Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/article.php on line 21

  Piątek 23 Lipca 2021r. - 204 dz. roku,  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 10.01.21 - 20:30     Czytano: [542]

"A gdyby Smoleńsk...

...przydarzył się Anglii…”To jeden z tekstów, który lotem błyskawicy rozchodzi się po Internecie. Cytujemy go poniżej w całości: zestawienie Polski i Wielka Brytania daje dużo do myślenia, jak Polacy sami podchodzą do swojej historii i teraźniejszości. Sam Smoleńsk kojarzy się Polakom z podziałem, komisja Smoleńska nie wyjaśniła czy był to zamach w Smoleńsku czy katastrofa

Tu w Anglii, nie mogli zrozumieć, o co mi chodzi z tą polską demokracją, więc im opowiedziałem taką bajeczkę: wyobraźcie sobie, że Rosjanie podczas II wojny mordują skrytobójczo kilkadziesiąt tysięcy Waszych jeńców, nie przyznają się do tego i zwalają winę na Niemców.

Po latach prawda wychodzi na jaw, a królowa, wraz z całym sztabem generalnym, szefem Banku Anglii, szefami najważniejszych instytucji państwowych i arcybiskupem Canterbury leci w rocznicę tego mordu do Rosji, żeby uczcić pamięć pomordowanych brytyjskich żołnierzy.

Tam samolot królowej rozbija się w niewyjaśnionych okolicznościach. Rząd nie tylko nie podaje się do dymisji, ale powierza śledztwo Rosjanom, którzy ogłaszają, że do sterów dorwała się królowa wraz z naczelnym dowódcą lotnictwa i po pijaku rozbili samolot.

Rząd angielski potwierdza tę wersję, BBC i Reuter w komentarzach przypominają ogólnie przedtem znaną lekkomyślność i pychę królowej oraz jej zamiłowanie do ginu. Wytykają angielskim pilotom nieudolność i braki w wyszkoleniu. Ubolewają nad degrengoladą moralną rodziny królewskiej i pijaństwem w siłach zbrojnych, a w lotnictwie w szczególności. Jednocześnie Parlament rekomenduje ministra obrony narodowej do Izby Lordów. Premier składa wniosek o awansowanie szefa Intelligence Service na generała dywizji.

Nie ma najmniejszego znaczenia, że w sprowadzonej do Wielkiej Brytanii, a zaplombowanej przez Rosjan trumnie królowa ma trzy nogi. Jest ubrana we frak i męskie kalesony. Niektóre tabloidy nawet nawołują z tego powodu do odmówienia królowej prawa do godziwego pochówku. Dodatkowo sugerują, ze królowa miała skrywane inklinacje transseksualne. Niektóre ofiary maja po dwie cudze wątroby zamiast jednej własnej, inne kupę śmieci w brzuchu…

Nieważne, że cały teren katastrofy zaorano i pokryto betonowymi płytami, ślady zatarto, drzewa wycięto w pień. Wrak samolotu zniszczono i umyto, a na dodatek Rosjanie odmawiają jego zwrotu.

Rząd angielski jest tym wszystkim zachwycony, wysyła w świat komunikaty o znacznej poprawie stosunków z Rosją. Katastrofę nazywa punktem zwrotnym tych stosunków i nowym otwarciem na dialog z narodem rosyjskim. Potwierdza oficjalnie przy każdej okazji, że winę ponosi pijana królowa z trzema nogami.Przez dwa tygodnie nikt ze mną nie rozmawiał, wszyscy się odsuwali, jak od zadżumionego. Po dwóch tygodniach, jeden z Anglików mnie przeprosił. Powiedział, że myśleli, że jestem chory psychicznie i mnie izolowali.
Ale zapytali innego Polaka, który im potwierdził to, co mówiłem, a jeszcze inny Anglik sprawdził sobie w Internecie hasło Katyń i Smoleńsk. Stwierdzili, że nie mieli pojęcia, że coś takiego jest w Europie możliwe”.

wlocie.pl

Wersja do druku

Ania - 11.01.21 9:02
W chwili ujawnienia zbrodni katyńskiej prasa angielska OBWINIAŁA o to Niemców, prasa szkocka obwiniała żydobolszewików.
Uniwersytet Jagieloński wydał opracowanie Seana McMeekina "Największa grabież w historii". Niestety mały nakład szybko się wyczerpał.
Brytyjczycy utajnili wyniki sekcji zwłok Himmlera na STO LAT do roku 2045.
Nie wiadomo nawet czy to była faktycznie przeprowadzona sekcja zwłok Himmlera.
Dlaczego Brytyjczycy nie ujawniają działań swojej imperialistycznej agentury z okresu pierwszej połowy XX w. ??

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 84

Wejdź do Galerii 


Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /domains/kworum.com.pl/public_html/_box/_right.php on line 148

23 Lipca 1842 roku
Urodził się Henryk Jordan, polski lekarz, pionier wychowania fizycznego w Polsce (zm. 1907)


23 Lipca 1909 roku
Zmarł Zygmunt Noskowski, polski kompozytor, pedagog, dyrygent i krytyk muzyczny (ur. 1846)


Zobacz więcej