Wtorek 16 Stycznia 2018r. - 16 dz. roku,  Imieniny: Mascelego, Włodzimierza

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 18.02.17 - 14:41     Czytano: [3539]

ROK 2017


Zmęczenie materiału nie dotyczy BOLSZEWII TĘCZOWEJ (= ŻYDOKOMUNA). Po pokoleniu bydłoszewskich, bolków, niesiołów mamy kolejny wysyp inkubacyjny, tzw. kijowskich. Cały ten zbiór o charakterkach zapisanych w dzikunach (postać przejściowa dziatwy muchy plujki )jest zwartym zbiorem osobników płci obojga mających ten sam KOD polityczny ! Okres od 1945r. do dzisiaj jest trwającym nieprzerwanie czasem inkubacji i co dalej idzie, wylęgu nowych zmutowanych komuszych patentów na ustawianie rynku politycznej kabały.

Dla tych którzy uznali "za ostatniego z ostatnich" bolka, podawany w czerwonej levatywie lemingom cap tzw. kijowski jest potwierdzeniem i dowodem że maszynka ustawiona przez rzeźnika bermana działa non stop! W dalszym ciągu teza, że zadyma na ulicy jest siłą sprawczą ustawiającą nowych męczenników „sprawy polskiej" jest i pozwala na promowanie nowych licencjonowanych tzw. opozycjonistów przez libero-komuchów z takich tanków (ZBIORNIKÓW) jak ten pod auspicjami tate smolara. Kiedyś! Kiedyś, to wystarczało aby lemingi łykały tą czerwona zygotę i niosły ją na swych garbach przed ołtarze OJCZYZNY! I który z tych czerwonych śmierdzieli nie leżał plackiem pod wizerunkami Czarnej Madonny, Matki wszystkich Polaków ! Jestem o tym przekonany że imć "matoł" nie był ostatnim wymykiem w tym obszarze!

Penicyliną na ciągle mutującą politycznie i wizerunkowo libero-komunę jest młodzież polska w głównym swym nurcie wyrosła z korzeni AK, NSZ i WiN. Ruch kibicowski zaś (uznany za łatwy do kasacji jako rzekomy wróg publiczny nr 1) zawarty w wartościach Bóg Honor Ojczyzna detonował jak wulkan Marszem Niepodległości! To ci młodzi ludzie (w swej zdecydowanej większości!) DALI NAM SZANSĘ NA POLSKĘ NIEPODLEGŁĄ! W jakim wymiarze ruch ten był, jest i będzie siłą sprawczą sanacji Polski wolnej i niepodległej, trudno dzisiaj ogarnąć.

Faktem jest że libero-komuna została zmuszona do histerycznego przyjmowania barw biało czerwonych jako oprawy kolorystycznej swych pożal się marksie, engelsie i Leninie (z małej bo nie są mymi świętymi), ulicznych komedii!

W tym miejscu pozwolę sobie na małą dygresję, a mianowicie: za to że telewizja publiczna z całych swych mocy intelektualnych z objazdowej trupy komuszych bębnistów robi tłum demonstrujących, a w efekcie tego okłamuje społeczeństwo, zakłamując rzeczywistość Szanowny Pan Jacek Kurski powinien dostać kopa w okolice poniżej kręgosłupa ! Jako że, manipulacje takie w informacji masowej są policzkiem dla każdego Polaka i polskiego patrioty!

Innym aspektem w tej sytuacji jest pan J. Kaczyński który ulegając wpływom "dworu" oddał Marsz Niepodległości, a równocześnie wypromował takie zera jak sikorscy, kluziki czy "izabelki" czym wlał w zbiorniki bezdusznych czerwonych NADZIEJĘ! Na zgnojenie POLAKÓW.

Co zilustrowane zostało zachowaniem wszelkich dzikunów na wszystkich możliwych urzędach w państwie (którzy chcieli utopić w gównach polską godność)

Panie Kaczyński polskie szable są w Marszu Niepodległości, tam też są szeregi towarzyszy husarskich, tam jest zdrój polskiej dobrej zmiany! I na tych szablach winien pan jako rozdający asy opierać polską przyszłość!

Parafrazując, Polska, Polska ponad wszystko!

Polskę trzeba mieć we krwi ojców i dziadów, trzeba dla Niej żyć, pracować i umierać z MOCĄ wszystkich przymiotów jakimi obdarzył nas dobry BÓG!

W perspektywie obecnego roku mamy, my Polacy, a więc i Polska coraz mocniejsze atuty. Nowy prezydent USA jawi się nam jako ten który nada sens idei która jest u podwalin Ameryki i jak powiedział BÓG, to powie i uczyni wszystko co z prawa bożego wynika !Więc należy Mu życzyć Bożej pomocy i łaski!

Relacje USA- ROSJA- CHINY są kluczem do przyszłości świata. Rząd RP. w takiej oczywistości winien z odwagą wynikająca z polskiej historii oprzeć polskie sojusze i gospodarkę na sojusznikach z kręgu prawa Bożego!

Tak nam dopomóż BÓG.


Bogdan Dziuma

Wersja do druku

Lubomir - 18.02.17 16:39
Trochę mirażu wolności zaznaliśmy, połknęliśmy haczyk, to teraz trzeba będzie wykonywać zobowiązania wobec międzynarodówki, od spłaty wirtualnych długów finansowego bajkopisarza Balcerowicza - po relokację niewygodnych sąsiadów Izraela do Polski. Chyba, że Polacy zechcą iść dalej naprzód, a nie realizować wypociny międzynarodówki, wg zasady: jeden krok naprzód, trzy kroki w tył.

Wszystkich komentarzy: (1)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

16 Stycznia 1991 roku
Rozpoczęła się w Iraku akcja Pustynna Burza


16 Stycznia 1961 roku
Na Wawel powróciły z Kanady skarby królewskie. Wśród nich znajdowały się słynne arrasy wawelskie


Zobacz więcej