Piątek 19 Stycznia 2018r. - 19 dz. roku,  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Aaron Waxmann
19.01.18 10:35
Finansowe Perpetuum MO-bile Jurka O; syna milicjanta MO. cytat z sieci: "...Jest to cwaniak, b. agent WSI z Gdańska; tata Zbigniew, b. I-szy sekretarz POP PZPR, matka b. urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku, zaś brat Andrzej - członek ORMO. Nie ma co, doborowa i wzorcowa rodzinka"... Widocznie pan PREZES przerażony jest ewentualnym ostracyzmem ze strony zwolenników Yourcka i mediów nierządnych głównego ścieku. Dlatego daje do puszki. Strach ma wielkie oczy. Należy przypomnieć, że na zapobiegliwym i wszechmogącym Yourcku ciąży 8(osiem) prawomocnych, skazujących wyroków sądowych. Dziwnym zbiegiem okoliczności, obecny wymiar sprawiedliwości kierowany przez ministra "Dobrej zmiany" nie jest w stanie wyegzekwować tych wyroków. Krnąbrny Youreck nadal pozostaje bezkarny. Możemy się zorientować, że niezawisłe sądy są za bardzo niezawisłe w stosunku do ulubieńca establishmentu Yourcka O. Recydywista, malwersant finansowy Youreck O. nadal ma swoje dobre dni i jest chroniony przez beneficjentów zmowy okrągłego mebla. Również recydywista i malwersant finansowy Marcin Plichta, główny aferał Amber Gold też był wielokrotnie skazany ale niezawisłe sądy i prokuratury pozwalały mu na dalsze przestępcze działanie. Miarka się przebrała, ale po zrabowanych pieniądzach, które przejęły służby specjalne III RP(postPRL) ślad zaginął. Słychać tylko rechot aferałów i szlochy oszukanych. Szukajcie wiatru w polu. Tak łupi się (własny?) naród. Taki jest niestety krajobraz polskich instytucji, prawa i wymiaru sprawiedliwości. To jest kraina rozboju i złodziejstwa za przyzwoleniem państwowego aparatu i skorumpowanych jego przedstawicieli. Niewiele zmieniło się nawet pod wpływem tzw. "Dobrej zmiany". Są w Polsce moce, które chronią zapobiegliwego Yourcka by krzywda mu nie stała się. Widocznie przebiegły i nietykalny Youreck potrafi odpowiednio podzielić się z tymi, którzy go chronią. "Manus manus lavat". Czyżby chroniły go niezawisłe sądy i niezawisłe prokuratury? No i masz ci babo placek. Czy państwo gracie lub graliście w "Orkiestrze" (finansowym Perpetum MO-bile) przebiegłego i błyskotliwego Yourcka? Życzę dobrego samopoczucia i spełnienia uczciwie pojętego obowiązku wspomagania interesu Yourcka. Aby Polska rosła w siłę a Youreck i jego obrońcy żyli dostatnio.

 -------------------------------
Jan Orawicz
18.01.18 17:45
Jak zwykle nasz Kochany Pan Janusz - wyłożył nam świeżą kawę na ławę, osłodzoną osiągnięciami naszej DOBREJ ZMIANY! Po takiej słodkiej kawce, nam zatroskanym o stan gospodarczy kraju lżej pukaja serca!!! Pozdrawiam szczerze Sznownego Autora tego artyku i czekam na dalsze - tego mrodzaju opracowania.

 -------------------------------
Jan Orawicz
18.01.18 17:10
Rick Diks,co ci duchowni mogą wiedzieć o życiu narodu,jego potrzebach i zagrożeniach?! Ci ludzie siedzą sobie w świątyniach - często znudzeni z powodu braku zajecia,więc temat uchodżców ich interesuje! A kraj nasz - wychodzący z biedy nie jest w stanie przyjmować tysiące ludzi nie z ciepłego klimatu i nie o naszej kulturze.A co gorsza,bo wśród tej uchodczej fali jest sporo zdziczałych osobników,a ściślej bandytów! A za ich przyjecie będą dziękować nam zamordyzmem! W naszym kraju też mamy wiele rodzin biednych.bo jeszcze nam się nie udała całkowita likwidacja bezrobiocia. Wśród dzieci tych rodzin panuje ta potworna zaraza w postaci grużlicy. Byłoby dobrze, gdyby nasi duchowni w swoich parafiach zainteresowali się stanem życia tych rodzin. A po takiej znajomości rzeczy, zapewne ich zdanie - na temat uchodżców byłoby odmienne!Polacy jeszcze mają się z kim dzielić przysłowiową kromką chleba!

 -------------------------------
Lubomir
18.01.18 15:45
Panie Ricky Dick, niekiedy można odnieść wrażenie, że wielu udających chrześcijan, dawno temu przeszło na judaizm i całkiem inaczej od chrześcijan rytu rzymskiego i greckiego - pojmuje służbę Kościołowi Powszechnemu, Polsce, Polakom i polskości. Masoneria ma widać i tutaj swoje wtyki. Dla nich bogiem jest kapitał i luksus, a największym wrogiem są biedni, broniący się przed inwazją niechcianych sąsiadów Izraela. 'Piąta Kolumna' ciągle zmienia swoje oblicze. Szatan nigdy nie odpuszcza a często ubiera ornat i macha ogonem. Stąd tyle obojętności i lenistwa wśród powołanych do pełnienia misji pośród zwyczajnych ludzi. Stąd tyle obojętności na agresję i chamstwo, pijaństwo i rozpustę, i niemal całkowity brak promocji - nie tylko wiary, miłości i nadziei Chrystusowej, ale nawet promocji elementarnej kultury dnia codziennego, lokalnej sztuki i lokalnego rzemiosła. Kto ma podejmować te wyzwania, jeżeli Kościół przechodzi obok nich obojętnie?. Żadna epoka, ani żadne wyzwania nie są ponad miarę Robotników Pańskich!.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Biżuteria Patriotyczna
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1222358 razy.

KontaktSprawy związane z serwisem proszę kierować na adres pocztowy: redakcja@kworum.com.pl

Webmaster [Sprawy Techniczne]: admin@kworum.com.pl

Pozdrawiamy
Zespół G.I.KWORUM

19 Stycznia 1863 roku
Ludwik Mierosławski został pierwszym dyktatorem powstania styczniowego


19 Stycznia 1905 roku
Wacław Pawliszak, polski malarz i rysownik, został zastrzelony przez rzeźbiarza Xawerego Dunikowskiego (ur. 1866)


Zobacz więcej