Niedziela 23 Lipca 2017r. - 204 dz. roku,  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
W. Panasiuk
22.07.17 23:27
Prawo jest na całym globie bardzo podobne, by nie powiedzieć takie samo. W większości staje po stronie zamożnych i sławnych ludzi. Ile wyroków odsiadują niewinni. Kto się nimi przejmuje. Nie sądzę, by Polska pod tym względem była wyróżniona. może coś się zmieni, ale nie wierzę, że kiedykolwiek sprawiedliwość dosięgnie złodziei i zdrajców okrągłostołowych. Oskarżyciele musieliby być czyści jak łza, gdzie takich szukać? Nawet nie potrafią doprowadzić p Walc na przesłuchanie, a nuż powiedziałaby na rządzących coś ciekawego? Nie podniecajmy się, partyjnego systemu nie zmienia się z dnia na dzień. Tzw haki zawsze istniały, dzięki którym utrzymuje się system.

 -------------------------------
Meluzyna
22.07.17 17:53
MariaN może wypisywać dowolne banialuki, gdyż siedzi za granicą i przed obliczem Temidy w Polsce pewnie nigdy sie nie znajdzie. A gdyby mu przyszło stanąć przed uwolnionym sądem, na przykład za przekroczenie szybkości, to mógły posmakować sprawiedliwości według najnowszych standartów o których usłyszeliśmy 10 lutego 2017. Silnik w Seicento na jeszcze nie ostygł, a już padły słowa ministra kto jest winien, choć sprawa jeszcze w puszczy białowieszczańskiej. Szybkość w ferowaniu wyroków większa niż pendolino . Brawo!! Tak 3mać w. m.

 -------------------------------
W Panasiuk
22.07.17 16:49
Komentarz dobrze napisany ma na celu wywołanie merytorycznej dyskusji. Nie polega jednak ona na obrażaniu kogokolwiek. Lubomir w/g mnie pisze doskonałe komentarze. Często atakowany, potrafi się bronić. Gdybyśmy poświęcili więcej uwagi tekstowi, który gdzieś wysyłamy, byłoby mniej rozczarowań i niepotrzebnej agresji. Słowo pisane pozostaje świadectwem naszej mądrości lub niekiedy głupoty, dlatego należy się z nim obchodzić ostrożnie.

 -------------------------------
mason z targówka
22.07.17 14:04
Panie Kuba, dodam do "złotych myśli" i "słynnych cytatów" - tego samego "wybitnego" autorstwa Leszka Millera jeden wyborny - który mógł zaimponować wszystkim raczej paniom cyt. L.M. często powtarzany w Sejmie..... "prawdziwego mężczyznę, poznaje się - nie jak zaczyna, ale jak kończy". Właśnie ich oglądałem, w Sejmie Senacie i na ulicy.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1168806 razy.

Działy

23 Lipca 1842 roku
Urodził się Henryk Jordan, polski lekarz, pionier wychowania fizycznego w Polsce (zm. 1907)


23 Lipca 1792 roku
Stanisław August Poniatowski przystąpił do konfederacji targowickiej.


Zobacz więcej