Czwartek 19 Października 2017r. - 292 dz. roku,  Imieniny: Michała, Piotra

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
19.10.17 14:36
Nie przypominam sobie żebym z jakimś Sochą był na ty. Chciałbym powiedzieć: spadaj frajerze!. Jednak tylko pomyślę tak. Cóż, kiedy karawana jedzie, zawsze psy szczekają. Nie jest istotne jak się wabią psy. Ich szczekanie niczego i tak nie zmienia.

 -------------------------------
Jacek Socha
19.10.17 10:00
Przesylam dobre slowo... "glupota szybciej ogarnia swiat niz slowo madrosci". A w tym twoim wpisie o mnie, czy do mnie, czy skierowanym do kogos innego, jednego slowa madrego brak. Czy twoj glos sumienia przeszedl juz mutacje? Bo brzmi wciaz falszywie...! A samo slowo "napuszczac" w odniesieniu do Pana Redaktora, brzmi podle. Porzadni ludzie nikogo nie napuszczaja i nie pozwola sobie aby ich napuszczac!

 -------------------------------
Jan Orawicz
19.10.17 4:13
...To jest poetycka P e r ł a! Wprost do Złotego berła!!! Gratuluję Drogi poeto tej autentycznej perły! Oby się dalej perliły te Pana poetyckie perełki! Tego życzę sercem - pełnym szczerości!!!

 -------------------------------
Lubomir
18.10.17 22:02
Mocno lewacka gazeta nawiązuje do najgorszych tradycji w swojej historii. W czasie hitlerowskiej, europejskiej nocy - gazeta 'Corriere della Sera' ufundowała Nagrodę Mussoliniego dla pisarzy a raczej pismaków - chwalących politykę i zbrodnie Wodza 'Rasy Nadludzi'. Przykre, że skandaliści typu skandalistów z 'Wyborczej', nie mają szacunku do prawdy o Tragedii Narodu Polskiego i Tragedii Narodu Żydowskiego!. Przykre, że znów ktoś usiłuje bezkarnie wybielać zbrodniarzy wszech czasów, usiłuje wybielać niemieckich ludobójców, 'ubierając' w niemieckie zbrodnie - ofiary zbrodni Hitlera!.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1194327 razy.

Regulamin serwisuPolsko-Polonijna Gazeta Internetowa KWORUM została utworzona w 2006 roku, jako antidotum na liczne objawy antypolonizmu, płynące z różnych środowisk nieprzychylnych Polsce, powstała, by szerzyć idee odrodzenia patriotycznego, świadomości oraz dumy narodowej, promować polską kulturę i naukę. W zamyśle twórców było i jest wzmacnianie i ożywienie łączności między Krajem i Rodakami żyjącymi na emigracji, oraz wypełnianie treścią białych plam z historii Polski.


GI KWORUM to miejsce wolnego słowa i w związku z tym zaprasza na swoje łamy wszystkich patriotów kochających Polskę, działających bezinteresownie dla jej dobra. Na naszych oczach toczy się historia, niech toczy się z naszym udziałem, zgodnie z nauką Kościoła katolickiego.


GI KWORUM funkcjonuje w sposób prosty i przejrzysty, na której łamach znajduje się przeszło 33 działy tematyczne, do których to teksty w różnej konfiguracji piszą i przesyłają zadeklarowani Współpracownicy Gazety z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i oczywiście z Polski, jak również, sporadycznie inni Czytelnicy, za pośrednictwem odpowiedniej rubryki (Napisz Artykuł) lub adresu Redakcji redakcja@kworum.com.pl . Wszystkie banery i reklamy widniejące na stronie są na zasadach wymienności. Gazeta została wpisana do rejestru dzienników i czasopism przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy w 2014 roku.


Pod każdym artykułem włączona jest możliwość zamieszczenia komentarza przy pomocy prostego formularza bez obowiązku logowania, w którym należy jedynie podać Nick (oczekiwania Redakcji - Imię i Nazwisko) oraz nieobowiązkowo adres e-mail (przy podaniu swojego adresu komentujący zostanie automatycznie powiadomiony o zamieszczeniu komentarza pod artykułem).


Czytelnik, piszący komentarz pod artykułem, musi wiedzieć, że nie wolno mu używać wulgaryzmów (art. 3 Ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim), jak również sformułowań propagujących alkohol i środki odurzające (odpowiednie Ustawy).


Niedozwolone są komentarze zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.


Niedozwolone jest obrażanie innych narodowości, religii i ras ludzkich, nawoływanie do łamania prawa, propagowanie przemocy oraz ataki na innych Użytkowników.
Treść komentarza powinna nawiązywać tylko i wyłącznie do treści danego artykułu a nie skupiać się na innych komentujących.


Zabronione jest promowanie zachowań dewiacyjnych, sprzecznych z prawem naturalnym.


Niedopuszczalne jest w komentarzach obrażanie wiary katolickiej i Kościoła katolickiego


Niedozwolone jest zamieszczanie w komentarzach wyrażeń zmierzających do agitacji politycznej, religijnej lub innej, które mają charakter reklamowy, są spamem, zawierają fakty nieprawdziwe, naruszają dobra osobiste osób trzecich, jak również, przyjęte normy moralne i etyczne.


Niedozwolone są uwagi i pretensje kierowane do Redakcji, zawierane w komentarzu pod artykułem. Korespondencja z Redakcją GI KWORUM jest możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mailowego, dostępnego w stopce redakcyjnej.


Administratorzy GI KWORUM rezerwują sobie prawo do kontrolowania zawartości, szczególnie tych niezgodnych z prezentowanym powyżej regulaminem, polskim prawem, lub łamiącym powszechnie przyjęte zasady współżycia w Polsce.


Rada redakcyjna

19 Października 1918 roku
W Cieszynie powstała Rada Narodowa Księstwa Cieszyńskiego.


19 Października 1969 roku
Urodził się Janusz Kulig, kierowca rajdowy, zmarł tragicznie na przejeździe kolejowym w 2004 roku


Zobacz więcej