Niedziela 21 Stycznia 2018r. - 21 dz. roku,  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Zenon P
20.01.18 20:18
Lubomir przsadzasz z tą nasz Polską.Wiele lat siedziała pod łapą ZSRR. I gdyby nie Solidarność,to pewnikiem - jeszcze do tej pory obżerał by Ją Kraj Rad!! Nie jesteśmy aż tacy odważni i bojowi jak się tobie wydaje! Przecież sowietom udało się stworzyć z ćwierćgłówków dużą armię polskich sługusów czerwonego okupanta! Do tej porty, nikt ich za zdradę Ojczyznyn nie rozliczył Te czerwone zdradne pachoły - jeszcze teraz rej wodzą w naszym kraju.Ci byli pezetperowcy,zeteselowcy i dalsi z wojska, Milicji,UB,SB,IW itp powinni być surowo rozliczeni za tamtą - bardzo długą służbę dla czerwonego okupanta Polski! Nikt do tej pory tej Armii Zdajców nie rozliczył - zgodnie z literą prawa RP!! Z tego powodu Polska Prawica jest potwornie atakowana, przez Bandę-Granę Sierpomłotowców.

 -------------------------------
Lubomir
20.01.18 19:27
Mamy szczęście do polityków, którzy bardziej przejmują się tym, co dzieje się na granicach Izraela, niż tym co dzieje się na Ukrainie Zachodniej, Litwie, Żmudzi, Białorusi, na Łotwie i w Estonii. Przecież to nie my burzyliśmy nieoznakowanymi maszynami Irak czy Syrię. Dlaczego wciąż nie mamy sprzętu wojskowego kompatybilnego z państwami naszego regionu: Czechami, Węgrami i Słowacją?. Np. szwedzkich gripenów?. Sprzęt kompatybilny z Bliskim Wschodem, może nie być zbytnio przydatny u nas. Cóż to za nadzwyczajne prawa, mają niektóre państwa - spoza NATO i spoza Zjednoczonej Europy?.

 -------------------------------
Marian Kaluski
20.01.18 19:19
Artykuł "Złapać Ukrainę za łeb" polecam wszystkim patriotom polskim. Prawdziwy patriota polski zajmuje się nie tylko bieżącymi sprawami politycznymi. W sprawach politycznych czytelnik KWORUM niewiele może zrobić. Więcej może zdziałać w walce o sprawy narodowe. Marian Kałuski, Australia

 -------------------------------
Jan Orawicz
20.01.18 18:21
Panie Lubomirze,to jest skryta robota handlowych mafii,które żerują sobie w naszym kraju - zupełnie bezkarnie!! To wyczyniają głównie Niemcy! Oczywiście, regionalni urzędasy w regionalnych urzędach dostają spore łapówki w łapy od niemieckich cwaniaków itp. Od wschodniej granicy, dzieją się te same handlowe siupy.Nie ma nad tym żadnej kontroli.Bo jak się znajdzie taka kontrola, to dostaje w łapę sporą gotówkę i jest fajnie! Na te tematy szkoda gadać i pisać,bo to tyle pomaga,co umarłemu kadzidło! Dziennikarze takie tematy obchodzą kolem,by nie dostać się w kleszcze mafii,bo wtedy takiego dziennikarza itp. rychło szlak trafi!!! A nasi sprzedawcy- w tym wypadku ryb, szukają miejsca na sprzedaż swojego towaru. Tak się dzieje we wszystkich dziedzinach życia,bo do tej pory nie ma komu zaprowadzić w kraju konieczny porządek rzeczy Wszędzie siedzą czerwoni, którym zależy bardzo mocno na tym,by ich wwaadzdzaa wrócila za stery! Polski. Pozdrawiiam!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1222856 razy.

Mapa Serwisu

21 Stycznia 1991 roku
Został ustanowiony Ordynariat Polowy Wojska Polskiego. Biskupem polowym został ks. Sławoj Leszek Głódź


21 Stycznia 1963 roku
Zmarł Stanisław Grzesiuk, wykonawca piosenek warszawskiego folkloru (ur. 1918)


Zobacz więcej