Środa 26 Czerwca 2019r. - 177 dz. roku,  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 04.07.09 - 23:39     Czytano: [3069]

Dział: Głos Polonii

Apelują do polskich władz
Oddział Prawny USOPAŁ przeciwko kolejnym atakom Światowych Organizacji Żydowskich na Polskę

Oddział Prawny USOPAŁ z całą energią sprzeciwia się idei wyłudzania pieniędzy od Rzeczypospolitej Polskiej i w rzeczy samej od Narodu Polskiego. Z wielkim oburzeniem przyjęliśmy kolejne informacje o naciskach na Polskę przez Światową Żydowską Organizację na rzecz Zwrotu Mienia i wypłacenia przez Skarb Państwa Polskiego kilkudziesięciu miliardów dolarów jako „ odszkodowanie”, co jest zupełnie niezgodne z obowiązującym prawem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Uważamy, że tego typu spotkania między innymi, jakie odbyło sie w ostatnich dniach w Pradze jest istną medialną i propagandową parodią. Spotkanie to miało na celu wyłudzenia od krajów europejskich, które były okupowane przez reżim nazistowski i komunistyczny fantazyjnych odszkodowań na rzecz Światowych Organizacji Żydowskich.
Pytamy jakim prawem? Kraje te powinny być zrozumiane przez świat za to, co przeszły i co utraciły podczas niewoli tych wyniszczających reżimów. Niestety takiego wyrozumienia nie mają i nagonka medialna trwa.

Jest dla nas oburzającym, że przedstawicielem wydelegowanym przez Rząd Polski na to spotkanie- de facto handel mieniem polskim- został sławiący się posiadaniem specjalnego obywatelstwa narodu żydowskiego Władysław Bartoszewski. Już wiele lat temu Bartoszewski został wykreowany przez światowe i polskojęzyczne media na polską, patriotyczną "ikonę". Czy osobnik ten zasługuje rzeczywiście na tak wysokie uhonorowanie za swoje wieloletnie szkodliwe antypolskie działania przeciwko interesowi polskiemu? Jakie są realne podstawy wysyłania tego antypolaka, kameleona politycznego pseudoprofesora jako przedstawiciela Władz Polskich na tak ważne spotkanie? Zachęcamy do przeczytania licznych publikacji Profesora Jerzego Roberta Nowaka, w których opisał prawdziwe oblicze pseudoprofesora Bartoszewskiego, a szczególnie książkę: "O Władysławie Bartoszewskim bez mitów". Bartoszewski będąc ministrem spraw zagranicznych RP wyrządził wiele szkód dla interesu polskiego i dla pozycji Polski na arenie międzynarodowej za służalcze decyzje dyktowane przez światowe lobby żydowskie.
Pytamy, jakim prawem Władysław Bartoszewski został wydelegowany na przedstawiciela Rzeczypospolitej Polskiej na to spotkanie!? Jak dalece można być oślepionym i ufać, że Naród Polski się na to zgadza! Oczekujemy reakcji uczciwej i słusznej w tej sprawie ze strony Władz Polskich.

Nikt nie ma prawa narzucać Polsce żadnych roszczeń czy rozwiązań niezgodnych z naszym obowiązującym prawem. Należy zwrócić uwagę na to czego dokonywali Żydzi wspólnie z komunistami przed i po II Wojnie Światowej. Ile dokonano wyroków na Polakach patriotach i ilu działaczy AK i działaczach organizacji polskich i patriotycznych skazano bezprawnie na śmierć. Osoby, które dokonywały tych wyroków pozostały nieukarane za zbrodnie na Nardzie Polskim. Żądamy sprawiedliwości i ukarania katów miedzy innymi takich jak żyjący wygodnie dziś za granicą kat Stefan Sechter- brat Adama Michnika- rodowe żydowskie nazwisko Aaron Sechter- Redaktor Naczelny polskojęzycznej Gazety Wyborczej. Dlaczego Polska, która była ofiarą II Wojny Światowej poprzez medialną nagonkę w świetle licznych kłamliwych publikacji fałszujących prawdziwą historię Polski staję się katem? Sprzeciwiamy się tym antypolskim działaniom i żądamy sprawiedliwości. Nasz kraj został wyniszczony poprzez działania podczas II Wojny Światowej, a potem poprzez reżim komunistyczny, w którym Żydzi pełnili wysokie funkcje w systemie panującego reżimu komunistycznego. Zamordowano wybitne osobistości i przedstawicieli inteligencji polskiej, które w pokazowych rozprawach skazane zostały na śmierć.

Osoby z pozmienianymi nazwiskami, antypolacy, kameleony polityczne w dużej mierze żydowskiego pochodzenia chcą poparcia wniosku przez Władze Polski i wypłacenia „haraczu” Światowej Organizacji Żydowskiej, za którą stoją interesy prywatnych osób. Sąd amerykański w ostatnich latach wydał ostateczną decyzję o roszczeniach Światowej Organizacji Żydowskiej, że jest to niezgodne z prawem i bezpodstawne.

Żądamy, aby Władze Polski- Prezydent RP i Rząd RP wydały oficjalne stanowisko sprzeciwiające się tym bezpodstawnym wyłudzeniom finansowym od Skarbu Państwa i Narodu Polskiego i zakończenia tym stanowiskiem medialnej antypolskiej nagonki na Polskę.

Zwracamy się do wszystkich organizacji polskich, patriotycznych i katolickich tak w kraju jak i za granicą o przeciwstawienie się wspólnie przeciwko atakom antypolskim, szkodliwym dla Naszej Ojczyzny, interesu i dorobku narodowego. Mamy dość obłudy i szantaży przeciwko Polsce i Narodowi Polskiemu. Jako Polacy mamy nie tylko prawo ale i obowiązek stawania w obronie interesu narodowego i sprzeciwu jakimkolwiek zamiarom grabieży naszego mienia.
Do powyższego pisma zamieszczamy liczne artykuły z informacjami o tej sprawie bezpodstawnych roszczeń żydowskich.

USOPAŁ
2.07.2009

Wersja do druku

Włodzimierz Kowalik - 20.07.09 13:40
Tylko bez biadolenia i lamentów...!!!....jeśli chcecie rozwiązać problem to musicie powstawiać swoich na stanowiska.
Nie słuchajcie tych co nawołują do bojkotu wyborów, protestów i lekceważenia ciał ustawodawczych (np. Parlament Europejski).
Powybierajcie do Sejmu, sejmików i innych organów ludzi reprezentujących wasze interesy a wtedy nie będziecie musieli apelować......zastąpcie Bartoszewskiego, Piskorskiego, Sikorskiego.... swoimi kandydatami.
Od lat apeluję o wprowadzenie obowiązkowych wyborów, gdyby tak było to o Bratoszewskim jak polityku nikt by nie słyszał a GW byłaby gazetką etniczną.
Powstawiajcie swoich - Polaków i bez problemu anulujecie wszelkie "umowy" jako, nie-wiążące.

Analityk - 14.07.09 6:06
Kolejny paszkwil A.Calej w "Rzeczpospolitej"

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=5279

Analityk - 12.07.09 1:08
O kompromitacji klamstw A.Calej prosze czytac na:
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=5205

a o tym co czyni p.Lizon z KPK w Kanadzie na:
http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=5258

Helena - 07.07.09 23:14
To wszystko ktos fajnie wymyslil. Teraz kiedy wymarli swiadkowie"wojny"
Wymyslac sobie jakies zagmatwane opowiastki, zeby wprowadzic
przeciwnika moze w zaklopotanie wmowic mu wspolodpowiedzialnosc
a ci co to robia tez nie sa pewni tego co mowia.Czy np Pan Gross albo Pani Cala mysla ze maja przed soba naiwniaczkow.
Hitler prowadzil wojne w calej Europie. Niech Gross sobie ze swoja ksiazka
pojezdzi po calej Europie i popisze to co sie dzialo w innych krajach.
Pani Cala niech sobie szmalownikow poszuka np. w Austrii.
Polsce nalezy sie najwyzszy szacunek i chwala. Byla pierwaszym
napadnietym panstwem w Europie bez wypowiedzenia wojny.
Spladrowana, wyszabrowana z zachodu i przez wschod. Byly czasy
przedwojenne, ze Zydzi prosili Panstwo Polskie o wsparcie socjalne.
Gdzie byli wtedy bogaci Zydzi.
Kto pomogl Polakom podniesc sie do walki o wolnosc i honor.....
Dlatego nikt nie ma prawa zabierac glosu i wtracac sie do tego co
dotyczy tylko Polakow w ich Polskim Gniazdzie. Nawet niektorzy czlonkowie rzadu, ktorzy sa tylko czasowo wybierani.
Tez pani Cala nie jest osoba autorytatywna.
Te wszystkie klamstwa na nic sie nie zdaja."Pogromy" to tez byly prowokacje sjonistow czy komunistow. zeby sobie niektorzy Zydzi
nie moscili wygodnego zycia w innych krajach, tylko jechali do Palestyny
budowac panstwo Izrael. Co my mamy do tego......
Na gotowe komus sie naprzykrzac nie jest eleganckie........

Analityk - 07.07.09 6:37
Komentarze z www.wirtualnapolonia.com

Polar
2009-07-06 @ 07:19
A co na to Radosław, nazywany przez polskojęzyczne media Radkiem? Przecież to sprawa jak najbardziej zagraniczna

Darek
2009-07-06 @ 15:03
Jako obywatel Kanady pochodzenia polskiego wzywam p.Prezesa Kongresu POloni Kanadyjskiej o zajecie zdecydowanego stanowiska w tej bulwersujacej sprawie . Prosze pana Lizonia o nie chowanie glowy w piasek a pokazanie swojego prawdziwego oblicza. Milczenie przez w/w oznacza poparcie dla Kliki kilku Zydowskich uzurpatorow szowinistow wymuszenie haraczu od Polski i krajow Europy wschodniej .

Analityk
2009-07-06 @ 17:52
@Polar
Nijaki Sikorski wykonuje tylko polecenia swoich zydowskich pracodawcow I jest oplacany z podatkow obywateli zamieszkalych w RP.
Dla niego nie jest to sprawa zagraniczna tylko “rodzinna” – wiec musi dbac wylacznie o to aby rodzinie wybrancow nie stala sie krzywda i z pewnoscia zadba!

Szymon
2009-07-06 @ 19:59
Panie i Panowie, to nie sa zadne testy na polskosc dla Kongresu Polonii Kanadyjskiej. Kongres i jego przywodcy nie maja w sobie najmniejszych predyspozycji oraz checi do otwartego postawienia veto bo nie czuja sie zbytnio zwiazani z Narodem Polskim i jego historia. To trzeba miec w sobie jako element imannetny oraz odwage i wiare, iz obronna polskich racji przed zadaniami organizacji zydowskich jest walka o przetrwanie i kontynaucje polskiej historii i tradycji opartej na katolicyzmie. Od wielu lat nie widze takiego zapatrywania i dzialania KPK oraz wiekszosci dzialaczy tej organizacji. Owszem, jest lizodupstwo przedstawicieli rzadu RP dla wlasnych, prywatnych celow. Wie zaden to test dla KPK gdyz Oni nawet nie chca slyszec o takich problemach bo to tylko psuje ich dobre, acz zludne wyobrazenie o sobie.

Lubomir
2009-07-06 @ 20:48
Żeby tylko panowie prezesi Kongresów: Amerykańskiego i Kanadyjskiego nie wystawili menory na znak solidarności… z ‘władzami Polski’. Polskojęzyczni przebierańcy coraz częściej zamiast ustawiać się obok Białego Orła, ustawiają się obok świecznika-symbolu państwa Izrael. Kiedyś musi nastąpić przerwanie tego globalnego pasma zdrady. Może ono nastąpić zarówno w Ameryce Północnej, Kanadzie, jak i w Polsce. Ameryka Południowa pokazuje odważnie, że tam żyją Polacy spod znaku Białego Orła a nie spod znaku izraelskiej menory. Kundlizm to paskudna wada, to cecha niegodna Polaków. Również tych z Ameryki Północnej i Kanady.

Analityk - 07.07.09 6:27
To obaj panowie prezesi zarowno p.Spula z KPA (Kongres Polonii Amerykanskiej) jak i p.Lizon z KPK (Kongres Polonii Kanadyjskiej) powinni zabrac zdecydowany glos w sprawie prob okradzenia Narodu Polskiego przez swiatowe zydostwo.
Nie wiem czy ich stac na taka postawe. Jesli ich nie stac to powinni podac sie natychmiast do dymisji a jesli nie to zostac usunieci z zajmowanych stanowisk za ZDRADE interesow Narodu Polskiego.
Dotyczy to rowniez innych polskich organizacji jak SIP (Stowarzyszenie Polskich Inzynierow) w Kanadzie i w innych krajach.

To jest TEST na POLSKOSC wszystkich polonijnych organizacji. Cas najwyzszy na przeprowadzenie takiego testu. Jesli ktorakolwiek z nich nie zajmie zdecydowanej postawy potepiajacej zydostwo zadajace odszkodowan od Polakow to powinna byc traktowana jako parchata zydowska antypolska organizacja siejaca destrukcje w kregach Polonii.

Bardzo chcialbym zobaczyc jak te testy wypadna – bo odkryja prawdziwe oblicze stojacych w cieniu.

Wszystkich komentarzy: (6)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26 Czerwca 1812 roku
Sejm Księstwa Warszawskiego proklamował przywrócenie Królestwa Polskiego.


26 Czerwca 1953 roku
Nikita Chruszczow przeprowadził zamach stanu w Moskwie. Aresztowano Ławrientija Berię.


Zobacz więcej