Sobota 24 Sierpnia 2019r. - 236 dz. roku,  Imieniny: Bartosza, Jerzego

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Kujawiak
23.08.19 18:18
Drogi Zenonie i Adamie P.; Sprawiedliwy Narod Polski nie spi w letargu bo jest juz dawno obudzony. Nie przemawiaj w imieniu Narodu, bo ten Narod mysli, dziala i pracuje juz bez ciebie, bo ty go opusciles. Wierzy w Boga i Sprawiedliwosc, ktora wczesniej czy pozniej przychodzi. Przyjdzie tez na tych i do tych, ktorzy ja lamia, a Pan Bog tez wie jak to wykonac. A ty Zenonie Adamie nie musisz sie bac i ukrywac, tam za Oceanem, i az tak czesto zmieniac swoje ksywki. Polska poradzi sobie juz bez ciebie, tak jak radzila sobie przez ostatnie lata po obaleniu rzadu PeOsi (PO). Nadchodza wybory. Nie ukrywaj sie! Jesli swojego obwatelstwa i przywileju glosu wyborczego nie utopiles we Wielkiej Wodzie zaglosuj na ludzi z prawdziwie Zjednoczonej Prawicy, na Boga, Honor i Ojczyzne i to bedzie twoj patriotyczny glos i cios dla UBecji. PS. Czas najwyzszy abys wpadl na Kujawy np. do Solca Kujawskiego na Swieto Pieczonego Ziemniaka. Spotkasz tam jeszcze osoby juz niestety z laseczkami, ktorych kiedys znales i z nimi wspolpracowales.

 -------------------------------
ZENON
22.08.19 16:09
My zrospatrzeni sytuacja naszego kraju mozemy sobie w naszych komentarzach tylko pojekiwac! Rozliczenie z komuna,ktora jest nietykalna za tamte swoje podlosci i słuzbe dla Sowieckiego okupanta jest niemożliwe!! Czerwoni faryzeusze i zdrajcy maja sie fajnie! Zadnemu ubekowi nie spadł włos z głowy! Czerwoni zbrodniarze sa n i e t y k a l n i w Rzeczypospolitej Polskiej! Czym oni sobie na to zasłuzyli?! A Sprawiedliwy Narod zupełnie niesprawiedliwie śpi- we wiadomym letargu.No coz, glaskanie bylej czerwonej bandyckiej falangi bezbolesnie dla niej trwa!! Oto nowy rodzaj Sprawiedliwosci trwa nietykalny od A do Z,a ofiary ubekow itp. czerwonych bandytow przewracają się w grobach! Ps.Nazwiska nie podam,bo się nadal musze bac... jak wtedy bandytow z UB!

 -------------------------------
MariaN
21.08.19 12:31
Nam, ludziom zdrowym na umysle wydaje sie ze to normalne gdy są zarzuty na delikwenta to on rezygnuje ze stanowiska i w spokoju sprawe wyjaśnia. I tak jest u rządzacych aktualnie, natomiast w partii obłudy, która co nie ma sie co dziwić występuje teraz w innej nazwie idą w zaparte. Neuman Gawłowski i inni mają zarzuty a Schetyna udaje Szreka i nie dymisjonuje koleżków. Dlaczego? a no dlatego że oni zbyt dużo wiedzą o machlojkach partii obludy o mogłoby sie odbić rykoszetem. Jest kampania wyborcza i to jest szansa na pokazanie obłudy bo sądy działać będą w trybie wyborczym, tak tak nie nie

 -------------------------------
Lubomir
21.08.19 9:23
Niektórzy polskojęzyczni pseudonaukowcy, najwyraźniej wolą zbydlęconą i wulgarną polską młodzież, niż młodego Polka - uformowanego przez wiarę w Boga. Oni poprą wszystko, co rujnuje Polskę i polskość. 'Światowcy' rodem z Sodomy! Tytuły 'naukowe' otrzymali chyba za utrwalanie marksizmu-leninizmu!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1360487 razy.

Działy

24 Sierpnia 1675 roku
Jan III Sobieski pokonał Tatarów w bitwie pod Lwowem.


24 Sierpnia 1953 roku
Rząd PRL zrzekł się odszkodowań wojennych od NRD.


Zobacz więcej