Piątek 18 Września 2020r. - 262 dz. roku,  Imieniny: Irminy, Stanisława

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 02.03.20 - 23:30     Czytano: [515]

Sprofanowali godło, flagę i hymn

Coś obrzydliwego! Działacze LGBT przybyli przed sanktuarium św. Ojca Pio przy ulicy gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” na warszawskim Gocławiu, aby zaatakować tam odprawiającego mszę za Żołnierzy Wyklętych abp Marka Jędraszewskiego. Działacze LGBT sprofanowali godło i flagę Polski, nie uszanowali też polskiego hymnu, podczas którego obrażali abp Jędraszewskiego, a także zakłócali Mszę. Na miejscu był m.in. Bart Staszewski, działacz LGBT, który dokręcał do znaków tablice „strefa wolna od LGBT”, a także posłanka Lewicy Hanna Gil-Piątek.

W momencie oddawania czci Żołnierzom Wyklętym i przypomnienia postaci gen. Augusta Fildorfa-Nila, działacze LGBT wykrzykiwali:
Wolność, równość, akceptacja!

Uczestniczka demonstracji przez megafon wykrzykiwała oskarżenia wobec abp. Jędraszewskiego.
Oskarżam go o każdy akt agresji, który spotyka osoby LGBT+! Oskarżam go o to, że jest jednym z tych, którzy spowodowali te akty! Przemoc symboliczna obecna w Kościele katolickim, przyzwolenia na hejt
— mówiła.

Gil-Piątek: Posłowie Lewicy będą bronić społeczności LGBT

Na miejscu była posłanka Lewicy Hanna Gil-Piątek, która wygłosiła wystąpienie.
Dziękuję Wam, że tu jesteście. Anna Maria Żukowska mówiła do Was, ja też powiem kilka słów do arcybiskupa – serdecznie witamy Pana na naszej demonstracji, gdzie chcemy powiedzieć, że sprzeciwiamy się temu, żeby jednych ludzi oddzielać od drugich nienawiścią, bo to oznaczały Pana słowa o tęczowej zarazie
— powiedziała.

Wszyscy posłowie i posłanki Lewicy, i nie tylko, będą bronić społeczności LGBT!
— podkreśliła Hanna Gil-Piątek.

Działacze LGBT wykrzykiwali swoje hasła w czasie odśpiewania Hymnu Polski przez uczestników uroczystej Mszy.

Co wyjątkowo bulwersujące, uczestnicy demonstracji LGBT zakłócali przebieg Mszy. W czasie, gdy wierni zmawiali modlitwę „Zdrowaś Maryjo”, działacze LGBT krzyczeli:
Wolność, równość i siostrzeństwo!

Następnie odpalili pieśń włoskich partyzantów antyfaszystowskich „Bella ciao”, zapowiedzianą z megafonów jako „antyfaszystowski hymn”, uniemożliwiając wiernym normalny przebieg modlitwy.

To obrzydliwe, że działacze LGBT i ich sympatycy, mówiący tyle o tolerancji, nie potrafią uszanować wrażliwości innych ludzi i z taką łatwością profanują symbole narodowe, Hymn Polski oraz przeszkadzają w przebiegu Mszy.

wPolityce.pl

Wersja do druku

Kazik R - 10.03.20 21:34
Widać wszędzie w kraju,że czerwonych głupków nam nie brakuje!!
To bardzo przykry spadek po PRL!!! Oni chcą pełnego powrotu ich
komuszej PZPR,a także ZSL itp. No ćóż tawarisze chcą sobie w
Polsce prosperować po staremu! Ale nie ich doczekanie!!!!

W.Kubicki USA - 08.03.20 22:47
No cóż, przygłupów w ludzkiej skórze u nas nie brakuje!
Taki mamy spadek po PRL,a ściślej po komunie! Nawet
tym pustym łbom wadzi nasza wiara w Boga - udokument-
towana wieloma zjawiskami nadprzyrodzonymi,które są
namacalnymi dowodami na istnienie Boga! Osobiście jako
1O letni chłopiec wraz z moim rodzicami w czasie wojny i
świstu kul i spdających bmb przeżyłem 3 zjawiska nad-
przyrodzone,które pozwoliły mi z rodzicami i rodzeństwem
we wrześniu 1939r przeżyć gehennę pod Sochaczewem i
pod Warszawą w czasie ostrzeliwania nas uciekinierów przez
Niemieckie samoloty! Sporo nas uciekających cywilów tam
poległo!

Karol - 08.03.20 9:43
https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_„Hiacynt”

"Polskie prawo karne przestało karać stosunki homoseksualne w 1932. Stosunek władz komunistycznych wobec kontaktów homoseksualnych był jednak negatywny .....PRL-owscy i radzieccy naukowcy - kryminolodzy, psychiatrzy czy prawnicy - w większości uważali homoseksualizm za patologię społeczną, uzasadniając ten pogląd argumentami podobnymi do argumentów odwołujących się do praw naturalnych. Środowiska homoseksualne były pod stałą obserwacją MO i SB co najmniej od połowy lat 60., pierwsze zaś teczki osobowe zaczęto zakładać w latach 70. Proceder ten został przerwany przez stan wojenny."

Olenka - 08.03.20 0:44
Lubomirze, jak ja wyglądam to nie twoja sprawa, ale tym swoim wpisem o mnie, o ludzkiej tragedii, o śmierci tysięcy ludzi, których już zabił wirus upodabniasz się właśnie do tego Urbana - brutala, który w obliczu pustych półek i brak żywności w polskich sklepach powiedział, rząd się sam wyżywi...
Nie życzę ci źle bo ty już gorzej nie możesz upaść. Piszę tylko abyś uważał na siebie i modlił się aby ten wirus nie dotarł do twojej Pipidówki i nie dopadł cię tam jako pierwszego.

Krystuam Maciewicz - 07.03.20 22:08
LGBT to nowy twór lewactwa w RP!! A no,bo
nie rozliczeni towarzysze i towarzyszki,
jako spadek po ich Sowieckiej PRL chcą w pełni
wskrzesić ducha PZPR,ZSL -u itp. w RP!!! Wyrażnie
pragną - ze wszystkich swoich komuszych dusz
zamienić Polskę w PRL!

Lubomir - 07.03.20 17:24
'Oleńko' a ty to mi wyglądasz na mściwego Jerzego Urbana albo Adasia Michnika. Jednego procenta - ani Oleńki, ani kobiecości, w tobie nie ma!

Karol - 07.03.20 16:30
Co do problemów z sercem jest taki bardzo dobry lek, strofantyna, niestety wycofany. Osoby po zawale lub przed powinny go mieć przy sobie by w razie ataku natychmiast go zażyć.
Ciekawe czemu znikają dobre sprawdzone medykamenty jak choćby witamina U, szampon Pregaine ?

Olenka - 07.03.20 13:15
Oby cię Lubomirze ten wirus nie dopadł jako kara Boża za ten idiotyczny wpis - w czasie kiedy tysiące ludzi traci życie - a wśród nich twoi ulubieni Włosi, a ponad 100 tysięcy walczy o przeżycie. Ten komentarz to szczyt twojego nieustannego ględzenia.

Lubomir - 06.03.20 17:37
Między dżumą a cholerą...Wygląda, jak gdyby treserzy opinii publicznej nagle zmienili front i stosowaną broń. Jak na rozkaz z centrali - ustała propaganda LGBT i już nawet nikt dzieci nie straszy smogiem. Teraz 24 godziny na dobę słychać budzące trwogę słowo: 'koronawirus'. Można odnieść wrażenie, że nigdy wcześniej ludzie nie chorowali i byli nieśmiertelni a teraz to wszystko odmienił ten biologiczny wirus. Ciekawe co będzie po tym koroniastym przybłędzie? Może informacje o gigantycznym meteorycie zmierzającym w kierunku Ziemi...? Chyba część Ziemian przekręciłaby się wówczas na zawał. Serce to przecież bardzo wrażliwy organ. A może to jacyś niezidentyfikowani mieszkańcy Czerwonej Planety - chcą sparaliżować życie na Ziemi? Zatem, precz z Marsjanami! Chcemy tu i teraz ziemskiej normalności a nie wariactwa, wymieszanego z paniką!

W.Kubicki - 05.03.20 2:45
Na co się pozwala temu bezkarnemu elementowi,
to się ma w naszym Nadwiślańskim Kraju!!! A gdzie
jest Władza Porządkowa w postaci Policji?!

Lubomir - 03.03.20 16:49
Sodomia to problem stary jak świat i trudno do jego wynalazców zaliczyć któregoś z krzykaczy spod znaku LGTB. Oczywiście jak wynika z dostępnej literatury - w przeszłości nawet sodomici mieli jakieś chociażby szczątkowe pojęcie wstydu. Dzisiaj obserwujemy totalny bezwstyd i zejście do poziomu czworonożnych, bezrozumnych stworzeń. Można jedynie dziwić się brakowi reakcji - na całkowite zdziczenie i demoralizację otoczenia. Czyżby do definicji wolności, należało przyzwolenie na totalne demolowanie naszej cywilizacji...?

Wszystkich komentarzy: (11)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18 Września 1939 roku
Okręt podwodny ORP Orzeł uciekł z Tallina.


18 Września 1861 roku
Zmarł Antoni Gorecki, polski poeta i bajkopisarz, powstaniec listopadowy i uczestnik wojen napoleońskich (ur. 1787)


Zobacz więcej