Sobota 24 Sierpnia 2019r. - 236 dz. roku,  Imieniny: Bartosza, Jerzego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Kujawiak
23.08.19 18:18
Drogi Zenonie i Adamie P.; Sprawiedliwy Narod Polski nie spi w letargu bo jest juz dawno obudzony. Nie przemawiaj w imieniu Narodu, bo ten Narod mysli, dziala i pracuje juz bez ciebie, bo ty go opusciles. Wierzy w Boga i Sprawiedliwosc, ktora wczesniej czy pozniej przychodzi. Przyjdzie tez na tych i do tych, ktorzy ja lamia, a Pan Bog tez wie jak to wykonac. A ty Zenonie Adamie nie musisz sie bac i ukrywac, tam za Oceanem, i az tak czesto zmieniac swoje ksywki. Polska poradzi sobie juz bez ciebie, tak jak radzila sobie przez ostatnie lata po obaleniu rzadu PeOsi (PO). Nadchodza wybory. Nie ukrywaj sie! Jesli swojego obwatelstwa i przywileju glosu wyborczego nie utopiles we Wielkiej Wodzie zaglosuj na ludzi z prawdziwie Zjednoczonej Prawicy, na Boga, Honor i Ojczyzne i to bedzie twoj patriotyczny glos i cios dla UBecji. PS. Czas najwyzszy abys wpadl na Kujawy np. do Solca Kujawskiego na Swieto Pieczonego Ziemniaka. Spotkasz tam jeszcze osoby juz niestety z laseczkami, ktorych kiedys znales i z nimi wspolpracowales.

 -------------------------------
ZENON
22.08.19 16:09
My zrospatrzeni sytuacja naszego kraju mozemy sobie w naszych komentarzach tylko pojekiwac! Rozliczenie z komuna,ktora jest nietykalna za tamte swoje podlosci i słuzbe dla Sowieckiego okupanta jest niemożliwe!! Czerwoni faryzeusze i zdrajcy maja sie fajnie! Zadnemu ubekowi nie spadł włos z głowy! Czerwoni zbrodniarze sa n i e t y k a l n i w Rzeczypospolitej Polskiej! Czym oni sobie na to zasłuzyli?! A Sprawiedliwy Narod zupełnie niesprawiedliwie śpi- we wiadomym letargu.No coz, glaskanie bylej czerwonej bandyckiej falangi bezbolesnie dla niej trwa!! Oto nowy rodzaj Sprawiedliwosci trwa nietykalny od A do Z,a ofiary ubekow itp. czerwonych bandytow przewracają się w grobach! Ps.Nazwiska nie podam,bo się nadal musze bac... jak wtedy bandytow z UB!

 -------------------------------
MariaN
21.08.19 12:31
Nam, ludziom zdrowym na umysle wydaje sie ze to normalne gdy są zarzuty na delikwenta to on rezygnuje ze stanowiska i w spokoju sprawe wyjaśnia. I tak jest u rządzacych aktualnie, natomiast w partii obłudy, która co nie ma sie co dziwić występuje teraz w innej nazwie idą w zaparte. Neuman Gawłowski i inni mają zarzuty a Schetyna udaje Szreka i nie dymisjonuje koleżków. Dlaczego? a no dlatego że oni zbyt dużo wiedzą o machlojkach partii obludy o mogłoby sie odbić rykoszetem. Jest kampania wyborcza i to jest szansa na pokazanie obłudy bo sądy działać będą w trybie wyborczym, tak tak nie nie

 -------------------------------
Lubomir
21.08.19 9:23
Niektórzy polskojęzyczni pseudonaukowcy, najwyraźniej wolą zbydlęconą i wulgarną polską młodzież, niż młodego Polka - uformowanego przez wiarę w Boga. Oni poprą wszystko, co rujnuje Polskę i polskość. 'Światowcy' rodem z Sodomy! Tytuły 'naukowe' otrzymali chyba za utrwalanie marksizmu-leninizmu!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1360483 razy.

Regulamin serwisuPolsko-Polonijna Gazeta Internetowa KWORUM została utworzona w 2006 roku, jako antidotum na liczne objawy antypolonizmu, płynące z różnych środowisk nieprzychylnych Polsce, powstała, by szerzyć idee odrodzenia patriotycznego, świadomości oraz dumy narodowej, promować polską kulturę i naukę. W zamyśle twórców było i jest wzmacnianie i ożywienie łączności między Krajem i Rodakami żyjącymi na emigracji, oraz wypełnianie treścią białych plam z historii Polski.


GI KWORUM to miejsce wolnego słowa i w związku z tym zaprasza na swoje łamy wszystkich patriotów kochających Polskę, działających bezinteresownie dla jej dobra. Na naszych oczach toczy się historia, niech toczy się z naszym udziałem, zgodnie z nauką Kościoła katolickiego.


GI KWORUM funkcjonuje w sposób prosty i przejrzysty, na której łamach znajduje się przeszło 33 działy tematyczne, do których to teksty w różnej konfiguracji piszą i przesyłają zadeklarowani Współpracownicy Gazety z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i oczywiście z Polski, jak również, sporadycznie inni Czytelnicy, za pośrednictwem odpowiedniej rubryki (Napisz Artykuł) lub adresu Redakcji redakcja@kworum.com.pl . Wszystkie banery i reklamy widniejące na stronie są na zasadach wymienności. Gazeta została wpisana do rejestru dzienników i czasopism przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy w 2014 roku.


Pod każdym artykułem włączona jest możliwość zamieszczenia komentarza przy pomocy prostego formularza bez obowiązku logowania, w którym należy jedynie podać Nick (oczekiwania Redakcji - Imię i Nazwisko) oraz nieobowiązkowo adres e-mail (przy podaniu swojego adresu komentujący zostanie automatycznie powiadomiony o zamieszczeniu komentarza pod artykułem).


Czytelnik, piszący komentarz pod artykułem, musi wiedzieć, że nie wolno mu używać wulgaryzmów (art. 3 Ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim), jak również sformułowań propagujących alkohol i środki odurzające (odpowiednie Ustawy).


Niedozwolone są komentarze zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.


Niedozwolone jest obrażanie innych narodowości, religii i ras ludzkich, nawoływanie do łamania prawa, propagowanie przemocy oraz ataki na innych Użytkowników.
Treść komentarza powinna nawiązywać tylko i wyłącznie do treści danego artykułu a nie skupiać się na innych komentujących.


Zabronione jest promowanie zachowań dewiacyjnych, sprzecznych z prawem naturalnym.


Niedopuszczalne jest w komentarzach obrażanie wiary katolickiej i Kościoła katolickiego


Niedozwolone jest zamieszczanie w komentarzach wyrażeń zmierzających do agitacji politycznej, religijnej lub innej, które mają charakter reklamowy, są spamem, zawierają fakty nieprawdziwe, naruszają dobra osobiste osób trzecich, jak również, przyjęte normy moralne i etyczne.


Niedozwolone są uwagi i pretensje kierowane do Redakcji, zawierane w komentarzu pod artykułem. Korespondencja z Redakcją GI KWORUM jest możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mailowego, dostępnego w stopce redakcyjnej.


Administratorzy GI KWORUM rezerwują sobie prawo do kontrolowania zawartości, szczególnie tych niezgodnych z prezentowanym powyżej regulaminem, polskim prawem, lub łamiącym powszechnie przyjęte zasady współżycia w Polsce.


Rada redakcyjna

24 Sierpnia 1915 roku
Niemcy utworzyli w Warszawie Generalne Gubernatorstwo.


24 Sierpnia 1736 roku
Urodził się Stanisław Małachowski, marszałek Sejmu Czteroletniego (zm. 1809)


Zobacz więcej