Środa 1 Kwietnia 2020r. - 92 dz. roku,  Imieniny: Grażyny, Zygmunta

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
W.Kubicki
31.03.20 21:48
Ten pan Michalkiewicz powinien wreszcie sam siebie dobrze zauważyć! Jak do tej pory- może zupełnie zatracić opinię w oczach rozważnych Polaków! NO,ALE, CO WIDAĆ jest prawie zupełnie zagubiony w rozeznaniu obecnej polskiej sytuacji albo jest takim sobie zagubionym Polakiem!

 -------------------------------
Lubomir
31.03.20 18:59
Wygląda na to, że potomkowie Mao Zedonga skutecznie obrzydzą wiosnę, zarówno Europie, jak i Ameryce i Australii. A przecież wydawałoby się, że nikt i nic nie potrafi zakłócić tak pięknej pory roku. Świat chrześcijański - zapędzony do getta i otoczony kordonem sanitarnym...? Jeszcze chyba tylko brakuje sanitarnych hunwejbinów...?. Oby ten koszmar, jak najszybciej się zakończył i oby ta zbrodnia została ukarana.

 -------------------------------
Lubomir
31.03.20 18:20
Od kilku dziesięcioleci polskie miasta zarządzane są, jeżeli nie przez sabotażystów, to przez likwidatorów wszystkiego, co zawsze stanowiło polski potencjał. Podobnie było m.in. we Włoszech. Na wyścigi likwidowano rodzimy przemysł i rodzime marki. Podłożona bomba biologiczna, to niejako zwieńczenie antypaństwowych działań.

 -------------------------------
Covid-19
31.03.20 13:12
Jest już lek na koronavirusa: HYDROXYHLOROHINA+ antybiotyk AZOTRYNYCYNA, dla zarażonych, nie tych biedaków pod respiratorem bo dla nich niestety jest już za późno. Francuski profesor walczy z rządem. Protokół leczenia autorstwa profesora jw. zastosowano już w Korei, Rosji, również w Chinach. Chlorochinę produkuje się również w Polsce. https://www.youtube.com/watch?v=AcRNBApiTPA PODAJ DALEJ!!!!!!!!!

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1420181 razy.

Mapa Serwisu

01 Kwietnia 1750 roku
Urodził się Hugo Kołłątaj, polityk, pisarz, współautor Konstytucji 3 maja 1791 (zm. 1812)


01 Kwietnia 1656 roku
Król Jan II Kazimierz złożył we lwowskiej katedrze śluby, obierając Matkę Boską Częstochowską za patronkę i Królową Polski


Zobacz więcej