Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/article.php on line 21

  Piątek 23 Lipca 2021r. - 204 dz. roku,  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 04.01.21 - 14:24     Czytano: [660]

COVIDOWE JEŻE w sprzedaży!


Nowo odkryty „zmutowany szczep” jest obecnie agresywnie promowany, choć brak jest naukowych dowodów potwierdzających jego błyskawiczne rozprzestrzenianie się, co rzekomo zmusiło Wielką Brytanię do odwołania wszelkich połączeń z krajami Europy. Zaznaczyć należy, że loty między Wielką Brytanią, a Chinami są kontynuowane. (…)

(…) śledzę na bieżąco prasę zagraniczną i o nowej odmianie wirusa przeczytałem tego samego dnia, w którym pod okiem kamer poddała się szczepieniu przeciw Sars-Cov-2 pielęgniarka z USA – Tiffany Dover. Z relacji, którą miliony ludzi mogły oglądać „na żywo” wynika, że młoda kobieta udzielająca po szczepieniu wywiadu mediom, nagle zasłabła i upadła. Kilka godzin później w Internecie pojawiły się pogłoski o jej śmierci. Co dziwniejsze, film umieszczony na platformie YT natychmiast usunięto. W Polsce, trzy dni później, poza garstką stałych poszukiwaczy prawdy o „pandemii”, niewiele osób w ogóle słyszało o tym zdarzeniu, natomiast o nowym szczepie koronawirusa mówiła już „ulica”. W chwili, w której piszę te słowa, nie wiem, czy informacja o śmierci młodej kobiety była prawdziwa, czy nie. Nie wiem, czy film ten nie był celowo spreparowany, dla ośmieszenia tak zwanych teorii spiskowych, bo w przeszłości wskazywałem na mnóstwo przypadków medialnych news’ów z udziałem celowo angażowanych do nich aktorów. Niemniej jednak, chcę podkreślić różnicę w sposobie rozpowszechniania informacji, które dla pandemicznego teatrum i manipulowania nastrojami społecznymi mogą odgrywać niebagatelną rolę. Stanowić to może kolejny element scenariusza, o którym pisałem wcześniej, mającego zmobilizować społeczeństwo do poddania się szczepieniom. Okazuje się bowiem, z badania opinii społecznej, przeprowadzonego 20 grudnia 2020 roku przez jedną z platform sieciowych (Intellihub), za pośrednictwem Twitter, że 87,7% badanych w USA jest przeciwnych szczepieniom („No way”), a tylko 12,3% zgodziłoby się na nie bez wahania („Yes, of course”). Potwierdzenie słuszności braku zaufania do szczepionki wykazuje zresztą tabela, sporządzona przez CDC, obrazująca ich efekty na przestrzeni pięciu dni. Pierwszym dniem wykazu jest 14 grudnia, kiedy po szczepieniu 3 osoby były opisane, jako „niezdolny do wykonywania normalnych codziennych czynności, niezdolny do pracy, wymaga opieki lekarza lub pracownika służby zdrowia”. Ostatnim, ujętym w tabeli dniem, jest 18 grudnia i pod tą datą znajdziemy już określonych w ten sposób 3150 osób. Badanie CDC opublikowane w roku 2016 wykazało, że jedno na pięć małych dzieci w wieku poniżej pięciu lat, które zostały przyjęte na pogotowie z powodu reakcji lekowych, cierpiało z powodu urazów wywołanych szczepionką. Przyjmując ten sam wskaźnik obrażeń spowodowanych przez szczepienia wynoszący 2,6 procent, przewidywane szczepienia około 25 milionów Amerykanów miesięcznie w ramach operacji Warp Speed mogą spowodować 3,9 miliona obrażeń w ciągu zaledwie pierwszych sześciu miesięcy! Zakładając deklarowane dążenie do wyprodukowania miliardów dawek szczepionki na koronawirusa i „dostarczenia ich w każdy zakątek świata” (Gates, 2020), skala obrażeń byłaby nie tylko bezprecedensowa, ale mogłaby otworzyć lukratywną drogę do szerokiego rynku leków dla radzenia sobie z efektami szczepień.

Maska, umieszczona na twarzy Statui Wolności, przywołana na okładce, wskazywać ma właśnie dlatego, nie tyle na pogodzenie się obywateli amerykańskich z obostrzeniami, co na kneblowanie im i reszcie świata ust, w obawie przed rzeczywistą postawą społeczeństw wobec plandemii. Poza wszystkim innym, szczepienie w pierwszej kolejności preparatem mogącym nieść zagrożenie dla zdrowia i życia pracowników służby zdrowia i innych służb państwowych (straż pożarna, wojsko itp.) uważam za jawne sprowadzanie niebezpieczeństwa na państwo i jego zdolność obronną. Jako takie, powinno zostać osądzone i ukarane. Tymczasem, rządy mające świadomość, że służby podlegają restrykcyjnie egzekwowanym poleceniom i rozkazom, uznały, iż najłatwiej będzie im spacyfikować na początku całej operacji te właśnie grupy społeczne. Nie bez znaczenia pozostaje też argument finansowy, zastosowany wobec pracowników opieki zdrowotnej i potencjalna możliwość jego anulowania, do gróźb zwolnienia z pracy włącznie, o czym informowali Internauci na polskich portalach w grudniu 2020 roku (…).

Sławomir M. Kozak

Fragment rozdziału „Najniebezpieczniejszy zawód świata” z książki „Covidowe Jeże”, dostępnej w formie e-book w Oficynie Aurora:Oficyna Aurora

Wersja do druku

MariaN - 09.01.21 11:27
Mam sporo pytan do autorów takich publikacji, jesli to wszystko jest wczesniej wymyślone to co jest na końcu, zmniejszenie populacji, tzw ochrona planety i zwierzątek, powrót do jaskiń, opanowanie świata przez lewactwo???? czy od roku mamy stan epidemii czy to tylko jakieś jaja, czy to co widze w tv że w GB nie wolno chodzić po ulicach a w szpitalach angielskich zaczyna brakować miejsc to zmowa dziennikarska czy prawda. A może to prawda że od roku mamy ,swiatowy kataklizm, że Chiny wypowiedziały USA i światu wojnę i to co nas jeszcze czeka nie mieści się w najgorętszych glowach!!!

Ania - 07.01.21 16:26
Spadł pierwszy śnieg i jak co roku obserwuję gdzie taje.
Oczywiście pierwszy spłynął z dachów urzędów i jak co roku metr wokół domu emerytowanego komendanta milicji.

PANASUUK - 07.01.21 15:40
GDYBY POLITYKÓW ROZLICZANO ZA ICH NIEFORTUNNE I NIEODPOWIEDZIALNE DECYZJE MNIEJ BY POŻYCZALI I ROZSĄDNIEJ DZIELILI

Ania - 04.01.21 21:06
Tysiąc lat wstecz, władca przebywał wśród swoich nawet uzbrojonych poddanych bez ochrony. Dzisiaj demokratycznie zainstalowany "władca" non stop jest pod ochroną kompanii zawodowych ochroniarzy, uzbrojonych w najnowocześniejszą broń i najnowocześniejsze systemy inwigilacji społeczeństwa.
Przypuszczam, że gdyby tysiąc lat temu władca swoim poddanym kazał się zaszczepić to by wszyscy bez wahania się zaszczepili. Dzisiaj widzimy strach przed demokratycznie zainstalowanymi rządzącymi i strach przed funkcjonariuszami służby "zdrowia".
Z człowieka zrobiono podatnika z numerem PESEL, który potrafi jedynie cytować to co usłyszał z telewizora i zieje zaprogramowaną mu nienawiścią do sąsiada otumanionego z innego telewizora.
W tym współczesnym świecie walki szczurów pojawił się nie znany wirus, który nie wiadomo czemu nie atakuje dzieci, które nie mają jeszcze wykształconej odporności a uśmierca głównie klientów ZUS-u.
ZUS ze swoją schorowaną klientelą stanowi złotonośną żyłę dla obcych karteli farmakochemicznych.
Ile wypływa z Polski kasy poprzez apteki do obcych karteli ??
Teraz doszedł jeszcze zakup za kredyt szczepionek przeciw wirusowi. Wyboru oczywiście nie dokonywano tylko "wybrano" najlepsze bo jak to u nas teraz jest, na zdrowiu i "bezpieczeństwie" nie wolno oszczędzać.
Wirus jak to wirus zaraz się zmutuje i będzie się śmiał z tej szczepionki. A nasza demokratycznie zainstalowana władza za kolejny kredyt, oczywiście, u najlepszego stałego dostawcy kupi kolejne miliony szczepionek i coś za miliardy żebyśmy byli bezpieczni.
Pędzimy do dwubilonowego zadłużenia.
Czy po przekroczeniu dwóch bilionów zadłużenia demokratyczni "politycy" zmienią swoją małpią telewizyjna retorykę i zaczną myśleć ??
Osobiście w to wątpię.

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 84

Wejdź do Galerii 


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 148

23 Lipca 1792 roku
Król Polski Stanisław August Poniatowski przystąpił do konfederacji targowickiej i doprowadził do rozbiorów. Abdykował 25.11.1795r. na rzecz Rosji, zmarł w 1798r.


23 Lipca 1952 roku
Wszedł w życie traktat o utworzeniu Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali.


Zobacz więcej