Dodano: 28.05.20 - 19:14 | Dział: Na każdy temat

Prawda na czas zarazy
Witam i o zdrowie nawet nie pytam. Teraz nawet zdalnie to modne.

Ja powiem to co jest we mnie, a wy jeżeli natchnioną refleksję macie,
odpowiedz mi wprost dajcie, bo przecież wszystko jest możliwe, a co proste nie jest, zajmuje, ach, tylko trochę więcej czasu, inaczej: im dalej w las, tym więcej drzew.
Wartość dodana: przydany drzewostanom szalony ptaków śpiew. Dobro buduje, życzliwość daje moc, i nie myśl, że to życzenia są pobożne,
jak pochylone w pokorze na polskich szlakach krzyże przydrożne,
i niebo w nas i nad nami, harmonia wewnętrzna, w błękicie, w chmur wędrowaniu, najwyżej, zawsze, w dzień i w noc.

Dzień dobry, spokojnego dnia.
To o czym myślisz, tym się stajesz. A hojny jesteś człowiek? To co czujesz, to przyciągasz. To co sobie wyobrażasz, to tworzysz. Dużo dajesz, szczerze, tak i ty dostajesz. Życie jest jak aparat fotograficzny. Po prostu zrób kolejne lepsze zdjęcie i wszystko będzie dobrze. Wytrwałość przynosi pomyślny los. Nie zapominajmy ze piekło jest ukryte w samym sercu raju. Na niewiary w delikatność materii ducha skraju.

Dzień dobry, samych przyjemności dziś życzę....

Życiowe rewolucje. Nie zaprzeczam, każdy wie, to czego doświadczył. A jeszcze tyle tajemnie przed nim skrywa się.
Ludzie, którzy będą chcieli pojawić się w twoim życiu zrobią wszystko, żeby w nim być. Z braku towarzystwa, oziębłości innych, doznanego zawodu. Zapatrzenia, marzenia... Może w tobie ich natarczywa nadzieja z rozmaitego powodu. A ty. wolna wola, jak chcesz zrobisz, przyjaciół wybierzesz, nie oddasz swego czasu, przy tobie nastroje.Tak, tak. Nie, nie. Asertywnie. Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne. Tylko dziś jest twoje.

Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być zupełnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym. Romantyzm kubistyczny. Czyż nie jest oryginalny i absolutnie śliczny.To lubię...
Pokora i delikatność nie są cnotami ludzi słabych, lecz mocnych,którzy nie potrzebują źle traktować innych, by czuć się ważnymi...

Dzień dobry, zdrowego dnia. Za wcześnie na uśmiech ?
A jak długo czekać na odpowiednia porę. Kto ustala i gra w tym spektaklu zegarmistrza rolę.

Tam, gdzie jedni widzą starość, inni ludzie zauważają piękno przechodzących mimo lat. Taki los przydany każdemu, taki mechanizm zegara ma ten świat.
Wiem, że bywam trudny, ale to właśnie sprawia, że dwa razy bardziej doceniam tych, którzy zawsze są przy mnie. Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko.
Dostrzegam w ludziach to co dobre, zapominając że zawsze jest to drugie oblicze. Zupełnie z przyczyn niespodzianek prozy życia i ja do nich się zaliczę. Oto proszę.

Wybaczcie ale dziś ja nie do wyjścia stworzony: nie wyglądam, nieczynny jestem, chyba tez trochę nie żyje. Anomaliami jestem nieco zmęczony.
Może jutro.
To o czym myślisz, tym się stajesz.
Człowiekiem jesteś, a może udajesz. Życie to niezwykła sztuka. Nie każdy znajdzie jego sens, a ten jest, choć traci czas swój ten, ta, to, by go odszukać.
Trzeba mimo wszystko. Być.

Lech Galicki