Czwartek 24 Stycznia 2019r. - 24 dz. roku,  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
KUJAWIAK
23.01.19 23:42
Tak, zgadza się! Sienkiewicz pisał też pod pseudonimem "Litwos" do Gazety Polskiej" oraz "Niwy", ale nigdy go nie zmieniał aby w tych pismach atakować tak podle i z ukrycia Polaków, a tym bardziej innych piszących do tych czasopism, jak to robi ów "komentator", ostatnio jako "Dalicki" i "Wroński", w tym wypadku piszących na KWORUM. Nie mam żadnych uwag do tych, którzy przybrali sobie pseudonim, bo sam sobie też wybrałem jeden, którym niezmiennie się podpisuję, podobnie jak Lubomir (?). Ale ten "twórca" przekracza wszelkie granice przyzwoitości, jątrząc jak np. w stosunku do p. MariaNa czy też p. Rafała Szramka, w czasie kiedy potrzebne jest umiarkowanie! A udając prawicowca i solidarnościowca zachowuje się jak skrajny lewak, tak jak ci, co chcą zakneblować nas Polaków z prawej strony orientacji politycznej, tylko za prawdę wypowiedzi, którą po swojemu traktują jak naszą "mowę nienawiści"! A sami judzą do potęgi, donoszą za granicę "do przyjaciół" bzdury, paszkwile i oszczerstwa przeciwko Polsce i ktokolwiek jest polskim prawicowcem, narodowcem, katolikiem czy też członkiem PiSu. A to porównanie owego właściciela ksywek zza Wielkiej Wody do Sienkiewicza jest też bardzo kuriozalne...

 -------------------------------
Jan Orawicz
23.01.19 21:04
Lubomir ty mnie tutaj daj spokój Cwaniaku! Caly czas kryjący się pod ksywą! Ja mój pseudonim Jan Orawicz kilka razy wyjaśniałem z jakiego powodu ten pseudonim stosowałem w PRL w czasie podziemnej działalności,jako członek NSZZ Solidarność. Za to,że ten pseudonim był mi szczęśliwy zachowałem GO na zawsze. Prawdziwe moje nazwisko podawałem w Kworum,bo nie mam po- wodu do jego ukrywania! Zapewne w teczkach SB,MO itp. mój pseudonim tam tkwi! Nazwisko i imię moje znasz,bo podawałem te dane w Kworum.A ty cały Lubomirku podałeś w Kworum kiedyś swoje nazwisko?! Ja tutaj ponownie powtarzam,że kto się kryje pod ksywą ten ma duszę parszywą! Żyjąc długo na tym Bożym świecie znam te sprawy od podszewki.

 -------------------------------
Lubomir
23.01.19 16:24
Panie Janie Orawiczu, przepraszam panie Tadeuszu Wroński - pseudonim artystyczny czy pseudonim literacki, to naprawdę nic nagannego. Znany pewnie panu Henryk Sienkiewicz, używał pseudonimu Litwos. Jak już niejeden raz przypominałem, do bezwzględnego ujawniania się - nawoływali bardzo Polaków enkawudziści. Nie zachowujmy się jak tamci 'tropiciele prawdy'. Nie o wszystkim muszą wiedzieć wszyscy. Cóż to za mężczyzna, który nie potrafi mieć tajemnic, czy nie potrafi zachować jakiejkolwiek tajemnicy? Dyskutujmy nad rzeczowością wypowiedzi a nie nad biografią, czy partyjną przynależnością ich autorów. To bezsens i droga donikąd.

 -------------------------------
Kujawiak
23.01.19 13:02
Ileż w tym człowieku z kolejną ksywą Tadeusz Wroński jest fałszu, zakłamania i filozofii cwaniaczka - chłopka roztropka. Wpierw uczepił się i po chamsku zaatakował Rafała Szramka z PiS jako "Tadeusz Dalicki", mamrocząc coś o sądzie i to pod tekstem katolika Jacka Miedlara, "Zapanował obłęd". Pod tym tekstem p. Janusza Szewczaka jako pierwszy dodał trochę wazeliny i oświadczył, że "Świat zamiast postępu wchodzi w bagno moralne" i zaraz sam wlazł w to bagno aby pod kolejną ksywą już jako Tadeusz Wroński i uczepić się umiarkowanego i uczciwego komentatora Pana MariaN'a, którego sam chwalił, że ma "dobry dookolny... ogląd polskich spraw"... Ale już pod ksywą Tadeusz Wroński nazwał go łotrem. I mamrocze cos o ksywkach, których sam zatracił już rachunek bo wydaje mu się, że mając ich tak wiele zatrze prawdę sam o sobie.Tylko, jak to u cwaniaczków w starym już wieku bywa, zapomniał, że z tym swoim bełkotliwym stylem, wazelinką i na to samo kopyto jest rozpoznawalny już od dawna.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1311922 razy.

Mapa Serwisu

24 Stycznia 1507 roku
Koronacja Zygmunta I w katedrze wawelskiej


24 Stycznia 1921 roku
Urodził się Tadeusz Zawadzki, polski harcerz, instruktor harcerski, podporucznik AK (zm. 1943)


Zobacz więcej