Sobota 18 Listopada 2017r. - 322 dz. roku,  Imieniny: Romana, Tomasza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Jan Orawicz
17.11.17 20:20
Szanowny Panie historyku, szczerze gratuluje tej Pańskiej historycznej pracy!! A to z tego prostego powodu,że moja wiedza historyczna jest nazbyt skromna! I to z tej prostej przyczyny,że należę do tego pokolenia Polaków,przed którymi nauczyciele skrywali prawdy historyczne albo je sami nie znali. Wiadoma też jest ta sprawa,że wielu historyków, napastnik niemiecki zamordował już w pierwszym jego uderzeniu na Polske.Po nim, czerwony bandyta ze wschodu także nie głaskał polskich nauczycieli historii! Ten pierwszy bandyta kazał nam kochać państwo niemieckie, na czele z bandytą Hitlerem,a ten ze wschodu, rozmiłowywał w nas miłość do Kraju Rad i Stalina. Jeden i drugi bandyta wpajał w nas swoją załganą histiorię -czesto za pomocą siły fizycznej. Z tego powodu, powojenne pokolenie nas młodych Polaków, prawdziwą historię Polski poznawało od rodziców i tych, starszych Polaków,którzy cudem przeżyli wojnę.Póżniej powstały księgarnie zbioru starych ksiażek,co pozwalało nam na poznawanie autentycznej histori Polski. Ale już wtedy, dorosłe życie z jego potrzbami zabierało czas na czytanie starych ksiażek -od deski do deski. Pozdrawiam

 -------------------------------
Jan Orawicz
17.11.17 17:12
No cóż,Kraj Rad Padł! Jego twór w postaci PRL też wyzionął czerwonego ducha! I teraz wszystko robią,by wskrzesić bastiony krasnego zamordyzmu i nędzy w Europie! A oni będą - tak jak wtedy siedzieć na ciepełkach,a ściślej na krwawicy narodów.Będą organizować na siłę swoje pochody 1 maja,a opornych przeciwko nim ładować do kryminałów i zabijać skrycie! Do tego chcą koniecznie wrócić towarzysze! Po tych czerwonych zbrodniarzach już długi czas odkrywmy szczatki naszych ukochanych żołnierzy AK.WIN,NSZ,którzy stawiali opór czerwonemu zaborcy Polski z sierpem i młotem w czole! Ten potwór, za pomocą rodzimych zdrajców z czerwonymi opaskami zawładnął naszym krajem na wiele lat.Przez ten czas, musieliśmy spłacać haracz temu wschodniemu głodomorowi!

 -------------------------------
Lubomir
17.11.17 12:51
W takich umysłach, jak umysł Guya Verhofstadta, samo słowo 'niepodległość' wywołuje najwyraźniej furię. W przeszłości Belgowie licznie popierali ideę Wielkogermańskiej Rzeszy Narodu Niemieckiego. Belgijscy ochotnicy, zarówno Flamandowie, jak i Walonowie licznie wstępowali do Waffen-SS. Dołączali do nich Holendrzy i Duńczycy. Wygląda na to, że Herr Verhofstadt jest entuzjastą właśnie takiej wizji zjednoczonej Europy. Trzeba pamiętać, że Belgowie to także spadkobiercy bezwzględnych kolonizatorów Konga, w tym szczególnie nieludzko eksploatowanej Katangi. Katangi bogatej w miedź i złoto. Do lat nam współczesnych - do roku 1960, Belgowie byli panami życia i śmierci Kongijczyków. Nienawiść w oczach Guya Verhofstadta, demaskuje jego prawdziwy charakter i świat jego 'wartości'. Ktoś taki nie powinien pełnić żadnej funkcji publicznej!. Tego pokroju 'nadludzie', eliminowali z brukselskiej przestrzeni obrońców autentycznych europejskich wartości - Greków i Włochów, m.in. takie osobowości jak Nanę Mouskouri i Rocco Butiglione. Nienawiść do narodów europejskich i poszczególnych ludzi, nie jest właściwym spoiwem.

 -------------------------------
Olek
17.11.17 10:56
https://kresy24.pl/usunac-wiedenska-tablice-stalina/ "Długi czas uważano, że przebywał w Wiedniu nielegalnie. Nic bardziej błędnego. W 1977 roku na podstawie odnalezionych dokumentów meldunkowych stwierdzono, że był oficjalnie zameldowany przy Schloßstraße 30 i że był... kamerdynerem." Oczywiście u kogo był tym kamerdynerem to już nie wiemy. Propaganda historyczna nie sięga wyżej jak prostacy Hitler i Stalin. Osobiście to jestem za ujawnianiem prawdy a usuwanie tablicy tylko z biegiem czasu będzie na rękę następcom tych co szkolili i finansowali kamerdynera Stalina. Mieliśmy identyczną powtórkę na mniejszą skalę z Pol Potem. A nam się wmawia, że swoi szkoleni za zachodnią granicą lub oceanem będą dla nas zbawieniem. Warto też przeanalizować w jakim celu za nasze ponad 2 mln złotych szkolono tow. Labudę w Luxemburgu ?

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1203665 razy.

Mapa Serwisu

18 Listopada 1860 roku
Urodził się Ignacy Jan Paderewski, polski pianista, polityk, premier RP (zm. 1941)


18 Listopada 1850 roku
W Krakowie wybuchł pożar, który strawił połowę miasta.


Zobacz więcej