Piątek 18 Października 2019r. - 291 dz. roku,  Imieniny: Hanny, Łukasza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Konfederata
17.10.19 22:57
Taki był wybór Polaków. Ale również należy stwierdzić, że PiS wprowadził postkomunistów z SLD z Czarzastym i Zandbergiem na czele do Sejmu. Jak to PiS wprowadził? Ano tak, że przez cały okres kampanii wyborczej PiS hołubił SLD zapraszając do TVP bardzo często przedstawicieli SLD i tym samym robił im reklamę. Taktyka PiS polegała na osłabianiu PO i wzmacnianie SLD by odebrać głosy PO. Mało tego. PiS tępił i rugował KONFEDERACJĘ Wolność i Niepodległość tj. partię na prawo od PiS zrzeszającą patriotów i narodowców. W czasie kampanii przedwyborczej TVP ani razu nie zaprosił do telewizji Konfederacji za co była TVP oskarżana w sądzie 3 razy przez Konfederację. Sąd przyznawał rację Konfederacji ale TVP nie stosowała się do wyroków sądu. Gdyby nie było rugowania Konfederacji przez PiS to Konfederacja mogłaby uzyskać powyżej 10% głosów i miałaby ok. 50 posłów. Wybory były w wielu komisjach wyborczych fałszowane. Do PKW i prokuratury wpłynęło do dzisiaj Kilkadziesiąt wniosków i zawiadomień o unieważnienie wyborów w Komisjach i przeprowadzenie śledztw dot. fałszowania protokołów wyborczych. Np. w jednej z komisji w lubelskiem zniknęło 17 prawidłowo oddanych głosów na jednego z kandydatów kiedy okazało się wg protokołu komisji, że otrzymał 0(zero) głosów. Zdjęcia z momentu głosowania poszczególnych 17 osób pokazują, że prawidłowo oddali swoje głosy na rzeczonego kandydata. W Senacie PiS umoczył (49 senatorów) i będzie starał się wyłuskać z opozycji co najmniej dwóch senatorów by uzyskać większość i mieć swojego marszałka. Czy znajdą się chętni do korupcji politycznej? Poza tym incydentem z Senatem układ sił został zachowany a PiS strzelił sobie w kolano i wprowadził komunistów do Sejmu i Senatu. A może to był z góry zaplanowany plan naczelnika państwa? Niebawem dowiemy się wszystkiego po pierwszych głosowaniach w nowym parlamencie RP.

 -------------------------------
Jacek Socha
17.10.19 11:56
Lubomirze, w naszym Kraju my to wszystko mamy, wiec nie trzeba zaczynać czegoś od nowa. A jeśli nie wszystko mamy to znaczy, że nas okradli zaborcy i okupanci oraz "towarzysze" i trzeba im to odebrać. I odbierzemy! Mamy Muzeum Narodowe i mamy jego oddziały i tam jest wszystko pielegnowane to co udało się odnaleźć po naszych przodkach. Jeśli interesuja cię Piastowie to wybierz się do Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. A o Jagiellonach znajdziesz gdzie indziej. Trzeba tylko zostawic komputer w domu i wyruszyc w Polskę. Na marginesie twojego wpisu, to jakoś go dziwnie uczepiłeś. Tematem są wybory - przed i po.... Chyba wiesz, że takie wydarzenie miało miejsce w Polsce w niedziele - kilka dni temu. Może nawet wybrałeś się do urny wyborczej...?

 -------------------------------
Lubomir
17.10.19 8:05
Obyśmy nie byli tak zgnuśniali, że wszystko za nas i w naszym imieniu zorganizują nam - przebiegli Izraelczycy i systematyczni Niemcy. Nie mamy Muzeum Państwa Polskiego Piastów i Jagiellonów. Nie mamy Muzeum Narodów i Ludów Rzeczypospolitej Polskiej, ale nosimy na rękach i niańczymy pamięć o tych co nas eksploatowali i kolonizowali. Czyżby wolność polegała jedynie na pielęgnowaniu obcych tradycji i organizowaniu klubów mniejszości niemieckiej, z bezpłatnymi kursami języka Prusaków, Krzyżaków i Niemców?

 -------------------------------
Olenka
17.10.19 4:05
Ja sie macie "starsi panowie dwaj" plus ten ... mniejsza z nim - wy chlopy z ikra (czyli chlopy z ja..mi), jak to pisaliscie tutaj o polskich parszywych duszach, o prawicy, ze to sa cmoki i o tym, ze Polacy na kolanach zjadaja ochlapy, ktore rzuca im prawicowy rzad przed wyborami. Tymczasem Polacy pokazali wam "lokiec"!!! Abyscie zobaczyli za oceanem, ze wasze rady, komentarze i badziewia-analizy i "to k...a, k....e lba nie urwie" pasuje akurat do was. "Polacy w kraju swoj rozum maja i tak wybieraja jak on im dyktuje" (cyt.za AS). Kiedys zapytalam jednego z ta ikra "Polska, ale jaka? No, to mi odpowiedzal w swoim moralizatorskim stylu, ze... ale to warto poczytac co nizej... Juz po wyborach! Czas na "tworcow" Pora sie przebudzic, a nie ze wstydu - za czas przeszly chowac glowe w piasek!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1378535 razy.

Rada Redakcyjna


Warning: include(_info/rada.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /domains/kworum.com.pl/public_html/info.php on line 112

Warning: include() [function.include]: Failed opening '_info/rada.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/php53/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/kworum.com.pl/public_html/info.php on line 112

18 Października 1922 roku
Działalność rozpoczęła rozgłośnia radiowa BBC.


18 Października 1950 roku
Urodził się Marek Kondrat, aktor filmowy i teatralny.


Zobacz więcej