Niedziela 7 Marca 2021r. - 66 dz. roku,  Imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 06.07.20 - 17:55     Czytano: [709]

Prawda o Trzaskowskim!

Czy dziennikarze szkodzący rodzinie ułaskawionego to kanalie?Witam Państwa,

Rafał Trzaskowski krzyczy, że ma dość - może zapytają go Państwo czy ma dość na przykład tego, że gaz jest coraz tańszy dla nas Polaków i wielu innych rzeczy wprowadzonych przez Prawo i Sprawiedliwość/Zjednoczoną Prawicę, które poprawiły byt nas Polaków?

Czy dużo jest spraw w których Rafał Trzaskowski nie zmienił zdania? Był przeciw 500+, jest za. Był za wyższym wiekiem emerytalnym, jest za niższym. Był za przyjęciem uchodźców, już nie jest. Był za szybkim przyjęciem euro, jest za późniejszym. Był za ślubami homoseksualistów, teraz nie jest. Zatem nie wiadomo co tak naprawdę zrobi po wyborach, jest niebezpieczny. Trzaskowski jako prezydent to może być powrót skrajnej biedy, zatrzymanie wielkich inwestycji, koniec sojuszu z USA i zwrot w kierunku Berlina i Moskwy, reaktywacja pełnych patologii WSI oraz demoralizacja dzieci ideologią Gender/LGBT. Warto wiedzieć, że Trzaskowski nie spełnił ponad 90% swoich obietnic w Warszawie, choć rządzi już sporo czasu. Tymczasem prezydent Andrzej Duda zrealizował wiele obietnic wyborczych (swoimi projektami ustaw i podpisując ustawy) dzięki czemu wzrosły płace i poprawiła się sytuacja ludzi w najtrudniejszej sytuacji finansowej.

Zwracam się do mieszkańców polskich metropolii. Spora część z Was nie lubi PiS-u, Dudy, Kaczyńskiego, część na pewno też Polski jako takiej, chrześcijaństwo uważa za ciemnogród itd. . Trudno. Niemniej zastanówcie się nad tym, czy naprawdę chcecie by w dużych miastach działo się to co dzieje się obecnie w metropoliach amerykańskich (zauważcie, że nie na południu a właśnie w "liberalnych" dużych miastach), co dzieje się w Paryżu, Londynie. Naprawdę tego chcecie? Bo dokładnie to się stanie gdy oddacie głos na Trzaskowskiego. Ściągną Wam "każdą liczbę" uchodźców (czy raczej imigrantów) muzułmańskich i rozpętają chaos, wręcz wojny uliczne. Naprawdę myślicie że "kosmopolityzm" i "nowoczesność, europejskość" Was przed tym ochroni? Francuzów, Niemców, Anglików, Szwedów nie ochroniło tego typu podejście, tego typu wyznawane wartości, ich samochody, sklepy, dobytek były jednakowo niszczone i rozwalane, a ich kobiety są coraz częściej gwałcone. Nie wierzycie?

Przecież ważny polityk PO Cezary Tomczyk już niegdyś zapowiadał że są gotowi na każdą liczbę, przecież oni wykonają każdy rozkaz Berlina, przecież pod egidą warszawskiego ratusza niedawno przeprowadzono "warsztaty z działań ulicznych" pod nazwą "gimnastyka uliczna". Myślicie że jego i Platformę interesuje Wasz interes, Wasze bezpieczeństwo? Zastanówcie się nad oddaniem głosu. Nie chodzi tu bowiem o to kogo się lubi czy nie lubi a o przyszłość naszej Ojczyzny.

Co do nagłośnionego w mediach ułaskawienia: Prezydent nie ułaskawił pedofila lecz okazał miłosierdzie wobec ofiary pedofilii, uwzględniając jej prośbę o prawo do kontaktu z utraconym przed laty ojcem. Trzeba by mieć serce z kamienia, by takiej prośbie odmówić. Trzeba nie mieć serca, by z uwzględnienia takiej prośby drwić. - napisał Janusz Wojciechowski. Dodam, że ten skazany całkowicie się zmienił, jest teraz innym człowiekiem.

A jeśli ktoś jest obrońcą pedofilii to Rafał Trzaskowski, który bronił pedofila Polańskiego, który unika sądu i nie odbył kary. Zaś portal wPolityce.pl dotarł do rodziny mężczyzny, wobec którego prezydent Andrzej Duda zastosował prawo łaski. Konkubina mężczyzny przekonuje w rozmowie z portalem, że przez lata walczyła o możliwość ponownej próby stworzenia rodziny. Akt łaski dotyczył jedynie uchylenia zakazu kontaktowania się i zbliżania do ofiar. Jak zapewnił prezydent, przed podjęciem decyzji miał zgodne opinie pokrzywdzonej, która sama prosiła o zniesienie zakazu zbliżania się, miał przychylne ułaskawieniu opinie dwóch instancji sądowych i opinię prokuratora generalnego, który, znając wszystkie szczegóły, również opowiadał się za ułaskawieniem.

Portal wPolityce.pl dotarł do partnerki mężczyzny, wobec którego prezydent zastosował prawo łaski.– Prezydent nam pomógł, jestem mu za to wdzięczna. Nie chcę być wykorzystywana i pragnę żyć normalnie, w spokoju dla moich bliskich. Od lat walczyłam, pisałam pisma. Konkubent jest dzisiaj innym człowiekiem, który nam pomaga i chcemy z nim być. Apeluję, by dać nam spokój i nie zajmować się naszym życiem – mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl partnerka mężczyzny i matka ich córki.

Prokuratura Krajowa poinformowała w środę, że ułaskawienie nie dotyczyło kary pozbawienia wolności, a wyłącznie skrócenia orzeczonego na sześć lat zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonymi, czyli pełnoletnią dziś córką i jej matką oraz, że to one same wystąpiły z wnioskiem o skrócenie tego zakazu. Z komunikatu PK wynika, że pokrzywdzone argumentowały, że mężczyzna pracuje, pomaga finansowo swojej rodzinie i wspiera ją w życiu codziennym. Ponadto - według informacji, jakie przekazały - mężczyzna nie pije alkoholu, „co było wcześniej przyczyną konfliktów rodzinnych”. To samo co matka w rozmowie z TVP INFO mówi jej córka, mówi, że wybaczyła ojcu - zatem jak ocenić działanie dziennikarzy „Faktu” i innych mediów, które mogą zaszkodzić tej rodzinie czy nawet zniszczyć im życie? Czy inni dziennikarze powinni utrzymywać z tymi dziennikarzami kontakty towarzyskie?
TVP Info

Serdecznie Pozdrawiam
Filip Stankiewicz.........................................................
Z ostatniej chwili:
6 lipca 2020 r.


OŚWIADCZENIE POKRZYWDZONYCH PRZEZ „FAKT” KOBIET:

Szanowni Państwo!

Jesteśmy zwykłą rodziną, która - mimo ogromnego dramatu, jaki był w przeszłości Naszym udziałem próbuje poukładać swoje życie i stanąć na nogi. Wiele lat temu nasz tata dopuścił się strasznego przestępstwa. Do naszej tragedii doprowadziła jego choroba alkoholowa. Zanim w nią wpadł, był dla nas normalnym człowiekiem. Niestety jego alkoholizm doprowadził do dramatu. To my same poinformowaliśmy organy ścigania o tym, co się stało, a nasze zeznania doprowadziły do wydania sprawiedliwego wyroku, który w całości odbył.

Po długich latach, w czasie których nie kontaktowaliśmy się ze sprawcą naszego cierpienia, okazało się, że przeszedł skuteczną terapię i wyleczył się z alkoholizmu. Postanowiłyśmy, te każdemu - zwłaszcza członkowi najbliższej rodziny - należy się druga szansa. Tę szanse chciałyśmy dać także sobie i spróbować jeszcze raz - pomimo okropnej historii - stworzyć normalną rodzinę.

Wybaczyłyśmy i długo odbudowywałyśmy zaufanie. Dlatego wiemy, ze nasza tata i partner się zmienił. Zwróciłyśmy się do Pana Prezydenta o prawo łaski. Prawie dwa lata o nie nie zabiegałyśmy. Nie dla niego, bo on całą karę odsiedział w więzieniu co do jednego dnia, ale dla nas. Chcieliśmy tylko móc się z nim na co dzień widywać Nic więcej.

Jestem bardzo wdzięczna Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie, że dał nam szansę na normalne i spokojne życie. Wszystko wskazywało, że tak się stanie. Aż do ostatniego tygodnia. Nie spodziewałyśmy się, że nasze prawo do godnego życia i oderwania się od dramatycznej i smutnej przeszłości, zostanie tak bezwzględni złamane i wykorzystane do brudnej kampanii politycznej.

Publikacja dziennika „Fakt” spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Nikt nas przed nią o nic nie pytał, nie uprzedził, nikt nie próbował poznać naszego zdania. W brutalny sposób nasza cała rodzina została napiętnowana. Nikt nie zastanawiał się, ile już w życiu wycierpiałyśmy ani co oznacza bycie ofiara tego rodzaju przestępstwa.

Chcieliśmy po prostu zapomnieć o przeszłości i rozpocząć nowe życie.Dziś nie wiemy, co dalej z nami będzie. Czy będziemy mogły spokojnie żyć. Czy też poprzez naznaczenie nas przez bezwzględnych i złych ludzi zostaniemy na zawsze pozbawione szczęścia i spokoju.

Dziennikarze i politycy nie mają prawa tak działać. Nie mają prawa w taki sposób niszczyć psychiki zwykłych ludzi. Zdecydowaliśmy się złożyć pozew sądowy przeciwko wydawnictwu wydającemu „Fakt”, by sprawiedliwy wyrok pozwolił w przyszłości chronić inne rodziny. Ale także po to, by przekonać się, czy prawa polskiego obywatela znaczą więcej niż interesy, choćby najlepiej ustosunkowanych i najzamożniejszych, zagranicznych koncernów.


za: wPolityce.pl


.........................................................

Sławomir Nitras. Zobacz SPOTWersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

07 Marca 1911 roku
Urodził się Stefan Kisielewski ps. "Kisiel"; pisarz, publicysta, kompozytor (zm. 1991)


07 Marca 1945 roku
NKWD aresztowało generała Augusta Emila Fieldorfa, bojownika o niepodległość Polski. Powieszony w mokotowskim więzieniu w 1953


Zobacz więcej