Piątek 6 Grudnia 2019r. - 340 dz. roku,  Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

| Strona główna | | Mapa serwisu 

Polecamy:
Nowe komentarze:
Lubomir
05.12.19 17:20
Karolu, my Polacy ani żeśmy nie wynaleźli pieniędzy, ani nawet żarówki. Nie możemy zajmować się wyłącznie prostowaniem historii i 'hodowaniem człowieka idealnego'. Musimy korzystać z cywilizacyjnych wynalazków ludzkości. Zgadzam się całkowicie, że należy to robić z rozwagą, żeby nie dać sobie skolonizować ani głowy, ani własnej ojczyzny. Myślę, że promujący się jako prawi i sprawiedliwi, usiłują to właśnie robić

 -------------------------------
Lubomir
05.12.19 15:32
Zostało zakodowane nam Polakom, że agent to może być co najwyżej z GRU lub FSB. Tymczasem niemiecka wywiadownia w Polsce ma się znakomicie. Praktycznie kontroluje i inspiruje większość polskiej prasy drukowanej i elektronicznej. Zatrudnienie się Bertholda Kuettela w polskojęzycznej prasie, niejeden raz udowodniło jego wywrotową i antypolską działalność. Wstrzemięźliwość wobec przypadków antypolonizmu - uprawianego przez niektóre środowiska w Izraelu, czasami nie dziwi. Jednak nie ma najmniejszych powodów, by nie demaskować powiązania antypolskich najemników - z BND. To Niemcy wciąż powinni być kontrolowani przez Europę a nie Europa - przez Niemców. To Polska powinna wpływać na kształt polityki potomków największych zbrodniarzy wszech czasów, a nie odwrotnie. Niestety wciąż brakuje jakiejkolwiek symetrii w relacjach polsko-niemieckich. To jedynie zachęca spadkobierców kapitału Hitlera i Marksa, do dalszej dywersji.

 -------------------------------
Karol
04.12.19 20:38
@Lubomir Ponad siedemset lat polskiej monarchii i tylko cztery królowe były Polkami. Prawie czterysta lat panowania Piastów i tylko jeden z nich umiał czytać i pisać, Mieszko II. Za Jagiellonów było nie lepiej. Polskich królów żeniono z wykształconymi kobietami zza granicy i w tym była jakaś dla nas korzystna logika a dla tych wykształconych kobiet, szok kulturowy i obyczajowy. Dzisiaj czasy się zmieniły i światem rządzą prezesi korporacji paliwowych, wojskowych, samochodowych, farmakochemicznych i innych. Demokratyczny wybraniec ludu nie ma z nimi najmniejszych szans. Dla takich korporacji wydać kilka milionów $ na "demokratyczne" zainstalowanie swojej agentury to bułka z masłem, a potem zaczyna się zadłużanie "demokratycznych" narodów, miliardowe zakupy, wywożenie surowców po kosztach wydobycia. Propaganda pieje z zachwytu jak się rośnie demokratyczna gospodarka, jacy to ludzie są wolni aż przyjdzie czas, że ten balon pęknie.

 -------------------------------
Lubomir
03.12.19 15:39
Skoro ci wszyscy renegaci, to niemal w stu procentach potomkowie bolszewików - skierowanych do Polski, jedynie do pełnienia obowiązków Polaków, to na co liczyć z ich strony?. I pomyśleć, że przez stulecia Litwini, Ormianie i Tatarzy, Żydzi i Rusini, potrafili uznawać Polskę za własną ojczyznę. Nie wspominając o Niemcach - z krwi i kości. Szczególnie tych zamieszkałych polskie Inflanty. Ci całkowicie utożsamiali się z polską tradycją, kulturą i językiem. Utożsamiali się na dobre i złe. Po stuleciach ich potomkowie przypominają, że łotewska Riga, łotewski Daugavpils i Salaspils, to polska Ryga, polski Dyneburg i polski Kircholm. Polskość to przepotężna siła. Chyba tylko dzięki niej - bardzo czytelny i jednoznaczny w zachowaniu król Batory, stanął na cokole w Dyneburgu. Chociaż nie ma go w niejednym, ważnym polskim mieście.

 -------------------------------
Ostatnio dodane:
Polecamy:

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA

Fundacja Pomocy Antyk
www.radiownet.pl
Strony Patriotyczne
  
Statystyki:

Od 2.10.2006
odwiedzono nas:
1393344 razy.

Działy

06 Grudnia 1842 roku
Zmarł Tadeusz Mostowski, polski literat, publicysta i polityk (ur. 1766)


06 Grudnia 1968 roku
Urodził się Olaf Lubaszenko, aktor i reżyser filmowy.


Zobacz więcej