Czwartek 15 Listopada 2018r. - 319 dz. roku,  Imieniny: Amielii, Leopolda

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
15.11.18 7:45
Choć na wesoło, to wracamy do podziału człowieka na ciało i duszę. Materializm zmiótł z powierzchni ziemi duchowość. Najwyraźniej misją poetów jest przywrócenie tego istotnego składnika ludzkiej równowagi. Brawa Panie Janie, za niezawodnie dobry humor i wielką kulturę słowa! Niekiedy w jednej fraszce można przekazać więcej prawdy o życiu, niż w kilku opasłych powieściach!

 -------------------------------
Jan Orwicz
15.11.18 4:07
Panie Agamemnon taka jest prawda,że nas Solidarnościowców osłabili byli pezetperowcy itp. krasna granda-banda,która była sługusami ZSRR! No,ale mimo wszystko,bo PRL- jednak dała w przysłowiowy łeb! A wiec mamy Rzeczypospolitą,czego nie mogą przeżyć starzy pezetperowcy i dalsi sługusy Kraju Rad,co to o mały figiel Polskę, by nam zjadł!! Tacy np. z PZPR stworzyli sobie PO,a ci z ZSL dali dyla pod partię Mikołajczyka,czyli PSL i teraz zgrywają patriotów polskich Powinni się wstydzić,ci byli zdrajcy Polski cwaniacy z PZPR.ZSL,SD itp.!! Naród Polski nie powinien ich honorować, jako Polaków,gdyż zdradzili Polskę służbą dla sowieckiego okupanta! Taka jest o nich przykra i gorzka prawda!! A Naród milczeniem ich zbywa i toleruje! A to nie jest mądre! Za zdradę Polski - zdrajcy powinni odpowiadać karnie,a nie dalej komuszyć w PO,SLD,PSL itp. Mamy Polskę,a nie PRL!!!!

 -------------------------------
A.Kalewicz
14.11.18 18:30
Tak,to sa fraszki jak sie patrzy!!! Fraszkopis widzi zywych ludzi,a to jest piekna sprawa!! Gratuluje poeto Janie Orawiczu z oczekiwaniem na dalsze kolumny fraszek.Zazdroszcze pani doktor Agacie Oczko Jej obecnosci w tej kolumnie fraszek, Pozdrawiam Alicja Kalewicz.

 -------------------------------
Ania
13.11.18 18:49
http://www.opalmed.pl/2018/03/08/dlugowiecznosc-w-loma-linda/ "Loma Linda jest miejscem w którym ponad połowa mieszkańców należy do kościoła Adwentystów Siódmego Dnia. Średnia życia wynosi tutaj ponad 80 lat. Co więcej prawdopodobieństwo dożycia tutejszych mieszkańców do 100 roku życia jest 10 krotnie większe niż gdziekolwiek indziej. Adwentyści żyją o 10 lat dłużej niż pozostała grupa populacji. Rzadziej też cierpią na choroby serca, nowotwory lub inne schorzenia pojawiające się często z wiekiem. Długowieczność w Loma Linda jest tajemnicą, którą postaramy się dzisiaj rozwiązać. W przeciwieństwie do poprzednio opisanych przez na Niebieskich Stref, Loma Linda nie jest miejscem gdzie wystepuje specyficzny mikroklimat lub nietypowe źródłą wody lub jedzenie. Długowieczność w Loma Linda jest wynikiem stylu życia, a nie czynników zewnętrznych." Ciekawe ile razy się szczepią Adwentyści Dnia Siódmego??

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1296756 razy.

Mapa Serwisu

15 Listopada 1896 roku
Urodził się Bronisław Duch, polski generał (zm. 1980)


15 Listopada 1988 roku
Palestyńska Rada Narodowa jednostronnie proklamowała powstanie państwa palestyńskiego.


Zobacz więcej