Niedziela 24 Czerwca 2018r. - 174 dz. roku,  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
23.06.18 15:29
Kujawiaku, co ty masz za urojenia, skąd wytrzasnąłeś jakąś panią Miarkę? Tropienie ludzi i rejestrowanie ich wypowiedzi, to widać twoja obsesja. Tyle, że widać niekiedy mylą ci się śledzeni przez ciebie. Tą Kamę Sutrę i bunga - bunga, przypisujesz widać swoim upatrzonym - na osobistych wrogów. Gdzie Rzym a gdzie Krym? Cytując czyjeś mądre wypowiedzi, nie koniecznie musimy się interesować życiem seksualnym myśliciela czy pisarza, który sformułował te zdania. Pewnie na Zofii Kossak - Szczuckiej też byś nie zostawił suchej nitki, z powodu jej ponoć burzliwego życia intymnego. Nie wspominając o Marii Konopnickiej. Stań przed lustrem i dokonaj rzetelnej samooceny! Zoofile też nie mają sobie niczego do zarzucenia. Są przekonani, że na to pozwala im wolność.

 -------------------------------
Lubomir
23.06.18 8:51
Myślę, Panie Janie, że człowiek dojrzewa religijnie i wędruje do Boga, od urodzenia aż do śmierci. Polska kultura ma zawsze zarezerwowane miejsca dla lokalnych Szawłów. Ilu takich osobiście pamiętam?. Drwili z Dekalogu i wszystkich podstaw naszej wiary. W chorobie czy innym nieszczęściu, wręcz odpychali innych sprzed ołtarza. Polski bohater Babinicz - Kmicic, to również koło ratunkowe polskiej tolerancji dla odchodzących od patriotycznych obowiązków. Pozdrawiam jak zwykle.

 -------------------------------
Lubomir
23.06.18 7:36
Pod globalne ocieplenie znakomicie podłączyli się niemieccy politycy, na czele ze swoimi 'Zielonymi'. Niemcy rozgrywają w Europie swoją własną wojnę hybrydową. Wręcz rozwalili polską energetykę - opartą na węglu kamiennym, nie likwidując przy tym swoich własnych elektrowni węglowych. Ba, zapowiadając u siebie budowę kolejnych takich elektrowni i podejmując próby przejęcia polskich kopalń. Pilotażowa niemiecka kopalnia w Polsce, to realna inwestycja a nie teoretyczny plac budowy. Wojna handlowa USA - Europa, to radość dla Niemców, którzy usiłują zjednoczyć Europę wokół niechęci do Ameryki. Niemcy robią wszystko, żeby wypchnąć Amerykę z Europy. Wówczas to oni decydowaliby o przyszłości kontynentu. O przyszłych kierunkach rozwoju albo raczej o kolejności likwidacji europejskich struktur państwowych i narodowych. Oczywiście z wyłączeniem super-narodu, z wyłączeniem Niemców. Pod tym projektem podpisuje się polskojęzyczna Nowoczesna Targowica, często związana z Mniejszością Niemiecką ale i niemiecką kulturą supremacji i zaborczości.

 -------------------------------
Kuba
23.06.18 5:57
Orawiczu Waleczny, wstałeś dzisiaj rano znowu nie tą nogą do przodu. Niedawno pisałeś, co ci zaraz komentatorzy wytknęli, że polska prawica to ćmole. Tak, ć m o l e! I zza oceanu pouczasz Pana MariaNa, kto jest w ciapki i jakie ma łapki. I co polska prawica ma robić. Pan MariaN o tym doskonale wie, polska prawica też wie, więc nie bzykaj nam do ucha. Mogę się tylko zgodzić z tym, że jako ćmol brzęczysz tu bezustannie zataczając kółeczka, taki to z ciebie prawicowiec...

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1266215 razy.

Redakcja KworumZbigniew Skowroński - Administrator, Redaktor naczelny

Sławomir M. Kozak - Z-ca Redaktora naczelnego

Krystyna Górska - Redaktor

Andrzej Ruraż-Lipiński - Redaktor

------------------------------------------------------------------

Sprawy związane z serwisem proszę kierować na adres pocztowy: redakcja@kworum.com.pl

Webmaster [Sprawy Techniczne]: admin@kworum.com.pl

24 Czerwca 1390 roku
Urodził się Jan z Kęt, święty, polski filozof i teolog (zm. 1473)


24 Czerwca 1768 roku
Zmarła Maria Leszczyńska, królowa Francji jako żona Ludwika XV (ur. 1703).


Zobacz więcej