Niedziela 21 Stycznia 2018r. - 21 dz. roku,  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Zenon P
20.01.18 20:18
Lubomir przsadzasz z tą nasz Polską.Wiele lat siedziała pod łapą ZSRR. I gdyby nie Solidarność,to pewnikiem - jeszcze do tej pory obżerał by Ją Kraj Rad!! Nie jesteśmy aż tacy odważni i bojowi jak się tobie wydaje! Przecież sowietom udało się stworzyć z ćwierćgłówków dużą armię polskich sługusów czerwonego okupanta! Do tej porty, nikt ich za zdradę Ojczyznyn nie rozliczył Te czerwone zdradne pachoły - jeszcze teraz rej wodzą w naszym kraju.Ci byli pezetperowcy,zeteselowcy i dalsi z wojska, Milicji,UB,SB,IW itp powinni być surowo rozliczeni za tamtą - bardzo długą służbę dla czerwonego okupanta Polski! Nikt do tej pory tej Armii Zdajców nie rozliczył - zgodnie z literą prawa RP!! Z tego powodu Polska Prawica jest potwornie atakowana, przez Bandę-Granę Sierpomłotowców.

 -------------------------------
Lubomir
20.01.18 19:27
Mamy szczęście do polityków, którzy bardziej przejmują się tym, co dzieje się na granicach Izraela, niż tym co dzieje się na Ukrainie Zachodniej, Litwie, Żmudzi, Białorusi, na Łotwie i w Estonii. Przecież to nie my burzyliśmy nieoznakowanymi maszynami Irak czy Syrię. Dlaczego wciąż nie mamy sprzętu wojskowego kompatybilnego z państwami naszego regionu: Czechami, Węgrami i Słowacją?. Np. szwedzkich gripenów?. Sprzęt kompatybilny z Bliskim Wschodem, może nie być zbytnio przydatny u nas. Cóż to za nadzwyczajne prawa, mają niektóre państwa - spoza NATO i spoza Zjednoczonej Europy?.

 -------------------------------
Marian Kaluski
20.01.18 19:19
Artykuł "Złapać Ukrainę za łeb" polecam wszystkim patriotom polskim. Prawdziwy patriota polski zajmuje się nie tylko bieżącymi sprawami politycznymi. W sprawach politycznych czytelnik KWORUM niewiele może zrobić. Więcej może zdziałać w walce o sprawy narodowe. Marian Kałuski, Australia

 -------------------------------
Jan Orawicz
20.01.18 18:21
Panie Lubomirze,to jest skryta robota handlowych mafii,które żerują sobie w naszym kraju - zupełnie bezkarnie!! To wyczyniają głównie Niemcy! Oczywiście, regionalni urzędasy w regionalnych urzędach dostają spore łapówki w łapy od niemieckich cwaniaków itp. Od wschodniej granicy, dzieją się te same handlowe siupy.Nie ma nad tym żadnej kontroli.Bo jak się znajdzie taka kontrola, to dostaje w łapę sporą gotówkę i jest fajnie! Na te tematy szkoda gadać i pisać,bo to tyle pomaga,co umarłemu kadzidło! Dziennikarze takie tematy obchodzą kolem,by nie dostać się w kleszcze mafii,bo wtedy takiego dziennikarza itp. rychło szlak trafi!!! A nasi sprzedawcy- w tym wypadku ryb, szukają miejsca na sprzedaż swojego towaru. Tak się dzieje we wszystkich dziedzinach życia,bo do tej pory nie ma komu zaprowadzić w kraju konieczny porządek rzeczy Wszędzie siedzą czerwoni, którym zależy bardzo mocno na tym,by ich wwaadzdzaa wrócila za stery! Polski. Pozdrawiiam!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1222858 razy.

Działy

21 Stycznia 1968 roku
Amerykański bombowiec typu B-52, z 4. bombami wodorowymi na pokładzie, rozbił się w pobliżu Grenlandii


21 Stycznia 1926 roku
Urodził się Telly Savalas, amerykański aktor filmowy Kojak (zm. 1994)


Zobacz więcej