Niedziela 6 Grudnia 2020r. - 341 dz. roku,  Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Alina Szymczyk
05.12.20 14:36
Ojciec Święty Jan Paweł II był darem nie tylko dla Polski , ale dla całego świata. Epoka śmierci w której przyszło nam żyć niszczy to co dobre, a złe wystawia na piedestały. Świety Jan Paweł II sam nie może się bronic, ale Jego dokonania, przesłania jakie pozostawił po sobie świadczą o wielkiej świętości. Jest tyle ludzi na świeci, którzy Go spotkali, każdy katolik powinien stanąć w obronie dobrego imienia. Dziękuję Profesorom, za list w Jego obronie. Dla mnie i wielu ludzi był świętym za życia i tak pozostanie.

 -------------------------------
Lubomir
03.12.20 14:02
Niemcom z tzw. opozycji marzyłby się pewnie nie tylko Polexit ale i Polexia. Polexia, niczym wymazana z mapy Europy i świata - kraina Jaćwingów. Niemcy boją się intelektualnej i duchowej wielkości Polski. Ona pokazuje ich prymitywny, jednowymiarowy i płaski świat, który jest najgorszą z możliwych perspektyw dla Europy.

 -------------------------------
Lubomir
03.12.20 11:00
Trwa dziwny stan zawieszenia Ameryki. W tym czasie - na fali i pod pretekstem wirusa, Niemcy usiłują zdemolować Polskę i Europę oraz zastraszyć świat. Czy mają do tego jakichś sojuszników? Wydaje się, że konfidentów za pieniądze, nigdy nie było trudno znaleźć. Życiowi nieudacznicy i frustraci zawsze stanowili tutaj bazę do poszukiwań. Oby Ameryka wyszła jak najszybciej z tego stanu niedowładu. Przedłużanie tego stanu, może grozić nawet przejęciem kontroli wojskowej nad NATO - przez Niemcy i ich globalnych lobbystów. Wtedy i Polska znalazłaby się w wielkim niebezpieczeństwie. Zamiast obrońców Polski i polskiego stanu posiadania, moglibyśmy mieć osobistych wrogów czy wręcz okupantów - pod własnym dachem i za własne pieniądze.

 -------------------------------
Lubomir
03.12.20 9:29
Po prostu,,, Mamy zdalną okupację i trudno uwierzyć w bajki o niepokalanych historycznie idealnych politykach. Wszystkie szumowiny są siebie warte. To nieudacznicy, bojący się konfrontacji z rzeczywistością Niezdolni do życia na własny rachunek. Pewnie dojdziemy do epoki odwilży i wiekopomnym wyczynem będzie czas, kiedy sfora antypolskich nieudaczników i pasożytów założy gdzieś pod Berlinem swoje Tuskowo czy może nawet Thuzkowo. Wtedy okaże się, że wszyscy 'uchodźcy', jak jeden mąż zostali wytresowani przez niemiecki wywiad, niemiecki uniwersytet Viadrina, niemieckie banki, niemieckie korporacje farmaceutyczne, niemieckie komitety tzw. pojednania i niemieckie fundacje prywatne i rządowe i, że ich celem było stworzenie nad Wisłą kraju Polen ze stolicą w Warschau. To będzie początek Wielkiej Warszawy i Wielkiej Polski, miejsc na miarę ambicji prezydenta Stefana Starzyńskiego i generała Władysława Sikorskiego. Na razie sekta 'Kościół szatana' i niemieccy marksiści rozgrywają Warszawę, Polskę i Europę. Chyba potrwa to już niedługo...Pieniacze i intryganci przegrywają zawsze. Przyszłość należy do przebaczenia i miłosiernej miłości. Polska rozpoczęła renowację...Na razie Berlin blokuje ten proces, ale fali wolności nikt nie jest w stanie zatrzymać. Nawet urodzona w Brukseli niemiecka 'feldmarszałek' Ursula von der Leyen. Odnowa Polski, Europy i świata staje się realnym a nie medialnym faktem.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1475892 razy.

Redakcja KworumZbigniew Skowroński - Administrator, Redaktor naczelny

Sławomir M. Kozak - Z-ca Redaktora naczelnego

Krystyna Górska - Redaktor

Andrzej Ruraż-Lipiński - Redaktor

------------------------------------------------------------------

Sprawy związane z serwisem proszę kierować na adres pocztowy: redakcja@kworum.com.pl

Webmaster [Sprawy Techniczne]: admin@kworum.com.pl

06 Grudnia 1882 roku
Urodził się Karol Szymanowski, wybitny kompozytor i pianista polski.


06 Grudnia 1916 roku
Powstanie Tymczasowej Rady Stanu Królestwa Polskiego.


Zobacz więcej