Poniedziałek 6 Kwietnia 2020r. - 97 dz. roku,  Imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
05.04.20 23:02
Brytyjczycy demaskują koronnego wirusa...Najpierw globalna pandemia, potem globalne chipowanie, czy jak kto woli globalne szczepienie lub znakowanie a potem globalna technologia 5G. Wszystko skrupulatnie planowane od lat. Szkoda tylko Bogu ducha winnych ofiar - tych eksperymentów. Czy Brytyjczycy nie dadzą się zglobalizować? To się jeszcze okaże. Prawdopodobnie na świecie nastąpi silny opór, po ostatnim - biologicznym 'zaczadzeniu'. Ludzie nie chcą być kontrolowani przez żadnych globalnych nadzorców. To byłby zamach na wolność osobistą. Zamach na niezbywalne prawo ludzi do wolności.

 -------------------------------
Lubomir
05.04.20 15:57
Kretyni lubią używać obraźliwych sformułowań. Ci co potrafią jedyne kablować na innych, nie uznają żadnych autorytetów. Dla nich autorytetem nie jest nawet ani Seneka, ani Cyceron, ani Dante czy Leonardo da Vinci. Giuseppe Verdi czy Ennio Morricone, tez nie zasługują na uznanie. Według nich, to może jakiś bełkoczący narkoman z nowojorskiego getta - zasługuje na tytuł wielkiego człowieka czy artysty. To dwa światy, całkowicie odmienne od siebie, jak zidiociały showman i wykształcony polityk! Włochy to naród ludzi wolnych i dumnych, a nie zgraja zdegenerowanych i wystraszonych tchórzy. Próby wywołania chaosu, jako pierwszego etapu anty włoskiego puczu - nie powiodły się! Włosi nie stracili kontroli nad swoim państwem! Powrót do wielkości, to zapewne kwestia dni, a nie dziesięcioleci czy stuleci, jak planowali anarchiści i puczyści. Włosi to nie kandydaci na kolonialnych niewolników czy tubylców drugiej albo trzeciej kategorii. To jedynie Włosi, są w stanie kreować w Europie wielką kulturę, wielką sztukę, wielką naukę i wielką technologię, od technologii motoryzacyjnej i lotniczej - po robotykę i przemysł kosmiczny. Tego ktoś nie może wyraźnie ścierpieć! Czyżby nienawiść do Rzymu i dorobku cywilizacji Rzymu - potrafiła być aż tak mocna...?

 -------------------------------
Lubomir
05.04.20 15:35
Obcy lobbyści często zachowują się dziwacznie. Pan Gowin deklarował w Izraelu, że jest strategicznym sojusznikiem Izraela a Żydów uważa za starszych braci w wierze. To ładny gest. Jednak żyjąc pomiędzy Niemcami a Rosją, warto pamiętać o sojusznikach w pobliżu, o państwach Trójmorza i o Czechach, jako tych, od których przyjęliśmy wiarę chrześcijańską. Abstrakcyjne sojusze dają nam naprawdę niewiele. Z państwami Trójmorza łączą nas wspólne przeżycia. Łączą nas czasy okupacji i prześladowań przez sąsiadujących z nami gigantów. To z naszymi bliskimi musimy tworzyć zabezpieczenia na przyszłość. Bliski Wschód nas nie obroni. Jest bliski jedynie z nazwy. Państwa tamtego regionu nie uczestniczą w żadnych paktach wojskowych, ani gospodarczych projektach.

 -------------------------------
Lubomir
05.04.20 11:08
Wybory w Wolnym Państwie Bawarskim nikomu nie przeszkadzały. Czyżby te przepisy o kordonach sanitarnych i inspekcji, czy wręcz policji sanitarnej były tylko dla Polaków? Politykę strachu, znamy już z czasów niemieckiej obecności w Polsce!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1421322 razy.

Działy

06 Kwietnia 1848 roku
W Krakowie ukonstytuował się Komitet Narodowy (inicjatywa emigracji)


06 Kwietnia 1841 roku
Urodził się Sygurd Wiśniowski, polski pisarz, reportażysta, tłumacz, nowelista, felietonista, podróżnik (zm. 1892)


Zobacz więcej