Piątek 27 Listopada 2020r. - 332 dz. roku,  Imieniny: Franciszka, Kseni

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 09.10.19 - 22:22     Czytano: [486]

Jałowy antypis

Opozycja chce rewolucji kulturowo-cywilizacyjnej, POKO i jej celebryci najwyraźniej chcą zniszczyć tradycyjną, polską rodzinę, naszą kulturę i wiarę.

Ostatnie wystąpienia posłanki PO Małgorzaty Kidawy-Błońskiej coraz bardziej przypominają groteskowe występy premier Ewy Kopacz - być może kandydatka na premiera nie wie o tym, że Titanic nie zatonął z powodu kłamstwa i obłudy, a tym bardziej, że nie była to wina PiS-u. Ma jednak Kidawa-Błońska rację kiedy mówi, że „jeśli jest wina, osądzić”, to prawda ten ogrom win rządu PO-PSL już dawno powinien być osądzony. Polacy osądzą go skutecznie 13 października.

To źli ludzie właśnie z PO i KO zamienili politykę w jad, wojnę i nieustanne kłamstwa, w pogardę wobec najsłabszych i najbiedniejszych, wobec tych żyjących, nie tylko w Tczewie, ale nawet wobec tych niedawno zmarłych. To nie rządy PiS są jak Titanic, jak chciałaby to widzieć Kidawa-Błońska, to 8 lat rządów PO-PSL, rządów złych i często nieuczciwych ludzi było jak góra lodowa, nieczuła na ludzkie sprawy, zabójczo groźna dla siły i suwerenności polskiego państwa. To była góra lodowatych kłamstw, jadu i nikczemności, który nie ustał nawet 10 kwietnia 2010r. gdy krwawiły i pękały serca milionów Polaków, jak i później gdy plugawiono i bezczeszczono krzyż na Krakowskim Przedmieściu, ale też później gdy próbowano w grudniu 2016 r. dokonać puczu w Sejmie, czy gdy oklaskiwano na Uniwersytecie Warszawskim bezbożne ataki na wiarę i tradycję Polaków. Wówczas ci „dobrzy” ludzie z PO i KO jakoś nie apelowali o żaden detoks, nie ostrzegali przed „spaloną ziemią” o czym dziś tak chętnie mówi Grzegorz Schetyna i Małgorzata Kidawa-Błońska.

Dziś potrafią już tylko bezczelnie łgać, że „Polki nie mają gdzie rodzić, a w aptekach zabrakło lekarstw”. Polacy to już wiedzą, że ze złymi ludźmi, którzy nie potrafią rządzić i nigdy nie mają wyrzutów sumienia, nie będzie dobrego państwa, ani tym bardziej państwa dobrobytu. Wyjątkowo pogardliwe i głupie wystąpienie na konwencji PO i KO byłego prezydenta Lecha Wałęsy, obrażająca pamięć pochowanego zaledwie wczoraj Kornela Morawieckiego, oskarżonego przez Wałęsę o zdradę, to tylko dowód na to, że kontakty Wałęsy z cywilizacjami z odległych galaktyk nie pozostają bez wpływu na jego stan myślowy i publiczne wypowiedzi.

Ta nikczemność i podłość w wykonaniu Wałęsy to nic nowego. Kornel Morawiecki nie donosił przecież na kolegów, nie otrzymywał pieniędzy od SB, nie pijał z generałem Kiszczakiem, nie bronił generała Jaruzelskiego, „nie wygrywał” w Toto-Lotka, nie kłamał, nie kluczył, nie pomawiał innych, choć nie nosił Matki Boskiej w klapie. Ten wielki mentor PO i KO, były prezydent Wałęsa zrobił wreszcie na ostatniej, prostej kampanii, na konwencji PO coś pozytywnego, wbijając nóż w plecy opozycji i dodając jeszcze punktów procentowych i tak już wysokim notowaniom rządzącej partii swym haniebnym i szokującym wystąpieniem. Być może do wystąpienia kandydatki na premiera PO Kidawy-Błońskiej na ostatniej konwencji najlepiej pasowałaby piosenka Maryli Rodowicz „Małgośka”, to wydaje się jednak, że orkiestra z Titanica zagra PO i KO prawdziwy, polityczny marsz żałobny już za tydzień.

Rzeczywiście ma rację Małgorzata Kidawa-Błońska gdy mówi, że „ludzie w kraju mają podobne obawy i troski” - jak najbardziej: boją się i to bardzo powrotu do władzy PO - PSL, wiedzą już czym im to grozi i jak kosztowne będzie to dla portfeli milionów Polaków.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce

Wersja do druku

Tadeusz P - 11.10.19 20:28
Tych spod czerwonych chorągiewek Polacy odstawili
na margines! Obywatele RP wreszcie odetchnęli od
zlewaczonej armii obłudników i złodziejaszków po PZPR
obecnie skrytych pod tzw.Platformę Obywatelską!
Wstydu nie macie Czerwoniaki!!!!

MariaN - 11.10.19 15:06
Opozycja zaklina rzeczywistosc wmawia ludziom ze w Polsce jest coraz gorzej, czasami w programach tv wydaje sie ze platfusi i niby lewica przespali ostatnie 4 lata i są nadal za ich rzadzenia, gadają takie glupoty ze normalnie myślący czlowiek az sie zastanawia czy nie śni. Rzucają obelgami, oskarżają prawice o wyssane z brudnego palucha niestworzone rzeczy. Bolek odlecial juz dawno, sam nie wie kogo poprzeć, wszyscy sie bronią i nie chcą pocalunku śmierci, a pisowcy robią swoje, zmieniają kraj, zapowiadają dobrobyt. Opozycja traktuje wyborców jak stado idiotów, ciekawe czy to odbije sie na wynikach wyborów. Juz za kilka godzin cisza wyborcza i nareszcie. Jak ludzie pojdą na wybory i frekwencja będzie ponad 65 proc. to PiS zdobędzie 49 proc. partia obludy 18, sld 13 a psl 4.96

Wszystkich komentarzy: (2)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

27 Listopada 1953 roku
Urodziła się Edyta Geppert, piosenkarka, (Jaka róża, taki cierń, Kocham cię życie)


27 Listopada 1875 roku
Urodził się Władysław Orkan, polski pisarz (zm. 1930)


Zobacz więcej