Wtorek 11 Grudnia 2018r. - 345 dz. roku,  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 03.02.18 - 21:54     Czytano: [469]

Osaczanie


Szanowni Państwo!

Spójrzmy na fakty związane z naszą obecną sytuacją polityczną. Sto lat temu odzyskaliśmy niepodległość, którą odwieczni wrogowie odebrali nam na 123 lata. Po I Wojnie Światowej cieszyliśmy się nią jednak zaledwie 20 lat. Okresu pięćdziesięciolecia 1939-1989 nawet nie ma co wspominać. Później, po uwłaszczeniu się nomenklatury przy okrągłym stole, mamiono nas, że niby jesteśmy suwerenni i dalej byliśmy niemiłosiernie okradani. Naiwnością byłoby łudzić się, że po roku 2015 złoczyńcy odpuszczą. Poczuli się jednak zagrożeni, co wymusiło na nich zmianę taktyki wojennej.

Skoro nie da się nadal grabić wszystkiego, co wytworzymy, to trzeba jak najprędzej zabrać nam to, co jeszcze mamy, najlepiej ziemię i nieruchomości. Biedaków łatwiej zmusić do dalszych ustępstw. W tym celu amerykańscy żydzi uchwalili „prawo”, na mocy którego, wszystko, co kiedykolwiek w Polsce mogło należeć do jakiegokolwiek żyda, jest własnością organizacji żydowskich. Braku zgodności takiego przepisu z logiką, czy prawem rzymskim, nikomu oczywiście zauważać nie wolno.

No właśnie, ale tu pojawia się szkopuł. Ewentualne dogadanie się z polskim rządem, może nie wystarczyć. Rosnąca siła polskich patriotów mogłaby pokrzyżować plany. W tym celu trzeba było wykupić w całości stację telewizyjną, która wypuści sfabrykowany materiał o rzekomych polskich nazistach, a to z kolei pozwoli zdelegalizować organizacje narodowe pod fałszywymi zarzutami. I droga do fortuny wolna. Intrygi prymitywne, ale mogą być skuteczne.

Izrael już obwieszcza zwycięstwo, pouczając nas, żebyśmy się nie rozpędzali z oskarżeniami niemieckich zbrodniarzy za mordy popełniane w czasie Drugiej Wojny Światowej. To my znowu mamy być ofiarami, tym razem wierutnych oszczerstw!

Jeśli kneset uzurpuje sobie prawo zwierzchnictwa nad polskim parlamentem, a Natanjachu nad polskim rządem, to może tu chodzić tylko o prowokację. Bądźmy ostrożni!

Małgorzata Todd
www.mtodd.pl
Lub http://sklep.mtodd.pl

Aleksander Ścios: Warto to zrobić
To jest straszne podejrzenie! Ale - już jest! I dlatego Netanjahu żąda...
Delegalizacja narodowców? W sprawach ważnych dla państwa PiS i PO szły ręka w rękę!
Kalinowski i Bąkiewicz o cenzurze, fałszywym PiSie i delegalizacji ONR
Boję się o Polskę - Liczne skoordynowane ataki nie mogą być przypadkiem.

KOMENTARZ DO FELIETONU

Ad. Mówić czy milczeć 4/2018 (345)

Szanowna Pani Małgorzato

Przemilczanie w polskich (podkreślam w polskich, a nie polskojęzycznych, bo te z definicji są niewiarygodne) mediach motywacji niektórych decyzji rządu RP i kluczowych dla naszego państwa zdarzeń, ma związek z realizowaną obecnie polityką. W tej trudnej dla Polski międzynarodowej sytuacji, polityka naszej ekipy rządowej nosi znamiona wielu kompromisów. Są one zapewne niestrawne dla krajowej opinii publicznej – raz z racji jej małego rozeznania w meandrach polityki międzynarodowej, dwa, obnażają bezwzględność gry politycznej. Tak więc, ową opinię publiczną należy oszczędzić „drukując dla niej wieści na odrębnej drukarence” (że zacytuję Połomskiego), żeby jej nie denerwować. Do czego taka polityka informacyjna obecnego rządu doprowadzi? Do niczego. Polska opinia publiczna nie takimi przemilczeniami była karmiona. Za czasów rządów komuchów i POstkomuchów, karmiona była jawnymi kłamstwami, które przełykała z łatwością, mało tego, niektórzy z wyznawców owych nurtów politycznych brało owe kłamstwa za prawdę objawioną (i czyni to do tej pory).

Pozdrawiam Panią – Ewa Działa–Szczepańczyk

POLECAM

Auschwitz-Birkenau to nie jest polska nazwa!Ustawa o IPN: "Każdy, kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne – będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech."

„Auschwitz jest najbardziej gorzką lekcją tego, jak złe ideologie mogą prowadzić do piekła na ziemi” – napisał po angielsku na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

„Żydzi, Polacy i wszystkie inne ofiary powinny być strażnikami pamięci tych, którzy zostali zamordowani przez niemieckich nazistów. Auschwitz-Birkenau to nie polska nazwa, a Arbeit Macht Frei to nie polskie zdanie” – napisał na Twitterze szef rządu.


.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

3 lutego 2018 r. | Nr 5/2018 (346)

Wersja do druku

Lubomir - 08.02.18 16:24
No i proszę, rasa nadludzi, to pojęcie - nie wyłącznie z przeszłości. Oby świat nie zwariował ponownie. Poprzedni 'nadludzie' usiłowali działać - traktując wszystkich jak bezwolną i bezduszną masę. Masę nie zasługującą na miano ludzi. 'Norymberga' była smutnym powrotem nieziemskich marzycieli - na ziemię.

Zenon P - 08.02.18 0:38
Pani Małgorzato,nie nabierać wody w usta,
Gdy się dzieje żydorospusta!!!
A gdy słowa nie pomogą,
Muszą lecieć kopniaki i to prawą nogą!
Kto nie zna Żydów w krasnym kolorze,
Ten uczynić tego nie może!!!
Stalin Polskę nafaszerował krasnymi Żydami,
Żeby porządek zrobili z nami!
A więc bandyckie UB stworzyli
I zabijali nas i w kryminałach męczyli!!
A teraz za świętoszków się mają!
A na nas Polaków- jak łgali tak łgają!!
Każdy Żyd komuną nafaszerowany!
To zbój nad zbóje,że ooo ...rrrannnyyy!!!!!
Zabijali nas i chowali w zdepnane groby!
By po nas zginęła pamięć i czas żałoby!
Na te bestie brak słów!
Nasza krwawica, poszła do wspomnień i czarnych snów!

Ricky Dick. - 07.02.18 13:07
W USA trwa hucpa przeciwko cywilizowanym narodom, przeciwko ludzkości.
Koszerna diaspora chce spłodzić głosami amerykańskich deputowanych prawo sankcjonujące żydowski geszeft pozwalający eksploatować finansowo holokaust niemal w nieskończoność.
Akt447 w ustawie nr 1226 procedowany w USA stwarza niebezpieczny precedens dla wszystkich państw w których żyją i funkcjonują Żydzi.
Dlaczego?

Dlatego, że wszelka własność będąca w dyspozycji każdego Żyda mieszkającego np. w Argentynie, Irlandii czy jakimkolwiek innym kraju
będzie wyjęta spod prawa i jurysdykcji danego państwa.

Weźmy np. pod uwagę sytuację, że w Rumunii umiera bezpotomnie Żyd. Zgodnie z ustawą procedowaną w USA i na jej podstawie przypadkowi Żydzi np.
z USA czy ISRAela będą mogli się domagać praw do tego majątku.
Nie ma znaczenia czy dany Żyd był czy nie był ofiarą holokaustu, bo każdy chętny Żyd na to mienie bezspadkowe może wysmolić koszerne papiery,
że jego praprababka i granfather i "6. woda po kisielu" byli więzieni w jakimś "polskim obozie" albo znajdzie w Izraelu 1000 świadków.

To jest naprawdę niebezpieczna ustawa pozwalająca na rabunek w biały dzień każdego państwa,
które nie będzie chciało spełnić żądań Izraela lub Przedsiębiorstwa Przemysłu Holokaustu.

Ten rabunek może trwać dziesiątki i setki lat.
Żydzi będą tłumaczyć " to nasza żydowska własność, mamy do tego żydowskie prawo".
I nie ma znaczenia że prawo zostanie ustanowione w USA. Tam też są Żydzi, przede wszystkim koszerni rabusie.
A jak ci Żydzi i na kim dorobili się majątku, cicho sza. To nie jest dla nich ważne.
To może być ucieczka majątku z pod jurysdykcji państw w których żyją Żydzi.
Charakterystyczne jest to, że Żydzi nie wnoszą roszczeń do takich państw jak USA, Rosja, Wielka Brytania, Francja (kolaboracja Vichy),
Niemcy (różne takie kryształowe noce), Włochy(też faszyści),
Ukraina (kolaboranci, pogromy Żydów).

Czy nasz amerykański sojusznik może nam robić takie prawne zasadzki?
Sojusznicy powinni szanować się a nie ulegać żydowskiemu szantażowi.
Czy prezydent Trump ulegnie naciskom żydowskiej diaspory w USA i wpływowym lobbystom żydowskim w Izbie Reprezentantów.

Na razie osaczanie Polski trwa a nadziei z nikąd.
Koszerne ataki na Polskę wzmagają się.

Lubomir - 04.02.18 12:04
Rozsypują się imperia budowane na kłamstwie. Ojczyzna Hitlera tonie w anarchii i chaosie. Nawet Gmina Berlińska nie jest w stanie zaproponować niczego sensownego. Projekt Czwartej Rzeszy został zdemaskowany. Z wielkoniemieckiego wielkiego kłamstwa, być może narodzą się wracające do chrześcijańskich korzeni wolne państwa: Bawaria i Saksonia. 'Deutsche Reich Merkel' ist kaputt!. Wielkoniemieckie neopogaństwo i neohitleryzm - nie zyskały entuzjastów. Europa radzi sobie znakomicie bez Niemiec. Bez Niemiec - zajętych swoim chaosem i nierządem. Jest szansa na powrót Europy do własnej tożsamości. Tożsamości zapoczątkowanej Narodzinami Chrystusa. Tożsamości mającej swoje korzenie w Atenach, Rzymie i Judei.

Wszystkich komentarzy: (4)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11 Grudnia 1994 roku
Na rozkaz Borysa Jelcyna wojska rosyjskie wkroczyły na terytorium Czeczenii.


11 Grudnia 1994 roku
Zmarł w Edynburgu gen. Stanisław Maczek, polski dowódca wojskowy, honorowy obywatel Holandii (ur. 1892)


Zobacz więcej