Wtorek 23 Kwietnia 2019r. - 113 dz. roku,  Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 24.08.18 - 23:26     Czytano: [327]

Program zbędny

Lato stulecia, jak i wczesny odlot bocianów z Polski, a zwłaszcza 12 medali na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce, to przecież też wina PiS-u. Faryzeusze i ignoranci ekonomiczni z PO, Nowoczesnej czy FOR prof. Balcerowicza kompletnie nie wiedzą już, co jeszcze wymyślić, skrytykować i zohydzić, bo już nawet na brak inwestycji w Polsce wypłakiwać się w TVN, GW i niemieckich mediach się nie da.

Ponad 10-procentowy wzrost inwestycji zamyka usta krytykantom. Planowane w budżecie państwa na 2019 r. Prawie 180 mld zł dochodów budżetowych z VAT musi „speców” PO, PSL i Nowoczesnej od finansów wbijać w ziemię, przy ich zaledwie 120-130 mld zł dochodów z VAT i przy prawie 100 mld zł zwrotów w dużej mierze dla oszustów nie wytrzymuje konfrontacji. Nic dziwnego, że przez prawie 8 lat rządów PO-PSL wyłudzono aż 260 mld zł - tylko z VAT-u, a ok. 150 mld zł straciliśmy na akcyzie, na podatku CIT i hazardzie. Co ciekawsze opozycja, zwłaszcza ta z PO i PSL jest do dziś przekonana, że byli świetni i zabójczo profesjonalni, tylko „polski plebs” ich nie docenił i się zbiesił.

Oczywiście, że opozycja powinna mieć swój program - no przecież ma - nie tylko chce zlikwidować CBA i IPN, cofnąć program 500 Plus i wcześniejsze emerytury, przyjmować uchodźców jak leci i w każdej ilości, ale np. poseł PO Michał Szczerba - wzór politycznego kabotyństwa - oskarża kandydata PiS na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego o odpowiedzialność za epidemię Odry w Europie, bo 31 osób już zmarło, a 41 tysięcy w Europie zachorowało na tę groźną chorobę. Czy można wymyślić programowo coś lepszego? To przecież gotowy program wyborczy PO - pod hasłem „Normalność inaczej” - ale, równie dobrze mógłby on nosić miano „wariaci wszystkich krajów łączcie się”.

Inny przedstawiciel totalnej opozycji poseł Nowoczesnej Piotr Misiło bije na głowę kabaretowe występy Ryszarda Petru, wzywając nawet na pomoc swych idiotycznych popisów koszulkowo-konstytucyjnych na polskich pomnikach samego Jezusa Chrystusa, zaś kandydat PO na prezydenta Warszawy poseł Rafał Trzaskowski ps. Złota Rączka, klejąc taśmą samoprzylepną wypadającą szybę, udowadnia, że nie posiada umiejętności technicznych na poziomie szkoły podstawowej, ani nie zna praw fizyki. To przecież też gotowy program PO, tym razem pod hasłem „Zrób to sam” albo „Polska za PO, kraj z kleju i dykty”.

Widać, że totalni robią co mogą i jadą na przysłowiowych oparach. Przestali nawet mówić już o katastrofie gospodarczej, choć dopiero po 3 latach sukcesów budżetowych rządów PiS, po wzroście i rekordach prawie wszystkich wskaźników i najniższych od lat deficytów budżetu (ok. 21 mld zł) deficytu sektora finansów publicznych, jak i deficytu ZUS-u (na razie mniejszy o 5 mld zł). To, że jednak większość Polaków takiego programu antypolskości i antyracjonalności nie kupuje, widać po najnowszym sondażu CBOS i życzymy sobie, by PO, PSL i Nowoczesna przy tak absurdalnych programach pozostały przez wiele najbliższych lat i kadencji.

Zapraszamy na profil Janusz Szewczak na Facebooku!

Janusz Szewczak
Polski analityk gospodarczy, nauczyciel akademicki i publicysta, poseł na Sejm VIII kadencji
wPolityce

Wersja do druku

Kujawiak - 01.09.18 15:11
Byłby to zaszczyt dla mnie... i to jaki, aby sobie poduserować z p. Orawiczem Nowickim o różnych zasługach i osiągnięciach, których tak obydwaj wiele mamy, nieprawdaż? - ale... jest problem - ci hakerzy! Co będzie jak nam wszystko o czym będziemy sobie pisywać i niechcący sypniemy jakieś tajemnice państwowe - ONI hakerzy powyrywają, ukradną z Kworum i przekażą ruskim, albo nie daj Boże jakimś niemieckim szpiegom.
Pozostańmy zatem przy tym jak jest - mnie i tak było miło poznać rodaka z Kujaw takim jakim ON teraz jest.
Serdeczności za Wielką Wodę ślę!

Jan Orawicz - 31.08.18 15:45
Kujawiak - tak szczerze mówiąc Polska jest wolna,a ty
się kryjesz pod ksywą?! Przed kim się kryjesz?Zapewne
przed tymi,którzy znają ciebie za czasów komuny z przykrych
twoich zachowań. No jak inaczej można sądzić o tych,co
w WOLNEJ POLSCE ukrywają swoje nazwiska?! Z mego
tamtego polskiego otoczenia znam kilku morderców z UB!
Zapewne teraz też się kryją. Wiem od moich przyjacił z
Polski,że pozmieniali sobie nazwiska z obawy przed
odpowiedzialnością w sądach za tamte swoje ubecke
bandyckie wyczyny! Ja w czasie komuny,co pisałen nieraz
jako członek NSZZS miałem pseudonim Jan Orawicz,a
moje nazwisko Władysław Kubicki. Pod Janem Orawiczem
produkowałem wiele ulotek,które roznosiłem nawet w
Warszawie. Ten pseudonim był mi szczęśliwy, za to go sobie
zachowałem do końca moich dni.o czym wie nasza Szanowna
Redakcja Kworum,gdzie przesłałem moje dane - zaraz po wejściu
do Kworum. Czekam na Twoje autentyczne nazwisko z
POZDROWIENIEM!

Jan Orawicz - 31.08.18 4:20
No cóż, lewactwo już w dygotkach! A no,bo wielu z lewaków
pokapowało się,że Naród Polski zna rodowód lewactwa i jego
dość niziuteńkie pojmowanie kultury nas prawych Polaków!
W czasie ich czerwonego rządzenia Polską pokazali jak potrafią
okradać i okłamywać obywateli naszej ojczyznyZawsze i wszedzi
fałszowali wszystkie wybory! A teraz, to im się nie udało i już nie
uda!

Kujawiak - 31.08.18 3:40
Drogi Janku spod ksywy Orawicz,
Ja się też dziwuję, że Szanowne Kworum, nie chce przegonić ze swojej redakcji tych paskudnych HAKERÓW, nasłanych na ciebie już 2 lata temu - jak pisałeś - przez p. Lubomira i p. Władysława - którzy cię teraz (hakerzy) okradają z twojej twórczości, a szczególnie z opisu twoich zasług i bohaterskich przygód życiowych w Kraju i na Emigracji.
Śp.Niodem Dyzma, mógłby ci tych opisów pozazdrościć. Dlatego będę cię jeszcze uprzejmie pytał; jak to było - bo to wszystko jest ciekawe i bardzo fascynujące. Ale już innym razem.
Ale nie martw się! Przyjdzie i na nich (hakerów) kryska jak kiedyś przyszła na Matyska. Trzym się, pozdrawiam cie tam hen za Wodą.

PS. Naucz się wreszcie obsługi komputera - po napisaniu swego dzieła dla Kworum - zamiast kliknąć "DELETE" - "WYMAZAĆ" kliknij "SEND" - "WYSŁAĆ" w zależności w jaką klawiaturę klikasz - polską czy angielską. A jak prawidłowo klikniesz to Kworum otrzyma dzieło, zabezpieczy i, hakerzy będą pękać ze złości, bo nie będą mieli możliwości ukraść ci tego co dotąd wynosili w worach z siedziby Kworum.

Jan Orawicz - 29.08.18 22:45
Ty cały mądralo spod ksywy Kujawiak - możesz sobie takie
miernotne podjazdówki wypisywać pod adresami takich
moralnych prymitywów jak ty. Dziwię się Szanownej Redakcji
tego poważnego medium,że takie niepoważne jadowite podjazdówki
pod korzystających z Kworum publikuje! To są osóbnicy o niskich
poziomach kultury.Ten cały miernotek spod ksywy Kujawiak cały
czas uderza w moja osobę. No cóż, moje prawicowe,a zarazem katolickie
zasady i poglądy denerwują lewaków z PZPR,ZSL itp. I tutaj oni mają
na celownikach nas Solidarnośociowców,którzy im rozbroili PZPR,ZSL itp.
No... przeżyć takich jak ja nie mogą!! To można łatwo zauważyć.Oni teraz
organizują swoją wydumaną Uderzenówkę w naszą partię PiS.Chcą
koniecznie powrotu do czubatych z koryt!

Kujawiak - 29.08.18 9:08
Zgadza się Janku Drogi
Ktoś tu buszuje! Ja będąc przejazdem w Warszawie widziałem we wtorek w nocy niedaleko ogromnego gmachu z podświetlonym szyldem i z napisem SIEDZIBA KWORUM, dwóch osobników w ciemnych okularach i w kapeluszach, dźwigających wielkie wory na plecach. Teraz dopiero domyślam się, że to byli hakarzy co ukradli z redakcji twoje artykuły... i to już nie pierwszy raz. Załuję, że nie zgłosiłem tego do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Pozdrawiam i współczuję...

Jan Orawicz - 28.08.18 20:23
Uwaga! Hakerzy buszują po Kworum!!Już kilka razy w tym miesiącu
zlikwidowali mi wpisy fraszek i 2 artykuły w tym jeden dzisiaj ,czyli
wtorek 28-O8 br. I w taki podły sposób pozbawiają mnie mojej obecności w
w tym medium,z którym dość długo mam kontakty i moje różne
wpisy. No cóż,bitwa o Polskę idzie!! Czerwoniaki chcą Ją koniecznie
zgarnąć do siebie, wracając do koryt z czubkiem! Taki czas już Polska
przeżyła!!

Ricky Dick. - 28.08.18 13:42
PO i .Nwoczesna to partie bezprogramowe łącznie z PSL. Ich celem jest tylko pasożytowanie na narodzie polskim.

A jak się ma sytuacja obecnie sprawujących władzę? Oni mają program, którym chwalą się na każdym kroku.
Szczególnie programem edukacji i szkolnictwa. Pani minister Zalewska z "dobrej zmiany"wychodzi sama z siebie żeby dogodzić najmłodszym.
Oto z czym mamy do czynienia w systemie edukacji naszych najmłodszych pociech.
Szokujący podręcznik dla zerówki: Ktoś (wiadomo kto) szykuje polskie dzieci na życie wśród Żydów, arabów i murzynów. A Polki mają być ich żonami!

"Mamy Kalima, Abdula, Abrahama - to Polki. A tatusiowie? Tata Kalima jest z Konga. Abdula z Iraku, a Abrahama z Izraela" - tak zaczyna się czytanka w jednym z podręczników dla dzieci z zerówki. Wg tego modelu polskie kobiety mają żenić się z Żydami, arabami i Murzynami i ma być to absolutnie normalne. (no trochę daleko idące wnioski ale fakt faktem).
Szokujący podręcznik to element "Cyklu Olek i Ada", zestawu podręczników przygotowanego przez wydawnictwo MAC. Podręczniki, jak zapewniają ich wydawcy, są "efektem 30-letnich doświadczeń i kontaktów z nauczycielami". Nie wiadomo jak powszechne jest jego użycie w placówkach edukacyjnych.

Powstaje pytanie czy mamy do czynienia z reliktem tresury, którą chciała narzucić w Polsce Platforma Obywatelska, czy jednak podobne tezy o roli Polek w przyszłości podzielają także politycy PiS i dobrej zmiany?

Za: Najwyższy Czas!
Ps.
Czy urzędnicy minister Zalewskiej z "dobrej zmiany" przygotowują polskie dzieci na zaplanowany napływ przedstawicieli obcych Polakom kultur?
Tego dokładnie nie wiemy, ale wtłaczanie dzieciakom różnych Kalimów, Abduli i Abrahamów ma swój określony cel tresury do nowych warunków egzystencji polskiego społeczeństwa. Czy któraś z polskich mam nadała takie imiona swoim polskim dzieciom? Absurd. Polityka multi kulti przegrała z kretesem w europie. Nie chcemy kłopotów, nie chcemy multi kulti.

Wszystkich komentarzy: (8)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23 Kwietnia 997 roku
Zginął śmiercią męczeńską św. Wojciech, biskup praski.


23 Kwietnia 1833 roku
Wprowadzenie stanu wojennego w Królestwie Polskim.


Zobacz więcej