Sobota 28 Marca 2020r. - 88 dz. roku,  Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 15.11.18 - 11:14     Czytano: [869]

Na Facebooku o szczujni

Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem


Nieszanowny TVN-ie.

Wielokrotnie zapraszaliście do bardzo wielu swoich programów Dariusza Michalczewskiego. W "Dzień dobry TVN" gościł tyle razy, że powinien dostać własny fotel. W jednym z odcinków przedstawiliście go jako "Tygrysa o gołębim sercu". Stawialiście go za wzór nowoczesnego, postępowego, tolerancyjnego Polaka, uosobienie wszelkich cnót.

Wielokrotnie zapraszaliście do swoich programów Janusza Palikota, również na ocieplającą wizerunek kanapę w "Dzień dobry TVN". Jego także sprzedawaliście Polakom jako sympatycznego pańcia, promowaliście nawet jego książkę kucharską.

Wielokrotnie zapraszaliście Nergala, w "Dzień dobry TVN" jest waszym stałym gościem. Pomogliście mu w promocji książki. Kochacie go do tego stopnia, że wynajęliście Gessler żeby mu przed kamerami wręczyła tort poziomkowy na urodziny.

W tym samym "Dzień dobry TVN" gościliście Mateusza Kijowskiego i dawaliście mu miejsce antenowe na wypromowanie organizacji, którą - jak się wkrótce okazało - założył nie po to, żeby bronić demokracji, lecz po to, żeby golić frajerów z kasy.

W "Dzień dobry TVN" gościliście nawet... Jerzego Urbana, czyli Goebbelsa komunistów. Sadzaliście na kanapie (obok Andrzeja Krzywego z De Mono) człowieka, który wypruwał sobie żyły żeby nie dopuścić Polski do niepodległości. I dowcipkowaliście sobie z nim.

Nic dziwnego, skoro zaprosiliście do familijnego "Dzień dobry TVN" Gromosława Czempińskiego, wieloletniego funkcjonariusza SB i komunistycznych służb specjalnych, który publicznie wyznał, że należał do inicjatorów utworzenia waszej ukochanej partii - Platformy Obywatelskiej.

Promowany przez was na każdym kroku Michalczewski został później damskim bokserem, skazanym za pobicie kobiety. Własnej żony.

Palikot, wśród wielu bandytów, świrów, komuchów i oszołomów, wprowadził do Sejmu również Romana Kotlińskiego. Człowieka z teczką w SB, który współpracował z Grzegorzem Piotrowskim (mordercą księdza Jerzego Popiełuszki), i który aktualnie czeka na wyrok w sprawie zlecenia... zabójstwa własnej żony, w zamian za 500 tysięcy złotych.

Nergal to lider zespołu popularyzującego satanistyczne ideologie, również wśród młodzieży.

Mateusz Kijowski uchylał się od płacenia alimentów na własne dziecko, a potem został wyrzucony ze swojej własnej organizacji za przekręty finansowe.

Urban w najgorętszym okresie komuny nakręcał spiralę nienawiści pod adresem księdza Popiełuszki i 19 września 1984 roku wysmarował w komunistycznych gadzinówkach wymierzony przeciw niemu paszkwil pod tytułem ,,Seanse nienawiści". Dokładnie miesiąc później ksiądz Jerzy został porwany, torturowany i zamordowany.

Na tej samej, wygodnej kanapie, naprzeciw roześmianych prowadzących, sadzaliście czerwone dupsko człowieka, który podżegał do nienawiści wobec zamordowanego księdza patrioty, człowieka, który w "wolnej Polsce" wprowadził do Sejmu współpracownika jego mordercy, i człowieka, który był wtedy członkiem komunistycznych służb specjalnych.

De-mo-kracja. Kon-sty-tucja.

Uświadamiasz Polaków, TVN-ie, o zagrożeniach spowodowanych narastającym nacjonalizmem, i Marsz Niepodległości przestawiacie jako zło.

A bicie kobiet? Nie jest złem?

Komunizm? Nie jest złem? Tak się składa, że pochłonął więcej ludzkich istnień niż nazizm.

Satanizm? Nie jest złem? Bo co, bo satanizm w przeciwieństwie do patriotyzmu, nie jest niczym groźnym i nie trzeba go zwalczać? Na Ukrainie sataniści zgwałcili i zamordowali 15-letnią dziewczynę, pozostawiając na miejscu zbrodni satanistyczne symbole i dwa koguty bez głowy. Na Śląsku dwóch satanistów zamordowało parę nastolatków i poświęciło szatanowi w specjalnym rytuale. W Niemczech sataniści bestialsko zamordowali Czecha. W Brazylii sataniści torturowali i zamordowali 3 mężczyzn i kobietę, a potem pili ich krew - tą ofiarą chcieli przebłagać szatana żeby zapewnił im majątek i dostatnie życie. Na Mazowszu satanistka zadźgała nożem emeryta. Nasze "wolne i niezawisłe" sądy, tak bardzo przez was bronione, na mocy unijnych przepisów, kazały wypuścić ją na wolność, bo "nie stanowi już zagrożenia". Wymieniać dalej...?

Jeśli więc, nieszanowny TVN-ie, montujesz swoje propagandowe paszkwile przeciwko polskiemu patriotyzmowi, straszysz nim Polaków i przedstawiasz go jako faszyzm, z powodu UŁAMKA przesadnie radykalnych uczestników Marszu Niepodległości - to jeśli stosujemy matematykę odpowiedzialności zbiorowej, w której nawet kropla decyduje o charakterze całego oceanu, to... jak nazwać ciebie, TVN-ie, sądząc po gościach, których zapraszasz, promujesz i ocieplasz ich wizerunek?

Stacją damskich bokserów?
Stacją komunistyczną?
Stacją satanistyczną?
Stacją aborcyjną?
Stacją dla alimenciarzy?
Stacją esbeckich służb specjalnych...?

Nie napiętnowaliście Verhofstadta po jego wypowiedziach sprzed roku, o "60 tysiącach faszystów na ulicach Warszawy", nie napiętnowaliście zagranicznych lewackich mediów piszących o polskim święcie w niemal identycznym tonie co Verhofstadt. Staliście z nimi po tej samej stronie barykady. Pucowaliście się ich wypowiedziami.

W zupełnie innym tonie niż Marsz Niepodległości relacjonowaliście Marsz ku czci "szarego obywatela", który popełnił samobójstwo z nienawiści do PiSu. Tyle, że - na czele tego marszu szedł Jerzy Nasierowski - prawomocnie skazany za współudział w morderstwie staruszki. "Gazeta Wyborcza" nawet z dumą pokazała go na okładce. Organizatorzy nie zadbali o to, żeby nie dopuścić go do udziału w tym marszu. Jak więc powinniśmy nazwać ten marsz, kierując się waszą logiką?

Marszem morderców?

A waszą stację, która nie napiętnowała obecności Nasierowskiego w tym pochodzie, jak nazwiemy w takim układzie?

Telewizją kryminalistów...?

RAZPROZA.PL

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

28 Marca 1928 roku
Urodził się Zbigniew Brzeziński, doradca prezydenta USA Jimmiego Cartera ds. bezpieczeństwa narodowego


28 Marca 1933 roku
Rozwiązano Obóz Wielkiej Polski


Zobacz więcej