króla Europy” ktoś chlapnął sobie, co mu ślina na język przyniosła. Temat musiał być zaklepany przez samego wykładowcę. Zapewne w celu prowokacji, bo to ulubiony zabieg tego polityka. Co z tej prowokacji konkretnie wyniknie, obecnie nie odgadniemy, bo jak pamiętamy z minionych przypadków, są to piętrowe konstrukcje, czytelne po pewnym czasie

Walka o Polskę ma się odbywać na kościelnym podwórku. Na polu socjalnym totalna opozycja nie ma szans, w sprawach finansów jest skompromitowana, w gospodarce ma zero pomysłów. A przecież oni muszą nakręcać złe emocje, wściekłość, wykorzystać dorobek Palikota i Niesiołowskiego, nikczemność peerelowskich kast. Potrzebują dopalaczy, by podburzać i szczuć ludzi na siebie. Od dawna wiemy, że Polakami gardzą, że polskość to dla nich nienormalność. Polacy powinni się zajmować co najwyżej zbieraniem szparagów u bauera.

Ta formacja polityczna naprawdę nazywa się: Koalicja Antypolska. Religię traktuje instrumentalnie. Niestrudzony Tusk po paru dniach w Poznaniu bronił swego koleżki z piekła rodem argumentem wolności słowa… Ciśnie się na usta niejedno słowo!

Felieton ukazał się w 19. numerze tygodnika „Sieci”.

Jan Pietrzak

Wersja do druku

Lubomir - 30.05.19 22:47
Kiedy w systemie brytyjskiej oświaty zaczęto poświęcać bardzo dużo czasu problemom związanym z Hitlerem i III Rzeszą, Brytyjczycy zaczęli alarmować opinię publiczną, że następuje...'hitleryzacja' oświaty. Czy swoista nad-obecność w Polsce tematów pedofilskich i pokrewnych, nie ma na celu totalnego zdemoralizowania Polaków i Polek? Czy tylko Biedroń i jego zboczona tzw. wiosna cieszą się niemieckim wsparciem finansowym? Czy Mister Soros stał się nagle obrońcą Europy chrześcijańskiej?

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Sierpnia 1892 roku
Urodził się Władysław Anders polski generał i polityk. Naczelny Wódz Polskich Sił Zbrojnych w latach 1944-45 (zm. 1970)


11 Sierpnia 1920 roku
Rada Obrony Państwa ustanowiła Krzyż Walecznych - polskie odznaczenie wojskowe.


Zobacz więcej