Poniedziałek 23 Lipca 2018r. - 204 dz. roku,  Imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Perth
23.07.18 4:15
Lubomirze, zaprawdę powiadam ci, że nie wiesz co czynisz. Zawiesiłeś coś - jak na choince swoje bombki - nie mające nic wspólnego z treścią tego co ja napisałem, zaczynając, że "wiele rzeczy [dla ciebie] w III RP jest wciąż nie do pojęcia..." (?) Jeszcze nie tak dawno "fascynowałeś" nas w czasie Mudinalu - kpiąc z Polaków - polskimi czerwonymi rogami i machaniem obrazem Matki Boskiej, przed ekranem telewizora...czy to jest do pojęcia? Ustawiałeś Wielką Pisarkę Zofię Kossak, a przy niej Marię Konopnicką - tak jak zerżnąłeś z Onetu. Kliknij sobie dla przypomnienia na stronę "Dowód na eksplozję" w dziale "Co w trawie piszczy". Po to tylko aby pod moim tekstem zamieścić coś znowu przewrotnego, co nie ma nic wspólnego z tematem "Więźniarki" i Życzeniami dla Pana Kobylańskiego! Co ty możesz zrobić w tej sytuacji? Możesz jedynie w ramach EKSPIACJI - zadośćuczynienia i okupienia winy - przeprosić Polaków z Fundacji im. Zofii Kossak, a szczególnie Jej Rodzinę - Annę Bugnon, córkę Zofii Kossak i Witolda Szatkowskiego, syna Pisarki, Oraz patriotów, którzy dbają i wspomagają Muzeum Jej Imienia. Dla ułatwienia podaję ci adres" Fundacja im. Zofii Kossak ul. Stary Dwór 4 43-436 Górki Wielkie tel. +48 33 851 03 51 e-mail: fundacja[at]zofiakossak.pl www.facebook.com/dworkossakow Aby zetrzeć tą hańbę jaką okryłeś Pisarkę wesprzyj tę Fundację przekazując 1% swojego podatku. Miej odwagę uczynić taki dobroczynny gest! I napisz o tym na Kworum! I na tym dyskusja z tobą na ten temat zostanie zakończona. Perth

 -------------------------------
Lubomir
21.07.18 21:30
Faktycznie wiele rzeczy w III RP jest wciąż nie do pojęcia. Ewidentny konfident Berlina czy szantażowany przez Moskwę, były rosyjski jeniec wojenny - usiłowali lub nadal usiłują wykreować się na idoli Polaków. A gdzie jest miejsce dla autentycznych polskich patriotów, Zofii Kossak-Szczuckiej czy p. Jana Kobylańskiego? Już w najnowszej rzeczywistości wstawia się na cokoły persony bardzo wątpliwej reputacji, bardziej wrogie niż przyjazne Polsce i Polakom, Kościołowi i Ojczyźnie. Kto ich wciąż promuje, globalny sanhedryn od Sorosa? Polska nie potrzebuje globalnych suflerów i nadzorców. My potrafimy doskonale rządzić się sami!

 -------------------------------
Lubomir
21.07.18 10:07
Jak bardzo nakręcono spiralę nienawiści do Polski, że ziemia braterskiej miłości, Zachodnia Ukraina, z Łuckiem, Krzemieńcem, Ostrogiem, Włodzimierzem i Dubnem - zroszona została polską krwią i zasłana trupami okaleczonych i zhańbionych Polaków? Pomyśleć, że Województwo Wołyńskie w II RP było takim samym województwem, jak np. Województwo Śląskie w chronologicznej III RP. W każdej epoce należy zwracać uwagę na intrygantów i prowokatorów. Ci potrafią doprowadzać do tragedii. Wszystko zaczynają od rzekomej obrony - wyłuskanych przez siebie mniejszości.

 -------------------------------
Lubomir
21.07.18 8:42
Podobnie do biskupa Astany wypowiadają się pasterze Kościoła palestyńskiego, libańskiego, irackiego i m.in. syryjskiego. Zagłada chrześcijaństwa w tamtych regionach świata, podyktowana jest terytorialnymi ambicjami syjonistycznych jastrzębi. To oni przewidzieli te tereny do wyludnienia i zasiedlenia ich przez siebie. Stąd wymuszony i kontrolowany exodus bliskowschodnich chrześcijan do Europy a nie żadna dobrowolna emigracja! Pasterze Kościołów bliskowschodnich błagają i modlą się o trwanie wyznawców Chrystusa w swoich naturalnych siedliskach. Bliski Wschód to miejsce gdzie Niebo dotknęło ziemi. Miejsce gdzie ludzie uznali, że tylko Bóg jest Panem Wszechświata. Bliski Wschód to ziemia na której urodził się, żył i czynił cuda Jezus Chrystus, uznawany przez chrześcijan całego świata za Syna Bożego. Trudno sobie wyobrazić światowe chrześcijaństwo - z Bliskim Wschodem, opanowanym przez innowierców lub marksistów

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1272767 razy.

Mapa Serwisu

23 Lipca 1792 roku
Król Polski Stanisław August Poniatowski przystąpił do konfederacji targowickiej i doprowadził do rozbiorów. Abdykował 25.11.1795r. na rzecz Rosji, zmarł w 1798r.


23 Lipca 1951 roku
Zmarł Adam Stefan Sapieha, książę, arcybiskup, metropolita krakowski, kardynał (ur. 1867)


Zobacz więcej