Czwartek 20 Czerwca 2019r. - 171 dz. roku,  Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Jan Orawicz
19.06.19 21:20
Ty cały spod ksywy Kujawiak ja jako Orawicz jestem z moim komentarzem w tyle! Widzę,że - jak zwykle szukasz zaczepki! Inaczej pewnie byś nie wytrzymał awanturniku! Tak się nie zachowują kulturalni Polacy.No,ale ty,co widać bez podłych zaczepek pewnie byłbyś bardziej jadowity! Więc musisz dawać upust jadu! Kto ciebie tak usposobił?! Tę przykrą prawdę o twej jadowitej osobowości ukrywasz pod ksywą Kujawiak. A na szczęście Kujawiacy nie są aż tacy!!! Widocznie w czasie komuny byłeś czerwonym działaczem,a teraz kryjesz swoje autentyczne nazwisko! Ja jako aktywny członek Solidarności spotykałem na swej drodze byłych aktywistów PZPR,ZSL i dalszych podobnych. Oni mi grozili rozrachunkiem za moją tamtą działalność w NSZZ"S. "

 -------------------------------
Kujawiak
19.06.19 11:09
Marianie P. Orawicz Rozmawiajac o Polskim Stronnictwie Ludowym, nie mozna ani na chwile zapomniec Imienia i Nazwiska Stefan Korbonski - szefa Kierownictwa Walki Cywilnej z niemieckim okupantem. To tak przypominam na poczatek. I to, ze Polska nie potrzebuje dwulicowcow. Korbonskiego usmiercono za zycia w czasie komuny, nie powtarzajmy tego w czasach wolnej Polski. Chwala Mikolajczykowi ale i czesc dla Korbonskiego-

 -------------------------------
Marian R
19.06.19 0:43
Co może Polak katolik rzec na ten temat?! PSL,to jest tylko przykrywka byłych komuszków z ZSL!! Im nie należy się włażenie do PSL-u,którą to partie stworzył śp wierzący w Boga S.Mikołajczyk,a nie komuchy!! Prawdziwy Polak zachodzi w głowę z jakiego to przyrzwolenia byli czerwoni zdrajcy Polsk mają prawo wstępwania do PSL??!! Obywatele polskiej wsi nie pozwólcie komuszkom teraz włazić do PSL! To są czerwoni zdrajcy Polski i byli sługusy ZSRR! Kto się Polakiem i katolikiem czuje ten nie powinien pozwolić na włażenie do PSL-u komuchów z ZSL i PZPR,bo i tacy obecnie kryją się w tym wypadku pod PSL! To są osobicy z tego znani, że stosują zasadę: Panu Bogu świeczkę,a diabłu ogarek! Takich dwulicowców Polska nie potrzebuje!!!

 -------------------------------
Agamemnon
18.06.19 21:36
Skandal jak zwykle. Ostatnią osobą z którą widział się Grzegorz Michniewicz był Arabski. Arabski zatem musiał wiedzieć co się szykuje 10 kwietnia 2010 r. już w grudniu 2009. Nikt nie popełnia "samobójstwa" od tak. Do córki wysłał Michniewicz tuż przed śmiercią meila z informacją, że ktoś może go pozbawić życia. Został zabity 23 grudnia 2009 r. Oczywiście oficjalnie tak jak innych 100 ofiar w tamtym okresie tussistowskich rządów było to "samobójstwo".

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1345019 razy.

Działy

20 Czerwca 1877 roku
Alexander Graham Bell zainstalował pierwszy na świecie telefon.


20 Czerwca 1940 roku
Polski okręt podwodny "Wilk" zatopił na Morzu Północnym niemiecki okręt podwodny "U-102".


Zobacz więcej