Wtorek 18 Lutego 2020r. - 48 dz. roku,  Imieniny: Konstancji, Krystiana

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 15.11.18 - 11:14     Czytano: [839]

Na Facebooku o szczujni

Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem


Nieszanowny TVN-ie.

Wielokrotnie zapraszaliście do bardzo wielu swoich programów Dariusza Michalczewskiego. W "Dzień dobry TVN" gościł tyle razy, że powinien dostać własny fotel. W jednym z odcinków przedstawiliście go jako "Tygrysa o gołębim sercu". Stawialiście go za wzór nowoczesnego, postępowego, tolerancyjnego Polaka, uosobienie wszelkich cnót.

Wielokrotnie zapraszaliście do swoich programów Janusza Palikota, również na ocieplającą wizerunek kanapę w "Dzień dobry TVN". Jego także sprzedawaliście Polakom jako sympatycznego pańcia, promowaliście nawet jego książkę kucharską.

Wielokrotnie zapraszaliście Nergala, w "Dzień dobry TVN" jest waszym stałym gościem. Pomogliście mu w promocji książki. Kochacie go do tego stopnia, że wynajęliście Gessler żeby mu przed kamerami wręczyła tort poziomkowy na urodziny.

W tym samym "Dzień dobry TVN" gościliście Mateusza Kijowskiego i dawaliście mu miejsce antenowe na wypromowanie organizacji, którą - jak się wkrótce okazało - założył nie po to, żeby bronić demokracji, lecz po to, żeby golić frajerów z kasy.

W "Dzień dobry TVN" gościliście nawet... Jerzego Urbana, czyli Goebbelsa komunistów. Sadzaliście na kanapie (obok Andrzeja Krzywego z De Mono) człowieka, który wypruwał sobie żyły żeby nie dopuścić Polski do niepodległości. I dowcipkowaliście sobie z nim.

Nic dziwnego, skoro zaprosiliście do familijnego "Dzień dobry TVN" Gromosława Czempińskiego, wieloletniego funkcjonariusza SB i komunistycznych służb specjalnych, który publicznie wyznał, że należał do inicjatorów utworzenia waszej ukochanej partii - Platformy Obywatelskiej.

Promowany przez was na każdym kroku Michalczewski został później damskim bokserem, skazanym za pobicie kobiety. Własnej żony.

Palikot, wśród wielu bandytów, świrów, komuchów i oszołomów, wprowadził do Sejmu również Romana Kotlińskiego. Człowieka z teczką w SB, który współpracował z Grzegorzem Piotrowskim (mordercą księdza Jerzego Popiełuszki), i który aktualnie czeka na wyrok w sprawie zlecenia... zabójstwa własnej żony, w zamian za 500 tysięcy złotych.

Nergal to lider zespołu popularyzującego satanistyczne ideologie, również wśród młodzieży.

Mateusz Kijowski uchylał się od płacenia alimentów na własne dziecko, a potem został wyrzucony ze swojej własnej organizacji za przekręty finansowe.

Urban w najgorętszym okresie komuny nakręcał spiralę nienawiści pod adresem księdza Popiełuszki i 19 września 1984 roku wysmarował w komunistycznych gadzinówkach wymierzony przeciw niemu paszkwil pod tytułem ,,Seanse nienawiści". Dokładnie miesiąc później ksiądz Jerzy został porwany, torturowany i zamordowany.

Na tej samej, wygodnej kanapie, naprzeciw roześmianych prowadzących, sadzaliście czerwone dupsko człowieka, który podżegał do nienawiści wobec zamordowanego księdza patrioty, człowieka, który w "wolnej Polsce" wprowadził do Sejmu współpracownika jego mordercy, i człowieka, który był wtedy członkiem komunistycznych służb specjalnych.

De-mo-kracja. Kon-sty-tucja.

Uświadamiasz Polaków, TVN-ie, o zagrożeniach spowodowanych narastającym nacjonalizmem, i Marsz Niepodległości przestawiacie jako zło.

A bicie kobiet? Nie jest złem?

Komunizm? Nie jest złem? Tak się składa, że pochłonął więcej ludzkich istnień niż nazizm.

Satanizm? Nie jest złem? Bo co, bo satanizm w przeciwieństwie do patriotyzmu, nie jest niczym groźnym i nie trzeba go zwalczać? Na Ukrainie sataniści zgwałcili i zamordowali 15-letnią dziewczynę, pozostawiając na miejscu zbrodni satanistyczne symbole i dwa koguty bez głowy. Na Śląsku dwóch satanistów zamordowało parę nastolatków i poświęciło szatanowi w specjalnym rytuale. W Niemczech sataniści bestialsko zamordowali Czecha. W Brazylii sataniści torturowali i zamordowali 3 mężczyzn i kobietę, a potem pili ich krew - tą ofiarą chcieli przebłagać szatana żeby zapewnił im majątek i dostatnie życie. Na Mazowszu satanistka zadźgała nożem emeryta. Nasze "wolne i niezawisłe" sądy, tak bardzo przez was bronione, na mocy unijnych przepisów, kazały wypuścić ją na wolność, bo "nie stanowi już zagrożenia". Wymieniać dalej...?

Jeśli więc, nieszanowny TVN-ie, montujesz swoje propagandowe paszkwile przeciwko polskiemu patriotyzmowi, straszysz nim Polaków i przedstawiasz go jako faszyzm, z powodu UŁAMKA przesadnie radykalnych uczestników Marszu Niepodległości - to jeśli stosujemy matematykę odpowiedzialności zbiorowej, w której nawet kropla decyduje o charakterze całego oceanu, to... jak nazwać ciebie, TVN-ie, sądząc po gościach, których zapraszasz, promujesz i ocieplasz ich wizerunek?

Stacją damskich bokserów?
Stacją komunistyczną?
Stacją satanistyczną?
Stacją aborcyjną?
Stacją dla alimenciarzy?
Stacją esbeckich służb specjalnych...?

Nie napiętnowaliście Verhofstadta po jego wypowiedziach sprzed roku, o "60 tysiącach faszystów na ulicach Warszawy", nie napiętnowaliście zagranicznych lewackich mediów piszących o polskim święcie w niemal identycznym tonie co Verhofstadt. Staliście z nimi po tej samej stronie barykady. Pucowaliście się ich wypowiedziami.

W zupełnie innym tonie niż Marsz Niepodległości relacjonowaliście Marsz ku czci "szarego obywatela", który popełnił samobójstwo z nienawiści do PiSu. Tyle, że - na czele tego marszu szedł Jerzy Nasierowski - prawomocnie skazany za współudział w morderstwie staruszki. "Gazeta Wyborcza" nawet z dumą pokazała go na okładce. Organizatorzy nie zadbali o to, żeby nie dopuścić go do udziału w tym marszu. Jak więc powinniśmy nazwać ten marsz, kierując się waszą logiką?

Marszem morderców?

A waszą stację, która nie napiętnowała obecności Nasierowskiego w tym pochodzie, jak nazwiemy w takim układzie?

Telewizją kryminalistów...?

RAZPROZA.PL

Wersja do druku

Pod tym artykułem nie ma jeszcze komentarzy... Dodaj własny!

18 Lutego 1996 roku
W Polsce przeprowadzono referendum uwłaszczeniowe. Frekwencja wyniosła tylko 33 procent!!!


18 Lutego 1564 roku
Zmarł Michał Anioł, włoski rzeźbiarz, malarz, architekt i poeta (ur. 1475)


Zobacz więcej