Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/article.php on line 21

  Piątek 14 Maja 2021r. - 134 dz. roku,  Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 24.03.19 - 23:18     Czytano: [801]

Lista zboczeńców


Szanowni Państwo!

Wincenty Rostowski zagroził ujawnieniem, kto w PiS jest gejem. Czyżby tak przejął się losem tych ludzi „specjalnej troski”, którzy znaleźli się w niewłaściwej, jego zdaniem, partii? A może chodzi tu o coś całkiem innego, na przykład o „piniędze, których po prostu nie ma i nie będzie”? Póki partia rządząca zajmować się musi „wdziękami Maryni”, i nie tylko jej, to nie ma czasu poszukać pieniędzy, które wyparowały z kasy do nieznanych kieszeni. Mało tego, gdyby znalazł się odważny prokurator, to były minister oskarży go o zemstę polityczną. Wyświechtana to, ale stale skuteczna gierka.

A swoją drogą, z ujawnieniem listy gejów, czyli wesołków (dosłowne tłumaczenie z angielskiego), powinien się pośpieszyć, bo karta LGBT wyłowi wszystkich, a upublicznienie nazwisk to tylko kwestia czasu. Zjednoczony Związek Zboczeńców może jednak walczyć o szczególne przywileje, a wśród nich o tajemnicę przynależności. A gdyby tak pokusił się o duże pieniądze, to powinien wystąpić o jakieś mienie bez-spadkowe. W tym wypadku brak spadkobierców byłby bardziej uzasadniony niż roszczenia żydowskie.

Ciekawe, na ile w tej całej hecy chodzi o rzeczywistą deprawację dzieci w imię postkomunistycznej genderowskiej ideologii, a na ile o praktyczną przykrywkę, pozwalającą na wyłudzenie cichcem majątku poprzez ustawę 447? Bowiem wrzawa w każdej innej sprawie dobrze maskuje ewentualną realizację bezprawnych roszczeń.

Pozdrawiam i do następnej soboty
Małgorzata Todd


KOMENTARZ DO FELIETONU

Ad. Sedno sprawy11/2019 (402)

Szanowna Pani Małgorzato

TAK – za wszelka cenę nie należy dopuścić by w Polsce ponownie dorwały się do władzy postkomunistyczne popłuczyny, przepoczwarczone w liberalno-lewicowe proniemieckie partie, bo w takim scenariuszu byłby to już definitywny koniec naszej państwowości. Zostalibyśmy przy jej atrapie, czymś na kształt PRL – niby Polska, ale tylko z nazwy. W rzeczywistości byłby to twór całkowicie wchłonięty, ale tym razem do imperium niemieckiego dla niepoznaki nazywanym UE (a i dzisiaj wyzbyliśmy się wielu elementów niezależnego państwa). Analizując ostatnie polityczne wydarzenia rozgrywające się w naszej umęczonej ojczyźnie, można by odnieść wrażenie, że zbliżamy się do jakiegoś przełomowego czasu. Ostatnie działania partii pod szyldem „żeby było tak jak było” (PO, SLD, Nowoczesna, Wiosna itp.) na to wskazują, zwłaszcza usilne promowanie przez nie w naszym kraju tęczowej ideologii. Według mojej opinii istnieją trzy potencjalnie prawdopodobne przyczyny takiego rozwoju wypadków.

Pierwsza – wspomniany obóz „żeby było tak jak było” zupełnie „odleciał” i oderwał się od społeczeństwa polskiego (albo inaczej – nigdy się od niego się nie odrywał, bowiem nigdy z nim nie był zespolony) i zwyczajnie nie wyczuwa jego ducha. Co na to wskazuje? Stawianie w Polsce na ideologię multi-kulti, gender i inne twory-nowotwory ideologii neomarksistowskiej to pomysł, wydaje się, z góry skazany na wyborczą porażkę. W sytuacji gdy rząd PIS-u funduje społeczeństwu różne socjalne prezenty, ONI fundują Polakom nadzieję, że małżeństwa homoseksualne będą legalne z możliwością adopcji dzieci, a same dzieci poznają już w przedszkolu w jak różnorodny sposób można czerpać radość z seksu. Okazuje się, że problem braku w Polsce „otwartego społeczeństwa” zaprząta umysły naszych rodaków od rana do wieczora i nie daje im spać. Czy ci lewoskrętni aż tak są nieroztropni w swoich politycznych kalkulacjach?

Druga – przeciwstawna pierwszej. ONI „nie odlecieli”, oni dobrze ocenili polskie społeczeństwo – jako już dostatecznie dojrzałe (tzn. dostatecznie ogłupiałe) i gotowe do wchłonięcia tych neomarksistowskich bzdur. Przecież, według ich opinii, podglebie zostało już solidnie przygotowane do przeprowadzenia tej operacji – autorytet polskiego Kościoła został mocno podkopany pedofilskimi aferami, a duża część polskiej zakompleksionej młodzieży z lubością identyfikuje się z nowinkami płynącymi z „cywilizowanego” Zachodu.

Trzecia przyczyna. ONI nie „odlecieli”, oni wiedzą co robią. Te tęczowe działania to wyraźny sygnał dany elitom UE lansującym i wdrażającym w życie ideologię neomarksistowską w całej Europie, że „to my jesteśmy jedyną siłą polityczną w Polsce gotową na wdrażanie europejskich wartości”. Z tego faktu można wywieść następujący wniosek – swoją śmiałość targowica-bis opiera na posiadanej wiedzy - zbliża się nieuchronnie schyłek rządu PIS. Być może pokładane w nim nadzieje, co do spełnienia żądań „strategicznych przyjaciół", zawiodły, albo wręcz przeciwnie, spełniły się, a więc „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść”. Przecież wiadomym jest, że w naszym kraju wszelkie przesilenia polityczne są inspirowane z zewnątrz.

Podsumowując – najbardziej prawdopodobną wydaje się przyczyna pierwsza, Jednak nie należy lekceważyć przyczyn pozostałych, bo aż wierzyć się nie chce, że tych PATRIOTÓW-INACZEJ ogarnęła aż tak wielka głupawka.
Serdecznie Panią pozdrawiam – Ewa Działa-Szczepańczyk

POLECAM


OGŁOSZENIA

26 marca 2019 r. godz. 12:00 Warszawa, ul. Jazdów 12 przed ambasadą Niemiec upamiętnijmy Polaków, ofiary niemieckiego ludobójstwa - planowej eksterminacji narodu polskiego. Nie wolno zapomnieć tych, których Niemcy zamordowali tylko za to, że byli Polakami. #PamięćNarodu


***

W dniu 31 marca 2019 roku w USA
odbędą się protesty środowisk polonijnych skierowane przeciwko prawu 115-171 (Act S.447), a także przeciwko kompromitującym zaniechaniom Polskiego Rządu i Sejmu w tym zakresie.

Protesty odbędą się pod hasłami: „Repeal Fraudulent Act S.447”, „We Say NO to the Giveaway of Heirless Property”, „Act S.447 is a Fraud” i „Act S.447 = Unconstitutional Precedent”. Protesty dotyczyć będą również agresywnych napaści słownych ze strony polityków Izraela i Stanów Zjednoczonych, które zakłamując prawdę historyczną, oskarżają Polskę o współudział wHolocauście. Protesty odbędą się w Nowym Jorku, Chicago, Bostonie, Los Angeles, Hartford i Filadelfii.

.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

23 marca 2019 r. | Nr 12/2019 (403)

Wersja do druku

Tadeusaz - 26.03.19 1:56
Lubomir w USA nie brakuje skomuszałej z PRL-banndy-grandy!
Tych czerwonych sługusów byłego ZSRR nie ma komu wypłoszyć
z USA!!! Można się tylko dziwić,na co pozwala Amerykańska
Prawica i Rząd tego kolosa!

Henryk - 25.03.19 21:03
Rzucono Gojom temat dla fałszywej polityki i rozgorzała walka.
Prawdziwą polityką zajmują się ci co są dopuszczeni do tajemnic w naszym Sejmie.
Zamiast dyskutować, co to za tajemnice i kto tym steruje, Goje zażarcie walczą między sobą.

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/szkola-frankfurcka-dewastujacy-spisek-timothy-matthews-2014-10

Lubomir - 25.03.19 18:07
I mamy zamiast wysokiej kultury humanistycznej i wysokiej kultury technicznej - permanentny temat sodomii i sodomitów. Kto nam usiłuje infekować tą zarazę? Kto usiłuje przerabiać Polaków na niewolników dewiacji i patologicznych uzależnień? Czy nie tak działa najnowocześniejsza Piąta Kolumna? Czyżby była to kolejna forma wojującego antypolonizmu? Podobnie bezkarna, jak polityczny antypolonizm? Jak długo jeszcze Polacy będą nabierać się na te szatańskie pomysły, kreowane przez pomysłodawców z piekła rodem? Czy nie wystarczyły nam, raz na zawsze - nauki Hitlera, Stalina i Marksa? Czy potrzebni są nam kolejni obłąkańcy - w roli 'nauczycieli'? Fora, z polskiego dwora!

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 84

Wejdź do Galerii 


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 148

14 Maja 1987 roku
Zmarła Rita Hayworth, hollywoodzka gwiazda lat 40-tych (ur. 1918)


14 Maja 1938 roku
Urodziła się Elżbieta Czyżewska, aktorka filmowa i teatralna.


Zobacz więcej