Niedziela 7 Marca 2021r. - 66 dz. roku,  Imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Ania
04.03.21 18:27
W Polsce obowiązkowo trzeba zalegalizować obce agentury i to jest ważniejsze od jakiejś "wolności słowa". Przy Senacie musi powstać grupa kompetentnych osób znających się na działaniach speców od psychologii tłumu. Polacy są królikami doświadczalnymi porażonymi przez działania takich speców. Nie dawno było głosowanie w Sejmie z którego wynikło, że tylko doświadczony Korwin jeszcze tam myśli.

 -------------------------------
Ania
01.03.21 22:39
https://czarnateoria.noblogs.org/general/powstanie-z-19-kwietnia-w-nikaragui-wywiad-przeglad-wydarzen-i-analiza/ "Podobne historie rozgrywają na całym świecie gdzie autorytarne partie z lewej i prawej próbują zmonopolizować spektrum możliwości politycznych między nimi przy jednoczesnym wdrażaniu różnych wersji tego samego neoliberalnego porządku. Obie strony odnoszą korzyści z ograniczenia polityki do tej dychotomii. Ponieważ wszystkie zarzuty, które każda ze stron stawia na tle innych, są absolutnie prawdziwe, każdy może wskazać na złe uczynki innych graczy, aby uzyskać wsparcie. Dopóki możemy tylko wyobrażać sobie wybór pomiędzy lewicą i prawicą, nigdy nie będziemy w stanie uwolnić się od hierarchii i niesprawiedliwości, które obie strony są zdecydowane nam narzucać." czy Polacy będą w stanie kiedyś dojść do tego wniosku ?

 -------------------------------
Ania
01.03.21 22:31
Po raz kolejny zadaję pytania: w jakim języku rozmawiali szefowie NKWD na Łubiance ? w jakim języku rozmawiano w centrali CZEKA ?

 -------------------------------
Adameczek
01.03.21 16:19
Czesc Ich Pamięci

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1496263 razy.

Działy

07 Marca 1911 roku
Urodził się Stefan Kisielewski ps. "Kisiel"; pisarz, publicysta, kompozytor (zm. 1991)


07 Marca 1953 roku
Dwa dni po śmierci Stalina, Katowice zmieniły nazwę na Stalinogród.


Zobacz więcej