Środa 19 Czerwca 2019r. - 170 dz. roku,  Imieniny: Gerwazego, Sylwii

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Marian R
19.06.19 0:43
Co może Polak katolik rzec na ten temat?! PSL,to jest tylko przykrywka byłych komuszków z ZSL!! Im nie należy się włażenie do PSL-u,którą to partie stworzył śp wierzący w Boga S.Mikołajczyk,a nie komuchy!! Prawdziwy Polak zachodzi w głowę z jakiego to przyrzwolenia byli czerwoni zdrajcy Polsk mają prawo wstępwania do PSL??!! Obywatele polskiej wsi nie pozwólcie komuszkom teraz włazić do PSL! To są czerwoni zdrajcy Polski i byli sługusy ZSRR! Kto się Polakiem i katolikiem czuje ten nie powinien pozwolić na włażenie do PSL-u komuchów z ZSL i PZPR,bo i tacy obecnie kryją się w tym wypadku pod PSL! To są osobicy z tego znani, że stosują zasadę: Panu Bogu świeczkę,a diabłu ogarek! Takich dwulicowców Polska nie potrzebuje!!!

 -------------------------------
Agamemnon
18.06.19 21:36
Skandal jak zwykle. Ostatnią osobą z którą widział się Grzegorz Michniewicz był Arabski. Arabski zatem musiał wiedzieć co się szykuje 10 kwietnia 2010 r. już w grudniu 2009. Nikt nie popełnia "samobójstwa" od tak. Do córki wysłał Michniewicz tuż przed śmiercią meila z informacją, że ktoś może go pozbawić życia. Został zabity 23 grudnia 2009 r. Oczywiście oficjalnie tak jak innych 100 ofiar w tamtym okresie tussistowskich rządów było to "samobójstwo".

 -------------------------------
Jacek Socha
18.06.19 14:53
Orwell pisal w jednym ze swoich felietonow, ze powstaje na naszych oczach ustroj silny tym, ze zniknie sama potrzeba myslenia, a ludzie wytresowani w nowym jezyku zredukowanym do prymitywnych emocji wyniklych z dwojmyslenia - wyrazac sie beda zwrotami w scisle kontrolowanej nowomowie. Kiedy staromowa raz na zawsze ustapi nowomowie zerwane zostanie ostatnie ogniwo laczace nas z przeszloscia. W wyniku procesu dwojmyslenia ustali sie kanon bezmyslenia, a synonimem bedzie najwazniejszy zaimek bezosobowy w liczbie mnogiej ONI. Nie waznym bedzie np. pytajnik ILE? np. w sytuacji -10 kobiet i jeden chlop - najwazniejszym bedzie, ze to ONI. W odniesieniu wpisu Lubomira - to juz sa wydumani przeciwnicy Jego i Kogos! Zwrot ONI dla ludzi oczytanych, utrwalil sie i wszedl do politycznej nowomowy za sprawa ksiazki Teresy Toranskiej. Jest to zbior wywiadow z dygnitarzami wladzy z lat 40. i 50., ktorzy w jezyku zblizonym do Lubomira, tez mowia, ze INNI BYLI GORSI i, ze po NICH mogli przyjsc JESZCZE GORSI, bo kazdy z nich mial jeszcze swoich ONYCH. W nowomowie i dwojmysleniu zostaja wymazane daty, miejsce, nazwiska, imiona, temat i Narod. Pozostaja tylko ONI. Kazda redukcja stwarza, ze im mniejszy dobor slowa, tym mniejsza pokusa myslenia. I to jest ta perfidia nowomowy, ktora lansuje Lubomir aby ewentualny Czytelnik nie zastanawial sie nad przyczyna i skutkiem, nad prawda i zaklamaniem wpisow powstalych na tej stronie.

 -------------------------------
Jan Orawicz
16.06.19 17:05
.... I co z tego cierpienia patriotów tamtego bandyckiego komuszego czasu?! Do tej pory żaden czerwony oprawca z PRL-u nie został rozliczony i ukarany za tamte zbrodnie na naszych patriotach! To od lat woła o pomstę do Nieba!!!!! A to z tego prostego powodu,że znaleźli się po naszej prawicy dużego rodzaju p r z e b a c z a c z e Z B R O D I A R Z O M ich zbrodni w czerwonym kolorze! Każda zbrodnia na nas Polakach popełniona przez rodzimych byłych sługusów CCCP powinna być surowo rozliczona! A tu masz diable pociechę,bo zbrodnie zostały pokryte podstępną ciszą,a zbrodniarze są nadal nietykalni opuszkiem palca SPRAWIEDLIWOŚCI!! A polskie społeczeństwo na ten przykry temat dziwnie milczy!!! A to się nie mieści w normalnych głowach czułych Polaków!!! Wśród polskiej palestry nadal przeważają towarzysze!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1344823 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

19 Czerwca 1967 roku
Władysław Gomułka w swoim wystąpieniu, przyrównał Żydów mieszkających w Polsce do piątej kolumny.


19 Czerwca 1669 roku
Królem Polski został Michał Korybut Wiśniowiecki.


Zobacz więcej