Wtorek 16 Stycznia 2018r. - 16 dz. roku,  Imieniny: Mascelego, Włodzimierza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
16.01.18 9:02
Ktoś tu zabiega o status Palestyny Bis dla Rzeczypospolitej Polskiej?. Oby lobby niemieckie nie dogadało się z lobby rozganiającym po świecie bliskowschodnich sąsiadów Izraela - na temat przyszłości Polski. Polska potrafi się rządzić bez obcych instruktorów i treserów. Polska zawsze potrafiła asymilować i uszlachetniać obcych a nie wynaradawiać się i kapitulować przed obcymi interesami.

 -------------------------------
(C)Hamil-ton
16.01.18 8:08
@MariaN - mijasz się z prawdą. Dowód poniżej. Cytat z kilku zdań z ostatniego felietonu St. Michalkiewicza: -Polonia Amerykańska wyręcza Umiłowanych Przywódców- "Na mojej stronie internetowej 14 grudnia ub. roku ogłosiłem "alarm" w związku z przyjęciem przez Senat USA w dniu 12 grudnia Aktu nr 447, na postawie którego rząd Stanów Zjednoczonych stworzyłby sobie podstawę prawna do wywierania na Polskę rozmaitych nacisków, gdyby ociągała się ona z realizacją roszczeń majątkowych, jakie od 1996 roku wysuwają wobec naszego kraju żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, a od roku 2011 - również Izrael. Sytuacja była tym bardziej alarmująca, że w niezależnych mediach głównego nurtu, zarówno pozostających w służbie obozu zdrady i zaprzaństwa, jak i pozostających w służbie obozu płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm, zapanowała zmowa milczenia. Poza rozmową, jaką z Wojciechem Cejrowskim przeprowadził w rządowej telewizji pan red. Rachoń, temat ten nie był w ogóle poruszony. (to ten dowód - dop red.) Potwierdza to moje podejrzenia, że przy pozorach straszliwej wojny, jakie na użytej propagandy wytwarzają obydwa Obozy, w sprawach istotnych dla państwa i jego przyszłości, zachowują się one identycznie." - koniec cytatu. Czyżby obóz rządowy był w zmowie z potomkami Abrahama?

 -------------------------------
Jadwiga R
16.01.18 1:58
Ile jeszcze nie odkrytych takich afer finansowych.Bo chyba nie ma w kraju miasta,gdzie nie byłoby tego rodzaju afer.Te afery lęgły się - głównie w okresie rzadów komuny i postkomuny! Na szczęście zaistniał PiS,bo jakby nie to ważne wydarzenie,to nasza mizerna Polska byłaby rokradziona przez jej czerwonych itp złodziejskich włodarzy!! Obecnie - w każdym polskim mieście powinny powstać Specjalne Komisje Antyaferowe!! Także powinno się patrzeć na łakich wiejskich włodarzy! Bo i tam zapewne siedza sobie podobni malwersanci w Urzedach Gminnych,zakładach spółdzielczych itp.

 -------------------------------
Teofil Tatarka
15.01.18 22:44
Tak sie w Polsce maja sprawy,ze prawica wygrywa wybory,a Polska rzadzi czerwona mafia, nie rozliczona - ani grama za sluzbe w PRL!! Oni dalej sa komuszkami w PO.SLD,ZSL itp. Do czego to podobne? Gdzie sa rozliczenia tych krasnych lotrow za sluzbe dla CCCP? Za wiele morderstw popelnionych na prawych Polakach? Czym sie popisujecie prawicowcy?! Tym sobie zarobicie na kopniaki od Narodu,bo sa tysiace ludzi- okropnie pokrzywdzonych przez czerwonych bandytow! A to ukrywacie razem z czerwonymi!! Jest to jednak zdrada waszych wyborcow. I to wam wyjdzie bokem i Polsce!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1221652 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

16 Stycznia 1961 roku
Na Wawel powróciły z Kanady skarby królewskie. Wśród nich znajdowały się słynne arrasy wawelskie


16 Stycznia 1826 roku
Urodził się Romuald Traugutt, generał, dyktator Powstania Styczniowego (zm. 1864)


Zobacz więcej