Dodano: 23.01.20 - 12:54 | Dział: Na każdy temat

Schizofrenia kłamstwa

politycznego/historycznego - KL Auschwitz - Birk23 stycznia 2020 roku w Jerozolimie odbędą się obchody 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego w okupowanej w trakcie II wojny światowej: KL Auschwitz-Birkenau. 5. Światowe Forum Holokaustu organizowane przez rosyjskiego oligarchę Wiaczesława Mosze Kantora. Instytut Yad Vashem, oficjalny organizator 5. Światowego Forum Holocaustu informuje: przedstawiciele USA, Rosji, Francji, Wielkiej Brytanii i Niemiec będą przemawiać. Zaproszenie do otrzymał także prezydent RP, Andrzej Duda. Bez prawa głosu ( sic!). Z tego powodu nie będzie uczestniczył na intencjonalnie wykorzystanej do politycznych gier uroczystości.
Przemawiać będą m.in. Emmanuel Macron (Francja) i Władimir Putin (Rosja) (sic!).

Aneks 1. Kolaborujący z Niemcami reżim Vichy jesienią 1940 roku, presji strony niemieckiej przygotował nowy "status ludności żydowskiej". Rząd Vichy powstał po kapitulacji Francji latem 1940 roku na terytoriach tego kraju, które nie zostały zajęte przez Niemców. Jedną z czarnych kart tego "państwa francuskiego" jest pomoc w aresztowaniu i deportacji tysięcy Żydów do obozów śmierci (m.in. łapanka Vel d Hiv z lipca 1942 roku, podczas której francuska policja schwytała blisko 13 tys. Żydów).

Aneks 2. Agresja ZSRR na Polskę – zbrojna napaść dokonana 17 września 1939 przez ZSRR (bez określonego w prawie międzynarodowym Wikiźródła wypowiedzenia wojny) na Polskę, będącą od 1 września 1939 w stanie wojny z III Rzeszą, element działań wojennych kampanii wrześniowej – pierwszej kampanii II wojny światowej. W historiografii radzieckiej miała określenie "wyzwoleńczy pochód Armii Czerwonej" (освободительный поход РККА), a w obecnej rosyjskiej - "polski pochód Armii Czerwonej" (польский поход Красной армии) lub "radziecka inwazja na Polskę" (советское вторжение в Польшу). Jej skutkiem był tzw. IV rozbiór Polski.(...). za Wikipedia.

To tylko iskra Prawdy. Teraz z zimną krwią zakłamywanej. Niech zapłonie jej oczyszczający ogień i odnowi człowieczeństwo w tej kwestii i wielu z nią powiązanych.

...

Refleksja: Ze schizofrenią można normalnie funkcjonować: uczyć się, pracować, pełnić różne role społeczne. Ważne jest jednak zapewnienie im właściwego leczenia. Na takich zmianach mogą skorzystać nie tylko chorzy, ale też ich bliscy (...).

Za * Pomoc zdrowotną *

Jako syn Władysława Galickiego, więźnia Fortu VII w Poznaniu, skierowanego do niewolniczej pracy w Niemczech ( Meppen), więźnia niemieckiego obozu zagłady w okupowanej Polsce - KL Auschwitz - Birkenau i niemieckiego obozu zagłady w Austrii - KL Mauthausen - Gusen w okresie II wojny światowej jestem zobligowany do (ponieważ mój Ojciec już nie żyje) przedstawienia i czynię to, choć krótkiego tekstu w Jego imieniu, w sprawie niewiarygodnego zakłamania światowego w kwestiach prawd historycznych dotyczących Polski i Polaków, płynącego ze ściśle określonych miejsc na świecie - protestując z całej mocy bólu Ofiar, które odeszły i odchodzą z tego świata przeciwko takiemu schizofrenicznemu stanowi rzeczy. Koniecznie proszę za wszelka cenę wziąć Prawdę w obronę. Ludzie dobrej woli i myślący o przyszłości waszych dzieci, wnuków itd. Leczcie skażone zarazą kłamstwa katów społeczeństwa ze schizofrenii szatańskich łgarstw.

Lech Galicki