Wtorek 11 Grudnia 2018r. - 345 dz. roku,  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
W panasiuk
11.12.18 1:59
Już chyba mało kto wierzy w słowa prezesa. Owszem ma jakąś grupkę wyznawców, ale to się kurczy. Trzy lata i nic wielkiego, 500 + i parę drobnych dodatków. Polacy nie chcą jałmużny, chcą godziwych zarobków. Przegłosowano ustawę emerytalną ( niskie renty bez podatku). Powstały komisje, które niewiele wnoszą do sprawy. Profesora Szyszkę odwołał prezydent Francji, Żydzi zmieniali ustawę IPN, ambasador USA wzywa ministrów do siebie i coś im sugeruje, zakazała też depolonizacji mediów. Prezydent oświadczył, że p. prezes Sądu Najwyższego zgodnie z prawem już nie pracuje, po czym szybciutko zmienił zdanie. Dwaj panowie uzgodnili za plecami narodu, że aneksu nie pokażą obywatelom, bo tak trzeba. Prezes wciąż mówi o rozliczeniach, ale jeszcze nikogo nie rozliczono pomijając "drobnoustroje". Przegrane wybory nazwał sukcesem, nadal rządzą w największych miastach ci sami. Trzaskowski łamie prawo i przywraca dawne nazwy ulic. Nie możemy podnieść się z kolan, UE wymyśla wciąż nowe zagrywki, nikt nie potrafi powiedzieć dość. Opozycja opluwa Polskę i jej obywateli, a wszystko to dzieje się bezkarnie. Wielu ludzi zadaje sobie pytanie: czy ten rząd zacznie w końcu rządzić, czy nadal nic nie może, bo mu komuchy nie pozwalają? I proszę nie pisać, że to dopiero trzy lata, to sporo czasu.

 -------------------------------
W.K
10.12.18 22:22
No cóż,nie ma komu rozliczyć szpicla komuny L.Wałęsy! Ta nasza prawica PiS to sporo takich przebaczaczy,którzy- zamiast prawnego rozrachunku z byłymi czerwonym sługusami ZSRR z PZPR,ZSL itp. bawią się w przebaczania dla zdrajców i krasnych zbrodniarzy z UB,SB,MO itp.! Partia PiS w tej ważnej sprawie nabrała wody w buziuchnę!!! To głaskanie byłych czerwonych sługusów ZSRR nie wyjdzie nam na dobre!!! Im już wyrastają ostre rogi,a nawet ich używanie! No,ale faktycznie nie ma komu rozliczyć zdrajców Polskiego Narodu,a zarazem bandytów z wyżej wymienionych zbrodniczych komórek PRL!

 -------------------------------
Lubomir
10.12.18 22:18
Janie, Janie, z uporem enkawudzisty nawołujesz do ujawniania się, a sam posługujesz się ksywą 'Orawicz'. Mój dziadek był w Narodowych Siłach Zbrojnych i od dziecka wiedziałem, że wobec pewnych ludzi lepiej zachować dystans. Można merytorycznie rozmawiać ze sobą i niekoniecznie trzeba podawać cały swój życiorys. Próbujesz waść pełnić rolę partyjnego czy carskiego cenzora? A ja chciałem zaliczyć gościa do poetów epoki Odnowy...Mimo wszystko cenię pańskie fraszkopisarstwo

 -------------------------------
MariaN
10.12.18 21:29
Lechu ps "Bolek" ma już swoje miejsce w historii jak Judasz. A mógl być wielki, gdyby zamiast zwalać premiera Olszewskiego w 92 przyznać sie do agentury i przeprosić, gdzież byśmy dziś byli...

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1302164 razy.

Regulamin serwisuPolsko-Polonijna Gazeta Internetowa KWORUM została utworzona w 2006 roku, jako antidotum na liczne objawy antypolonizmu, płynące z różnych środowisk nieprzychylnych Polsce, powstała, by szerzyć idee odrodzenia patriotycznego, świadomości oraz dumy narodowej, promować polską kulturę i naukę. W zamyśle twórców było i jest wzmacnianie i ożywienie łączności między Krajem i Rodakami żyjącymi na emigracji, oraz wypełnianie treścią białych plam z historii Polski.


GI KWORUM to miejsce wolnego słowa i w związku z tym zaprasza na swoje łamy wszystkich patriotów kochających Polskę, działających bezinteresownie dla jej dobra. Na naszych oczach toczy się historia, niech toczy się z naszym udziałem, zgodnie z nauką Kościoła katolickiego.


GI KWORUM funkcjonuje w sposób prosty i przejrzysty, na której łamach znajduje się przeszło 33 działy tematyczne, do których to teksty w różnej konfiguracji piszą i przesyłają zadeklarowani Współpracownicy Gazety z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i oczywiście z Polski, jak również, sporadycznie inni Czytelnicy, za pośrednictwem odpowiedniej rubryki (Napisz Artykuł) lub adresu Redakcji redakcja@kworum.com.pl . Wszystkie banery i reklamy widniejące na stronie są na zasadach wymienności. Gazeta została wpisana do rejestru dzienników i czasopism przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy w 2014 roku.


Pod każdym artykułem włączona jest możliwość zamieszczenia komentarza przy pomocy prostego formularza bez obowiązku logowania, w którym należy jedynie podać Nick (oczekiwania Redakcji - Imię i Nazwisko) oraz nieobowiązkowo adres e-mail (przy podaniu swojego adresu komentujący zostanie automatycznie powiadomiony o zamieszczeniu komentarza pod artykułem).


Czytelnik, piszący komentarz pod artykułem, musi wiedzieć, że nie wolno mu używać wulgaryzmów (art. 3 Ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim), jak również sformułowań propagujących alkohol i środki odurzające (odpowiednie Ustawy).


Niedozwolone są komentarze zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.


Niedozwolone jest obrażanie innych narodowości, religii i ras ludzkich, nawoływanie do łamania prawa, propagowanie przemocy oraz ataki na innych Użytkowników.
Treść komentarza powinna nawiązywać tylko i wyłącznie do treści danego artykułu a nie skupiać się na innych komentujących.


Zabronione jest promowanie zachowań dewiacyjnych, sprzecznych z prawem naturalnym.


Niedopuszczalne jest w komentarzach obrażanie wiary katolickiej i Kościoła katolickiego


Niedozwolone jest zamieszczanie w komentarzach wyrażeń zmierzających do agitacji politycznej, religijnej lub innej, które mają charakter reklamowy, są spamem, zawierają fakty nieprawdziwe, naruszają dobra osobiste osób trzecich, jak również, przyjęte normy moralne i etyczne.


Niedozwolone są uwagi i pretensje kierowane do Redakcji, zawierane w komentarzu pod artykułem. Korespondencja z Redakcją GI KWORUM jest możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mailowego, dostępnego w stopce redakcyjnej.


Administratorzy GI KWORUM rezerwują sobie prawo do kontrolowania zawartości, szczególnie tych niezgodnych z prezentowanym powyżej regulaminem, polskim prawem, lub łamiącym powszechnie przyjęte zasady współżycia w Polsce.


Rada redakcyjna

11 Grudnia 1994 roku
Na rozkaz Borysa Jelcyna wojska rosyjskie wkroczyły na terytorium Czeczenii.


11 Grudnia 1843 roku
Urodził się Robert Koch, niemiecki bakteriolog i lekarz, odkrywca laseczki wąglika, prątka gruźlicy (zm. 1910)


Zobacz więcej