Niedziela 24 Czerwca 2018r. - 174 dz. roku,  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
23.06.18 15:29
Kujawiaku, co ty masz za urojenia, skąd wytrzasnąłeś jakąś panią Miarkę? Tropienie ludzi i rejestrowanie ich wypowiedzi, to widać twoja obsesja. Tyle, że widać niekiedy mylą ci się śledzeni przez ciebie. Tą Kamę Sutrę i bunga - bunga, przypisujesz widać swoim upatrzonym - na osobistych wrogów. Gdzie Rzym a gdzie Krym? Cytując czyjeś mądre wypowiedzi, nie koniecznie musimy się interesować życiem seksualnym myśliciela czy pisarza, który sformułował te zdania. Pewnie na Zofii Kossak - Szczuckiej też byś nie zostawił suchej nitki, z powodu jej ponoć burzliwego życia intymnego. Nie wspominając o Marii Konopnickiej. Stań przed lustrem i dokonaj rzetelnej samooceny! Zoofile też nie mają sobie niczego do zarzucenia. Są przekonani, że na to pozwala im wolność.

 -------------------------------
Lubomir
23.06.18 8:51
Myślę, Panie Janie, że człowiek dojrzewa religijnie i wędruje do Boga, od urodzenia aż do śmierci. Polska kultura ma zawsze zarezerwowane miejsca dla lokalnych Szawłów. Ilu takich osobiście pamiętam?. Drwili z Dekalogu i wszystkich podstaw naszej wiary. W chorobie czy innym nieszczęściu, wręcz odpychali innych sprzed ołtarza. Polski bohater Babinicz - Kmicic, to również koło ratunkowe polskiej tolerancji dla odchodzących od patriotycznych obowiązków. Pozdrawiam jak zwykle.

 -------------------------------
Lubomir
23.06.18 7:36
Pod globalne ocieplenie znakomicie podłączyli się niemieccy politycy, na czele ze swoimi 'Zielonymi'. Niemcy rozgrywają w Europie swoją własną wojnę hybrydową. Wręcz rozwalili polską energetykę - opartą na węglu kamiennym, nie likwidując przy tym swoich własnych elektrowni węglowych. Ba, zapowiadając u siebie budowę kolejnych takich elektrowni i podejmując próby przejęcia polskich kopalń. Pilotażowa niemiecka kopalnia w Polsce, to realna inwestycja a nie teoretyczny plac budowy. Wojna handlowa USA - Europa, to radość dla Niemców, którzy usiłują zjednoczyć Europę wokół niechęci do Ameryki. Niemcy robią wszystko, żeby wypchnąć Amerykę z Europy. Wówczas to oni decydowaliby o przyszłości kontynentu. O przyszłych kierunkach rozwoju albo raczej o kolejności likwidacji europejskich struktur państwowych i narodowych. Oczywiście z wyłączeniem super-narodu, z wyłączeniem Niemców. Pod tym projektem podpisuje się polskojęzyczna Nowoczesna Targowica, często związana z Mniejszością Niemiecką ale i niemiecką kulturą supremacji i zaborczości.

 -------------------------------
Kuba
23.06.18 5:57
Orawiczu Waleczny, wstałeś dzisiaj rano znowu nie tą nogą do przodu. Niedawno pisałeś, co ci zaraz komentatorzy wytknęli, że polska prawica to ćmole. Tak, ć m o l e! I zza oceanu pouczasz Pana MariaNa, kto jest w ciapki i jakie ma łapki. I co polska prawica ma robić. Pan MariaN o tym doskonale wie, polska prawica też wie, więc nie bzykaj nam do ucha. Mogę się tylko zgodzić z tym, że jako ćmol brzęczysz tu bezustannie zataczając kółeczka, taki to z ciebie prawicowiec...

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1266214 razy.

Wydawca
OFICYNA AURORA, Slawomira M. Kozaka

tel. +48 223 981 862 i +48 223 981 863
e-mail: oficyna_aurora@o2.pl

24 Czerwca 1946 roku
Podczas próby przebicia się przez kordon obławy koło wsi Piotrówek na Lubelszcz. zginął major Marian Bernaciak ps. "Orlik", dowódca Inspekt. WiN Puławy


24 Czerwca 1768 roku
Zmarła Maria Leszczyńska, królowa Francji jako żona Ludwika XV (ur. 1703).


Zobacz więcej