Czwartek 25 Kwietnia 2019r. - 115 dz. roku,  Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Maryan z Topoli
24.04.19 21:16
Wciąż nie mamy informacji od kogo i ile jeszcze Żydzi bądź Chazarzy chcą kasy. Czy na innych przyjdzie kolej jak nas załatwią ?

 -------------------------------
Aaron Waxmann
24.04.19 13:36
Roszczenia żydowskie do Księżyca? Jak to widzi red. St. Michalkiewicz, tutaj cytat jn.: "...W tej sytuacji nie można wykluczyć, że również Księżyc jest obowiązkiem restytucji "mienia bezdziedzicznego" objęty, a Stany Zjednoczone zobowiązane są do dopilnowania, by takiej restytucji dokonał. No dobrze, ale kto właściwie miałby takiej restytucji w imieniu Księżyca dokonać? Wydaje się, że mamy dwie możliwości. Pierwsza jest taka, że prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump uzna suwerenność Izraela nad Księżycem, na tej samej zasadzie, na której niedawno uznał suwerenność Izraela nad Wzgórzami Golan. W tej sytuacji wszystkie inne państwa, ze Stanami Zjednoczonymi włącznie, które pragnęłyby wykonywać na Księżycu jakieś misje, albo - tym bardziej - pragnęłyby przystąpić do eksploatowania tamtejszych zasobów mineralnych, to - po pierwsze - musiałyby uzyskać od rządu Izraela stosowne koncesje - oczywiście nie za darmo, co to, to nie, a po drugie - zwłaszcza w przypadku pobrania od Izraela koncesji na prowadzenie na Księżycu działalności gospodarczej - wnosić do izraelskiego skarbu stosowne podatki, ustalane, ma się rozumieć, według stawek kosmicznych, to znaczy - w astronomicznej wysokości. Zważywszy, że Stany Zjednoczone już teraz płacą Izraelowi regularny haracz w wysokości 4 miliardów dolarów rocznie, to najwyżej ta kwota wielokrotnie by wzrosła, natomiast w samej zasadzie nic by się nie zmieniło. Inaczej z innymi państwami, które odtąd musiałyby taki haracz Izraelowi płacić, bo w przeciwnym razie USA, na podstawie ustawy nr 447 JUST, obróciłyby je w perzynę." Koniec cytatu. Jak podaje wiarygodne źródło w internecie satelita izraelski zmierzający do księżyca uległ zniszczeniu. Świat został uratowany przed próbą wrogiego przejęcia księżyca przez państwo żydowskie. Nie dziwmy się zatem że, Israel wraz z USA podejmują próbę wrogiego przejęcia Polski poprzez ustawę nr 447 Just Act. Teraz już pozostało wprowadzić w życie jedyne prawo, że wszystko co na ziemi, księżycu i innych planetach należy do Żydów. Gojom wara od tego.

 -------------------------------
Lubomir
24.04.19 12:35
Oby do polskiej polityki nie pchali się ani lobbyści rosyjscy, ani lobbyści niemieccy, ani lobbyści izraelscy. Cóż, wielu dzisiaj marzy się posadka, jeżeli nie w Brukseli, to we Frankfurcie nad Menem. Darmowe studia w Polsce, pasowałoby jednak spłacić owocną pracą na rzecz Polski, Polaków i polskości! Tego wymaga elementarna przyzwoitość!

 -------------------------------
Ricky Dick.
24.04.19 10:13
Życzenia dla Polski i Polaków w święto Pesach od ambasador USA Mosbacher. Okazuje się, że niekoniecznie - a okazało się to za sprawą Jej Ekscelencji Żorżety Mosbacher, którą Departament Stanu USA przysłał na ambasadoressę do "małego żydowskiego miasteczka na niemieckim pograniczu" - jak Stanisław Cat-Mackiewicz nazywał Warszawę. Otóż pani Zorżeta, jak przystało na osobę o wielkich manierach, złożyła nam wszystkim życzenia, które przytoczę dosłownie, bo w przeciwnym razie nikt by mi nie uwierzył, podobnie jak wielu wyznawców Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego nie wierzy w autentyczność notatki sporządzonej 29 października na temat rozmowy, jaką 25 października 2018 roku pan ambasador Jacek Chodorowicz, pełnomocnik ministra spraw zagranicznych RP do spraw kontaktów z diasporą żydowską, przeprowadził ze swoim amerykańskim odpowiednikiem, panem Tomaszem K. Yazdgerdim, pełnomocnikiem sekretarza stanu USA do spraw holokaustu. To też przewidział poeta, tylko inny, pisząc w "Panu Tadeuszu", jak to "nie wierzono w Wilnie ubogiej kobiecie, która stojąc na świętym Ostrej Bramy szczycie widziała, jak to Dejów, moskiewski generał, wchodząc z pułkiem Kozaków już bramę otwierał i jak jeden mieszczanin, zwany Czarnobacki, zabił Dejowa i zniósł cały pułk kozacki." Tedy przytaczam in extenso życzenia, jakie złożyła nam, Polakom, ambasadoressa Naszego Najważniejszego Sojusznika w Warszawie. "Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta! Chag Pesach Sameach, Happy Passower! PIC Twitter Com./2ZXVQ1S4I6 – Georgette Mosbacher (@USAMB POLAND) 19 kwietnia 2019." Koniec cytatu. Pani ambasador, nowa wiara jeszcze nie przyjęła się u większości Polek i Polaków. Trochę za wcześnie na te życzenia. Panie Trump. Kto zasuflował panu wybór pani Żorżety na ambasadora w III RP? Czyżby starsi i mądrzejsi? Alejhem!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1332293 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

25 Kwietnia 1822 roku
Urodził się Edward Dembowski, polski filozof, publicysta, działacz niepodległościowy (zm. 1846)


25 Kwietnia 1926 roku
Urodził się Tadeusz Janczar, aktor teatralny i filmowy (zm. 1997)


Zobacz więcej