Wtorek 11 Sierpnia 2020r. - 224 dz. roku,  Imieniny: Luizy, Włodzmierza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 23.02.20 - 21:11     Czytano: [551]

„Sok z Buraka” atakuje prezydenta

Profil hejterski "Sok z Buraka", którego administratorem jest Marcin Mycielski, członek sztabu wyborczego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, zaatakował Andrzeja Dudę w obrzydliwy sposób. Czy kandydatka PO na prezydenta, która tak często apeluje o powstrzymanie hejtu, nie ma nic przeciwko takim atakom jednego z jej sztabowców?

Administrator hejterskiego profilu w mediach społecznościowych "Sok z Buraka" Marcin Mycielski został niedawno jednym z szefów kampanii kandydatki Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Wydało się to dzięki jednemu z byłych europosłów PO, a później informację potwierdził sam Mycielski. To wieloletni współpracownik Fundacji Otwarty Dialog. Był również aktywnie związany z Komitetem Obrony Demokracji, będąc „pełnomocnikiem KOD do spraw zagranicznych” i „współzałożycielem KOD International”. Współpracował z "Gazetą Wyborczą", był jej brukselskim korespondentem. W przeszłości Mycielski miał tworzyć kampanię wyborczą dla byłego działacza PZPR Marcina Święcickiego.

Dziś "Sok z Buraka" w obrzydliwy sposób zaatakował prezydenta Andrzeja Dudę sugerując, że w 2015 roku był w trakcie rozwodu i romansował ze swoimi studentkami, gdy był wykładowcą.

Do tego wpisu odnieśli się dziennikarze, którzy pytają Małgorzatę Kidawę-Błońską i Bartosza Arłukowicza, czy utożsamiają się z takimi wpisami.

Niezależna.pl

Wersja do druku

Lubomir - 29.02.20 13:13
Panie Władysławie, niejednokrotnie zabierałem na tym Forum głos - w tej sprawie, o której Pan pisze. Podobny do tej naszej nieszczęsnej Platformy Obywatelskiej przyczółek - próbowano zainstalować w Kaliningradzie. Najwyraźniej zabiegali o to Niemcy. Na pewno nie była to polska inicjatywa i na pewno nie chodziło o restytucję Królewca i Województwa Królewieckiego. Podobnie rzecz miała się z 'Solidarnością' na Nizinie Pruskiej. Tam bardzo dużo mniejszości niemieckiej kręciło się wokół tej, niby polskiej idei. Niemcy zawsze usiłują wszystko przegiąć na swoją korzyść. Niemcy każdorazowo usiłują wykorzystać nas, jako króliki doświadczalne - do testowania reakcji Rosji. Obyśmy zawsze potrafili być mądrzy przed szkodą. Obyśmy nie dali nabierać się na niemieckie intrygi i prowokacje.

W.Kubicki - 28.02.20 23:08
Tak szczerze powiedziawszy,to całe zbolszewizowane PO.a ściślej
Platforma Obywatelska w czerwonym kolorze nie powinna istnieć
w naszej Kochanej Rzeczypospolitej Polskiej!!Mało mieliśmy po wojnie
narzuconej nam komuny przez okupanta ZSRR???!! Jako Polak z USA
nie mogę tego zcierpieć,bo byłem ukrytym przeciwnikiem PRL,a póżniej
aktywny członkiem NSZZ Solidarność!

W.Kubicki - 26.02.20 21:48
No cóż- lewactwo zawsze się posługuje obłudą w swoich
działaniach politycznych itp.Ten cały M.Mycielski jest tego
widocznym przykładem! Ale,co tutaj pisać czy gadać,bo
prawdziwi Polacy spadek po komunie w postaci PZPR,ZSLitp
maja g d z i e ś!!!!

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Sierpnia 1892 roku
Urodził się Władysław Anders polski generał i polityk. Naczelny Wódz Polskich Sił Zbrojnych w latach 1944-45 (zm. 1970)


11 Sierpnia 1920 roku
Rada Obrony Państwa ustanowiła Krzyż Walecznych - polskie odznaczenie wojskowe.


Zobacz więcej