Poniedziałek 19 Kwietnia 2021r. - 109 dz. roku,  Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

| Strona główna | | Mapa serwisu 

dodano: 03.01.21 - 18:51     Czytano: [313]

Wątpliwości


Szanowni Państwo!Szczepić się czy nie szczepić? Oto jest pytanie! Politycy z prawa i lewa są „za”. Ostatnio taką zgodnością wykazali się przy piątce dla zwierząt. Wówczas tylko garstka się sprzeciwiła i projekt szczęśliwie trafił do zamrażarki. Ale tam chodziło głównie o życie zwierząt, a tu chodzi o nasze.

Z badań opinii publicznej wynika podobno, że ciemny lud oraz młodzież wychowana przez Internet szczepić się nie chce. Co robić? - jak pisał Lenin. Trzeba znaleźć argumenty i przekonać nieprzekonanych. Ci nieufni twierdzą, że szczepionka może mieć nieznane skutki uboczne. Zwolennicy odpowiadają, że prawie wszystkie lekarstwa, które można nabyć nawet bez recepty, mają w ulotkach ostrzeżenie o skutkach ubocznych i nadal są chętnie kupowane. Nie zauważają przy tym, że jest to argument przeciw, a nie za szczepionkami, które nie zostały wystarczająco przebadane, a zatem o ich skutkach ubocznych można uczciwie powiedzieć - „nieznane”.

Wypróbowanym sposobem „przekonywania” jest nie walka na argumenty, a na autorytety. Tu niestety też jest problem, bo autorytety dzielą się na telewizyjne i internetowe. Jedne drugim najczęściej przeczą. To wszystko, co powyżej dotyczy założenia, że pandemia jest sprawą czystego przypadku i nikt nie odpowiada za powstanie tego złośliwego wirusa.

Gdyby jednak założyć, że ten konkretny korona-wirus został wyprodukowany jako broń biologiczna, wówczas można było jednocześnie opracować antidotum, bo czas by nie naglił. Odpiera to zastrzeżenia tych lekarzy, którzy uważają, że w tak krótkim czasie nie sposób wyprodukować bezpiecznej i skutecznej szczepionki.

Tu nasuwa się z kolei pytanie, kim są ludzie mający dostęp zarówno do najnowszej, prawdopodobnie amerykańskiej, technologii, jak i nieograniczonych zasobów ludzkich, na przykład w postaci chińskich więźniów politycznych, na których można by testować szczepionki?

Gdybym znała odpowiedź na to pytanie, to Państwo nigdy więcej by o mnie nie usłyszeli, bowiem ujawnienie zbrodni musiałoby zaowocować ostatecznym uciszeniem osoby głoszącej takie rewelacje.

Sceptycy słusznie zauważają, że korzyść z masowych szczepień odniosą na pewno firmy farmaceutyczne. To jednak nie przesądza o skuteczności, czy jej braku, samej szczepionki. Co zatem może przesądzać? Wiara w nową technologię, która nie kopiuje tradycyjnego sposobu tworzenia szczepionki wymagającego wieloletniego testowania. Może jednak warto zawierzyć tym naukowcom?

Pozdrawiam i do następnej soboty,
Małgorzata Todd


Sylwester 2020/2021 (Foto: Kevin Todd).........................................................

POLECAM

POLECAM.....................................................................................................
.....................................................................................................


Małgorzata Todd zaprasza na łamy kolejnego wydania KABARETU INTERNETOWEGO, gdzie możecie Państwo przeczytać i obejrzeć całość. A jest to wielka uczta dla ducha i kompendium wiedzy z wielu dziedzin życia, nie tylko POLITYKI: Apele, Petycje, Audiobooki, Ciekawe filmy na You Tube, Gościnne występy, Kącik Muzyczny, Zaułek Sztuki, Ogłoszenia ITD…

2 stycznia 2021 r. | Nr 1/2021 (496)

Wersja do druku

Ania - 11.01.21 17:59
Wiadomości z Polski, kilka z jednego dnia:
"Prokuratura w Poznaniu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko wicedyrektorce Galerii Miejskiej Arsenał Zofii N. Kobieta obrzuciła jajkami drzwi Kościoła Garnizonowego pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Szamarzewskiego w Poznaniu. Nagranie przedstawiające tę chwilę opublikowała w swoich mediach społecznościowych. Za obrazę uczuć religijnych grożą jej dwa lata więzienia.
Przesłuchanie Zofii N. odbyło się w Wydziale Żandarmerii Wojskowej w siedzibie Wojskowego Sądu Garnizonowego. Nadzór nad prowadzeniem sprawy prowadził dział ds. wojskowych Prokuratury Rejonowej Poznań-Grunwald. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do sądu....

W poniedziałek rano w jednym ze sklepów w Jelczu Laskowicach doszło do zabójstwa. Według ustaleń prokuratury, ojciec zastrzelił swojego dorosłego syna.....

Projekt ustawy o mandatach. Poseł PiS nie wiedział, pod czym się podpisuje? "Jestem załamany i wściekły."

Jak to czytam to dochodzę do wniosku, że dla nas jedynym ratunkiem jest zaszczepienie wszystkich, szczepionką, która będzie powodowała, że głupota będzie bardzo bolała.

Lubomir - 11.01.21 14:29
W Wuhan panoszy się, znany już nawet w Afryce, założony przez dwóch Niemców w Nowym Jorku - 'Pfizer'. Globaliści potrafią zaatakować z każdego punktu na Ziemi. Dla nich Ziemia to tylko kandydatka na Planetę Małp. To zwyrodnialcy, wrogowie normalności i głęboko ludzkiej cywilizacji euro-amerykańskiej, cywilizacji łacińskiej. Sięgającej od Rzymu, Krakowa i Lizbony - po Waszyngton i Filadelfię. Rozszalałych obłąkańców niełatwo powstrzymać. Tak było po słynnym 1933 roku. Roku dojścia do władzy niemieckich obłąkańców. Tamci obłąkańcy chcieli budować nowy porządek na świecie, teraz zaczynają mówić o tym samym, tyle, że wszystko co robią, to totalny chaos i wojna kulturowa ze wszystkim i wszystkimi

MariaN - 09.01.21 12:04
To nie jest wszystko takie proste, jest ta pandemia czy nie, jeśli jest to jak mamy sie bronic, jeśli to wszystko ściema to dlaczego tyle jest zgonów dlaczego zaczyna brakować miejsc w szpitalach, dlaczego w Anglii nie wolno już wychodzić na ulicę, szkoły puste, stadiony również, dlaczego olimpiada sie nie odbyła jak rownież piłkarskie mistrzostwa, dlaczego siłownie zamknięte na amen i galerie i to nie tylko u nas ale prawie na całym swiecie. Kto nam zgotował ten los. Teraz po siłowym, fałszerskim przejęciu prezydentury w USA rozwikłanie tej zagadki będzie prawie niemożliwe, Biden nie będzie dalej drążył chińskiego wątku jak robił to Trump. Nie chcę sie szczepić, ale pytam co dalej jak jest prawda, kto nam zgotował ten los, dlaczego Soros traktowany jest nadal ulgowo skoro tyle już dowodów na niszczenie tego porzadku wypłyneło, Jaka jest pewnosć że szczepionka zniszczy wirusa, jesli to coś wyhodowano w laboratorium w Wucham

Wszystkich komentarzy: (3)   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami naszych Czytelników. Gazeta Internetowa KWORUM nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

19 Kwietnia 1999 roku
Parlament Niemiec został przeniesiony do Berlina.


19 Kwietnia 1988 roku
Zmarł Jonasz Kofta, polski dramaturg, satyryk (ur. 1942)


Zobacz więcej