Niedziela 24 Czerwca 2018r. - 174 dz. roku,  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
23.06.18 15:29
Kujawiaku, co ty masz za urojenia, skąd wytrzasnąłeś jakąś panią Miarkę? Tropienie ludzi i rejestrowanie ich wypowiedzi, to widać twoja obsesja. Tyle, że widać niekiedy mylą ci się śledzeni przez ciebie. Tą Kamę Sutrę i bunga - bunga, przypisujesz widać swoim upatrzonym - na osobistych wrogów. Gdzie Rzym a gdzie Krym? Cytując czyjeś mądre wypowiedzi, nie koniecznie musimy się interesować życiem seksualnym myśliciela czy pisarza, który sformułował te zdania. Pewnie na Zofii Kossak - Szczuckiej też byś nie zostawił suchej nitki, z powodu jej ponoć burzliwego życia intymnego. Nie wspominając o Marii Konopnickiej. Stań przed lustrem i dokonaj rzetelnej samooceny! Zoofile też nie mają sobie niczego do zarzucenia. Są przekonani, że na to pozwala im wolność.

 -------------------------------
Lubomir
23.06.18 8:51
Myślę, Panie Janie, że człowiek dojrzewa religijnie i wędruje do Boga, od urodzenia aż do śmierci. Polska kultura ma zawsze zarezerwowane miejsca dla lokalnych Szawłów. Ilu takich osobiście pamiętam?. Drwili z Dekalogu i wszystkich podstaw naszej wiary. W chorobie czy innym nieszczęściu, wręcz odpychali innych sprzed ołtarza. Polski bohater Babinicz - Kmicic, to również koło ratunkowe polskiej tolerancji dla odchodzących od patriotycznych obowiązków. Pozdrawiam jak zwykle.

 -------------------------------
Lubomir
23.06.18 7:36
Pod globalne ocieplenie znakomicie podłączyli się niemieccy politycy, na czele ze swoimi 'Zielonymi'. Niemcy rozgrywają w Europie swoją własną wojnę hybrydową. Wręcz rozwalili polską energetykę - opartą na węglu kamiennym, nie likwidując przy tym swoich własnych elektrowni węglowych. Ba, zapowiadając u siebie budowę kolejnych takich elektrowni i podejmując próby przejęcia polskich kopalń. Pilotażowa niemiecka kopalnia w Polsce, to realna inwestycja a nie teoretyczny plac budowy. Wojna handlowa USA - Europa, to radość dla Niemców, którzy usiłują zjednoczyć Europę wokół niechęci do Ameryki. Niemcy robią wszystko, żeby wypchnąć Amerykę z Europy. Wówczas to oni decydowaliby o przyszłości kontynentu. O przyszłych kierunkach rozwoju albo raczej o kolejności likwidacji europejskich struktur państwowych i narodowych. Oczywiście z wyłączeniem super-narodu, z wyłączeniem Niemców. Pod tym projektem podpisuje się polskojęzyczna Nowoczesna Targowica, często związana z Mniejszością Niemiecką ale i niemiecką kulturą supremacji i zaborczości.

 -------------------------------
Kuba
23.06.18 5:57
Orawiczu Waleczny, wstałeś dzisiaj rano znowu nie tą nogą do przodu. Niedawno pisałeś, co ci zaraz komentatorzy wytknęli, że polska prawica to ćmole. Tak, ć m o l e! I zza oceanu pouczasz Pana MariaNa, kto jest w ciapki i jakie ma łapki. I co polska prawica ma robić. Pan MariaN o tym doskonale wie, polska prawica też wie, więc nie bzykaj nam do ucha. Mogę się tylko zgodzić z tym, że jako ćmol brzęczysz tu bezustannie zataczając kółeczka, taki to z ciebie prawicowiec...

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1266212 razy.

Regulamin serwisuPolsko-Polonijna Gazeta Internetowa KWORUM została utworzona w 2006 roku, jako antidotum na liczne objawy antypolonizmu, płynące z różnych środowisk nieprzychylnych Polsce, powstała, by szerzyć idee odrodzenia patriotycznego, świadomości oraz dumy narodowej, promować polską kulturę i naukę. W zamyśle twórców było i jest wzmacnianie i ożywienie łączności między Krajem i Rodakami żyjącymi na emigracji, oraz wypełnianie treścią białych plam z historii Polski.


GI KWORUM to miejsce wolnego słowa i w związku z tym zaprasza na swoje łamy wszystkich patriotów kochających Polskę, działających bezinteresownie dla jej dobra. Na naszych oczach toczy się historia, niech toczy się z naszym udziałem, zgodnie z nauką Kościoła katolickiego.


GI KWORUM funkcjonuje w sposób prosty i przejrzysty, na której łamach znajduje się przeszło 33 działy tematyczne, do których to teksty w różnej konfiguracji piszą i przesyłają zadeklarowani Współpracownicy Gazety z USA, Wielkiej Brytanii, Australii i oczywiście z Polski, jak również, sporadycznie inni Czytelnicy, za pośrednictwem odpowiedniej rubryki (Napisz Artykuł) lub adresu Redakcji redakcja@kworum.com.pl . Wszystkie banery i reklamy widniejące na stronie są na zasadach wymienności. Gazeta została wpisana do rejestru dzienników i czasopism przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy w 2014 roku.


Pod każdym artykułem włączona jest możliwość zamieszczenia komentarza przy pomocy prostego formularza bez obowiązku logowania, w którym należy jedynie podać Nick (oczekiwania Redakcji - Imię i Nazwisko) oraz nieobowiązkowo adres e-mail (przy podaniu swojego adresu komentujący zostanie automatycznie powiadomiony o zamieszczeniu komentarza pod artykułem).


Czytelnik, piszący komentarz pod artykułem, musi wiedzieć, że nie wolno mu używać wulgaryzmów (art. 3 Ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim), jak również sformułowań propagujących alkohol i środki odurzające (odpowiednie Ustawy).


Niedozwolone są komentarze zawierające informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.


Niedozwolone jest obrażanie innych narodowości, religii i ras ludzkich, nawoływanie do łamania prawa, propagowanie przemocy oraz ataki na innych Użytkowników.
Treść komentarza powinna nawiązywać tylko i wyłącznie do treści danego artykułu a nie skupiać się na innych komentujących.


Zabronione jest promowanie zachowań dewiacyjnych, sprzecznych z prawem naturalnym.


Niedopuszczalne jest w komentarzach obrażanie wiary katolickiej i Kościoła katolickiego


Niedozwolone jest zamieszczanie w komentarzach wyrażeń zmierzających do agitacji politycznej, religijnej lub innej, które mają charakter reklamowy, są spamem, zawierają fakty nieprawdziwe, naruszają dobra osobiste osób trzecich, jak również, przyjęte normy moralne i etyczne.


Niedozwolone są uwagi i pretensje kierowane do Redakcji, zawierane w komentarzu pod artykułem. Korespondencja z Redakcją GI KWORUM jest możliwa tylko i wyłącznie za pośrednictwem adresu e-mailowego, dostępnego w stopce redakcyjnej.


Administratorzy GI KWORUM rezerwują sobie prawo do kontrolowania zawartości, szczególnie tych niezgodnych z prezentowanym powyżej regulaminem, polskim prawem, lub łamiącym powszechnie przyjęte zasady współżycia w Polsce.


Rada redakcyjna

24 Czerwca 1768 roku
Zmarła Maria Leszczyńska, królowa Francji jako żona Ludwika XV (ur. 1703).


24 Czerwca 1981 roku
Miało miejsce pierwsze objawienie Matki Bożej w Medjugorje, na górze Krizevac.


Zobacz więcej